Praca jako hostessa - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-29, 18:50   #61
Ariella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 10
Dot.: Bella Hostessa - ktoś coś wie ?

Też mam dla nich pracować. I dziwne jest to , że nigdzie nie ma żadnych informacji o nich. Nawet o tej Wannesie no nic , tylko ten wątek
Ariella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 19:01   #62
Ariella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 10
Dot.: Bella Hostessa - ktoś coś wie ?

ktoś coś wie?? Dziewczyny będziecie ryzykować ?

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Też mam tam pracować ale o tej Wanesie nie ma ani słowa w necie oprócz tego postu
Ariella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 19:55   #63
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Bella Hostessa - ktoś coś wie ?

Ściema i tyle. Jakby rzeczywiście były takie znane to byłoby coś o tym w necie, a to, to jest po prostu zwykła reklama.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 20:43   #64
Ariella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 10
Dot.: Bella Hostessa - ktoś coś wie ?

No ale to po co by organizowali coś takiego ? Bo mi tata mówił , że tam same burdele są w tej Magdalence, no ale to by chyba napisali bardziej wprost?
Ariella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 20:51   #65
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Bella Hostessa - ktoś coś wie ?

Zawsze znajdzie się sposób żeby zrobić ludzi w bambuko. Moja znajoma ostatnio wysłała do takiej 'firmy' sms i zapłaciła za niego 30zł, a kontaktu brak.
A co mieliby napisać wprost? Na tej stronie jest tylko krótki, najpewniej zmyślony tekścik, zachęcający do skontaktowania się z nimi. Gdyby naprawdę mieli jakieś osiągnięcia to coś by na tej stronie zamieścili, no chociażby zdjęcia, partnerów, cokolwiek! A tutaj człowiek ma bez żadnych informacji wchodzić w ciemno w nie wiadomo co. Nie warto sobie zawracać głowy takimi niepewnymi firmami, które Ci naobiecują nie wiadomo co. No przecież od razu widać, że coś jest nie halo.
Lepiej poszukać sprawdzonej firmy.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 20:56   #66
Ariella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 10
Dot.: Bella Hostessa - ktoś coś wie ?

No tak masz racje , ale i tak ciekawa jestem po co tak i dlaczego ktoś coś takiego wymyśla. Bo widziałam na gumtree że ludzie piszą coś w stylu , gotowe na wszystko hostessy czy coś , a tutaj w sumie nic . Ale zastanawiające jest to , ze chcą nazwisko panieńskie matki
p.s. Angela Ty mi wyślij swój bo ja nie potrafię xd
Ariella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 21:06   #67
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Bella Hostessa - ktoś coś wie ?

No oczywiste, że czegoś takiego nie napiszą, bo to by nie wyglądało zbyt profesjonalnie. A nazwisko panieńskie mamy często się podaje, żeby potem na przykład odzyskać hasło. Ale nie baw się w to, naprawde. Nie warto.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-29, 21:12   #68
Ariella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 10
Dot.: Bella Hostessa - ktoś coś wie ?

a jeśli już wysłałam te nazwisko to jak to cofnąć ? pewnie sie nie da ;/
Ariella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 21:39   #69
Patriszja13
Przyczajenie
 
Avatar Patriszja13
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Bella Hostessa - ktoś coś wie ?

Kurcze ja też mam dla nich pracować przy tym prezentowniu biżuterii swarovskiego i szczerze powiedziawszy też mi tu śmierdzi kupą, bo od kiedy pracodawca podpisuje umowy elektronicznie? pierwszy raz się spotykam z takim postępowaniem... Po drugie pracowałam już jako hostessa, więc bardzo możliwe jest, że wynagrodzenie jest takie wysokie... I co dziewczyny o tym sądzicie, podejmujecie się tej pracy ???
Patriszja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 08:40   #70
ewjab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 10
Dot.: Bella Hostessa - ktoś coś wie ?

Ja tak samo, dostałam oferte pracy w Magdalence, prezentowanie tej biżuterii. Mysle, ze po prostu byśmy się jakoś zebrały i albo wsxpólnie tam ruszyły albo na siebie poczekały i zbadały sytuację
ewjab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 12:10   #71
gooooooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Bella Hostessa - ktoś coś wie ?

hej ja mam propozycję z Konstancina... hm... może sprawę po prostu zgłosić na Policję... Niech sprawdzą Panią Wannesę
gooooooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 12:44   #72
angelax9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4
Dot.: Bella Hostessa - ktoś coś wie ?

