Fryzjer - Lublin - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-14, 12:30   #61
Natalia*79
Raczkowanie
 
Avatar Natalia*79
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 142
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

A ile kosztuje strzyżenie u tej pani Edytki? Ja chodzę do Lovely Look w Realu. Też jestem zadowolona, tylko trochę mam daleko.
Natalia*79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 09:38   #62
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Question "Montownia" Lublin

Kochane kobitki!!
poczytalam troche o waszych ocenach lubelskich salonów i postanowiłam dokladniej przyjrzec sie ocenom znanej Montowni.
Sama moge duzo na ten temat powiedziec bo prawie od dwoch lat tam zagladam. Kilka razy ścinalam wlosy, chyba 2 razy skusilam sie na kolorek, tyle ze zawsze korzystalam z uslug tego samego fryzjera, z jednym wyjatkiem kiedy posluchalam kolezanki i udalam sie do Emila: wtedy zle tez nie bylo ale mimo wszystko wyszlam troche zawiedziona. Poza tym za kazdym razem wychodzilam z fryzurka, ktora przyciagala wzrok zarowno moich znajomych jak i calkiem przypadkowych osob, ktore zaczepialy mnie z pytaniem dokad sie udac po "cos takiego"
Fakt na ich niekorzysc: zeby sie umowic na wyznaczony przez siebie dzien i godzine trzeba dzwonic conajmniej miesiac wczesniej!!
Za kilka dni rowniez wybieram sie zmienic fryzure:scinanie i jakies kolorki. Ciekawa jestem co tym razem bede miala na glowie
Piszcie jak WASZE WRAZENIA po wizycie w Montowni
papa
Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 22:08   #63
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: "Montownia" Lublin

hej dzis bylam zmienic fryzurke taaaka jestem zadowolona!!! jak zwykle Włodek wykombinowal cos fajnego zrobil mi na wlosach makijaz w odcieniach brązu i siwego blondu i jest super i w koncu dalam sie namowic na grzywe az za brwi bardzo ale to bardzo polecam !!!
Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 22:18   #64
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

hej! a ja upieram sie przy Montowni wlasnie dzis tam bylam i jak zwykle wyszlam calkiem odmieniona od ponad 2 lat zagladam tam regularnie i bardzo jestem zadowolona zazwyczaj siadam na fotelu i mowie ze ma byc fajnie i innaczej nizz poprzednim razem i to wystarczy
dzis rowniez nie mialam wlasnego pomyslu na fryzure ale wyszlo super: najpierw lekkie podciecie, pozniej makijaz wlosow w kolorach brąz i srebrny blond, a na koniec dopracowanie sciecia i grzywka ( w koncu dalam sie namowic na grzywe az po brwi i nie zaluje ) szkoda ze nie mam cyfrowki to wkleilabym zdjecia
goraco polecam
Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 12:29   #65
Natalia*79
Raczkowanie
 
Avatar Natalia*79
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 142
Dot.: "Montownia" Lublin

Mam prośbę. Mogłabyś napisać, jakoe tam są ceny za strzyżenie? Nigdy tam nie byłam, a zaciekawiłaś mnie swoją wypowiedzią. Pozdrawiam



.
Natalia*79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 12:48   #66
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: "Montownia" Lublin

Cytat:
Napisane przez Natalia*79
Mam prośbę. Mogłabyś napisać, jakoe tam są ceny za strzyżenie? Nigdy tam nie byłam, a zaciekawiłaś mnie swoją wypowiedzią. Pozdrawiam



.
oczywiscie ceny sa uzaleznione od tego, do kogo sie umawiasz: 55-70 za sciecie
Jezeli bedzie to Emil to zaplacisz powyzej 55, jest wlascicielem i ma chyba wyzszy stopien wtajemniczenia(tak to okresle), w razie watpliwosci to on zawsze radzi klientom lub pozostalym chlopakom. U innych bedzie to 55.
Mysle, ze to wcale nie jest tak duzo w porownaniu z innymi salonami, ktore podobno sa takie dobre i profesjonalne. Tym bardziej, ze tam doradza ci fryzurke do ksztaltu twarzy, rodzaju wlosow, wezma pod uwage wszystkie szczegoly! Jak bylam ostatnio to kolor mialam dobierany pod kolor oczu i karnacji podczas scinania fryzjer od razu powiedzial ze zetnie tak a nie innaczej bo jest przekonany ze moje wlosy mimo ze sa cienkie to maja tendencje do krecenie po ich umyciu-rzeczywiscie tak jest
Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 06:56   #67
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: "Montownia" Lublin

widze, że tylko ja uzależniona jestem od montowni dzis sie tez tam wybieram ale tylko na podciecie grzywki-bez placenia
__________________




Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-20, 16:04   #68
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Smile Dot.: "Montownia" Lublin

jak to podcięcie grzywki bez placenia?

ja wlasnie jutro tam ide na podciecie grzywki, ale hehehe raczej mnie to nie dotyczy bo to moj pierwszy raz w montowni, wiec postanowilam zaczac od drobnej zmiany wydaje mi sie,ze jesli ktos mi zaproponuje cos ciekawego juz tylko na grzywce to i reszta bedzie fajna!
tylko nie wiem na ktorego ze slawnych panow trafie...
no i troche sie stresuje... pierwszy raz fryzjer-mezczyzna!!!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 16:00   #69
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Cool Dot.: "Montownia" Lublin

no to teraz ja pare slow o montowni chociaz moze jeszcze nie powinnam!

poszlam tak ot tak sobie podciac grzywke, bardzo pozytywnie zaskoczylo mnie to,ze nie musialam sie umawiac na konkretna godzine, poszlam sobie i od razu praktycznie siadlam na fotel.. w innych salonach oczekiwano ode mnie precyzyjnego okreslenia czasu..bez sensu!
zajal sie mna jakis blondyn (nie wiem jak mial na imie) i w ciagu doslownie 3 minut mialam grzywke, sliczna, asymetryczna ale najlepsze bylo potem, bo kiedy zapytalam ile place (a w koncu ceny nie sa tam najnizsze..) pan usmiechnal sie i powiedzial,ze za grzywke nie wezie ani grosza tak mnie zamurowalo,ze myslalam,ze padne

a teraz umowilam sie tam na srode na strzyzenie..! do pana pawla.. mam nadzieje,ze bedzie dobrze, to bedzie dosc radykalna zmiana fryzury,ale mam nadzieje ze bedzie dobrze.. dam znac po powrocie..
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 16:05   #70
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: "Montownia" Lublin

zapomnialam dodac,ze umowilam sie do pana Pawla i zadnego problemu z doborem terminu nie bylo
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 17:05   #71
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: "Montownia" Lublin

a nie mówiłam warto tam zajrzec chocby na podciecie grzyweczki a z tego co mowisz to Twoja grzyweczka zajal sie Wlodek to do niego zawsze sie umawiam jestem pewna ze wyjdziesz z tamtad bardzo zadowolona i oczekuje na relacje pa
__________________




Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-16, 19:28   #72
Akara111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 27
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Witam. Jestem nową osobą na tym forum i chciałabym się dowiedzieć czy któraś z was była już w nowym salonie fryzjerskim w Lublinie, który niedawno powstał - a mianowicie Akademia Pieknych Włosów na dworcu PKP? Zawsze do tej pory chodziłam do Montownii do Kamila, a odkąd odszedł to ja wedrowałam za nim (teraz na Montażowej). Kusi mnie jednak żeby coś zmienić... Byłam w Akademii na wstępnej rozmowie i powiem że bardzą ciekawą koncepcję miał jeden z tamtejszych fryzjerów. Troszke się jednak boję o moje włosy
Będę wdzięczna jeśli wypowiecie się na ich temat...
Akara111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 19:46   #73
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez Natalia*79
A ile kosztuje strzyżenie u tej pani Edytki? Ja chodzę do Lovely Look w Realu. Też jestem zadowolona, tylko trochę mam daleko.

Ostatnio moja mama zapłaciła 57 zł za strzyżenie. Ja chodzę do Bożenki, mam dość długie włosy, to płace trochę więcej 60 do 72zł zależy czego uzywa do stylingu. Polecam obie panie z Pro Arte. Maja podobny poziom. Tzn. wysoki . Bardzo odpowiadają mi także kosmetyki, na których pracują min. tigi, inebrya, joico.

