Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urodzą :) - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-03-26, 07:36   #2701
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Bejata szalejesz ! My teraz mamy male lozko 140x200 w sumie to bardzije wersalka.



Mamy jechac na zakupy wlasnie lozko i pare innych rzeczy. Bylo w planie lozko sypialniane ale Tez 140x200 ale chyba jednak wezmiemy 160x200 nie bedzie w pokoiku juz w ogole miejsca tylko taki naly kwadrat przejscia z 1 m na 0,5 m ale jednak wieksze łozko lepsze. Pokoik mamy na prawde mały ale trudno. To bedzie tylko sypialnia i rzeczy Kropka a nasze bedzie w tym co teraz spimy i zrobimy salon
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 07:41   #2702
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez sunfloweros Pokaż wiadomość
Pamiętacie jak Pajka pojechała chyba do Włoch i tam miała testować? Nie dość że chyba dwa dni się nie odzywała to jak się odezwała to się okazało że test zepsuła dobrze pamiętam?
Haha noo bylo cos takiego z tym zepsutym testem

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kwietniowe zaraz rodzą, a nam w sobote stuknelo 5 tygodni

Dzis bylam w pracy na kawce troche sie odchamic jutro jedsiemy w odwiedziny do siostry i jej synka Antka

Mowilam Wam, ze zostal mi kilogram do wagi sprzed ciazy? a przytylam 19

Kurtke na wiosne sobie zamowilam
Kochana kciuki

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
A nie mowilam ze po porodzie szybko zgubisz ?

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Witam się z karmienia hyhy. Ale tu się dzieje! I jest co poczytać. emocjonująco się zaczyna robic.

Aaaa wiecie odebrałam fotki od foto ale nie mogę się zebrać żeby Wam linka wstawić. Pogońcie mnieee.
Wez sie rusz
Laura daj matce odpoczac

Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Tak w ogole 20+1

Zdjecie z wczoraj.



Juncia nooo mysle ze trzeba poświetowac dopoki nie znudzi sie siedzenie w domu



Dziewczynki trzymam kciuki za Was oby sie udalo



Sylwia no to ładnie Ci zeszlo jak zostal 1 kg u mnie na razie 5 kg na plusie.



Gosiulam ae jak to bylo po owu a sa jeszcze pęcherzyki? Nie rozumiem też haha
Ale masz juz ladny brzuszek

U mnie dziś 29+5 a tez mam +5kg ale ty szczuplutka to mozesz przybierac ladnie, ja sobie nie moge pozwolic zeby za duzo przytyć, ale na szczęście dieta weszla mi w nawyk wiec nie jest zle

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 07:49   #2703
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Dzień dobry

Nie mam na nic czasu ostatnio

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 07:49   #2704
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Tak w ogole 20+1

Zdjecie z wczoraj.



Juncia nooo mysle ze trzeba poświetowac dopoki nie znudzi sie siedzenie w domu



Dziewczynki trzymam kciuki za Was oby sie udalo



Sylwia no to ładnie Ci zeszlo jak zostal 1 kg u mnie na razie 5 kg na plusie.



Gosiulam ae jak to bylo po owu a sa jeszcze pęcherzyki? Nie rozumiem też haha
Właśnie ja też nie rozumiem dostałam na stymulację owulacji i gin wczoraj powiedział tak- wszystko pięknie działa, dużo dojrzałych pęcherzyków, płyn w douglasie jest, więc wskazuje na to, że coś już pękło, ale tutaj jeszcze jest kilka gotowych do pęknięcia (i mi pokazuje na tym monitorku ) to damy zastrzyk. Kiedy było współżycie? Jest duża szansa, że się uda, jestem dobrej myśli.

No i nie ogarnęłam o co mu chodzi jak mógł jeden pęknąć, a reszta zostać skoro jak jeden pęknie to blokuje inne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 08:37   #2705
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Tak w ogole 20+1

Zdjecie z wczoraj.



Juncia nooo mysle ze trzeba poświetowac dopoki nie znudzi sie siedzenie w domu 😹



Dziewczynki trzymam kciuki za Was oby sie udalo



Sylwia no to ładnie Ci zeszlo jak zostal 1 kg 😃 u mnie na razie 5 kg na plusie.



Gosiulam ae jak to bylo po owu a sa jeszcze pęcherzyki? Nie rozumiem też haha 😂
Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
Bejata szalejesz ! My teraz mamy male lozko 140x200 w sumie to bardzije wersalka.



