najlepszy krem ujędrniający do biustu - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-09, 12:49   #61
katkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 19
Dot.: najlepszy krem ujędrniający do biustu

Nie mam porównania z innymi preparatami ale stosowałam kiedyś Lierac bust lift creme i mogę go polecić , dobrze się wchłania, milutko pachnie a do tego bardzo dobry efekt jeśli chodzi o główny cel czyli wygląd biustu.
katkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 20:53   #62
Karrla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Dot.: najlepszy krem ujędrniający do biustu

ja używałam już chyba wszystkiego zaczęłam od Avonu, Eveline, mustella. Potem był Lierac, Dermika. Nic nie pomagało moim piersiom po rocznym karmieniu. A potem zaczęłam ćwiczyć i dodatkowo przy okazji jak kupowałam koleżance prezent na panieński trafiłam na sklep, z kremem Perfect Bust- dla zainteresowanych http://intymnosc.pl/aff/kupteraz/per...n=txtgenerator Na początku pomyślałam lipa...ale ćwiczyłam co drugi dzień z hantlami i samorowałam się 2 razy dziennie. Po miesiącu było lepiej, a po trzech odzyskałam swoje cycki! Nie wiem czy któraś z Was przeżyła to co ja, ale to był prawdziwy dramat...bałam się rozebrać przed mężem, nie chciałam, zeby dotykał tych ohydnych naleśników. A teraz? Powiem tak..gdyby nie już praktycznie niewiczoczne rozstępyto piersi mam jak nowe. Koleżaki, co mnie dawno nie widziały pytają, czy sobie operacji nei strzeliłam. Naprawde warto zainwestować trochę wysiłku.
__________________
81,7...start 18.10.2012->60kg
wygram z kompulsami!
Cel 1: 75 kg do 31.11
Cel 2: 70 kg na wigilię
Cel 3: 65 kg na walentynki
Cel 4: 60 kg do 12.07.2013 , tj. 3-cie ur. synka
http://trudniej-znaczy-lepiej.blogspot.com/
Karrla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 09:13   #63
Misia1203
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 75
Dot.: najlepszy krem ujędrniający do biustu

Mi tam zapaszek nie przeszkadza. Nawet lubię te mocniej perfumowane kosmetyki. Byle tyolko zapach mi się spodobał. NIe przepadam za korzennymi, ale wołę kwiatowe ( tyle dobrze,że kwiatowych zapachów jest o wiele więcej). Co do serum do biustu to moim zdaniem bardzo fajne jest Frashe. Dostałam raz z zestawem inspired by ( udało mi się wylosować serum frashe z czego początkowo nie byłam zadowolona bo liczyłam na coś do twarzy). Jednak przekonałam się do niego jak zaczęłam stosować. Naprawdę fajne Nawilża, czy pwieksza to nie wiem ale ujędrnia na pewno.
Misia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 15:03   #64
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: najlepszy krem ujędrniający do biustu

A krem Tołpa do biustu ktoś używa?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 13:03   #65
wiolkaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 2
Dot.: najlepszy krem ujędrniający do biustu

W xxx jest szeroki wybór kremów do pielęgnacji biustu. ja wybrałam krem mustela i byłam zadowolona

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-08-28 o 12:24 Powód: reklama
wiolkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 11:57   #66
Wita1818
Przyczajenie
 
Avatar Wita1818
 
Zarejestrowany: 2018-01
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 1
Dot.: najlepszy krem ujędrniający do biustu

Cześć, jestem młodą osobą, ale mój biust nie wygląda tak jakbym chciała. Z powodu rozmiaru (miseczka D), trochę opada. Czy mogłybyście mi coś polecić? Jakiś fajny krem o naturalnym składzie.
Wita1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 08:55   #67
radAgat55
Przyczajenie
 
Avatar radAgat55
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2
Dot.: najlepszy krem ujędrniający do biustu

