Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2 - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-01, 16:50   #271
Apali
Wtajemniczenie
 
Avatar Apali
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 658
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Pierwsze widzę i nie rozumiem dlaczego tak sobie ktoś wymyślił
Sama zgłupiałam ale nie dyskutowałam, bo specem nie jestem
Dlatego chciałam Was zapytać, bo macie większe doświadczenie niż ja.

Czyli nie tylko dla mnie to 'nowość'
Apali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 23:03   #272
Estres
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 40
Dot.: powiększanie ust pruszków gdzie?

Cześć, widziałam, ze będziesz robić usta u dr Korysko. Zdecydowałaś sie na zabieg? Ja zamierzam do niego isc ale boje sie, zeby mi czegos złe nie zrobił.. Pozdrawiam
Estres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 09:55   #273
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: powiększanie ust pruszków gdzie?

Cytat:
Napisane przez Estres Pokaż wiadomość
Cześć, widziałam, ze będziesz robić usta u dr Korysko. Zdecydowałaś sie na zabieg? Ja zamierzam do niego isc ale boje sie, zeby mi czegos złe nie zrobił.. Pozdrawiam
Ja też się boję, może idź pierwsza? Haha Idę 22go kwietnia.
__________________

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2016-04-04 o 18:26
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 16:41   #274
Ofelia82
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 781
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez 2baetti Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Ja właśnie przymierzam się do "zrobienia ust" w Warszawie tylko nie bardzo wiem gdzie się wybrać . Pytałam koleżanek , ale one nie miały zbyt dobrych wspomnień , a to pośpiech lekarza , a to jakieś grudki
Koleżanka która miała zabieg mezoterapii poleciła mi gabinet http://kobietaimatka.pl/ . Mówiła że Pani doktor nie oszczędza czasu na pacjenta i to mi się podoba . Tylko chciałam się upewnić czy któraś z Was powiększała tam usta ? I jaką substancję uzupełniającą wybrać?
Ja w tym gabinecie miałam bruzdę nosowo-wargową i jestem zadowolona. Pani doktor faktycznie spoko, bardzo miła i dokładna. Ale ust nie robiłam tam

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

A czy ktos robił Stylage M w Warszawie? w jakiej cenie i gdzie?
__________________
NOWE Kosmetyki na wymianę - MARY KAY, GOSH, LANCOME i inne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post52897792
Ofelia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 22:40   #275
julkadwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 84
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Polecacie kogos z Lublina do ust ?
julkadwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 21:32   #276
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Mogła bym prosić o polecenie kogoś z trójmiasta??
Na razie zamierzam udać się do dr. Kubika, może ktoś był??
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 00:46   #277
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: powiększanie ust pruszków gdzie?

Cytat:
Napisane przez Estres Pokaż wiadomość
Cześć, widziałam, ze będziesz robić usta u dr Korysko. Zdecydowałaś sie na zabieg? Ja zamierzam do niego isc ale boje sie, zeby mi czegos złe nie zrobił.. Pozdrawiam
Kiedy planujesz iść?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-10, 23:08   #278
IsaBellaDK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3
Dot.: powiększanie ust pruszków gdzie?

Dzięki bardzo za namiary, rozumiem że polecasz ?
IsaBellaDK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 10:18   #279
Ofelia82
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 781
Dot.: powiększanie ust pruszków gdzie?

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Nie nastawiajcie się na wielkie wow, bo ja niecały ml tylko mam podany
Kocurasku czy mozesz mi też wysłać na priv?

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Apali Pokaż wiadomość
Sama zgłupiałam ale nie dyskutowałam, bo specem nie jestem
Dlatego chciałam Was zapytać, bo macie większe doświadczenie niż ja.

