Zrozumieć faceta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-25, 15:45   #1
Elias
Przyczajenie
 
Avatar Elias
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 11

Zrozumieć faceta


Cześć wszystkim mój ,,problem'' opisałam na innym wątku ale takie podpinanie się jest nie w porządku więc założyłam własny;p
taka sytuacja:
...on mówi że nie szuka dziewczyny, rozumiem to, jest spoko i okej, kumple i w ogóle, jak tak chciał to się zgodziłam, myślałam że może coś by z tego wyszło ale sprowadził mnie na ziemię mówiąc że nie jestem w jego typie, pogodziłam się z tym i chciałam trzymać na dystans...
....zaprosił na spacer by porozmawiać i obgadać sytuacje, spoko wyjście znajomych, którzy sobie wszystko wyjaśniają, ale co jakiś czas mnie przytulał, niby ot tak, złapał za rękę i się pytał czy tak lepiej iść....jak nie chciałam na niego spojrzeć, wziął moją buzię w ręce bym spojrzała mu w oczy, kiedy mnie przytulił znów jego usta były o milimetry od moich i patrzył mi w oczy, odwróciłam się....kiedy mnie odprowadził chciałam iść ale znów mnie przytulił na dobranoc .......
a od czasu kiedy powiedział że nie jestem w jego typie i do tego spaceru minęły dwa dni... nie rozumiem o co chodzi, jak ja napiszę to jest mrukiem, jakby nie miał czasu ogólnie by pogadać, więc stwierdziłam że jak nie to nie, nie będę się narzucać, ale jak się nie odzywam to on wtedy i pisze i pyta i strasznie gadatliwy jest.... co to ma być? o_0
Może coś ktoś mi doradzi albo chociaż rozjaśni sprawę, nie mam zbyt dużego doświadczenia z facetami....
Pozdrawiam i z góry dziękuję
__________________
,,Kiedyś znajdę właściwe słowa i będą one proste''
Elias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 17:57   #2
commerce
Raczkowanie
 
Avatar commerce
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 252
Dot.: Zrozumieć faceta

w jakim wieku jestescie?

wygląda na to, że on chce bliskości fizycznej, a nie związku. z reguły jeżeli facet mówi / sugeruje, że nie chce związku, znaczy to, że nie chce związku
__________________
Nie ma drogi do szczęścia - szczęście jest drogą.
commerce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 18:12   #3
Elias
Przyczajenie
 
Avatar Elias
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 11
Dot.: Zrozumieć faceta

ja mam 18 on rok starszy.......nie chce związku, okej, ode mnie mogłoby być coś więcej ale jak nie chce to nie....ale to czemu tak się zachowuje? skoro powiedział, że chce być tylko kolegami, którzy od czasu do czasu wyjdą na spacer i pogadają....
__________________
,,Kiedyś znajdę właściwe słowa i będą one proste''
Elias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 18:29   #4
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Zrozumieć faceta

Cytat:
Napisane przez Elias Pokaż wiadomość
ja mam 18 on rok starszy.......nie chce związku, okej, ode mnie mogłoby być coś więcej ale jak nie chce to nie....ale to czemu tak się zachowuje? skoro powiedział, że chce być tylko kolegami, którzy od czasu do czasu wyjdą na spacer i pogadają....
ok, bo sprawdza, czy da się poseksić. Ma 19 lat, nie oczekuj po nim zbyt wiele. Powiedział jasno, więc tak jest, że nie chce związku. Ale, że nie chce seksu nie powiedział.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 18:52   #5
Elias
Przyczajenie
 
Avatar Elias
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 11
Dot.: Zrozumieć faceta

....hmmm w sumie tak, nic na ten temat nie powiedział....

