Ładne fryzurki dla panny młodej - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-22, 16:34   #31
basia_tb
Raczkowanie
 
Avatar basia_tb
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
GG do basia_tb
Exclamation --->>>poszukuje pilnie fryzury slubnej<<<---

błagam jak macie zdjecia kokow slubnych z przedzialkiem na bok to prosze wklejcie albo jak macie linki do wszesniejszych dyskusji na ten temat dzieki z gory pozdrawiam!!!
basia_tb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-04, 12:34   #32
bia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2
Dot.: Dlaczego wszystkie propozycje fryzur ślubnych obejmują tylko włosy długie lub półdługie?

nie jestem sama, ślub za chwile a ja tez nie mam najmniejszego pomysłu co zrobic z takimi wlosami jak moje - krótkie i cienkie .
Rozmumiem, ze znalazlas cos dla siebie, jesli tak czy mozesz wskazac ktora fryzurke wybarałś.
Dzieki za wszystkie info.
bia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 14:24   #33
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: --->>>poszukuje pilnie fryzury slubnej<<<---

ja znalazlam cos takiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 55798.jpeg (35,4 KB, 1258 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg bride44.jpeg (11,7 KB, 1435 załadowań)
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 12:17   #34
Akna74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5
Dot.: Dlaczego wszystkie propozycje fryzur ślubnych obejmują tylko włosy długie lub półdługie?

to ja podciagne watek bo tez mam krotkie włosy i tez szukam fryzurki;-)
Ania
Akna74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 08:27   #35
ane3ka_l
Raczkowanie
 
Avatar ane3ka_l
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 203
GG do ane3ka_l
Post Fryzurka do ślubu????

Doradźcie mi proszę możliwość uczesania - fryzury na ślub. Obecnie mam krótkie włosy obcięte na tzw. chłopczycę. Fryzurka taka bardzo mi odpowiada ponadto wiele osób uważa, że jest mi w niej po prostu dobrze . W zeszłym roku próbowałam zapuścić włosy lecz niestety skończyło sie to ponownym ich obcięciem . Nie pomagały kuracje ziołowe, hormonalne ani kosmetyki znanych i cenionych firm. Włosy po prostu wypadały, po 200, 300 dziennie. Po ich obcięciu problem zniknął. Lecz popjawił się następny. W przyszłym roku (dokładnie w kwietniu) wychodzę za mąż. Naturalnie chciałabym w tym dniu wyglądać ślicznie. Moją szczególną uwagę przykuwają właśnie włosy. Jest jeszcze trochę czasu aby pomyśleć co z nimi zrobić, zatem zwracam się z prośbą o poradę. Jak można uczesać krótkie włosy, co w nie wpiąć . Czy zaryzykować ponownym zapuszczeniem? Czy macie jakieś fotki krótkich fryzur ślubnych???
ane3ka
ane3ka_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 09:21   #36
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Dot.: Fryzurka do ślubu????

Witam i gratuluję Przyszłej Pannie Młodej .
Jesli Ty- czujesz się komfortowo w krótkich włosach, pozostań przy nich Przygotowanania do slubu to ciut stresu, a ten jak wiadomo nie słuzy włosom.
Fryzurka z krótkich włosów, to moim zdaniem idealna okazja do tego, by podczas slubu ozdobić ją diademem- uwazam, że to naprawde dobre rozwiązanie- włosy przypominają wówczas upiete w kok, a taki typ dekoracji dodaje im gracji
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 14:04   #37
kasiak-22
Raczkowanie
 
Avatar kasiak-22
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 153
tu znajdziesz dużo linków: http://www.weselneforum.pl/viewtopic...8879&highlight=

i jeszcze tu: http://www.weselneforum.pl/viewtopic...8879&highlight=

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-09-14 o 18:02 Powód: post pod postem
kasiak-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-18, 20:22   #38
Sonia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3
Fryzury z długich włosów

Proszę o radę jaka wybrać fryzurę do takiej sukienki. Chciałabym aby były to włosy rozpuszczone, lekko falowane - coś niebanalnego. Czy pasuje upięcie kwiatu jeżeli tak to jakiego? Czy podoba wam się fryzura na zdjęciu?
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg neptuno.jpg (22,3 KB, 1538 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_399_2382[1].fpx&obj=iip,1.0&wid=270&hei=405&rgn=0,0,0,0&cvt=jpeg.jpg (21,7 KB, 1541 załadowań)
Sonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 20:39   #39
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Fryzury z długich włosów

uwazam, ze taka fryzurka bedzie sie wspaniale komponowac z typem sukni ( dekoltem), natomiast kwiat we wlosach jak najbardziej, ale powinien powtarzac motyw z sukni: i kolorem, i rodzajem. Nie bardzo widze, ale to jest roza chyba, trzeba tylko dopasowac odcien do sukni. Pozdrawiam!
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 21:05   #40
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: Fryzury z długich włosów