Czyli nie tylko dla mnie to 'nowość'
Czyli powiększanie kosztuje 1800zł. Masakra
__________________
NOWE Kosmetyki na wymianę - MARY KAY, GOSH, LANCOME i inne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post52897792
Ofelia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 14:45   #280
marijuanaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kakamir Pokaż wiadomość

Hej,
ta blizna na ustach wygląda troche jak bliznowiec (keloid). Powinnaś udać się do dermatologa, żeby stwierdził czy masz tendencję do bliznowaceń. Jeśli tak jest to może być to przeciwskazanie do zabiegu powiększania ust. Pozdrawiam!
Dzieki za odpowiedz. Bliznowiec to nie jest. Zrastały sie same, ot co.
Mysle, ze pierw sprobuje doprowadzic moje usta do "normalnego wygladu", a pozniej dopiero powieksze.
Czytalam duzo o laserze frakcyjnym. Chcialabym wszystko zrobic w jednej klinice i zastawiam sie nad esteticmed lub Gizińskimi w Bydgoszczy. Ktoś coś slyszał, byl?
marijuanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 23:17   #281
Estres
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 40
Dot.: powiększanie ust pruszków gdzie?

Nie wiem , na razie sie przymierzam i boje czekam tez , zeby moj facet wyjechał i nie widział mnie opuchniętej, poniewaz on nie chce słyszeć o żadnym powiększaniu!
Estres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-14, 14:45   #282
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: powiększanie ust pruszków gdzie?

Cytat:
Napisane przez Estres Pokaż wiadomość
Nie wiem , na razie sie przymierzam i boje czekam tez , zeby moj facet wyjechał i nie widział mnie opuchniętej, poniewaz on nie chce słyszeć o żadnym powiększaniu!

Ja też kombinuję żeby nikt mnie nie widział i najlepiej nikt się nie zorientował, ale przecież to i tak będzie widoczne
Idę w przyszły piątek. Boję się jak cholera, bo teraz swoje usta mam właściwie ładne i wcale nie małe. No zobaczymy, dam znać tutaj.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 16:18   #283
marijuanaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: powiększanie ust pruszków gdzie?

To pochwalcie się, czy było widać siniaki
marijuanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 02:39   #284
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: powiększanie ust pruszków gdzie?

Cytat:
Napisane przez marijuanaa Pokaż wiadomość
To pochwalcie się, czy było widać siniaki
O, właśnie mi przypomniałaś, żebym w tym tygodniu codziennie smarowała usta serum albo kremem uszczelniajacym naczynka i brała rutynę. Może trochę zapobiegnie siniakom, a mam do nich wielką tendencję.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 10:12   #285
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: powiększanie ust pruszków gdzie?

czy ktoś był może w fab-dent na powiększaniu ust i może się podzielić opinią?
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 13:12   #286
Viann
Raczkowanie
 
Avatar Viann
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Przypomnijcie mi, czy na drugi dzień po zabiegu można już usta traktować kostką lodu, żeby zeszła opuchlizna? Mam zrobione tylko 0,5 ml ale standardowo usta mi bardzo spuchły i wyglądam jak kaczuszka. Tylko, że nie chcę im zaszkodzić...
Viann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 00:40   #287
Lizkaziska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 16
Princesse we Wrocławiu-był ktoś?

Chcę powiększyć usta i wstępnie mój wybór padł na klinikę Princesse. Zasugerowałam się świetnymi zdjęciami na stronie i tym że rok temu robiłam tam makijaż permanentny, który bardzo ładnie wyszedł. Ale zastanawiam się, czy usta też tam ładnie robią, tego nie da się w razie czego zatuszować pudrem... Ktoś korzystał?
Lizkaziska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 12:50   #288
ni_cola
Raczkowanie
 
Avatar ni_cola
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 149
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Dziewczyny jaki preparat wybrać, aby efekt był na jak najdłużej? Idę pierwszy raz i nie mam rozeznania..Wiadomo lekarz doradzi.. ale chciałabym wiedzieć jak to jest u Was w praktyce.. dziękuje

mam do wyboru:
Princess Volume
Restylane Lip Volume
Restylane Lip Refresh
Juvederm ULTRA SMILE
Juvederm ULTRA
ni_cola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 06:33   #289
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 573
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Pół roku temu powiększałam usta StyAge M. Byłam bardzo zadowolona. M-c temu u tej samej lekarki dostrzykiwałam Princess Volume. Usta są twardsze i cały czas lekko obolałe. Czy może to być winą preparatu?
dziubas3105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-26, 11:00   #290
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: powiększanie ust pruszków gdzie?

