Krem Do Twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-08, 10:19   #1
marta1162
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 25

krem do trudnej cery!!!!


Witam was drogie Wizażanki!!! wiem ze ten temat nie raz był poruszany na forum i w publikacjach, ale ja naprawde nie moge nic wybrac dla siebie. Otóż o co chodzi? potrzebuje kremu na dzień do cery tłustej skłonnej do wyprysków ale i wrażliwej i naczynkowej i dobrze jakby mial jeszcze porządne filtry przeciw słoneczne!! czy jest taki na naszym rynku? bardzo Was prosze o pomoc!!!
marta1162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-08, 14:45   #2
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Re: krem do trudnej cery!!!!

Firma Avene,seria do cery tłuste (w atekach są ulotki możesz sobie poczytać)
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-12, 13:39   #3
wafel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 20
Re: krem do trudnej cery!!!!

dobrze rozumiem Twój problem.ja też mam cerę tłustą i wrażliwą.używam kremu sebamed na dzień, a na noc kremu z witaminą A,który wysusza krostki i troszeczkę zmniejsz przetłuszczanie ale trzeba go stosować regularnie.choć teraz przy ostrym słońcu nie polecam go używać bo mogą zostać przebarwienia.
wafel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 08:09   #4
marta1162
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 25
Re: krem do trudnej cery!!!!

a mozesz mi powiedziec jakiej firmy kremu z wit. A uzywasz? a co to za krem SEBAMED? czy ma jakies filtry?
marta1162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 09:56   #5
wafel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 20
Re: krem do trudnej cery!!!!

SEBAMED TO SREIA DLA ALERGIKÓW I DOSTANIESZ GO W APTECE (CENA OKOŁO 23ZŁ.)KREM KTÓRY JA UŻYWAŁAM Z WIT. A TO BYŁ SPECJALNY KREN PO GŁĘBOKIM ZŁUSZCZANIU FIRMY ENVIRON.ALE POLSKIE FIRMY TEŻ MAJĄ KREMY Z WIT. A NP.MIRACULUM, ORIFLAME.
wafel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 10:18   #6
marta1162
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 25
Re: krem do trudnej cery!!!!

a czy ten krem Sebamed jest dobry dla tlustej cery, bo wiesz ja boje sie stosowac kremow innych niz typowo dla cery z problemami, i nawet niektore przeznaczone wlasnie do takiej skory nie zawsze mi odpowiadaja. A powiedz jeszcze prosze jaka ten krem ma konsystencje i czy ma jakies filtry?
marta1162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-16, 20:50   #7
wafel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 20
Re: krem do trudnej cery!!!!

ja sebamed używam jak mam wysuszona skórę.filtrów to on chyba nie ma.testuję teraz krem AA do tłustej cery.napiszę WAM czy sie sprawdza za jakiś czas.A sebamed ma konsystencję "jogurtową".
wafel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-30, 20:43   #8
kinia;)
Raczkowanie
 
Avatar kinia;)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 81
krem do twarzy...

Mam cerę mieszaną lub tłustą, sama nie wiem dokładnie, czy mogę używać do twarzy zwykłego kremu, np.nivea lub nivea soft? MaM zamiar zacząc używac pudru matującego bezpośrednio na krem bez podkładu. A moze wogóle nie powinnam używać kremów? PrOsZę O PoRaDy
kinia;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 21:20   #9
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Re: krem do twarzy...

Myślę, że zwykły krem Nivea będzie zdecydowanie za tłusty -szczególnie dla Twojej/naszej cery. Nie mogę polecić kremu pod makijaż bo się nie maluję
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 15:45   #10
monikajo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3
krem do twarzy (skóra problemowa)

Mam problem z dobraniem kremu do twarzy. Moja skóra jest tłusta(choć bez bez przesady).Mam rozszeżone pory i dosyć mocno zanieczyszczone(nos, policzki,broda-troche).Mam skłonności do wyprysków(czasami - ale nie ropnych), raczej delikatne krostki pod skórą.W sumie wygląda na pierwszy rzut oka nawet b. dobrze.
Używam kosmetyków CLINIQUE: mydło antybakteryjne, tonik nr 2 i obecnie krem Oriflame przeciw zaczerwienieniom(ponieważ często mam wypieki przy zmianie temperatury - zimą).

Obecnie nie wiem jaki krem kupić czy zmniejszający pory Pore Minimizer Clinique czy tą nowość Superdefense - dla cery normalnej ze słonością do przetłuszczania.
Czy używać jeszcze krok 3 z Clinique emulsje nawilżającą i dopier krem(to chyba za dużo dla mnie)??

Proszę o jakąś podpowiedz.Mieszkam w Szczecinie i chyba odwiedze Panią w salonie jakiś zabieg może prosze mi coś doradzić.