Edytowane przez Króliczka
Czas edycji: 2005-12-08 o 14:27
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 10:42   #74
Natalia*79
Raczkowanie
 
Avatar Natalia*79
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 142
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez Akara111
Witam. Jestem nową osobą na tym forum i chciałabym się dowiedzieć czy któraś z was była już w nowym salonie fryzjerskim w Lublinie, który niedawno powstał - a mianowicie Akademia Pieknych Włosów na dworcu PKP? Zawsze do tej pory chodziłam do Montownii do Kamila, a odkąd odszedł to ja wedrowałam za nim (teraz na Montażowej). Kusi mnie jednak żeby coś zmienić... Byłam w Akademii na wstępnej rozmowie i powiem że bardzą ciekawą koncepcję miał jeden z tamtejszych fryzjerów. Troszke się jednak boję o moje włosy
Będę wdzięczna jeśli wypowiecie się na ich temat...
Mi też już wpadła w ucho reklama Akademii Pięknych Włosów, usłyszałam o niej w radiu Złote Przeboje. Chciałabym tam się wybrać, bo szukam dobrego fryzjera. Ty już tam byłaś to powiedz proszę czy tam trzeba umawiać się wcześniej, jakie są ceny i jakie wrażenie zrobił na tobie ten salon. Dużo było ludzi? Strzyżenie damskie wykonują i fryzjerki i fryzjerzy?
Natalia*79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 19:06   #75
Akara111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 27
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez Natalia*79
Mi też już wpadła w ucho reklama Akademii Pięknych Włosów, usłyszałam o niej w radiu Złote Przeboje. Chciałabym tam się wybrać, bo szukam dobrego fryzjera. Ty już tam byłaś to powiedz proszę czy tam trzeba umawiać się wcześniej, jakie są ceny i jakie wrażenie zrobił na tobie ten salon. Dużo było ludzi? Strzyżenie damskie wykonują i fryzjerki i fryzjerzy?
Umawiać tam nie trzeba się dużo wczesniej, a mianowicie 2-3 dni - tak mi powiedział fryzjer. Salon wygląda bardzo przyzwoicie choć dla mnie troszkę "chłodno". Z tego co się dowiedziałam to jest tam dwóch fryzjerów i fryzjerka ale nie wiem czy wszyscy robią strzyzenie damskie. Jesli chodzi o ceny to ja pytałam o strzyzenie i koloryzacje (przynajmniej dwa kolory) włosów takich za ramiona i wyniosłoby mnie to ok 160 zl (w Montowni płaciłam zazwyczaj 190). Ludzi to tam nie było wogóle ale tak jak widzialam w kalendarzu to zapisow juz sporo. I to juz chyba wszystko co wiem. ide tam 2 grudnia i mam nadzieje ze jeszcze do tego czasu ktos sie wypowie na ich temat.
Akara111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 17:41   #76
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: "Montownia" Lublin

nosek pochwal sie jak tam wrazenia po wizycie??
__________________




Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 11:06   #77
Natalia*79
Raczkowanie
 
Avatar Natalia*79
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 142
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Akara111 i co byłaś w tej Akademii? Jesteś zadowolona? Kto cie strzygł? Szkoda, że nikt więcej się nie wypowiedział. Pozdrawiam
Natalia*79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 13:34   #78
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

a można zapytać czy dużo biorą w tym Pro Arte? Bo może bym się też wybrała..
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 14:29   #79
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau!
a można zapytać czy dużo biorą w tym Pro Arte? Bo może bym się też wybrała..
Pisałam o tym pare postów wczesniej, nie wiem czy zauważyłaś
Biorą około 60 zł.
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-09, 00:53   #80
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

ajjjj...przepraszam i dziekuje
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 06:27   #81
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Nie ma za co, gdybys miała jeszcze jakies pytania to śmiało-jestem do dyspozycji. Pozdrawiam!
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 09:17   #82
aqada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8
GG do aqada
Smile Dobry fryzjer do układnia włosów na różne imprezy okolicznościowe.