Ja też długi czas stosowałam te kremy z drogerii typu Eveline itd i to była pomyłka...Później znalazłam krem Frashe i mogę Ci go polecić właśnie ze względu na naturalny skład, bo zawiera min.in. ekstrakt z ruszczyka kolczastego i wyciąg z lawendy. No ja go uzywam już od ponad miesiąca i jestem w końcu z jakiegoś kremu zadowolona, bo fajnie ujędrnia piersi a do tego jest mega wydajny
__________________
Hejoo <3
radAgat55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-24, 16:31   #68
Vicky00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 5
Dot.: najlepszy krem ujędrniający do biustu

kofeina jest dobrym składnikiem posiada właściwości odmładzające Ogólnie z tego co widziałam, to ładnie się postarali jeżeli chodzi o skład. Może się skuszę po wypłacie
Vicky00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 09:47   #69
urszulalas
Przyczajenie
 
Avatar urszulalas
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 6
Dot.: najlepszy krem ujędrniający do biustu

Ja co prawda stosowałam tylko dwa, ale pozwolę sobie się wypowiedzieć 1. Tołpa - mój pierwszy krem był świetny, fajnie się rozsmarowywał i delikatnie pachniał i ujędrniał piersi. Później dostałam w prezencie krem 2. Frashe.. i byłam naprawdę zaskoczona, gdy przeczytałam jego skład, w pełni naturalny i bez chemii.. no i tak zostałam przy tym kremie do dziś. Moje piersi po kuracjach kremami wypełniającymi są naprawdę w lepszym stanie.. kiedyś myślałam, że to ściema ale trzeba samemu spróbować
urszulalas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-29, 14:10   #70
Yoshimitsusan
Przyczajenie
 
Avatar Yoshimitsusan
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 23
Dot.: najlepszy krem ujędrniający do biustu

jestem oddana fanka tego serum: xxx
uzywam na piersi i tzw. "pelikany" i musze przyznac ze szczegolnie z tym drugim problemem radzi sobie tak dobrze ze nie spodziewalam sie mimo zywiolowej rekomendacji kolezanki. piersi tez bardzo ladnie ujedrnia chociaz nie mam z nimi az takiego problemu ale ramiona - cudo

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2018-06-20 o 11:32 Powód: link
Yoshimitsusan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 15:29   #71
Kalmartyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 6
Dot.: najlepszy krem ujędrniający do biustu

Ja stosuje krem z serii mamas i fajnie mi się sprawdza. Chroni moją skórę piersi przed wysuszeniem, poprawia jej napięcie i gęstość. Bardzo fajny produkt. Skusiłam się na niego bo mialam już krem i olejek przeciw rozstępom z tej serii i był genialne
Kalmartyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-26, 07:43   #72
lizaczek20
Przyczajenie
 
Avatar lizaczek20
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 11
Dot.: najlepszy krem ujędrniający do biustu

Na ujędnienie moich piersi stosowałam 3 kosmetyki: Frashe, Eveline i Bielenda. Nie powiem, każdy trochę działał ale chyba najlepszy to ten pierwszy. Tutaj wygrały oprócz dobrego ujędrnienia naturalne składniki i dobre nawilżenie.
lizaczek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-03, 10:03   #73
Urszulal
Przyczajenie
 
Avatar Urszulal
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 4
Dot.: najlepszy krem ujędrniający do biustu

ja też używałam tego frasze....dobrze się sprawdził na mój zmęczony karmieniem biust. ujędrnił i też zredukował widoczne rozstępy.. niewiem jak bielenda, ale slyszalam ze tez ok (kolezanka uzywa). Mimo wszystko wybralabym ten pierwszy bo ma super sklad i jest przeznaczony dla wymagajacych kobiet.
Urszulal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 10:35   #74
karaluszex
Przyczajenie
 
Avatar karaluszex
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 24
Dot.: najlepszy krem ujędrniający do biustu

Przeczytałam wątek od deski do deski Ja bym kremów nie przeceniała, chociaż sama jakąś ekspertką nie jestem, w sumie większość z tych, które testowałam pozostawiały wiele do życzenia jeśli chodzi o skład. No i były raczej taniutkie typu Soraya więc cudów się nie spodziewałam. Może przy czymś bardziej konkretnym byłoby lepiej.