Mamy jechac na zakupy wlasnie lozko i pare innych rzeczy. Bylo w planie lozko sypialniane ale Tez 140x200 ale chyba jednak wezmiemy 160x200 nie bedzie w pokoiku juz w ogole miejsca tylko taki naly kwadrat przejscia z 1 m na 0,5 m ale jednak wieksze łozko lepsze. Pokoik mamy na prawde mały ale trudno. To bedzie tylko sypialnia i rzeczy Kropka a nasze bedzie w tym co teraz spimy i zrobimy salon
Jaki piękny brzuszek i bierzcie większe łóżko! Koniecznie!

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Właśnie ja też nie rozumiem dostałam na stymulację owulacji i gin wczoraj powiedział tak- wszystko pięknie działa, dużo dojrzałych pęcherzyków, płyn w douglasie jest, więc wskazuje na to, że coś już pękło, ale tutaj jeszcze jest kilka gotowych do pęknięcia (i mi pokazuje na tym monitorku ) to damy zastrzyk. Kiedy było współżycie? Jest duża szansa, że się uda, jestem dobrej myśli.

No i nie ogarnęłam o co mu chodzi jak mógł jeden pęknąć, a reszta zostać skoro jak jeden pęknie to blokuje inne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki za powodzenie!
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 08:39   #2706
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
Bejata szalejesz ! My teraz mamy male lozko 140x200 w sumie to bardzije wersalka.



Mamy jechac na zakupy wlasnie lozko i pare innych rzeczy. Bylo w planie lozko sypialniane ale Tez 140x200 ale chyba jednak wezmiemy 160x200 nie bedzie w pokoiku juz w ogole miejsca tylko taki naly kwadrat przejscia z 1 m na 0,5 m ale jednak wieksze łozko lepsze. Pokoik mamy na prawde mały ale trudno. To bedzie tylko sypialnia i rzeczy Kropka a nasze bedzie w tym co teraz spimy i zrobimy salon
Później Ci wrzucę jak jest u nas w sypialni - łóżko 160x200, przejścia ciasne, ale dajemy radę. Mniejszego łóżka sobie nie wyobrażam, bo niestety w większości część nocy śpimy we 3

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 08:41   #2707
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Dzień dobry )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-26, 08:43   #2708
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Majeczka piękny brzuszek

Sylwia super Ci zeszła waga

Gosia może po to dał Ovitrelle, żeby zwiększyć szanse i żeby jeszcze jakiś pęcherzyk pękł. Będą bliźniaki albo trojaczki

U mnie chyba będzie się zaczynać coś, bo brzuch bolał mnie wczoraj wieczorem, teraz też dość mocno boli, także może do końca tygodnia będzie po wszystkim. Szczerze to już bym chciała mieć to za sobą, bo takie czekanie mnie denerwuje.
Gadałam wczoraj chwilę z szefową i wieczorem z koleżanką z pracy, to obydwie rozmowy mnie utwierdziły w tym, że to już nie jest moje miejsce i nie moja bajka.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 08:55   #2709
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
No twoja to juz duuuza panna to sie nie ma co dziwic ale moja to jeszcze nie ten kaliber a serio mam ochote momentami plakac jak tak mocno sie wypycha
Mlody tak nie szalal on tylko wieczorami a ta prawie caly dzień no i mlody jak sie urodzil to nadal byl taki grzeczny i juz sie boje jaka bedzie mloda skoro juz mi daje popalic

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez ko_91 Pokaż wiadomość
Moja od wczoraj wieczór pcha się od biodra po klatkę piersiową. Przez jedna noc ma chyba +100 mocy.
L4 super sprawa, zgadzam się
Moje żelazo lekko skoczylo po sorbifer durules. Ale za to woda mi się bardzo zatrzymuje więc też mam polecona pokrzywe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kamila, Pajka nie usluchane te nasze dziewczyny 🤣
No laski jakieś mocno ruchliwe!
Cytat:
Napisane przez sunfloweros Pokaż wiadomość
Pamiętacie jak Pajka pojechała chyba do Włoch i tam miała testować? Nie dość że chyba dwa dni się nie odzywała to jak się odezwała to się okazało że test zepsuła dobrze pamiętam?
Hahahahha masakra! Całe to okienko mi się przesunelo i prostowalam paznokciem i porysowalam hahaha i w dniu powrotu znów testowalam i chwilę po teście dostałam @
Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kwietniowe zaraz rodzą, a nam w sobote stuknelo 5 tygodni

