Mamy Luty 2021 cz.IV - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-01-22, 14:50   #1831
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Dobrze, że pojechałaś noże mała smolke oddala


Ja po wizycie położnej. Mały tętno ok, skurcze się żadne nie pisały. Ale położna samą mówi że czuła dotykając brzucha że są. I to te w dole podbrzusza czyli rozwierajace ��â˜☠♀️��â˜☠♀️��⠘☠♀️ mówi dobrze by było doczekać do końca przyszłego tygodnia, ale raczej nie da rady. Jak to ona mówi Franek się nie pcha, to macica mówi do widzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
"Macica mówi do widzenia"
Może niech macica przemyśli sprawę i pozwoli Frankowi jeszcze chwilę posiedzieć!
Trzymam kciuki, żeby udało się jeszcze trochę małego przytrzymać.

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
Zamelduje tylko ze jestem na odziale i czekam na kroplowke z oksytocyna niestety porod nie postepuje a wody zaczynaja sie robic seledynowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
Maz ma dojechac jak sie zacznie bo powiedzieli ze narazie nam nie potrzebny i ze mam zadzwonic po niego jak sie cos zacznie dziac. Wiesz co w tej chwili tak. Leze sobie slucham serduszka i radia i czekam na akcje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Twój spokój jest niesamowity, w porodowych chwilach zwątpienia będę sobie powtarzała: "Bądź jak Nairobi, bądź jak Nairobi"
Super, że mąż w drodze, że był obiadek, niech sprawy ruszą dziarsko ;*

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Dobra, koniec psioczenia na Luxmed. Przysłali maila, że uznali wniosek o refundację prywatnych wizyt, czekam na przelew.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez CharlotteSK Pokaż wiadomość
Tak, bo ciagle rozkminiam czy może mi ginekolog wystawić L4 aż na tyle dni do przodu (wizyta 4.02
a L4 do 8.02) wiec umówiłam sobie tez teleporade na 8.02. Rozważam jeszcze czy by nie iść prywatnie do gin tego 8 albo 5, bo normalnie chodzę do luxmedu.

No właśnie tez mi się wydaje ze można ale nie jestem pewna

Pochwal się

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gin na pewno może wystawić naprzód bez problemu, ja mam do dnia porodu, a wystawiane chyba w grudniu

Cytat:
Napisane przez CharlotteSK Pokaż wiadomość

Brzuch mi się obniżył, to chyba przez Nairobi

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Ja się powinnam jakoś zmotywować przez to, co się dzieje, przykład Nairobi mówi sam za siebie a mnie się wydaje, że mam czas, gin mówi, że nie rodzę, nie mam żadnych oznak porodowych, latam na długie spacery z psem, nawet dziś usłyszałam od właścicielki innego psa, z którym moja się z lubością bawi, że jak to ja zaraz rodzę, w ogóle nie wyglądam, ani na oko, ani po ruchach, nic. No i nie dość, że nie wyglądam, to w ogóle nie czuję, jakby to miało być możliwe, że zaraz mały miałby się pojawić...

Edytowane przez Szoszoszo
Czas edycji: 2021-01-22 o 14:52
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-22, 14:51   #1832
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
No niezły cyrk się zrobił. Do recepcji schodzili lekarze ze wszystkich gabinetów, ciągle schodzili się ludzie na kolejne pobrania i badania. Coś konkretnie musiało się im posypać, skoro cała Polska wysiadła.
A ja to pobranie miałam na 9:20 początkowo umówione, tylko póóóźnym wieczorem patrzę, że jest wolna 7:55 i myślę, że lepiej załatwić wcześniej. O 9:20 to nic bym nie zrobiła, chyba tylko z głodu padła.