Raz w życiu dostałam Lieraca chyba bust lift o ile dobrze pamiętam i to był chyba najbardziej wysoko budżetowy produkt tego typu, ale tez szału nie robił, a w środku jakieś pegi. Jak na taką cenę to szału nie ma.
O frashe nie słyszałam.
karaluszex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 09:56   #75
ewciamarchewcia1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 30
Dot.: najlepszy krem ujędrniający do biustu

akurat ten krem mi się przypomniał i w sumie na prawdę działa bardzo fajnie. co do frashe to myślę, że jak się go połączy z ćwiczeniami, dietą i ogólnie z pielęgnacją to może pomóc dość mocno.
ewciamarchewcia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 13:24   #76
karaluszex
Przyczajenie
 
Avatar karaluszex
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 24
Dot.: najlepszy krem ujędrniający do biustu

Cytat:
Napisane przez ewciamarchewcia1 Pokaż wiadomość
akurat ten krem mi się przypomniał i w sumie na prawdę działa bardzo fajnie. co do frashe to myślę, że jak się go połączy z ćwiczeniami, dietą i ogólnie z pielęgnacją to może pomóc dość mocno.
Dość mocno to się nie nastawiam, bo z pustego to i salomon nie naleje Na ujędrnieniu mi najbardziej zależy, mówisz że u Ciebie dał radę? Co masz konkretnie na myśli jeśli chodzi o dietę?
karaluszex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 13:27   #77
amazingpolly
Przyczajenie
 
Avatar amazingpolly
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 14
Dot.: Re: żel do biustu

ja bardzo lubię ten Yves Rocher
amazingpolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 07:57   #78
ewciamarchewcia1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 30
Dot.: Re: żel do biustu

karaluszex, no wiadomo że nie naleje mi też właśnie głównie chodziło, żeby ujędrnić te moje ciapki frashe jest fajny własnie bo on to robi, a do tego jak robić damskie pompki i napierdzielasz hantelkami to może być cacy
ewciamarchewcia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 07:28   #79
zywe_srebro
Raczkowanie
 
Avatar zywe_srebro
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 116
Dot.: Re: żel do biustu

dobra, a może w lekko inny sposób, co? jesteście w stanie powiedzieć mi czego szukać w kosmetykach na biust? tzn. chodzi mi o to jakie składniki powinny byc w nich żeby cokolwiek podziałały? o.O
zywe_srebro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-19, 14:28   #80
Olerka991
Raczkowanie
 
Avatar Olerka991
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 111
Dot.: Re: żel do biustu

Zależy w sumie czego oczekujesz od kremu Jak ujędrnienie to klasycznie lawenda, ruszczyk kolczasty, żeńszeń i pąki roślin? Tak na logikę wiadomo że z tych roślinnych to te rzeczy nawilżają skórę, bo w sumie nawet hydraty czy coś się z nim robi tak widziałam przynajmniej
__________________
..., chyba się spóźniłam :O
Olerka991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 10:57   #81
OlkiFasolki
Przyczajenie
 
Avatar OlkiFasolki
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 15
Dot.: Re: żel do biustu

A co one dokładnie robią takie? Tylko co lawendę znam a reszta w sumie niewiele mi mówi hahaha. Takie hydrolaty z pozostałych rzeczy można znaleźć?
OlkiFasolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 12:22   #82
Toska_Samoska
Raczkowanie
 