Dziewczyny macie pomysł na koszmarną opuchliznę jeśli już Altacet nie pomaga?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 15:32   #291
Madgyal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Witajcie dziewczyny!

Czy któraś z Was miała może powiększane usta preparatem Juvederm Volift??? W lutym tego roku pierwszy raz zdecydowałam się na taki zabieg. Poszłam do doktor Katarzyny Stachury, która przyjmuje w Baltica SPA w Szczecinie. Wybrałam się tam, ponieważ dwie koleżanki są bardzo zadowolone z efektów. Mnie również podobają się ich usta. Pani doktor wywarła na mnie naprawdę dobre wrażenie. W rozmowie zaznaczyłam oczywiście, iż nie chcę kaczego dziubka . Za namową Pani doktor zdecydowałam się na ww preparat w ilości 1ml. Pani dr zaznaczyła, że przy tak małych i wąskich ustach efekt będzie mały i dopiero po łącznym zastosowaniu 3 ml będę zadowolona. Polecała ten preparat ponieważ nie powoduje grudek ani uczucia sztuczności i utrzymuje się do 15 miesięcy. Podczas zabiegu, kiedy robiła ostatni wkłucia, powiedziała, ze przydałoby się więcej. Niestety wybrałam najdroższy kwas i na tamten moment nie miałam już więcej wolnej gotówki(1200zł za 1ml). Nie pamiętam ile było wkłuć. Chyba cos koło dziesięciu. Miałam mieć podniesione kąciki ust oraz odbudowane rynienki. Trochę bolało ale bez tragedii. Od razu po zabiegu, po rozmasowaniu ust przez Panią doktor, widoczna była różnica. Owszem spuchnięcie było ale wyglądało ładnie. chciałam po 1,5 mc przyjść po kolejny ml niestety wyszła mi opryszczka i się rozchorowałam.
Zabieg miałam robiony o godzinie 18 i wieczorem poszłam do znajomych(oczywiście nie piłam alkoholu). Około 2 w nocy usta mi puchły niemiłosiernie. Na drugi dzień było lepiej za to wyszły mi dwa siniaki na czubkach łuku kupidyna i utrzymywały się do półtora tygodnia. Kiedy wyczułam chwilowo grudkę, rozmasowałam ją zgodnie z zaleceniem i nie ma żadnych nierówności.
Mamy koniec kwietnia. Kolejną wizytę w końcu udało mi się umówić na 29 (ten piątek specjalnie przed wolnym bo już wiem że kilka dni nie chcę sie pokazywać). I teraz do doświadczonych z Was mam pytanie. Czy zmieniać kwas na inny? Powiem Wam szczerze, że ja już żadnego efektu nie widzę na moich ustach... Kąciki opadły prawie całkiem po dwóch tygodniach od tamtego zabiegu a teraz to już w ogóle jest tak samo jak było moim zdaniem... Nawet obiecany świetny efekt nawilżenia wyparował już ponad miesiąc temu... Jak zrobię"dziubek" to jakby jeszcze widzę trochę preparatu w konturze ale to wszystko. Zmieniać preparat? Boję się twardych ust i grudek a tu widzę, że się dobrze przyjęło tylko chyba serio zbyt mało preparatu. Czy możliwe, że jak wstrzyknę teraz np 1,5 ml to będę zadowolona? Dodam,że wszędzie gdzie nie wejdę to czytam, że Volift jest do zmarszczek a nie do ust a tutaj Pani dr mówi że z powodzeniem stosuje go w usta i to najlepszy preparat z jakim pracowała...
Wrzucam fotki. Tylko pierwsze zdjęcie przedstawia moje usta przed kwasem(niestety w nerwach zapomniałam zrobić porządne zdjęcie "przed"), od 2 do 6 przedstawiają jak wyglądały zaraz po wyjściu od Pani dr, kolejne po dwóch godzinach, potem nocna opuchlizna i nazajutrz, dwa ostatnie zdjęcia pokazują jak to wygląda dzisiaj. Dodam jeszcze, że od X czasu z powodu ich przesuszenia mimo różnych pomadek, mam zwyczaj podgryzania ust w miejscu suchych skórek, oczywiście po zabiegu się pilnowałam, poza tym były idealnie nawilżone...przez chwilę :/.
Poradźcie co robić!usta1.jpg