Właśnie odespałam zarwaną nockę, Nairobi też mi się śniła.
I ciągnie mnie brzuch jak na okres.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie też ciągnie brzuch
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-22, 14:52   #1833
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Postanowiłam uporządkować swoją walizkę i torbę do porodu i byłam pewna że w tej torbie do porodu to będę miała luźno ale jednak się przeliczyłam nadal nie wiem gdzie pakować rzeczy do mycia, niektórzy piszą że brały prysznic na sali porodowej a niektóre że dopiero na poporodowej. Czy na porodówkę powinnam zabrać i klapki i japonki pod prysznic?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też walczę nadal z walizką.
I mam podobne dylematy - gdzie kosmetyki (chyba do części poporodowej dam) i gdzie japonki (chyba też do poporodowej). W części porodowej mam klapki gumowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-22, 14:52   #1834
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
Zamelduje tylko ze jestem na odziale i czekam na kroplowke z oksytocyna niestety porod nie postepuje a wody zaczynaja sie robic seledynowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj trzymam cały czas za Ciebie kciuki, niech się ruszy wszystko
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-22, 14:54   #1835
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez CharlotteSK Pokaż wiadomość
Ciekawe jak tam Nairobi na porodówce. Czy wy tez co chwile odswiezacie wątek?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak
Mówiłam że jak zaczną się porody to będzie wrzało na wątku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Też walczę nadal z walizką.
I mam podobne dylematy - gdzie kosmetyki (chyba do części poporodowej dam) i gdzie japonki (chyba też do poporodowej). W części porodowej mam klapki gumowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas np. Wszystkie torby bierzesz ze sobą na porodówkę, więc i tak masz wszystko ze sobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-22, 15:01   #1836
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Też walczę nadal z walizką.
I mam podobne dylematy - gdzie kosmetyki (chyba do części poporodowej dam) i gdzie japonki (chyba też do poporodowej). W części porodowej mam klapki gumowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No właśnie klapki gumowe tez zabrałam do porodowej ale co jak będę chciała wejść pod prysznic w trakcie skurczy? W tych klapkach czy jednak w japonkach? Tyle pytań bez odpowiedzi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-22, 15:15   #1837
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
No właśnie klapki gumowe tez zabrałam do porodowej ale co jak będę chciała wejść pod prysznic w trakcie skurczy? W tych klapkach czy jednak w japonkach? Tyle pytań bez odpowiedzi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Japonki gumowe pod prysznic mam w porodowej a klapki na zmianę takie gumowe wsadziłam do poporodowej, do porodowej zamiwrzam wsadzić skarpetki i w nich być nie chciałabym rodzić na boso najlepiej właśnie skarpetki później do prania a najgorszym wypadku je wyrzuce taki mam plan

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-22, 15:18   #1838
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez adhoc Pokaż wiadomość
A ja czekam aż Nairobi wrzuci nam Kaje na fb i opisze wszystko na spokojnie ale to pewnie w nocy albo jutro
Może otworzył się w końcu worek i któraś dzisiaj też zacznie rodzic?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój niech poczeka chociaż do 5 lutego
Tz wpisał urlop od 11 lutego. W razie czego może przesunąć ale jest na okresie próbnym i może to dziwnie wyglądać

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-22, 15:23   #1839
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Dobrze, że pojechałaś noże mała smolke oddala


Ja po wizycie położnej. Mały tętno ok, skurcze się żadne nie pisały. Ale położna samą mówi że czuła dotykając brzucha że są. I to te w dole podbrzusza czyli rozwierajace mówi dobrze by było doczekać do końca przyszłego tygodnia, ale raczej nie da rady. Jak to ona mówi Franek się nie pcha, to macica mówi do widzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj to coś czuję, że na dniach znów będą emocje

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
Maz ma dojechac jak sie zacznie bo powiedzieli ze narazie nam nie potrzebny i ze mam zadzwonic po niego jak sie cos zacznie dziac. Wiesz co w tej chwili tak. Leze sobie slucham serduszka i radia i czekam na akcje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myśl caly czas pozytywnie
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-22, 15:24   #1840
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Ja klapki mam w porodowej, bo na pewno będę w skarpetkach, do nich japonek nie założę. Najwyżej też w klapkach będę chodziła pod prysznic, na dobrą sprawę teraz wydaje mi się to mało istotne.
Na basen też biorę jedne buty pod prysznic i jakoś nie robi mi to problemu, później też ubieram skarpetki, więc nie wiem czemu tu szukam jakiegoś drugiego dna. Japonki jednak też wezmę, bo zajmują mało miejsca, a w praniu wyjdzie czy się przydadzą czy nie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-22, 15:26   #1841
Paulina1671
Zadomowienie
 