Dziękuje i pozdrawiam.
MonikaJo
monikajo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-04, 11:54   #11
darita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 64
krem do twarzy

Hej dziewczyny Czy moglybyscie polecic jakis dobrze nawilżający krem do twarzy z filtrem i antyutleniaczami dla 18-latki? Używam nawilżającego Garniera ale.. niestety nie ma żadnych filtrow..;P
Z góry dzięki za odpowiedzi
darita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-04, 22:37   #12
niandra
Raczkowanie
 
Avatar niandra
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 93
Dot.: krem do twarzy

up
też szukam kremu na dzien na lato, z filtrami, dobrze nawilżającego. zadowolona byłam/jestem z happydermu, ale niestety nie ma filtrów
myślałam nad iwostinem z spf 20, co Wy na to? nie chciałabym wydać więcej niż 40-50 zł.
specjalistki, polećcie nam coś
niandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 07:18   #13
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Smile Dot.: krem do twarzy

ja żadnym expertem nie jestem ale ten temat był już poruszany parę razy i warto byłoby przejrzeć zarówno wizaż jak i tą stronę:
www.biochemiaurody.com - głównie artykuły o opalaniu i na forum dział o ochronie UV

a w skrócie wygląda to tak że warto zaopatrzyć się w dobry krem ze skutecznymi/stabilnymi filtrami ..a pod niego można użyć np.serum z wit. C+E

ale najlepiej sobie to wszystko na spokojnie przeczytać długa lektura ale ciekawa i zmienia spojrzenie na ochronę UV
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 07:44   #14
lydiam
Raczkowanie
 
Avatar lydiam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 177
Dot.: krem do twarzy

Coś z SVR lub Biodermy...
lydiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 22:43   #15
Gumisia
Raczkowanie
 
Avatar Gumisia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 150
Krem Idealny!!

Krem do cery mieszanej:
- dobrze nawilża suche miejsca, a tłuste matuje (choć trochę)
- nie zatyka porów
- naturalny (nienafaszerowany chemią!)
- dostosowany do cery wrażliwej skłonnej do alergii i podrażnień
- dobry pod pokład
- przeznaczony do młodej skóry nastolatki
czy takowy krem wogóle istnieje?? jeżeli spotkaliście się z kremem o takim działaniu to bardzo proszę o odpowiedź
Gumisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 23:11   #16
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 716
Dot.: Krem Idealny!!



NUXE - Creme Fraiche de Beaute Light

polecam przetestowac probke przed zakupem ( dostepne w aptece)

dla mnie taka rewelacja jest Creme Nirvanesque - ale raczej nie dla nastolatki

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 716 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 09:17   #17
la loba
Raczkowanie
 
Avatar la loba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 182
Dot.: Krem Idealny!!

A ja polecam kremik, który kupiłam zupełnie przypadkiem i jest to z pewnoscia najtanszy krem jaki sobie sprawiłam ( natomiast pierwszy, z którego jestem tak zadowolona, a mam porownanie, bo przeważnie stosuje kosmetyki z wyższych połek ) Tak wiec przejdzmy do konkretów jest to kremik Pichtowy , Antybakteryjny nawilżający - firmy Prooil
poprostu genialny
wprawdzie ma nieco specyficzny zapach taki "leśny", lecz nawet ten zapach mozna pokochac jak sie widzi efekty takie jak po tym kremiku
Z tego co pamiętam zapłaciłam za opakowanie 75 ml cos okolo 7 złotych. Razem z glinką zielona mi buziaka doprowadzil do stanu takiego, że wreszcie rano patrze w lusteko i sie uśmiecham ( i to wcale nie nerwowo )
Jeszcze raz polecam
la loba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 09:23   #18
Anecia_18
Raczkowanie
 
Avatar Anecia_18
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 381
Dot.: Krem Idealny!!

Takze polecam kremik pichtowy, dla mnie to jest krem idealny!! wspaniale nawilza lecz nie powoduje swiecenia, niweluje wszelkie zaczerwienienia.Po posmarowaniu gruba wartwa na noc nastepnego dnia mam super gladziutka twarz Ahh nie ma co juz zachwalac tylko kupic i wyprobowac
Anecia_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 10:17   #19
awunia
Zakorzenienie
 
Avatar awunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 709
GG do awunia
Dot.: Krem Idealny!!

hehe no właśnie..
ja też mam ten problem

Mam 17 lat i po umyciu buźki nie mijają 3h i już się świeci wrrr...

Więc także proszę o poradę.
awunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-19, 10:26   #20
noana
Raczkowanie
 
Avatar noana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 300
Dot.: Krem Idealny!!

ja dzieki wizazowi kupilam krem L'oreala Happyderm i jestem zachwycona. do mojej buzki jest idealny, dobrze nawilza, jest lekki i nie podraznia i nie zapycha porow.
noana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 12:01   #21
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Krem Idealny!!

a ja lubie kolastyne rozswietlajaca, pieknie nawilza, rozswietal drobinkami, cudownie pachnie, skora po niej jest miekka i gladka polecam
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 12:11   #22
Gumisia
Raczkowanie
 
Avatar Gumisia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 150
Dot.: Krem Idealny!!

dziekuje Wam za odpowiedzi znalazłam również w internecie krem AA Young. z tego co piszą to spełnia kryteria: matuje i nawilża skórę, nie zatyka porów a wręcz je domyka, do cery alergicznej i wrażliwej. również cena nie odstrasza :P tylko boje się że jest tu dużo chemii i czy sie nadaje pod podkład. czy macie opinie na temat tego kremiku??
Gumisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 12:22   #23
nanu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 61
Dot.: Krem Idealny!!