Dzis bylam w pracy na kawce troche sie odchamic jutro jedsiemy w odwiedziny do siostry i jej synka Antka

Mowilam Wam, ze zostal mi kilogram do wagi sprzed ciazy? a przytylam 19

Kurtke na wiosne sobie zamowilam
Kochana kciuki

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Ooo extra! Pochwal się kurtka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 08:58   #2710
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Kamila mialas racje

Pajka kurtka taka mialam wziąć plaszczyk, ale co sobie będę lat dodawać bo moim zdaniem mi troszkę dodaje plaszczyk. Screenshot_20190325-183420.jpeg

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 09:05   #2711
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;86638509]Majeczka piękny brzuszek

Sylwia super Ci zeszła waga

Gosia może po to dał Ovitrelle, żeby zwiększyć szanse i żeby jeszcze jakiś pęcherzyk pękł. Będą bliźniaki albo trojaczki

U mnie chyba będzie się zaczynać coś, bo brzuch bolał mnie wczoraj wieczorem, teraz też dość mocno boli, także może do końca tygodnia będzie po wszystkim. Szczerze to już bym chciała mieć to za sobą, bo takie czekanie mnie denerwuje.
Gadałam wczoraj chwilę z szefową i wieczorem z koleżanką z pracy, to obydwie rozmowy mnie utwierdziły w tym, że to już nie jest moje miejsce i nie moja bajka.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]TŻ się strasznie napalil na trojaczki wczoraj cały czas chodził i mnie wkurzał, pokazywał mi wózki dla trojaczków i szukał łóżek. Już widzę jak byśmy się w naszym pokoju zmieścili z trojaczkami żarty żartami, ale bliźniakami byśmy nie pogardzili wczoraj się pośmialiśmy, pożartowaliśmy, ale dziś już przyszły obawy, że pewnie i tak nic z tego nie będzie i nie ma się co napalać.

Mam nadzieję, że wszystko u ciebie się pięknie oczyści i będziecie mogli szybko wrócić do starań.

Zazdroszczę wam tych łóżek. My nie mamy innego wyjścia i mamy narożnik. Marzy nam się normalne łóżko, ale niestety póki jesteśmy tu w mieszkaniu to nie mamy szans na żadne zmiany i własną sypialnię. A na razie na zmiany się nie zapowiada. Mam nadzieję, że jak siostra się wyprowadzi (bo tak planują) to nam też uda przekonać się mamę do budowy, lub przyjęcia domu od rodziców TŻ i uda nam się pójść na swoje.

Sylwia, bardzo ładna ta kurteczka. Strasznie podobają mi się jasne kurtki, ale bym musiała ja chyba codziennie prac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-26, 09:12   #2712
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Kamila mialas racje

Pajka kurtka taka mialam wziąć plaszczyk, ale co sobie będę lat dodawać bo moim zdaniem mi troszkę dodaje plaszczyk. Załącznik 7669838

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Ooo, super! Ja jak będę kupować po porodzie to muszę wszystko mierzyc bo mam wrażenie, że jedyny rozmiar w jaki teraz wejdę to min. 44

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 09:15   #2713
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Kamila mialas racje

Pajka kurtka taka mialam wziąć plaszczyk, ale co sobie będę lat dodawać bo moim zdaniem mi troszkę dodaje plaszczyk. Załącznik 7669838

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Jednak kurteczka

Gosiula myśl pozytywnie!
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 09:18   #2714
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
TŻ się strasznie napalil na trojaczki wczoraj cały czas chodził i mnie wkurzał, pokazywał mi wózki dla trojaczków i szukał łóżek. Już widzę jak byśmy się w naszym pokoju zmieścili z trojaczkami żarty żartami, ale bliźniakami byśmy nie pogardzili wczoraj się pośmialiśmy, pożartowaliśmy, ale dziś już przyszły obawy, że pewnie i tak nic z tego nie będzie i nie ma się co napalać.

Mam nadzieję, że wszystko u ciebie się pięknie oczyści i będziecie mogli szybko wrócić do starań.

Zazdroszczę wam tych łóżek. My nie mamy innego wyjścia i mamy narożnik. Marzy nam się normalne łóżko, ale niestety póki jesteśmy tu w mieszkaniu to nie mamy szans na żadne zmiany i własną sypialnię. A na razie na zmiany się nie zapowiada. Mam nadzieję, że jak siostra się wyprowadzi (bo tak planują) to nam też uda przekonać się mamę do budowy, lub przyjęcia domu od rodziców TŻ i uda nam się pójść na swoje.