....a jak by miał więcej, w sensie jak byśmy mieli kilka lat więcej i taka sama sytuacja ? Chodzi mi o to, że mamy jeszcze po te naście i wychodzi że tak o tym myśli, ale jak byśmy mieli te 20 kilka lat ? tak samo można byłoby zinterpretować tę sytuację ?
__________________
,,Kiedyś znajdę właściwe słowa i będą one proste''
Elias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 23:22   #6
Tajpan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 174
Dot.: Zrozumieć faceta

Cytat:
Napisane przez Elias Pokaż wiadomość
....hmmm w sumie tak, nic na ten temat nie powiedział....

....a jak by miał więcej, w sensie jak byśmy mieli kilka lat więcej i taka sama sytuacja ? Chodzi mi o to, że mamy jeszcze po te naście i wychodzi że tak o tym myśli, ale jak byśmy mieli te 20 kilka lat ? tak samo można byłoby zinterpretować tę sytuację ?

Myślę, że tak bo to nie kwestia wieku tylko osoby.
Tajpan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 03:13   #7
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Zrozumieć faceta

Cytat:
Napisane przez Elias Pokaż wiadomość
....hmmm w sumie tak, nic na ten temat nie powiedział....

....a jak by miał więcej, w sensie jak byśmy mieli kilka lat więcej i taka sama sytuacja ? Chodzi mi o to, że mamy jeszcze po te naście i wychodzi że tak o tym myśli, ale jak byśmy mieli te 20 kilka lat ? tak samo można byłoby zinterpretować tę sytuację ?

jak najbardziej tak.
faceci są ponoć prości, więc jak mówi, że związku nie chce to nie chce.
on nie unika bliskości, uprzedził, że nie chce się pakować w żadną relację, więc jest wobec Ciebie w porządku, w razie gdyby do czegoś między Wami doszło.

Niestety są kobiety, które słowa "nie chcę związku" jednym uchem wpuszczają i drugim wypuszczają a przytulenia, całusy, nawet seks traktują jako zmianę zdania. I potem jest dramat, że owszem, wspominał, ze kobiety nie szuka, ale przecież był taki miły, przytulał, pisał, dzwonił, potem przeleciał i się nie odzywa, cham jeden, a mi tak zależy...
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-26, 07:26   #8
Elias
Przyczajenie
 
Avatar Elias
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 11
Dot.: Zrozumieć faceta

Dziękuję za pomoc w zrozumieniu sytuacji

a jeszcze odnośnie tego że jak ,,ja napiszę to jest mrukiem, jakby nie miał czasu ogólnie by pogadać, więc stwierdziłam że jak nie to nie, nie będę się narzucać, ale jak się nie odzywam to on wtedy i pisze i pyta i strasznie gadatliwy jest...''

jak zaczynam trzymać się na dystans to w tedy on próbuje .... czego? nie zrywać znajomości?
__________________
,,Kiedyś znajdę właściwe słowa i będą one proste''
Elias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 08:25   #9
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Zrozumieć faceta

Cytat:
Napisane przez Elias Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomoc w zrozumieniu sytuacji
Przecież jej w ogóle nie zrozumiałaś, skoro pytasz:

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Elias Pokaż wiadomość
jak zaczynam trzymać się na dystans to w tedy on próbuje .... czego? nie zrywać znajomości?
SEKSU. Kilka osób Ci to napisało.

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Elias Pokaż wiadomość
...on mówi że nie szuka dziewczyny (...)

sprowadził mnie na ziemię mówiąc że nie jestem w jego typie
Przyjmij to do wiadomości.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 08:28   #10
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Zrozumieć faceta

Cytat:
Napisane przez Elias Pokaż wiadomość
....hmmm w sumie tak, nic na ten temat nie powiedział....

....a jak by miał więcej, w sensie jak byśmy mieli kilka lat więcej i taka sama sytuacja ? Chodzi mi o to, że mamy jeszcze po te naście i wychodzi że tak o tym myśli, ale jak byśmy mieli te 20 kilka lat ? tak samo można byłoby zinterpretować tę sytuację ?
To nie zależy od wieku. Ostatnio miałam taką samą sytuację. Ja mam 21 lat, facet 27 (!). I było identycznie. On ma nadzieję na przyjaźń z dodatkiem. Nie jesteś na tyle w jego typie, żebyś była jego dziewczyną, ale do całowania, seksu jak najbardziej i ma ciche nadzieje, że dasz się na coś takiego nabrać.