Cytat:
Napisane przez kasia191273
uwazam, ze taka fryzurka bedzie sie wspaniale komponowac z typem sukni ( dekoltem), natomiast kwiat we wlosach jak najbardziej, ale powinien powtarzac motyw z sukni: i kolorem, i rodzajem. Nie bardzo widze, ale to jest roza chyba, trzeba tylko dopasowac odcien do sukni. Pozdrawiam!
Fryz ładny ale musisz pamietac że jesli w ogóle nie podepniesz włosow to jest duża szansa że nie będą w "gwiadorskim" stylu trzymać sie przez całą noc (zakładajac że macie wesele)

pozdrawiam
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 08:33   #41
edytka250
Rozeznanie
 
Avatar edytka250
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 648
Dot.: Fryzury z długich włosów

Dokładnie Pal ma racje!!! to samo chciałam zaznaczyc!!! Moze lepiej mocniej je skrecic, zeby kolo polnocy nie wygladaly jak straczki!! Wiadomo wybór należy do Ciebie...
Fryzurka ktora znalazlas fajna... ale nadaje się na ślub w kościele i przyjecie... bez tańców. (to moje zdanie)
edytka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-19, 09:34   #42
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: Fryzury z długich włosów

idąc za wypowiedziami kobitek proponuję fryzurę częściowo rozpuszczoną, częsciową upiętą ja np. robię sobie właśnie taką na wesele w sobotę-aczkolwiek idę tam w charakterze gościa
Załączam fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 151492hair9_lrg.jpg (71,0 KB, 2265 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2+.jpg (69,6 KB, 2631 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 31.jpg (41,5 KB, 1420 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg o62.jpg (10,2 KB, 877 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg upięcie.jpg (18,9 KB, 1733 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg orea.jpeg (99,2 KB, 1987 załadowań)
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 09:40   #43
Dorota Hoinkes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 47
Dot.: Fryzury z długich włosów

zgadzam sie z palomino maracje mowiac ze ładnie sie tak wyglada ale trzeba czesto poprawiac fryzurke by była w nienagannym ładzie Wiem co mowie, tez mam długie leciutko sie krecace na koncach włosy. ja upinam jak gdzies mam wyjscie mimo wszystko. Podobaja mi sie twoje propozycje bardzo ale uwazam ze propozycje Vicki tez sa warte rozpatrzenia
Dorota Hoinkes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 12:03   #44
ane3ka_l
Raczkowanie
 
Avatar ane3ka_l
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 203
GG do ane3ka_l
Cytat:
Napisane przez Anett_
Witam i gratuluję Przyszłej Pannie Młodej .
Jesli Ty- czujesz się komfortowo w krótkich włosach, pozostań przy nich Przygotowanania do slubu to ciut stresu, a ten jak wiadomo nie słuzy włosom.
Fryzurka z krótkich włosów, to moim zdaniem idealna okazja do tego, by podczas slubu ozdobić ją diademem- uwazam, że to naprawde dobre rozwiązanie- włosy przypominają wówczas upiete w kok, a taki typ dekoracji dodaje im gracji
Anett!
Serdeczne dzięki i za gratulacje i za zdjęcie. Diadem bardzo ładnie wygląda na głowie, przymierzałam i mi sie podoba. Myślałam jednak o welonie (nie tylko ja ale i mój narzeczony). Welon trzyma mi się na głowie (o dziwo!), a gdyby włosy jeszcze podtapirować, myślę żeby wytrzymał. Tylko czy do welonu pasuje jeszcze zakładać diadem? Może jakieś drobne kwiatuszki. Tylko jak je wpiąć. Może jakiś pomysł?