Avatar Paulina1671
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Ja właśnie zrobiłam przed porodem tak jak piszecie. Miałam te skurcze no i nie wierzyłam że to już poród ale poszłam się wykąpać, umyć włosy i ogolić + pakowanie torby na szybko i śmianie się z samej siebie że to przecież nie poród i jutro pewnie będę rozpakowywać walizkę

Chyba się będę żalić. Dostałam receptę z bielańskigo na lek krwiotworczy (poczta) dla małego i nigdzie tego czegoś wykupić się nie da. To jest coś co oni w aptece muszą rozrobic a nie ma składników w żadnej hurtowni a byłam we wszystkich aptekach jakie są u mnie. W jeden powiedzieli że wg nich jest to źle rozpisane i dzwonić do lekarza. Nie mam nawet numeru do nich a na ten ogólny to wcześniej dzwoniłam z 500 razy (nie żartuję ) i nic. Zawsze coś nie tak.
Mam też wizytę u tej gin, mia być o 19 ale zadzwonili o 14 żebym przyszła najszybciej jak się da bo lekarz musi wcześniej wyjść. Okej, mówię że mam małe dziecko i muszę najpierw je ogarnąć i przyjdę. Jestem tutaj i jest mega kolejka, czekam już godzinę. Tż poszedł z małym do teściowej, nie ściągnęłam jeszcze mleka bo miałam jak przyjdę i się wkurzam bo myślałam że jak mnie pilnie ściągają to wejdę w jakimś ludzkim czasie. Jeszcze gdyby to było NFZ ale place za to kupę kasy.

Nairobi czekamy na zdj małej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina1671 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-22, 15:29   #1842
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Paulina, odezwij się do mnie z tą receptą na priv na fejsie, rzucę okiem, podpytam na moich grupach co da się zrobić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-22, 15:31   #1843
Paulina1671
Zadomowienie
 
Avatar Paulina1671
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Paulina, odezwij się do mnie z tą receptą na priv na fejsie, rzucę okiem, podpytam na moich grupach co da się zrobić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję zaraz poszukam cie na fb, zdj jej ci wyślę, może chociaż będziesz wiedziała o co w tym chodzi 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina1671 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-22, 15:43   #1844
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Paulina może ktoś Cie przepuści przed siebie? Dziwne że zwalili dużo osób w jednym czasie bez sensu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-22, 16:12   #1845
Paulina1671
Zadomowienie
 
Avatar Paulina1671
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
Paulina może ktoś Cie przepuści przed siebie? Dziwne że zwalili dużo osób w jednym czasie bez sensu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Udało się wejść przed jedna dziewczyna bo gin powiedziała że mam małe dziecko ale dwie godz mi to zajęło wszystko.

Aktogimka jeszcze raz dziękuję za pomoc

Wyszłam od gin, wszystko jest dobrze mogę ćwiczyć, seksic itp haha dostałam anty bo chciałam i już trochę jest lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina1671 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-22, 17:03   #1846
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
Powiem Wam ze ja tez podziwiam swoj spokoj az nie spodziewalam sie ze bede taka spokojna chyba ze jak sie zacznie to wtedy moj spokoj pusci i wtedy dam im popalic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha Tobie wszystko można

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Dobra, koniec psioczenia na Luxmed. Przysłali maila, że uznali wniosek o refundację prywatnych wizyt, czekam na przelew.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A mi jeszcze nic nie napisali

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez CharlotteSK Pokaż wiadomość
Nairobi a boli cię cały czas czy tylko jak masz skurcze? Podłączyli ci już ta kroplówkę?


Dziewczyny, dostalyscie kiedyś L4 z telemedycyny? Można tak wystawić?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak, ja dostalam od lekarza rodzinnego

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
Ja też zazdroszczę. Najgorsze jest wyczekiwanie
No dokładnie. I ta niewiadoma, kiedy tak naprawdę się zacznie

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Ja klapki mam w porodowej, bo na pewno będę w skarpetkach, do nich japonek nie założę. Najwyżej też w klapkach będę chodziła pod prysznic, na dobrą sprawę teraz wydaje mi się to mało istotne.
Na basen też biorę jedne buty pod prysznic i jakoś nie robi mi to problemu, później też ubieram skarpetki, więc nie wiem czemu tu szukam jakiegoś drugiego dna. Japonki jednak też wezmę, bo zajmują mało miejsca, a w praniu wyjdzie czy się przydadzą czy nie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja biorę tylko klapki, w japonkach w ogole nie chodze, są dla mnie strasznie niewygodne