Sylwia, bardzo ładna ta kurteczka. Strasznie podobają mi się jasne kurtki, ale bym musiała ja chyba codziennie prac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez kiedys chcialam blizniaki
Ale powiedziałam mezowi, ze jeslo chce drugie dziecko to sa dwa warunki:
- zagwarantowane cc
- on zostaje z dziecmi w domu a ja do pracy

Czyli niewykonalne, bo on zarabia 3 razy tyle co ja wiec bysmy nie wyzyli a ile zrobi tyle zarobi, wiec nic by nie zarobił
Mialam kiedys jasna kurtke na zime i nie było tak źle
Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Ooo, super! Ja jak będę kupować po porodzie to muszę wszystko mierzyc bo mam wrażenie, że jedyny rozmiar w jaki teraz wejdę to min. 44

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez ostatnio bylam na zakupach i mialam problem z zapieciem sie w moich karmiacych cyckach a Ty chcesz karmic piersią?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 09:23   #2715
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Majeczka, piękny brzucholek.

Duże łóżko - fajna sprawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 09:25   #2716
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Dziekuje dziewczynki 😍



Gosiulam moze wlasnie ma blizniaki sie szykuje



Gryzelda Puchatek u nas pokoil jest 255 cm X 350 cm jak dobrze pamietam, wiev malutki ale chcemy tam lozko lożeczko i szafka/komoda to powinno sie zmiescic ale przejscia juz nie bedzie xD Gryzelda czekam na fotki no i mam nadzieje ze u Ciebie zaraz bedzie po wszystkim. A co do pracy to nie wiem co powiedziec, oby sie ułożylo
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 09:28   #2717
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

A wczoraj przyszly mi dwie pieluszki bambusowe z ali i czekam na pacze ze slodkisen
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg E0168648-C397-49D3-8429-D7828ED40394.jpg (160,2 KB, 61 załadowań)
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 09:39   #2718
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Ja tez kiedys chcialam blizniaki
Ale powiedziałam mezowi, ze jeslo chce drugie dziecko to sa dwa warunki:
- zagwarantowane cc
- on zostaje z dziecmi w domu a ja do pracy

Czyli niewykonalne, bo on zarabia 3 razy tyle co ja wiec bysmy nie wyzyli a ile zrobi tyle zarobi, wiec nic by nie zarobił
Mialam kiedys jasna kurtke na zime i nie było tak źle Ja tez ostatnio bylam na zakupach i mialam problem z zapieciem sie w moich karmiacych cyckach a Ty chcesz karmic piersią?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Tak, zamierzam KP

Ale mnie coś brzuch tak dziwnie cmi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 09:39   #2719
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Ja tez kiedys chcialam blizniaki
Ale powiedziałam mezowi, ze jeslo chce drugie dziecko to sa dwa warunki:
- zagwarantowane cc
- on zostaje z dziecmi w domu a ja do pracy

Czyli niewykonalne, bo on zarabia 3 razy tyle co ja wiec bysmy nie wyzyli a ile zrobi tyle zarobi, wiec nic by nie zarobił
Mialam kiedys jasna kurtke na zime i nie było tak źle Ja tez ostatnio bylam na zakupach i mialam problem z zapieciem sie w moich karmiacych cyckach a Ty chcesz karmic piersią?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
My ogólnie chcemy trójkę, ale zobaczymy co wyjdzie. I ja z chęcią posiedzę z nimi w domu W niedzielę próbowałam przekonać kuzynkę, żeby się zdecydowali jeszcze na czwarte bo im takie cudne te dzieciaki wychodzą, a teraz będą mieć większe mieszkanie to akurat Oczywiście wszystko w żartach, bo już trzecie było niespodzianką, ale trzeba przyznać, że dzieciaki mają śliczne i kochane, aż miło na nie patrzeć i się nimi zajmować. Była na badaniach bioderek z małą i lekarz śmieszek jej wstawił pieczątkę "za rok do kontroli z kolejnym dzieckiem"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-26, 09:49   #2720
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Pajka moze zaczyna sie coś dziać? Nie znam sie tak tylko gadam
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 10:25   #2721
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Oj Pajka trzymam kciuki tak czy siak. I ze Beatę bo chyba Wy dwie teraz na celowniku

Ile u Was w szpitalu trzymają po porodzie? Ja wyszlam rowne 48 h po cc. Wydaje mi sie ze bardzo szybko.