Cytat:
Napisane przez kasiak-22
Dzięki,
Linków faktycznie jest sporo, tylko mało które pokazują naprawde krótkie włosy. Dla mnie włosy "do brody" to już baaaardzo dużo (raczej nieosiągalne). Zaczęłam szukać, ale nie ma też typowych ozdób ślubnych dla tych fryzur - raczej normalne codzienne uczesania. Cieszę sie, że nie tylko ja mam takie problem.
Serdeczne dzięki.
Jakby coś jeszcze wpadło Ci w ręce to czekam...

ane3ka_l

Cytat:
Napisane przez Akna74
to ja podciagne watek bo tez mam krotkie włosy i tez szukam fryzurki;-)
Ania
Hmm, chyba jednak nie jestem sama. Slub z ponad 9 miesięcy i zaczynam beznadziejne poszukiwania fryzury z krótkich włosów. Są niezbyt okazałe i przy jakichkolwiek próbach zapuszczania wypadają...
P.S: Krótkie nie znaczy półdługie
Co propunujecie?
Ania

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-09-14 o 17:45 Powód: post pod postem
ane3ka_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 16:29   #45
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Dlaczego wszystkie propozycje fryzur ślubnych obejmują tylko włosy długie lub półdługie?

Nie mam zdjęcia, ale wymyśliłam sobie pełną stylizację ślubną i fryzura znalazła się sama. Miałam suknię z satyny(od tej strony błyszczacej) na wierzch koronka z platynowymi naszyciami. Całość miała kształt "rybki" bez halek, usztywnień i zadnych drutów, więc poprostu podkreślała figurę. Na wierzch było bolerko z samej koronki, takiej jak suknia. Całość była tak filigranowa, że żadne rozwiane włosy nie wchodziły w grę. Razem z fryzjerem wpadliśmy na pomysł żeby zrobić stylizację a'la punk. Wiem, że brzmi śmiesznie, ale chodziło poprostu o to, żeby na zasadach punk zrobić makijaż i fryzurę ślubną. Tak więc buzia była bardzo świetlista, promienna (puder w kulkach rozświetlajacy), usta - błyszczyk, opalizujący na różowo, no i oczy... oczywiście w różu, ale dosć wyrysowane po bokach, z czarną konturówką (roztartą), takie bardziej widoczne, zresztą z takimi "bladymi" różami i tak były wyraziste. A fryzurka, to były włosy zaczesane do tyłu, z podniesionym przodem i bokami zaczesanymi. Tył mam długi, więc tylko został wyprostowany prostownicą. To był taki elegancki punk, bardzo glamour Do tego był bukiet, który dopełniał całosci, trafiłam na świetną kobietę w kwiaciarni, doskonale zrozumiała moje potrzeby. Ogólnie wyszło świetnie.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 05:37   #46
Alabasterek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 96
Dot.: Dlaczego wszystkie propozycje fryzur ślubnych obejmują tylko włosy długie lub półdługie?

Proszę WYśLIJ mi zdjątko twej fryzurki i makijażu na emailka, nie ukrywam, że ja też marzę o takim wizerunku. Pozdrawiam Ala

alabasterek@gazeta.pl
__________________
ala baster
Alabasterek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 08:39   #47
mezatka86
BAN stały
 
Avatar mezatka86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 68
GG do mezatka86
Dot.: Dlaczego wszystkie propozycje fryzur ślubnych obejmują tylko włosy długie lub półdługie?

bardzo fajnie to musiało wyglądać
mezatka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 12:21   #48
madzikk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 34
Dot.: Fryzurka do ślubu????

Witam!
Ja też mam krótke włosy i ślub za rok,no ale już teraz zastanawiam się jaka to bedzie fryzurka
Pozdrawiam "chłopczyce"
madzikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 15:19   #49
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Dlaczego wszystkie propozycje fryzur ślubnych obejmują tylko włosy długie lub półdługie?

Ok alabasterku, wyślę, jak tylko dostanę swoją płytę ze zdjęciami
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-20, 21:12   #50
ane3ka_l
Raczkowanie
 
Avatar ane3ka_l
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 203
GG do ane3ka_l
Dot.: Fryzurka do ślubu????

Madzikk!!!
To jak się już dowiesz to daj znać co wymysliłaś. Ja nadal nie wiem. Osobiście podoba mi się taka opcja , choć nadal myślę dodatkowo o welonie.
Pozdrówka!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ShortHair2.jpg (10,0 KB, 435 załadowań)
ane3ka_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 21:50   #51
bia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2
Dot.: Dlaczego wszystkie propozycje fryzur ślubnych obejmują tylko włosy długie lub półdługie?

Apsik, chyba mam identyczna suknie tyle ze bez bolerka. Stad pytanie jakie kwiaty dobrałaś, suknia jest tak strojna ze kazde wydaja sie zbedne.