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
Ja właśnie zrobiłam przed porodem tak jak piszecie. Miałam te skurcze no i nie wierzyłam że to już poród ale poszłam się wykąpać, umyć włosy i ogolić + pakowanie torby na szybko i śmianie się z samej siebie że to przecież nie poród i jutro pewnie będę rozpakowywać walizkę

Chyba się będę żalić. Dostałam receptę z bielańskigo na lek krwiotworczy (poczta) dla małego i nigdzie tego czegoś wykupić się nie da. To jest coś co oni w aptece muszą rozrobic a nie ma składników w żadnej hurtowni a byłam we wszystkich aptekach jakie są u mnie. W jeden powiedzieli że wg nich jest to źle rozpisane i dzwonić do lekarza. Nie mam nawet numeru do nich a na ten ogólny to wcześniej dzwoniłam z 500 razy (nie żartuję ) i nic. Zawsze coś nie tak.
Mam też wizytę u tej gin, mia być o 19 ale zadzwonili o 14 żebym przyszła najszybciej jak się da bo lekarz musi wcześniej wyjść. Okej, mówię że mam małe dziecko i muszę najpierw je ogarnąć i przyjdę. Jestem tutaj i jest mega kolejka, czekam już godzinę. Tż poszedł z małym do teściowej, nie ściągnęłam jeszcze mleka bo miałam jak przyjdę i się wkurzam bo myślałam że jak mnie pilnie ściągają to wejdę w jakimś ludzkim czasie. Jeszcze gdyby to było NFZ ale place za to kupę kasy.

Nairobi czekamy na zdj małej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj biedna... Kurcze tyle czekania jakbys nie miala czego robic tylko siedziec w zbiorowisku ludzi na poczekalni
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-22, 17:39   #1847
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Jaki spokój
Każda czeka na jakieś info od Nairobi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-22, 17:40   #1848
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
Udało się wejść przed jedna dziewczyna bo gin powiedziała że mam małe dziecko ale dwie godz mi to zajęło wszystko.

Aktogimka jeszcze raz dziękuję za pomoc

Wyszłam od gin, wszystko jest dobrze mogę ćwiczyć, seksic itp haha dostałam anty bo chciałam i już trochę jest lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to trochę zeszło 🤦☠♀️ ale dobrze ze wszystko w porządku

Ja nigdy nie brałam tabletek anty i teraz nie wiem co zrobić po porodzie czy ryzykować jak do tej pory czy jednak ten pierwszy rok brać coś hmm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-22, 17:42   #1849
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
No to trochę zeszło ale dobrze ze wszystko w porządku

Ja nigdy nie brałam tabletek anty i teraz nie wiem co zrobić po porodzie czy ryzykować jak do tej pory czy jednak ten pierwszy rok brać coś hmm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bralam tabletki, potem używałam plastrów ale je wycofali, wiec ostatecznie na krążki sie przerzucilam i to byl najwygodniejszy sposob
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-22, 17:44   #1850
Paulina1671
Zadomowienie
 
Avatar Paulina1671
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
No to trochę zeszło 🤦♀️ ale dobrze ze wszystko w porządku

Ja nigdy nie brałam tabletek anty i teraz nie wiem co zrobić po porodzie czy ryzykować jak do tej pory czy jednak ten pierwszy rok brać coś hmm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja brałam wcześniej być może dlatego długo nie mogłam zajść w ciążę ale decyduje się znów na anty bo dzięki nim wiem kiedy będzie okres dokładnie co do dnia a jak chce go trochę przesunąć to też da radę dzięki nim. No i ja napewno nie mogę zajść teraz w ciążę bo nie mam pracy
Ale tak dziwnie było mieć usg i nic tam nie widzieć no i gin jak usłyszała z jaką waga mały się urodził to powiedziała że do terminu napewno miałby min 4300g

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Paulina1671
Czas edycji: 2021-01-22 o 17:45
Paulina1671 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-22, 17:45   #1851
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Powiedzcie mi jak wygląda ten odchodzący czop
Bo nie wiem czy to po prostu zwiększona ilość śluzu czy faktycznie ten czop powoli odchodzi
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-22, 17:46   #1852
Paulina1671
Zadomowienie
 