Ja wlasnie obudze dzidzie, wystroje i jedziemy w odwiedziny do Antka ( do siostry)

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 10:30   #2722
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Sylwia ja obstawiam ze jak we wtorek cc to w piątek do domku. A z chęcią posiedzialabym z tydzien

Duże łóżka są super!!!

Świeże mamusie: miałyście ta ciemna linie na brzuszku? Moja coraz bardziej widoczna się robi, a cieszyłam się ze jej nie mam. Kiedy to zniknęło u Was?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 10:36   #2723
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Dzień dobry.



Majeczka, ładnie się zaokrąglasz.





Za niedługo kolejne porody, ale to cieszy. <3
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 10:38   #2724
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Oj Pajka trzymam kciuki tak czy siak. I ze Beatę bo chyba Wy dwie teraz na celowniku

Ile u Was w szpitalu trzymają po porodzie? Ja wyszlam rowne 48 h po cc. Wydaje mi sie ze bardzo szybko.

Ja wlasnie obudze dzidzie, wystroje i jedziemy w odwiedziny do Antka ( do siostry)

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Ale fajnie mialas ja lezalam 4 dni po porodzie czyli w sumie 5 dni spedzilam w szpitalu

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 10:45   #2725
aga019
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 708
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Sok to nie to samo co herbata


http://agnieszkamaciag.pl/zwykla-pok...niezwykla-moc/


Ja kupiłam sok z pokrzywy w aptece i sobie codziennie wlewam dawkę (25 lub 50ml) do soku- wiśniowego, syropu z malin czy jaki tam danego dnia mam
Dzieki, to teraz czas na pokrzywę
Dziewczyny, mocne kciuki za te cykle
Sylwia, szybko ci te kilogramy zeszły, wyobrażam sobie jak dobrze jest wracać do formy
A ja dziś mam lenia, siedzę na kanapie z komputerem i oglądam ładne rzeczy dla małego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 10:48   #2726
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

A ja wlasnie robie zamowienie na doz...czemu trzeba tyle rzeczy dla tego malego czlowieczka kupowac

W ogole widzilyscie promke na doz? przy zamówieniu za min 250zl dostaje sie gratisowe pudelko w ktorym jest chyba 17roznych produktow

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 10:53   #2727
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
Pajka moze zaczyna sie coś dziać? Nie znam sie tak tylko gadam
Chciałabym bardzo, ale ani skurczu ani wody nie odeszły więc chyba jeszcze nie to
Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Oj Pajka trzymam kciuki tak czy siak. I ze Beatę bo chyba Wy dwie teraz na celowniku

Ile u Was w szpitalu trzymają po porodzie? Ja wyszlam rowne 48 h po cc. Wydaje mi sie ze bardzo szybko.

Ja wlasnie obudze dzidzie, wystroje i jedziemy w odwiedziny do Antka ( do siostry)

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Dziękuję tak, teraz my z Bejata w kolejce do porodu. Bejatka 2kwietnia ja 7 tylko że u niej to twardy termin a u mnie wszystko się może zdarzyć
Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Sylwia ja obstawiam ze jak we wtorek cc to w piątek do domku. A z chęcią posiedzialabym z tydzien

Duże łóżka są super!!!

Świeże mamusie: miałyście ta ciemna linie na brzuszku? Moja coraz bardziej widoczna się robi, a cieszyłam się ze jej nie mam. Kiedy to zniknęło u Was?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moja to aż czarna!! Ponoć jakiś czas po porodzie zanika, niezbyt atrakcyjna jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 11:44   #2728
ko_91
Zadomowienie
 
Avatar ko_91
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 380
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

To czekamy która pierwsza się rozpakuje
Ja apteczne rzeczy kupuje tak raz na jakiś czas coś sobie dorzucę. Widzę ile u siostry tego pozostawało, więc staram się do tego podejść jakoś na luzie. Jak coś mąż dokupi.
W Lidlu dziś wzięłam małe pieluszki lupilu, 2-5kg w myśl by przetestować kilka rodzai
Zaraz siadam do allegro, muszę pozamawiac trochę rzeczy do łazienki bo ikea kawałek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ko_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 11:48   #2729
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Co aptecznego potrzeba dla malego dziecia? Ja jestem zielona. Wiem że nożyczki jakes, pawczki do uszu i emolient do kąpieli xD
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 11:53   #2730
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Ja mam koszyk na gemini na ok. 500 zł. Się nazbierało. :/

Ale są tam też droższe rzeczy typu termometr, aspirator.
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-17 20:20:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.