Co do fryzury to chyba jestem za malo odwazna, ale chetnie bym zobaczyla jak ten pank wygladal.
bia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 20:43   #52
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: Dlaczego wszystkie propozycje fryzur ślubnych obejmują tylko włosy długie lub półdługie?

Asiu, musialas wygladac slicznie! Jestem bardzo ciekawa jak wyszedl ten punk i Twoj makijaz. Nie pokusilabys sie o wklejenie zdjatka?

A tak na marginesie wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia

(jesli nie chcesz wklejac zdjecia to bardzo prosze, jesli to mozliwe o przeslanie go na maila: aleksandra_119@o2.pl z gory bardzo dziekuje! )
aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 17:40   #53
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Dlaczego wszystkie propozycje fryzur ślubnych obejmują tylko włosy długie lub półdługie?

Widzę, że zafrapowała was (zawsze podobało mi się to słowo, ale nie miałam okazji jak dotąd go użyć ) moja stylizacja. No i bardzo się cieszę, bo tego dnia tak bardzo chciałam różnić się od tysiąca podobnych panien młodych...
Moje zdjęcia ślubne znajdziecie niedługo na stronie www.pozytywna.pl
Nie wiem które tam się pojawią, od razu uprzedzam, że fryzura na zdjęciach jest wczorajsza, bo fotki robiliśmy następnego dnia a mój fryzjer niestety był zajęty. Ale jestem zadowolona, bo zdjęcia są takie... inne
A dziewczynom, które podały maila wysyłam kilka "domowych".
I pozdrawiam wszystkie przyszłe panny młode. Odwagi dziewczyny, wszystko można tak ugłaskać, aby było "ślubne"
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 21:34   #54
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Dlaczego wszystkie propozycje fryzur ślubnych obejmują tylko włosy długie lub półdługie?

Nie moge sie doczekac Twoich zdjec, a fryzura jest boska. Dzisiaj rano podcielam wlosy, gdybym przeczytala wczesniej Twoje posty, to pewnie zapuscilabym do tego punka.
Coz, poczekam miesiac, odrosna
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 21:56   #55
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Dlaczego wszystkie propozycje fryzur ślubnych obejmują tylko włosy długie lub półdługie?

Jeśli nie odrosną to wykorzystaj to co masz. Może coś poczochranego? Z gustem, oczywiście. Nie wiem, co planujesz we włosy, u mnie welon nie wchodził w grę, więc mogłam zrobić z nimi co chciałam, oczywiscie tak, żeby pasowało do sukni i pana młodego
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 22:41   #56
ane3ka_l
Raczkowanie
 
Avatar ane3ka_l
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 203
GG do ane3ka_l
Dot.: Dlaczego wszystkie propozycje fryzur ślubnych obejmują tylko włosy długie lub półdługie?

Apsik, wyslj prosze mi swoje zdjęcia slubne. Podaje adresik: annaloster@poczta.fm. Z góry dziekuje.
No i GRATULACJE!!!
ane3ka_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 08:55   #57
Mariquita.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 265
Question Jaka fryzura na długich włosach

Dziewczyny doradźcie jaką zrobić fryzurę poza kokiem na długie włosy?

Edytowane przez Mariquita.
Czas edycji: 2005-08-04 o 15:36
Mariquita. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 16:11   #58
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: Jaka fryzura na długich włosach

podaję propozycje, może coś Ci się spodoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 23_277[1].jpg (17,4 KB, 543 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0030_122[1].jpg (11,3 KB, 398 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 38-hair10_104[1].jpg (14,4 KB, 577 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg imelda_134[1].jpg (30,7 KB, 349 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg liz2a_537[1].jpg (19,9 KB, 441 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wed5_187[1].jpg (17,5 KB, 286 załadowań)
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 17:17   #59
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Dot.: Jaka fryzura na długich włosach

a moze powiesz w czym najlepiej bys sie czula czy rozpuszczone czy jaies spiete
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 09:49   #60
Mariquita.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 265
ładne fyruzry dla panny młode

myślę raczej o upieciu ich wysoko i dół pokręcić, tylko brakuje mi pomysłu na upięcie tak żeby nie leżało wszystko na szyji

powklejajcie mi jakieś zdjęcia jakie tylko macie to może coś znajde, albo jeśli znacie jakieś stronki gdzie są fryzurki ślubne to też mi pomoże

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-03-17 o 20:11 Powód: post pod postem
Mariquita. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-25 17:38:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.