usta3.jpg

usta5.jpg

usta7.jpg

usta6.jpg

usta9.jpg

usta10.jpg

usta12.jpg

usta14.jpg

usta16.jpg
Madgyal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 19:42   #292
Karo_J
Raczkowanie
 
Avatar Karo_J
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 164
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Madgyal Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!

Czy któraś z Was miała może powiększane usta preparatem Juvederm Volift??? W lutym tego roku pierwszy raz zdecydowałam się na taki zabieg. Poszłam do doktor Katarzyny Stachury, która przyjmuje w Baltica SPA w Szczecinie. Wybrałam się tam, ponieważ dwie koleżanki są bardzo zadowolone z efektów. Mnie również podobają się ich usta. Pani doktor wywarła na mnie naprawdę dobre wrażenie. W rozmowie zaznaczyłam oczywiście, iż nie chcę kaczego dziubka . Za namową Pani doktor zdecydowałam się na ww preparat w ilości 1ml. Pani dr zaznaczyła, że przy tak małych i wąskich ustach efekt będzie mały i dopiero po łącznym zastosowaniu 3 ml będę zadowolona. Polecała ten preparat ponieważ nie powoduje grudek ani uczucia sztuczności i utrzymuje się do 15 miesięcy. Podczas zabiegu, kiedy robiła ostatni wkłucia, powiedziała, ze przydałoby się więcej. Niestety wybrałam najdroższy kwas i na tamten moment nie miałam już więcej wolnej gotówki(1200zł za 1ml). Nie pamiętam ile było wkłuć. Chyba cos koło dziesięciu. Miałam mieć podniesione kąciki ust oraz odbudowane rynienki. Trochę bolało ale bez tragedii. Od razu po zabiegu, po rozmasowaniu ust przez Panią doktor, widoczna była różnica. Owszem spuchnięcie było ale wyglądało ładnie. chciałam po 1,5 mc przyjść po kolejny ml niestety wyszła mi opryszczka i się rozchorowałam.
Zabieg miałam robiony o godzinie 18 i wieczorem poszłam do znajomych(oczywiście nie piłam alkoholu). Około 2 w nocy usta mi puchły niemiłosiernie. Na drugi dzień było lepiej za to wyszły mi dwa siniaki na czubkach łuku kupidyna i utrzymywały się do półtora tygodnia. Kiedy wyczułam chwilowo grudkę, rozmasowałam ją zgodnie z zaleceniem i nie ma żadnych nierówności.
Mamy koniec kwietnia. Kolejną wizytę w końcu udało mi się umówić na 29 (ten piątek specjalnie przed wolnym bo już wiem że kilka dni nie chcę sie pokazywać). I teraz do doświadczonych z Was mam pytanie. Czy zmieniać kwas na inny? Powiem Wam szczerze, że ja już żadnego efektu nie widzę na moich ustach... Kąciki opadły prawie całkiem po dwóch tygodniach od tamtego zabiegu a teraz to już w ogóle jest tak samo jak było moim zdaniem... Nawet obiecany świetny efekt nawilżenia wyparował już ponad miesiąc temu... Jak zrobię"dziubek" to jakby jeszcze widzę trochę preparatu w konturze ale to wszystko. Zmieniać preparat? Boję się twardych ust i grudek a tu widzę, że się dobrze przyjęło tylko chyba serio zbyt mało preparatu. Czy możliwe, że jak wstrzyknę teraz np 1,5 ml to będę zadowolona? Dodam,że wszędzie gdzie nie wejdę to czytam, że Volift jest do zmarszczek a nie do ust a tutaj Pani dr mówi że z powodzeniem stosuje go w usta i to najlepszy preparat z jakim pracowała...
Wrzucam fotki. Tylko pierwsze zdjęcie przedstawia moje usta przed kwasem(niestety w nerwach zapomniałam zrobić porządne zdjęcie "przed"), od 2 do 6 przedstawiają jak wyglądały zaraz po wyjściu od Pani dr, kolejne po dwóch godzinach, potem nocna opuchlizna i nazajutrz, dwa ostatnie zdjęcia pokazują jak to wygląda dzisiaj. Dodam jeszcze, że od X czasu z powodu ich przesuszenia mimo różnych pomadek, mam zwyczaj podgryzania ust w miejscu suchych skórek, oczywiście po zabiegu się pilnowałam, poza tym były idealnie nawilżone...przez chwilę :/.
Poradźcie co robić!Załącznik 6382711