A dlaczego jak mrukiem, jak do niego piszesz? Bo nie chce z Tobą gadać. Jak mu się nudzi, ma czas, nie ma co robić, to sobie o Tobie przypomina i wtedy jest jak najbardziej chętny do rozmowy, ale tak to po prostu mu przeszkadzasz .
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 08:29   #11
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Zrozumieć faceta

Tak, widocznie jest typem podrywacza, ale dobrze mu tak jak jest i nie chce mieć dziewczyny.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-26, 08:39   #12
nereidadriada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 488
Dot.: Zrozumieć faceta

Zgadzam się z Damayanti.

Cytat:
Napisane przez Elias Pokaż wiadomość
jak zaczynam trzymać się na dystans to w tedy on próbuje .... czego? nie zrywać znajomości?
Dlatego:
Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
A dlaczego jak mrukiem, jak do niego piszesz? Bo nie chce z Tobą gadać. Jak mu się nudzi, ma czas, nie ma co robić, to sobie o Tobie przypomina i wtedy jest jak najbardziej chętny do rozmowy, ale tak to po prostu mu przeszkadzasz .
Albo widzi, że się wymykasz, więc rusza tyłek, żebyś mu nie uciekła, bo fajnie mieć pod ręką zapatrzone w siebie dziewczę. Zawsze to już pół drogi za nim, w razie gdyby nie znalazł kogoś lepszego.

Facet zachowuje się nie w porządku. Jeśli nie jesteś w jego typie i chce się z Tobą neutralnie przyjaźnić, to nie powinien Cię podrywać. Głaskanie, przytulanie, zaglądanie w oczy to nie są koleżeńskie gesty. Ale on widzi, że się na to łapiesz.
Powiedział Ci, że nie chce związku. Ale podotykać chętnie podotyka. A Ty nie będziesz mogła mieć pretensji, bo przecież jasno Ci powiedział, że nic z tego.
On będzie Cię dotykał, Ty będziesz z tym wiązała nadzieje (wbrew temu co Ci powiedział) i będziesz pozwalała na więcej i tak w kółko. Aż w końcu jemu się znudzi, pozna inną, albo dowiesz się, że jesteś jedną z wielu i będziesz cierpieć. Tak naprawdę to błędne koło już się toczy: wystarczyło, że wziął Cię za rękę, a Ty już się zastanawiasz, że może "nie chcę z Tobą być" jest już mniej aktualne i że może on się zakochuje, bo przecież dotknął... a skoro się zakochuje, to możecie się całować... a skoro Cię całuje, to przecież musi coś czuć -nawet jeśli nie teraz, to już za chwilkę.

Jak Ci facet mówi, że nie chce z Tobą być, to nie chce.
Jeśli pasuje Ci relacja z takim facetem z innych względów, to ok, trwaj w niej. Ale nie miej złudzeń, że on nagle zacznie chcieć z Tobą być.
nereidadriada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 13:31   #13
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: Zrozumieć faceta

Podrywacz
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 20:02   #14
Elias
Przyczajenie
 
Avatar Elias
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 11
Dot.: Zrozumieć faceta

Czyli radą na tą sytuację jest zerwanie znajomości i olanie typa skoro ogólnie chce mnie wykorzystać ....a wydawał się na początku spoko..

w takim razie jestem naiwna i mam ogromnego pecha do facetów
__________________
,,Kiedyś znajdę właściwe słowa i będą one proste''

