Dzieci, czy warto je mieć? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-30, 08:21   #241
konrad88waw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 5
Dot.: Dzieci, czy warto je mieć?

Muszę się przyznać, że jestem zawiedziony odpowiedziami na mój post. Myślałem, że pisząc na kobiecym forum otrzymam przemyślane, rzeczowe i empatyczne odpowiedzi. Otrzymałem za to sporą ilości oskarżeń i nienawiści do dzieci, mężczyzn i zwierząt. Wśród ponad 200 odpowiedzi znalazłem zaledwie kilka, które miały coś wspólnego z moją sytuacją życiową.

Wszystkim, którzy zechcieli pochylić się nad moim problemem i choć trochę mi pomóc szczerze dziękuje.

P.S.
Rozstaliśmy się...

Edytowane przez konrad88waw
Czas edycji: 2017-09-30 o 08:56
konrad88waw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 08:28   #242
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Dzieci, czy warto je mieć?

Cytat:
Napisane przez konrad88waw Pokaż wiadomość
Muszę się przyznać, że jestem zawiedziony odpowiedziami na mój post. Myślałem, że pisząc na kobiecym forum otrzymam przemyślane, rzeczowe i empatyczne odpowiedzi. Otrzymałem za to sporą ilości oskarżeń i nienawiści do dzieci, mężczyzn i zwierząt. Wśród ponad 100 odpowiedzi znalazłem zaledwie kilka, które miały coś wspólnego z moją sytuacją życiową.

Wszystkim, którzy zechcieli pochylić się nad moim problemem i choć trochę mi pomóc szczerze dziękuje.

P.S.
Rozstaliśmy się...
No i fajnie oboje teraz macie szanse na znalezienie drugiej połówki z odpowiednim podejściem do posiadania dzieci.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 08:55   #243
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Dzieci, czy warto je mieć?

Cytat:
Napisane przez konrad88waw Pokaż wiadomość
Muszę się przyznać, że jestem zawiedziony odpowiedziami na mój post. Myślałem, że pisząc na kobiecym forum otrzymam przemyślane, rzeczowe i empatyczne odpowiedzi. Otrzymałem za to sporą ilości oskarżeń i nienawiści do dzieci, mężczyzn i zwierząt. Wśród ponad 100 odpowiedzi znalazłem zaledwie kilka, które miały coś wspólnego z moją sytuacją życiową.

Wszystkim, którzy zechcieli pochylić się nad moim problemem i choć trochę mi pomóc szczerze dziękuje.

P.S.
Rozstaliśmy się...
Bo rzeczowo to mozna bylo tylko napisac - przemyslcie sens istnienia zwiazku. Reszta to bylo wylewanie frustracji ,bo na kafeterii pisza zle o kobietach ,ktore nie chca miec dzieci.
Swoja droga jakby pisali dobrze o kimkolwiek.
Bycie lekarka nie powoduje ,ze nie mozesz miec dzieci. Pewna znana pani profesor ma ich piatke. Wiekszosc ma 2. Wiec nie jest to kwestia zawodu.
Nastepnym razem poznaj od razu preferencje i priorytety danej osoby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-30 08:55:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:52.