Jeżeli ktoś się tam wybiera to po prostu moim zdaniem jest skończonym debilem, sory dziewczyny. Tyle się słyszy o różnych krzywych akcjach strony różnych agencji a tutaj są same niejasności. Dwa lata pracuję w "zawodzie" i w życiu nie słyszałam o tej agencji. Podpytałam również moje agencje i również o takowej nie słyszeli. Dziwna sprawa, nie? Poza tym w bankiecie miało uczestniczyć 5 dziewczyn a tutaj i mi na pw napisało razem 8. Wydaje mi się, że to jest kolejna ściema i albo podpiszecie umowę a to co tam będzie robić to będzie szeroko pojęte "zabawianie towarzystwa" jeśli wiecie co mam na myśli, bo idę o głowę że umowa będzie sprecyzowana tylko i wyłącznie jako "umowa o dzieło". Poza tym jeśli próbowałam wypytać o szczegóły to rzekoma Pani Wanessa nic mi nie odpisuje bo skapnęła się, że coś mi tu śmierdzi jej agencja. Pozdrawiam i nawołuję do rozsądku dziewczyny.
angelax9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 13:22   #73
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Bella Hostessa - ktoś coś wie ?

Cytat:
Napisane przez angelax9 Pokaż wiadomość
Jeżeli ktoś się tam wybiera to po prostu moim zdaniem jest skończonym debilem, sory dziewczyny. Tyle się słyszy o różnych krzywych akcjach strony różnych agencji a tutaj są same niejasności. Dwa lata pracuję w "zawodzie" i w życiu nie słyszałam o tej agencji. Podpytałam również moje agencje i również o takowej nie słyszeli. Dziwna sprawa, nie? Poza tym w bankiecie miało uczestniczyć 5 dziewczyn a tutaj i mi na pw napisało razem 8. Wydaje mi się, że to jest kolejna ściema i albo podpiszecie umowę a to co tam będzie robić to będzie szeroko pojęte "zabawianie towarzystwa" jeśli wiecie co mam na myśli, bo idę o głowę że umowa będzie sprecyzowana tylko i wyłącznie jako "umowa o dzieło". Poza tym jeśli próbowałam wypytać o szczegóły to rzekoma Pani Wanessa nic mi nie odpisuje bo skapnęła się, że coś mi tu śmierdzi jej agencja. Pozdrawiam i nawołuję do rozsądku dziewczyny.

Zgadzam się w stu procentach. Nie wiem po co w ogóle zawracać sobie głowę czymś takim.

ewjab, żadne 'zbieramy się'. Założyłaś konto tylko po to, żeby zapytać o jakąś szemraną agencje? Taka tam reklama? Aha.

No bądźcie mądre i dajcie sobie spokój.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 20:18   #74
zuzka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4
Dot.: Bella Hostessa - ktoś coś wie ?

Hej Dziewczyny ja tez niestety wysłałam swoje dane odesłali mi umowe gdzie jest pieczątka z danymi,adres jest Polna 56 lok.8 Warszawa wiec albo iśc tam i to sprawdzic czy faktycznie cos takiego sie znajduje albo na pieczącce jest regon 194822904 Nip tez jest ale ciezko go odczytac. Czy ktos moze sprawdzic po numerze Regonu czy istnieje taka firma.Nip jest chyba 058 261 05 40.
Co Wy o tym myslicie??
Myslalam nawet o zgloszeniu o tym na Policji....moze oni to jakos sprawdza.
zuzka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 20:53   #75
aliss00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 7
Dot.: Bella Hostessa - ktoś coś wie ?

Hej! Ja podpisałam z tą agencją umowę wcześniej niż przeczytałam to forum! Może faktycznie pojedziemy tam razem? Zawsze lepiej co myślicie?
aliss00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 21:33   #76
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Bella Hostessa - ktoś coś wie ?

Cytat:
Napisane przez aliss00 Pokaż wiadomość
Hej! Ja podpisałam z tą agencją umowę wcześniej niż przeczytałam to forum! Może faktycznie pojedziemy tam razem? Zawsze lepiej co myślicie?

Jak można zupełnie w ciemno podpisać taką umowę?
Dziewczyny, miejcie że racjonalne podejście, bo to jakaś poezja jest.To jest pic na wode i to widać od razu. Pojechanie tam byłoby czystym debilizmem.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 23:06   #77
karolina9234159
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2
Dot.: Bella Hostessa - ktoś coś wie ?

Ja też dostałam ta umowe i nie wiem co myśleć. W sumie nie ma w niej wielkich niejasności. Widziałam na stronie tej agencji, że współpracowała z Apartem, Lindt itp. Napiszcie co zdecydowałyście

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Wiecie co, sprawdziłam numer REGON i NIP i niestety nie zgadzają się w rejestrze GUS-u. Więc to jednak chyba ściema...
karolina9234159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 07:10   #78
zuzka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4
Dot.: Bella Hostessa - ktoś coś wie ?