Edytowane przez Elias
Czas edycji: 2015-10-26 o 20:05
Elias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 20:17   #15
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Zrozumieć faceta

ja takie coś stosuję jak nie jestem kimś zainteresowana na stałe, ale podoba mi się i chętnie bym się pobawiła, chłopaki w lot łapią o jaką relację chodzi, to jest takie proste
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 22:15   #16
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Zrozumieć faceta

WIADOMOŚĆ

1. Chłopak nie chce związku.
2. Chłopak chce seksu

KONIEC WIADOMOŚCI

ps. Inna sprawa, że powiedzieć dziewczynie: a) "nie chce związku", b) "nie jesteś w moim typie" to genialne zagranie. 3/4 z nich zaczyna się wtedy sama pchać. Ty też to robisz. Niby nie chcesz, ale gdzieś tam w tle myślisz, że może jednak on zmienia zdanie bo Ciebie dotyka itd. Ty na to pozwalasz i pewnie wylądujecie w łóżku bo będzie Ci się wydawać, że on jednak coś poczuł, że okazałaś się na tyle "wyjątkowa", że zmieniłaś jego zdanie odnośnie braku chęci do związku. To strasznie kręci dziewczyny. Zmienić faceta, który nie chce związku, w faceta, który chce. Tylko, że to prawie zawsze mrzonka. (bo facet jasno powiedział - nie chce związku, a między wierszami: "seks to co innego" ).

Edytowane przez Gregorius_
Czas edycji: 2015-10-26 o 22:47
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 07:38   #17
Elias
Przyczajenie
 
Avatar Elias
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 11
Dot.: Zrozumieć faceta

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Przecież jej w ogóle nie zrozumiałaś, skoro pytasz:

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni pNiost napisano o 11:21 ----------

SEKSU. Kilka osób Ci to napisało.

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Przyjmij to do wiadomości.
1. Zrozumiałam jasno i wyraźnie czego on chce, dlatego napisałam, że dziękuję za pomoc.

2. Umiem czytać, wiem co ,,kilka osób napisało''. Dotykanie i spacer to jedna sprawa, a rozmowa to całkiem inna. Przynajmniej dla mnie.

3. Dlatego napisałam, że rozumiem i się z tym pogodziłam.

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Gregorius_ Pokaż wiadomość

''3/4 z nich zaczyna się wtedy sama pchać.''

'' ale gdzieś tam w tle myślisz, że może jednak on zmienia zdanie''.

1. Nie mam zbyt dużego doświadczenia w takich sprawach więc możliwe, że się na to złapałam, dlatego tytuł posta to ,,Zrozumieć faceta'' i napisałam, że może ktoś mi to wytłumaczy i pomoże zrozumieć sytuację.

2. Byłam zdezorientowana trochę, ale żeby mieć nadzieję by zmienił zdanie, po tym jak powiedział, że nie jestem w jego typie musiałabym być w nim zakochana/zauroczona/ zdesperowana czy coś takiego, ja go po prostu lubię ( w sumie teraz to już nie wiem). Na początku znajomości przyszedł taki moment, że pomyślałam ,,a może coś by z tego wyszło'' ale nie wyszło - on nie chce - ja się nie chcę narzucać. ,,Koledzy'' dla mnie znaczą, że jesteśmy tylko kolegami dlatego cały ten post - dlaczego zachował się tak jak się zachował. Dlatego prosiłam o pomoc w zrozumieniu sytuacji.
__________________
,,Kiedyś znajdę właściwe słowa i będą one proste''

Edytowane przez Elias
Czas edycji: 2015-10-27 o 07:36
Elias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 08:13   #18
nereidadriada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 488
Dot.: Zrozumieć faceta