a jakiego fryzjera polecicie do "czesania" na sylwestra i innego typu poważne okoliczności, gdzie trzeba świetnie wyglądać??? Czy tez p. Edyta z Pro Arte?
Czytałam Wasze posty b. uważnie. Co do malowania to nadal mam wątpliwosci gdzie się udać (chodzi mi o baleyage). Do kobiet jakoś nie mam zaufania (fryzjerów) jeśli idzie o malowanie. Pzrez półtora roku chodziłam do fryzjera faceta ale niestety jest on w Stalowej Woli, i mimo że pochodzę z tamtych okolic, to jednak było to męcząceAle do sedna: fryzjerzy dobrzy do układania fryzur na różne imprezy okolicznościowe
aqada
aqada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 12:47   #83
Akara111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 27
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez Natalia*79
Akara111 i co byłaś w tej Akademii? Jesteś zadowolona? Kto cie strzygł? Szkoda, że nikt więcej się nie wypowiedział. Pozdrawiam
Tak byłam i jestem średnio zadowolona. Kolor miał być cytuję "ale będzie czad" a nie wiele się różni od tego z jakim tam weszłam. Jeżeli chodzi o strzyżenie to wszystko ok ale mało było do roboty bo ja chce zapuszczać włosy. Czy mam polecic? Nie wiem. Na innych fryzjerach lubelskich duzo bardziej sie zawiodłam. Chyba skoncze z eksperymentami i pozostane wierna Montowni badz Kamilowi z Montazowej
Akara111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 12:04   #84
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

a poradzcie drogie wizazanki gdzie najlepiej umowic sie na czesanie studniowkowe?????:rolleye s:
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 11:09   #85
Borówka
Przyczajenie
 
Avatar Borówka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Bardzo dobry fryzje a w zasadzie fryzjerka jest właśnie w Pierre oraz w Kadusie (p. Bożena genialnie dobiera fryzurę i ścina na sucho i dlatego jest niezastąpiona przy kręconych włosach)
Borówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 21:52   #86
Taaakababeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

BARDZO GORĄCO POLECAM AKADEMIE PIEKNYCH WŁOSÓW na przy PKP!
REWELACJA
Profesjonalna obsługa, bardzo miła atmosfera i nieziemska fryzura.
Obcinał mnie Sebastian, z czego jestem bardzo zadowolona, bo facet ma umiejętnosci ,wiedzę i co najważniejsze wyobraźnię, a przy tym nie próbuje niczego wcisnąc na siłę.
To był najlepszy prezent na święta jaki mogłam sobie zrobić.
Pozdrawiam całą ekipę Akademii
Na pewno do Was wrócę

Jagoda
Taaakababeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 17:31   #87
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Ja na czesanie studniówkowe wybieram sie oczywiscie jak zwykle do Pierre'a (do Edytki). Ale chce proste rozpuszczone, zadnych kwiatuszkow, loczków przy skroni, koczków, nie lubie takich fryzur. Zreszta w Pierre naszczęscie preferują stylowe i eleganckie fryzury a nie jakieś boby na pokaz, tapiry itp.. No i jak dla mnie farby mają najlepsze (wella), proponuje farbowanie bez climazonu (tego nagrzewacza)! Mialam robione i climazonem i bez i blask koloru bez (ale z dłuższym 'siedzieniem z farbą na głowe') byl o wiele dłuższy, wlosy nawet po 4 miesiącach wygladają świetnie (co chwile ktos sie pyta kiedy farbowałam wlosy, a to bylo na początku września)
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 09:39   #88
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

karolka a jak z cenami w Pierre? za farbowanie i czesanie?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 19:12   #89
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez noseknosek
karolka a jak z cenami w Pierre? za farbowanie i czesanie?
Hmm wiesz to trudno tak jednoznacznie powiedzieć, bo oni różnie liczą biorąc pod uwagę dlugosc wlosów i styliste jaki Ci to robi (czy to stażysta czy np. mistrz stylista). Na stronce Pierra masz dokladny cennik -> http://www.pierre.pl/files/cennik_11_05.pdf Trudno mi powiedziec czy to drogo czy tanio bo jesli chodzi o farbowanie to tylko tutaj je robie.
Pozdrawiam
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 14:13   #90
Insomnia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2
Fryzjer w Lubinie

Czy ktoś zna jakiegoś dobrego fryzjera w Lubinie? Przeprowadziłam się tam niedawno i zupełnie nie mam pojęcia gdzie iść.
A wlosy rosną i rosną...
Może ktoś mi pomoże?
Insomnia
Insomnia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.