Cytat:
Napisane przez Anecia_18
Takze polecam kremik pichtowy, dla mnie to jest krem idealny!! wspaniale nawilza lecz nie powoduje swiecenia, niweluje wszelkie zaczerwienienia.Po posmarowaniu gruba wartwa na noc nastepnego dnia mam super gladziutka twarz Ahh nie ma co juz zachwalac tylko kupic i wyprobowac
Hmmm... brzmi naprawdę obiecująco. Też sobie taki sprawię, tylko gdzie można go dostać: w drogeriach czy raczej w aptekach? Jakoś nigdy nie wpadł mi w oko. Najczęściej kupuję w Naturze albo w Rossmanie... A może tam tez można kupić ten krem, a ja go nie zauwazyłam?
__________________
Piękne kobiety są dla mężczyzn bez wyobraźni...
nanu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 12:24   #24
la loba
Raczkowanie
 
Avatar la loba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 182
Dot.: Krem Idealny!!

ja kupiłam go na esentii, ale mysle że powinien byc dostepny w drogeriach.
la loba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 12:39   #25
mały_groszek
Zadomowienie
 
Avatar mały_groszek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź/Volos
Wiadomości: 985
GG do mały_groszek
Dot.: Krem Idealny!!

witam!
jeśli chodzi o krem pichtowy z Prooil to zbiegałam niemalże całe moje miasto i nigdzie go nie dostałam,został zamówiony więc w Esentii
natomiast moim zdaniem super kremem jest wyprodukowany ostatnio przez Dax Cosmetics krem z mikroperłami matującymi dotleniajcy z energią Q10 - dla mnie bomba i mój zdecydowany KWC!!!doprowadził moją skórę do stanu używalności,a mam cerę naczynkową,wrażliwą,z rozszerzonymi porami i zaskórnikami,święcącą w strefie T.Używam go razem z maseczką z tej serii co daje efekty genialne -buźka mi się wygładziła,pory zwężyły,skór jest nawilżona,prawie nic się nowego nie pojawia,a jeśli przed okresem coś wyskoczy(bo teraz zdarza mi się to tylko kiedy hormony warjują)to natychmiast niemalże znika!!!!Mogę powiedzieć,że dla mnie to najlepszy krem jaki użuwałam w swoim życiu,a troche ich już miałam i to z różnych przedziałów cenowych.
__________________
Przyjmę wszystko. Tylko pokaż mi sens.


mały_groszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 16:44   #26
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Krem Idealny!!

Jak jeszcze potrzebowałam takowych to dla mnie najlepszy był Bio Specific Regulation (zielona seria) Yves Rocher. Teraz na szczęście mam cerę normalną więc się cieszę
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 16:57   #27
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Krem Idealny!!

Cytat:
Napisane przez Gumisia
dziekuje Wam za odpowiedzi znalazłam również w internecie krem AA Young. z tego co piszą to spełnia kryteria: matuje i nawilża skórę, nie zatyka porów a wręcz je domyka, do cery alergicznej i wrażliwej. również cena nie odstrasza :P tylko boje się że jest tu dużo chemii i czy sie nadaje pod podkład. czy macie opinie na temat tego kremiku??
Ja mam cerę mieszaną i w moim przypadku okazał się za ciężki. Pozostawiał tłustą powłokę i zatykał pory więc po użyciu kilka razy odstawiłam. Nie polecam.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 07:06   #28
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Krem Idealny!!

ooo tak tak popieram malego_groszka ten kremik z daxa jest super: jeden dla cery w kazdym wieku, drugi po 35roku zycia. Ladnie matuje, nawilza i wygladza skore. Ja jednak chcialam cos rozswietlajacego, po ktorym buzia sie nie swieci- no i znalazlam
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 10:18   #29
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Krem Idealny!!

Cytat:
Napisane przez nanu
Hmmm... brzmi naprawdę obiecująco. Też sobie taki sprawię, tylko gdzie można go dostać: w drogeriach czy raczej w aptekach? Jakoś nigdy nie wpadł mi w oko. Najczęściej kupuję w Naturze albo w Rossmanie... A może tam tez można kupić ten krem, a ja go nie zauwazyłam?
Chyba tylko w aptekach (ja go widuję w Cefarmie) no i oczywiście w internecie.
agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 10:40   #30
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Krem Idealny!!

Cytat:
Napisane przez nanu
Hmmm... brzmi naprawdę obiecująco. Też sobie taki sprawię, tylko gdzie można go dostać: w drogeriach czy raczej w aptekach? Jakoś nigdy nie wpadł mi w oko. Najczęściej kupuję w Naturze albo w Rossmanie... A może tam tez można kupić ten krem, a ja go nie zauwazyłam?
Chyba tylko w aptekach (ja go widuję w Cefarmie) no i oczywiście w internecie.
agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-01 14:13:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.