Cytat:
Napisane przez Elias Pokaż wiadomość
2. Byłam zdezorientowana trochę, ale żeby mieć nadzieję by zmienił zdanie, po tym jak powiedział, że nie jestem w jego typie musiałabym być w nim zakochana/zauroczona/ zdesperowana czy coś takiego, ja go po prostu lubię ( w sumie teraz to już nie wiem). Na początku znajomości przyszedł taki moment, że pomyślałam ,,a może coś by z tego wyszło'' ale nie wyszło - on nie chce - ja się nie chcę narzucać. ,,Koledzy'' dla mnie znaczą, że jesteśmy tylko kolegami dlatego cały ten post - dlaczego zachował się tak jak się zachował. Dlatego prosiłam o pomoc w zrozumieniu sytuacji.
No dobrze, ale po tym jak powiedział Ci, że nic z tego nie będzie, to jednak pozwalałaś się przytulać, trzymać za rękę itp. Jeśli zachowujesz się w ten sposób ze zwykłymi kolegami, to ok, Twoja sprawa. Ale jeśli jest to dla Ciebie jednak jakieś wyjątkowe, bardziej intymne zachowanie, to jednak dałaś się wkręcić w rolę zapasowej dziewczyny do urobienia... .
nereidadriada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 11:04   #19
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Zrozumieć faceta

Cytat:
Napisane przez Elias Pokaż wiadomość
1. Zrozumiałam jasno i wyraźnie czego on chce, dlatego napisałam, że dziękuję za pomoc.

2. Umiem czytać, wiem co ,,kilka osób napisało''. Dotykanie i spacer to jedna sprawa, a rozmowa to całkiem inna. Przynajmniej dla mnie.

3. Dlatego napisałam, że rozumiem i się z tym pogodziłam.
Jeśli zrozumiałaś, to dobrze, bylebyś potem nie pisała "znowu się odezwał/dotyka mnie, nie wiem o co mu chodzi". Będzie się odzywał, kiedy chce i dotykał, nic się nie zmieni.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-27, 18:57   #20
Elias
Przyczajenie
 
Avatar Elias
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 11
Dot.: Zrozumieć faceta

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Jeśli zrozumiałaś, to dobrze, bylebyś potem nie pisała "znowu się odezwał/dotyka mnie, nie wiem o co mu chodzi". Będzie się odzywał, kiedy chce i dotykał, nic się nie zmieni.
Nie martw się, nie będę, nie mam zamiaru narażać Ciebie i Tobie podobnym na infantylne dylematy naiwnej/ niedoświadczonej dziewczyny, toż to zbrodnia.
__________________
,,Kiedyś znajdę właściwe słowa i będą one proste''
Elias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 21:26   #21
nereidadriada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 488
Dot.: Zrozumieć faceta

Cytat:
Napisane przez Elias Pokaż wiadomość
Nie martw się, nie będę, nie mam zamiaru narażać Ciebie i Tobie podobnym na infantylne dylematy naiwnej/ niedoświadczonej dziewczyny, toż to zbrodnia.
Histeryzujesz.
Nikt Ci tu nie napisał niczego niemiłego, czy obraźliwego, wszyscy starali się pomóc. Ten komentarz brzmi jakby był autorstwa rozkapryszonej, tupiącej nogą dziewczynki. Nie rozumiem skąd ta zgryźliwość i egzaltacja.
nereidadriada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 21:28   #22
johny94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 20
Dot.: Zrozumieć faceta

Wie, ze na niego lecisz, wiec jako-tako to wykorzystuje. Porozmawiaj z nim szczerze, a moze gdy zaproponuje jakies spotkanie, odmow ?


@@@@SEXU zaraz... sluchaj rady od faceta.
Albo sie bawi, albo czuje cos do cb , ale naczytal sie glupich poradnikow, ze musi udawac 'obojetnego'
johny94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 21:37   #23
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Zrozumieć faceta

Cytat:
Napisane przez johny94 Pokaż wiadomość
@@@@SEXU zaraz... sluchaj rady od faceta.
Albo sie bawi, albo czuje cos do cb , ale naczytal sie glupich poradnikow, ze musi udawac 'obojetnego'
To Ty się naczytałeś puasowskich poradników.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-27 22:37:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:03.