Avatar Paulina1671
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi jak wygląda ten odchodzący czop
Bo nie wiem czy to po prostu zwiększona ilość śluzu czy faktycznie ten czop powoli odchodzi
U mnie to był taki ciągnący, żółtawy, duży glut. Był taki jakby elastyczny i nie odszedł na raz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina1671 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-22, 17:47   #1853
CharlotteSK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 516
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Jaki spokój
Każda czeka na jakieś info od Nairobi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie już tuli malutką

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
Ja brałam wcześniej być może dlatego długo nie mogłam zajść w ciążę ale decyduje się znów na anty bo dzięki nim wiem kiedy będzie okres dokładnie co do dnia a jak chce go trochę przesunąć to też da radę dzięki nim. No i ja napewno nie mogę zajść teraz w ciążę bo nie mam pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja brałam tabletki prawie 10 lat, z roczna przerwa, a w ciąże zaszłam w 3 cyklu starań Spodziewałam się ze później zajdę. I już nie chce brać bo moje libido bez tabletek jest o wiele wyższe. Zastanawiam się nad spirala


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi jak wygląda ten odchodzący czop
Bo nie wiem czy to po prostu zwiększona ilość śluzu czy faktycznie ten czop powoli odchodzi

On podobno może się rozpuścić i wtedy to jest dużo śluzu a nie jeden wielki glut


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
CharlotteSK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-22, 17:48   #1854
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Paula, ja wysłałam dokumenty poleconym 21.12, sprawdziłam w śledzeniu przesyłki, że odebrali 29.12, więc nawet tydzień przed czasem dali znać, że rozpatrzyli pozytywnie. W jednej przesyłce dałam też wniosek męża na zwrot kasy za szczepionkę p/grypie, też dziś dostał maila, że zwrot uznany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-22, 17:49   #1855
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

U mnie to są kawalki ciągnącego białego gluta
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-22, 17:54   #1856
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Jestem ciekawa co u Nairobi
Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
U mnie to są kawalki ciągnącego białego gluta
No to może czop

Ja mam od miesiąca zwiększoną ilość białego śluzu, ale nie glut


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-22, 17:57   #1857
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
U mnie to są kawalki ciągnącego białego gluta
To pewnie czop. Mi odchodził w kawałkach takie kawałki biało-beżowego gluta i dopiero wtedy przed sylwestrem dużo więcej odeszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-22, 17:58   #1858
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Paula, ja wysłałam dokumenty poleconym 21.12, sprawdziłam w śledzeniu przesyłki, że odebrali 29.12, więc nawet tydzień przed czasem dali znać, że rozpatrzyli pozytywnie. W jednej przesyłce dałam też wniosek męża na zwrot kasy za szczepionkę p/grypie, też dziś dostał maila, że zwrot uznany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm to ja dostalam od nich mIla ze moj wniosek z 21.12 zostal zarejestrowany i ze o kolejnych krokach zostane poinformowana w kolejnych mailach
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-22, 17:58   #1859
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Ja bralam tabletki, potem używałam plastrów ale je wycofali, wiec ostatecznie na krążki sie przerzucilam i to byl najwygodniejszy sposob
To muszę zgłębić wiedzę na ten temat tylko ze krążek też jest na dłużej tak? Ja chce za rok pewnie się starać o synusia hmm no zobaczymy takie sa teraz plany zobaczymy czy Laura ich nie zweryfikuje ze nie będziemy już chcieli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-22, 18:00   #1860
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
To pewnie czop. Mi odchodził w kawałkach takie kawałki biało-beżowego gluta i dopiero wtedy przed sylwestrem dużo więcej odeszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm to może faktycznie ten czop

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
To muszę zgłębić wiedzę na ten temat tylko ze krążek też jest na dłużej tak? Ja chce za rok pewnie się starać o synusia hmm no zobaczymy takie sa teraz plany zobaczymy czy Laura ich nie zweryfikuje ze nie będziemy już chcieli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krążek dopochwowy to chyba na tydzien sama zakladalam albo i na 3 tygodnie i potem tydzien przerwy byl w ktorym pojawial sie 'okres' NuvaRing stosowalam
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-18 10:10:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.