Zmiana wordu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-29, 18:01   #1
sartist20
Raczkowanie
 
Avatar sartist20
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 49

Zmiana wordu


Hej,mam 20 lat,w wieku 18 jak to każdy zapisalam się na kurs w moim malutkim mieście by w stolicy wojewodztwa zdawać prawo jazdy. Rodzice nie chcieli płacic,więc przez wakacje zarabiałam dość ciężką pracą na to. Kurs zrobiłam, wydałam 1100 zł i teorie zdałam szybko za 1 razem bez problemów. Uwielbiam jeździć , więc nie byłam zestresowana aż tak bardzo jazdą. No, ale juz za 1 razem przy praktycznym nie zdałam na placu. Oczywiście szok,płacz. Drugi raz,też zawaliłam na placu. Oczywiście dodatkowe godziny wykupione. Za 3 razem udało mi się wyjechać w to miasto,dość duże, no i na parkingu zawaliłam. Ale instruktor mówił,że następnym razem już na pewno zdam bo dobrze jeżdzę. I ja też tak uważałam. Jednakże były elementy w trasie,które mi słabo wychodziły.
Za namową koleżanek,które jeździć nie lubiły i słabo im szło,ale zdały za 1 razem,przepisałam się do WORD-u do mniejszego miasta. Trasa była fajna, wszystko ogarniałam. Oczywiście dokupiłam godziny w innej szkole jazdy. No i..4 raz i 5 raz zawalony na placu. Za 5 razem był taki egzaminator niemiły,że miałam łzy w oczach. Pieniądze się skończyły a ja zostałam...z niczym.
Dalej bardzo ubolewam nad tym i chcę zdać w koncu prawko.
Tak wyszło,dość nagle,że będę studiować w tym mieście nr 1 i tam pracować.
Co teraz? Znów kombinować powrót do miasta nr 1 , czy zdawać w miescie nr 2? Jak zrobić,żeby nie kolidowało to z pracą ? I czy moja teoria się liczy, czy papiery dalej są w Wordzie po niemal 2 latach? Jakieś jeszcze porady?
sartist20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 07:42   #2
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Zmiana wordu

WORD możesz zmieniać wedle uznania i potrzeb

Twoje papiery mogą być nadal w WORD,ale też nie muszą - mogli odesłać do wydziału komunikacji.Musisz po prostu zapytać
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 11:48   #3
portsmouth0x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 7
Dot.: Zmiana wordu

Jeśli nie masz szczęścia to pomyśl o zmianie WORD na inny w mniejszym mieście. Bardzo często taka zmiana ośrodka pomaga.
portsmouth0x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-19 12:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:33.