Załącznik 6382716

Załącznik 6382721

Załącznik 6382726

Załącznik 6382731

Załącznik 6382736

Załącznik 6382741

Załącznik 6382746

Załącznik 6382751

Załącznik 6382756
Odpisuję na szybciora Po pierwsze Juvederm jest cholernie drogim preparatem i najmniej trwałym z ogólnie dostępnych preparatów na rynku. Pracują na nim zazwyczaj osoby, które nie pokusiły się o przeanalizowanie wnikliwe preparatów lub po prostu współpracują z dobrym ph O ile się orientuję to Juvederm Vollift jest wzbogacony o 0,3ml lidokainy- mimo to ampułka ma nadal 1 ml- co oznacza , że korekta wynosi właściwie 0,7. Jeśli mnie pamieć nie myli to JV ma gęstość zbliżoną do preparatów w stylu Amalian Natural Lips- czyli preparatów, które osobiście polecam osobom na pierwszy raz ponieważ dają krótki i naturalny efekt. Jeśli planujesz większą korektę- 3 ml- zastosowałabym osobiście conajmniej dwa różne preparaty jak nie trzy- najtwardszy do volumy i najdelikatniejszy do konturowania i nadaniu odpowiedniego kształtu. Taka mieszanka daje nie tylko perfekcyjny wygląd ale pozwala na przedłużenie korekty do maximum- w razie potrzeby dostrzykuje się tylko delikatny kwas konturujący. Nie odbieraj wpisu jako totalną krytykę- sugeruję jednak przemyśleć przynajmniej kwestię preparatu. Cena 1200 za 1ml to bardzo dużo- u mnie miałabyś w tej cenie 2 ml- oczywiście każdy ma prawo cennik ustalać swój własny i jeśli Pani doktor ma klientki w takich cenach to z całego serca gratuluję Sama mam ogromną ilość poprawek po "tańszych" osobach i jestem daleka od "zbijania" czyjejś ceny Wybacz chaotyczny wpis ale dopiero wychodzę haha no właśnie z kliniki i jestem juz potwornie zmęczona W razie pytań pisz proszę na fb - tam jest mi dużo łatwiej odpisać. Dziękuję za wiadomosć pw i zaufanie
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:
Kosmetolog
Beauty Coach
Make-up Artist

Karolina Jakubek
Karo_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 21:48   #293
Madgyal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Karo dziękuję serdecznie za szybką odpowiedź! Możesz być pewna, że Cię trochę pomęczę na fb .

Jeśli któraś w Was mogłaby mi coś jeszcze w temacie doradzić to będę naprawdę wdzięczna. Wizyta już za kilka dni a ja nie wiem co robić.

