Wybielanie nakładkowe - trzeba powtarzać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta stomatologa z UNIDENT UNION Dental Spa

Notka

Forum eksperta stomatologa z UNIDENT UNION Dental Spa Na Wasze pytania odpowiada Iwona Gnach-Olejniczak, lekarz stomatolog z 23-letnim doświadczeniem, od kilkunastu lat praktykująca implantologię i ortodoncję, założycielka wrocławskiej kliniki UNIDENT UNION Dental Spa.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-04-15, 13:01   #1
weroniqe87
Raczkowanie
 
Avatar weroniqe87
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 111

Wybielanie nakładkowe - trzeba powtarzać?


Mam takie pytanie, ponieważ moje ząbki nie należą do najbielszych chciałam je nieco rozjaśnić i tu pojawił się pewien problem, bo okazało się, że mam pruchnicę w obu jedynkach i na dwójce. Podobno leczenie tego wyjdzie na zewnetrzna strone zeba i stomatolog polecił mi rozpoczecie leczenia, zeby uniknac kanałowego, zalozenie opatrunku i rozpoczecie wybielania nakładkowego, a po wybielaniu dokonczy wypelnieie zebow dobierajac juz odpowiedni jasniejszy kolor. I tutaj nasuwa sie moje pytanie, czy takie wybielanie nakladkowe jest trwałe? Za jaki czas bede musiala powtorzyc ewentualny zabieg, zeby nie bylo widocznych roznic na 1 i 2? Czy jak juz raz bede miala nakladki zrobione, to wystarczy pozniej dokupowac tylko zele, czy kazdorazowe leczenie zebow (a mam jeszcze kilka zbkow do poprawy) oznacza nowe nakladki? Teraz zaplacilam 300zl za nakladki plus żele, ktore maja starczyc mi na 6 dni.
__________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
— Kurt Cobain
weroniqe87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 13:36   #2
kasiapyra
Raczkowanie
 
Avatar kasiapyra
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 147
Dot.: Wybielanie nakładkowe - trzeba powtarzać?

Witaj, ja wybielałam nakładkowo ząbki 3 lata temu, teraz są już dużo ciemniejsze, więc będę chciała znów wybielać.
Mam podobną sytuację jak Ty ponieważ miałam już po wybielaniu, na obu jedynkach wstawiane licówki kompozytowe i nakładki sprzed wybielania zwyczajnie mi się na ząbki już nie mieszczą.

Z tego co wiem u mnie kolejne wybielanie będzie przebiegać tak: nowe nakładki->wybielanie->nakładanie nowego bielszego kompozytu.
kasiapyra jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta stomatologa z UNIDENT UNION Dental Spa


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.