Hej Dziewczyny!!
Niestety ja tez wysłalam im swoje dane odesłali mi umowe.Na umowie jest adres tej agencji Polna 56 lok 8 Warszawa.Napewno to sciema wiec nic pod takim adresem nie ma.Tez sprawdzałam przez GUS nip i regon ale tez nie ma go w rejestrze firm.Myslałam zeby isc z tym na Policje moze niech oni lepiej to sprawdza.
zuzka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 10:40   #79
aliss00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 7
Dot.: Bella Hostessa - ktoś coś wie ?

Czyli co robimy? Może pojedziemy tam kilka dni wcześniej, obczaimy miejsce, spytamy się, czy w danym lokalu ma się w ogóle odbyć jakis bankiet i wtedy będziemy wiedziały chociaż coś, bo z drugiej str nie wiem czy komuś chciałoby się bawić w nielegalne rzeczy, zwłaszcza, że teraz policja jest na takie "agencje hostess" bardzo wyczulona.
aliss00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-31, 11:15   #80
aliss00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 7
Dot.: Bella Hostessa - ktoś coś wie ?

To co robimy? Może pojedziemy tam kilka dni wcześniej, obczaimy miejsce, spytamy się czy w tym lokalu w ogóle ma się odbyć jakis bankiet itp. Z drugiej str komu, by się chciało się bawić w takie nielegalne agencje, skoro policja teraz jest bardzo na takie rzeczy wyczulona, przynajmniej mam taką nadzieję..
aliss00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 11:24   #81
aliss00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 7
Dot.: Bella Hostessa - ktoś coś wie ?

To co robimy? Wybiera się tam ktoś?

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Może pojedziemy tam kilka dni wcześniej i obczaimy miejsce, spytamy się w tym lokalu czy ma tam w ogóle odbyć się jakiś bankiet..
aliss00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 11:26   #82
justynagren
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: Bella Hostessa - ktoś coś wie ?

Hej dziewczyny, ja pracuję jako hostessa i takie stawki jak: 20, 30złoty za godzinę to norma, natomiast nie da się ukryć, że większość agencji ucina nam stawki i chowa do swojej kieszeni, dlatego często znajdujemy ogłoszenia za 9/10 złoty za godzinę, albo agencję godzą pracować się z klientem za bardzo małą stawkę co skutkuję małym wynagrodzeniem hostessy, zależy to od renomy agencji, te które ogłaszają się na gumtree nie są zbyt wysoko cenione i są to tzw. agencję mające głównie akcje marketowe. Ja również dostałam ofertę współpracy od Pani Wanessy, przesłałam jej formularz z danymi, ale umowy jeszcze nie dostałam. Co macie w tej umowie dokładnie jakie zadania itp, jest podane co to za bankiety? Czy jakieś targi biżuteryjne?

Pozdrawiam ciepło dziewczynki
justynagren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 11:32   #83
justynagren
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: Bella Hostessa - ktoś coś wie ?

Dziewczyny ja również dostałam propozycję współpracy, uzupełniłam kwestionariusz, ale umowy jeszcze nie otrzymała. Co macie w tej umowie, jest napisane co to za bankiety? czy może targi biżuterii?często pracuję jako hostessa i stawki takie jak 20/30 zł/h nie są nowością w agencjach z lepszą renomą, nie tych z akcjami marketowymi, ale tutaj chyba coś jest nie tak.


Pozdrawiam ciepło dziewczynki
justynagren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 14:54   #84
ewjab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 10
Dot.: Bella Hostessa - ktoś coś wie ?

Cytat:
Napisane przez Nyappy Pokaż wiadomość
Zgadzam się w stu procentach. Nie wiem po co w ogóle zawracać sobie głowę czymś takim.

ewjab, żadne 'zbieramy się'. Założyłaś konto tylko po to, żeby zapytać o jakąś szemraną agencje? Taka tam reklama? Aha.

No bądźcie mądre i dajcie sobie spokój.

ode mnie to sie odczep dziewczyno. nie widze w tym calkowicie nic dziwnego,ze jezeli dostalam oferte pracy w podejrzanym biurze to pytam o opinie innych dziewczyn, ktore mozliwe,ze mialy z nia stycznosc. nie rozumiem tym bardziej co to ma wspolnego z reklama? haha blagam cie. ty akurat z tego co widze sie tam nie wynierasz, a tym bardziej cie tam nie zatrudnili...
ok w takim razie chyba akcje moge uznac za falszywa, aco najmniej ` dosc niebezpieczna`
ewjab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 15:02   #85
ewjab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 10
Dot.: Bella Hostessa - ktoś coś wie ?

.

Edytowane przez ewjab
Czas edycji: 2012-11-03 o 17:40
ewjab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 15:44   #86
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Bella Hostessa - ktoś coś wie ?

Ale po co marnować czas skoro każdy głupi się domyśli, że to ściema? Czy potrzeba to jeszcze jaśniej zobrazować?


1.) Na ich stronie nie ma NIC. Zdjęć, informacji, NIC.