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Dodam , że polecenie kogoś kto się zna na rzeczy w Szczecinie również będzie mile widziane
Madgyal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 14:14   #294
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Witam kobietki Powiekszalam rok temu usta juvederm 2 i niestety, ale po 3 miesiącach wchłonął się Szukam czegoś mocniejszego i myslalam o Stylage M. Kogoś w Wawie polecacie? Słyszałam o salonie na Ursynowie, ale robi kosmetolog, a wolałabym jednak isc do doktora.
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 23:16   #295
Estres
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 40
Dot.: powiększanie ust pruszków gdzie?

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie pomysł na koszmarną opuchliznę jeśli już Altacet nie pomaga?
cześć i jak byłaś??? jakie masz zdanie??
Estres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 10:10   #296
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: powiększanie ust pruszków gdzie?

Cytat:
Napisane przez Estres Pokaż wiadomość
cześć i jak byłaś??? jakie masz zdanie??
Nie wypowiem się póki nie zejdzie mi opuchlizna, a utrzymuje się już tydzień.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 11:02   #297
ni_cola
Raczkowanie
 
Avatar ni_cola
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 149
Dot.: powiększanie ust pruszków gdzie?

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Nie wypowiem się póki nie zejdzie mi opuchlizna, a utrzymuje się już tydzień.
Czekam na relacje
ni_cola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 13:02   #298
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: powiększanie ust pruszków gdzie?

Cytat:
Napisane przez marijuanaa Pokaż wiadomość
To pochwalcie się, czy było widać siniaki
ja nie miałam ani jednego siniaka. Mega opuchlizna po zrobieniu i na drugi dzień jeszcze gorzej, a potem już coraz lepiej
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 16:44   #299
Estres
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 40
Dot.: powiększanie ust pruszków gdzie?

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Nie wypowiem się póki nie zejdzie mi opuchlizna, a utrzymuje się już tydzień.
Nie przerażaj mnie!! aż tak źle?? czym miałaś wypełniane i jaka ilosc?
Estres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 19:32   #300
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: powiększanie ust pruszków gdzie?

Cytat:
Napisane przez Estres Pokaż wiadomość
Nie przerażaj mnie!! aż tak źle?? czym miałaś wypełniane i jaka ilosc?
0,8 Teolysal bez znieczulenia, bo ma już w sobie lidokainę. Sam zabieg ok, doktor Koryśko jak zwykle elegancki, sympatyczny, profesjonalny, nie mam nic do zarzucenia, za to odradzam dra Słowiańskiego. Mi się wszystko wolno goi, usta przez tydzień musiałam smarować Altacetem i ciągle przykładać lód żeby minimalnie chociaż opanować sytuację, pierwsze 4 dni nie pokazałam się nikomu, bo wyglądałam karykaturalnie. Gdyby mi ktoś wcześniej powiedział, że potrzebuję minimum tygodnia w domu w samotności, to bym się nie zdecydowała na zabieg. Ale w dalszym ciągu coś jest nie tak, bo zrobiła mi się twarda gula w jednym miejscu. Nie wiem, czy to krwiak, czy kwas. Ani drgnie od kilku dni. Smaruję maścią heparyną i Arcelenem, robiłam okłady ciepło-zimne, biorę rutynę i nic. Jak masuje to puchnie jeszcze bardziej, więc stawiam na krwiaka. Ale nie jest czerwone ani sine, więc nie jestem pewna. Póki co wyglądam jak bokser po walce z wywaloną wargą z jednej strony na dole, do tego ta gula jest aż poniżej konturu ust. Nie mogę normalnie mówić, a miałam ważne spotkania...no jestem wściekła. Same w sobie nie są już spuchnięte i wydają mi się małe. Taka ilość to tylko odświeżenie. Fajnie, że w ogóle nie wysychają, są nawilżone. No i tyle, źle wyglądam póki co, może za tydzień albo dwa będzie lepiej.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-27 00:29:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:01.