Avatar Toska_Samoska
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 57
Dot.: Re: żel do biustu

ruszczyk: poprawia stan naczynek krwionośnych, poza tym to nawilża, odżywia, dotlenia i ujędrnia skóre
żeń-szeń: ma działa na zasadzie usuwania wolnych rodników, regeneruje, nawilża, uelastycznia plus wzmacnia
pąki roślin: nawilżają, dają dużo minerałów i witaminek, uelastyczniają, poprawiają stan naczynek i wygładząją skórę

co do znalezienia ich to raczej nigdy nie widziałam z nich hydrolatów czy toników. bardziej już bym szukała w kremach czy coś.
__________________
>luke i am your father....
>
>


Toska_Samoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 16:34   #83
Justusia27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5
Dot.: najlepszy krem ujędrniający do biustu

Ja jestem zadowolona z kremu do pielęgnacji biustu od Tołpy. Łatwo się rozprowadza i szybko wchłania co jest szczególnie ważne rano, gdy mam mało czasu i nie chcę pobrudzić stanika Oczywiście nie można liczyć na powiększenie biustu, ale piersi na pewno stają się bardziej jędrne i elastyczne

Na pewno nie należy do najtańszych ale wierzę, że jest wart swojej ceny.


Koleżanka poleciła mi jeszcze krem xxx, który też planuję przetestować gdy skończy mi się tylko kolejna tubka Tołpy!

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2019-11-03 o 11:10 Powód: Reklama.
Justusia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-13, 14:25   #84
Jolanne
Raczkowanie
 
Avatar Jolanne
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 127
Dot.: Re: żel do biustu

Cytat:
Napisane przez Toska_Samoska Pokaż wiadomość
ruszczyk: poprawia stan naczynek krwionośnych, poza tym to nawilża, odżywia, dotlenia i ujędrnia skóre
żeń-szeń: ma działa na zasadzie usuwania wolnych rodników, regeneruje, nawilża, uelastycznia plus wzmacnia
pąki roślin: nawilżają, dają dużo minerałów i witaminek, uelastyczniają, poprawiają stan naczynek i wygładząją skórę

co do znalezienia ich to raczej nigdy nie widziałam z nich hydrolatów czy toników. bardziej już bym szukała w kremach czy coś.
Krem... Może być krem, może być serum jak frashe, może być cokolwiek. Ważne jest to, żeby nawilżało i uelastyczniało jaką to ma strukturę i konsystencję to chyba nie jest ważne. Jeżeli ktoś wymienia te składniki to ok, wszystko może tu zagrać, ale jednak mimo wszystko trzeba trzeba ćwiczyć i masować. No i nie palić papierosków!

Edytowane przez Jolanne
Czas edycji: 2020-01-20 o 15:13
Jolanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-11, 08:26   #85
vedenee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 1
Dot.: najlepszy krem ujędrniający do biustu

Tabletki na powiększenie biustu - breastfast.pl Biorę Breastfast już od 4 miesięcy i mogę potwierdzić, że jest to rewolucyjny produkt. Na początku czułam transformacje w moich piersiach, tak jakby coś działo się wewnątrz. To już 4 miesiące kiedy używam Breastfast i moje piersi są bardziej krągłe i kształtne.

Edytowane przez vedenee
Czas edycji: 2020-05-06 o 09:12
vedenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-11, 09:20   #86
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: najlepszy krem ujędrniający do biustu

O Sesderma to nawet może być niegłupia, bo ma DMAE
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 15:08   #87
piorunek_01
Atakująca
 
Avatar piorunek_01
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: najlepszy krem ujędrniający do biustu

..., ale wy dziewczyny głupoty tu piszecie przecież tabletki to nie pompka do roweru co se pomachasz nogą i nagle urośnie . jeszcze te "powiększenie biustu", pls.. staph...
jak chce się powiększyć biust bez zabiegów typu operacja plastyczna i wkładanie sylikonów to głównie bazuje się na poprawieniu wyglądu i temu by go unieść czyt. frashe, masaże, ćwiczenia, diety itp.
__________________
Milczenie- przyjaciel, który nigdy nie zdradza. - Konfucjusz

Edytowane przez piorunek_01
Czas edycji: 2020-05-18 o 14:11
piorunek_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-12 16:08:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.