2.) Umowa podpisywana elektroniczne. Wielkie brawa dla tych, które ją podpisały bez wcześniejszego sprawdzenia firmy. Nie ma to jak profesjonalizm.


3.) angelax9 dwa lata siedzi w tym zawodzie i wyraźnie stwierdziła, że ani ona ani jej agencje nie słyszały o takowej firmie, mimo, że ta ponoć prowadzi działalność od 3 lat.


4.) Miało na tym bankiecie być 5 dziewczyn, a w samym wątku jest już więcej.


5.) "Pani Wanessa" nie odpisuje, jeśli ktoś zadaje pytania o więcej info.


6.) Numery w rejestrze się nie zgadzają!!


7.) Firma istnieje ponoć od 2009, współpracowała ze znanymi markami, hostessy brały udział w licznych sesjach zdjęciowych itp.
Co z tego, że w internecie NIE MA o tym żadnych informacji, przecież należy jak debil pojechać w ciemno, żeby zobaczyć co się stanie.


Nie wiem kto tutaj byłby taki mądry żeby się jeszcze zastanawiać.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 17:45   #87
Ariella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 10
Dot.: Bella Hostessa - ktoś coś wie ?

Ale tu się nie ma nad czym zastanawiać bo ta Wanessa przecież już się nie odzywa po wysłaniu umowy , chyba , że się mylę?
Ariella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 17:50   #88
Laterne
Przyczajenie
 
Avatar Laterne
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 10
Dot.: Bella Hostessa - ktoś coś wie ?

O nieee.... Akurat szukałam info o firmie, bo również nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, umowy - też nie.
Nie jestem z Warszawy, dlatego jeszcze bardziej się martwię... Po co oni to robią w ogóle? Czy mają z tego jakiś zysk?
A co dotyczy umów, podpisanych elektronicznie - podpisywałam wcześniej z innymi agencjami i nie było z tym problemu....

Bella Hostessa... Witajcie w klubie!!!
Laterne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 17:56   #89
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Bella Hostessa - ktoś coś wie ?

Cytat:
Napisane przez Laterne Pokaż wiadomość
O nieee.... Akurat szukałam info o firmie, bo również nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, umowy - też nie.
Nie jestem z Warszawy, dlatego jeszcze bardziej się martwię... Po co oni to robią w ogóle? Czy mają z tego jakiś zysk?
A co dotyczy umów, podpisanych elektronicznie - podpisywałam wcześniej z innymi agencjami i nie było z tym problemu....

Bella Hostessa... Witajcie w klubie!!!

Chodzi o to, że nie powinno się podpisywać takiej umowy nie mając żadnych informacji, bo to po prostu idiotyczne.

A co nas obchodzi po co to robią? Jest tyyyle fałszywych firm, które nabierają ludzi na różne sposoby, że to poezja. Chyba nikt nie będzie na tyle 'mądry' żeby sprawdzać, co akurat ta 'agencja' sobie wymyśliła.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 18:33   #90
Patriszja13
Przyczajenie
 
Avatar Patriszja13
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Bella Hostessa - ktoś coś wie ?

Dziewczyny jest mnóstwo powodów, po których można stwierdzić fałszywość tej firmy ! Popieram koleżankę, która wcześniej ładnie opisała to w punktach, ale trzeba też dodać kilka ważnych aspektów. Która porządna, szanująca się firma ma stronę internetową zrobioną na "odwal się", całej tej właścicielki Wanessy jak i nazwy tej firmy nie ma ani na facebook'u, ani google ich nie wyszukuje. Poza tym, gdyby rzeczywiście była taka impreza-bankiet dla SWAROVSKIEGO w Magdalence, to na pewno każda z nas znalazła by jakiekolwiek informacje na ten temat w internecie, bo to jest porządna i rozpoznawalna firma, która się ceni i pewnie za promowałaby się, czy też ogłosiła o wiele wcześniej-a na ten temat niestety nic nikomu nie wiadomo. Poza tym sama właścicielka już w e-mailu napisała, że nie może się wcześniej spotkać przed podpisaniem umowy, gdyż przebywa za granicą ! Dla mnie to już jest podejrzane.


Dla tych dziewczyn, które nie wiedzą po co istnieją fałszywe firmy. Dziewczyny takie firmy poprzez wystawianie dobrych ofert pracy wyłudzają od ludzi ich dane osobowe, po to, aby później wykraść ich tożsamość lub za pomocą tych danych wykraść wasz majątek, jakieś dóbr materialne czy też wziąć na was kredyt lub inne ciekawsze rzeczy. Także wielkie gratulacje dla tych dziewczyn, które bez zastanowienia podpisały tą umowę !
Głupota ludzka najwidoczniej nie zna granic.
Pozdrawiam
Patriszja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-09 18:38:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.