Kremy wyszczuplajace twarz - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-11, 20:37   #31
stworek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 5
Re: Kremy wyszczuplajace twarz

aha zna ktos na tyle dobrze angielski, zeby przetlumaczyć to bezblednie jak ktos by zrobil tlumaczenie porzadne to prosze tu wrzucic
stworek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-13, 09:53   #32
Angelika2004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 53
Re: Kremy wyszczuplajace twarz

jest z lekka problem bo ja w ogóle nie znam agielskiego tylko rosyjski i niemiecki wiec klapa czekam az tos to przetłumaczy!!!!):
Angelika2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-13, 11:05   #33
stworek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 5
Re: Kremy wyszczuplajace twarz

Ponizej jest moje tlumaczenie tekstu osoby znajacej srednio jezyk, raczej powinno byc dobrze to zrobione ale by bylo super gdyby jakis profesjonalista przetlumaczyl Pozdrawiam i zycze sukcesow :P


ŁATWY SPOSOB NA ODCHUDZENIE "OTYLYCH" POLICZKOW

Pyzata twarz jest zawsze denerwujaca rzecza, zwlaszcza kiedy reszta ciała jest ladna i szczupla. Irytuje Cie to jak pozbyc sie tej pucołowatości? Ale na początku przyjzyj sie roznym przyczynom, ktore sprawiaja ze twoja twarz moze byc pyzata.

Przyczyny:
Jest wiele przyczyn, ale tu sa te najwazniejsze:
- grubośc na policzkach
- sflaczałe mięśnie
- picie i palenie
- stres
- brak odpowidniego wypoczynku
- szybka utrata wagi
- baby fat ( nie wiem jak to przetlumaczyc ale chodzi o to ze ktos ma jeszcze taka twarz jak amja male dzieci

Jak odchudzic twoja twarz?
jezeli chcesz ladnie uksztaltowac twarz, bedziesz musial/musiala zaczac od zmieniena przyzwyczajen w zyciu. Musisz:

- Korzytsać z kremu chroniacego UV
- pic duzo wody
- miec adekwatny odpoczynek i sen
- jesc duzo owocow i warzyw
- masowac swoja twarz czesto

Tu jest wiecej detali na temat masazu. masowanie pomaga w metabolizmie i takez w krazeniu krwi. Nie tylko twarz staje sie odchudzona, ale takze polepsza stan twojej skory. Proboj masowc swoja twarz swojimi ulubionymi kosmetykami do pielegnacji skory, wtedy skora twoja bedzie to lepiej absorbowala. Masuj twarz co wieczor to pomoze nadac miesnie twojej twazry a tym samym odchudzic ja. Tu sa przykłady maszy:

rozne masaze dla twarzy:
- uzyj srodkowej czesci srodkowego palca i naciskaj na rozne czesci twarzy. Na kazda czesc twazry naciskaj po 20 razy, Zaczznij od grzbietu nosa kierujac sie do gory do twoich brwi, a nastepnie po zewnetrznej do czola. Pozniej zacnij od kacikow ust w kierunku srodkowej czesc oczu. Ostatecznie zacznij od podbrodka i przez cala twarz az do uszu.

- uzyj zewnetrznej strony dloni i poklep podbrodek od dolu 30 razy to pozwoli go uformowac

-uzyj srdokwego palca i masuj twarz startujac od grzbietu nosa do brwi i z powrotem do nosa. Powtorz 10 razy. Nastempnie od grzbetu nosa okreznymi ruchami masuj az do czola, Poloz swoja wszystkie palce na czole i masuj delikatnie do skroni, zatrzymaj sie w tym miejscu i ponaciskaj troche na skronie, nastempnie zacznij masaz od dolnej czesci twarzy (szczeki) kierujac sie do grzbietu nosa. Powtorz 10 razy

- Odchyl sie troche do tylu. uzyj palca wskazujacego. Poloz na srodku brwii i palcami podnies je do gory. W tym samym czasie uzyj jezyka naciskajac nim na golna czesc szczeki, scisnij w tym samym czasie z obu stron zemby trzonowe. Pozsotan w tej pozycji i policz do 10. Po skonczeniu zrelaksuj sie. Po powtorzeniu tego kilka razy, mozesz liczyc do 20 zamiast do 10
stworek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-13, 11:20   #34
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: Kremy wyszczuplajace twarz

Angeliko, jak będę miała wolną chwilę, to Ci przetłumaczę, ale nie wcześniej niż w środę To dość długi tekst, a ja jestem zawalona pracą!
Koleżanka nic mi nie odpowiedziała na razie o gabinetach kosmetycznych, ani w ogóle... Jeszcze ją spróbuję przycisnąć

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-13, 11:23   #35
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: Kremy wyszczuplajace twarz

O, już tłumaczenie jest, więc nie muszę

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-13, 16:06   #36
Angelika2004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 53
Re: Kremy wyszczuplajace twarz

Dzieki stworek ze to przetłumaczyłeś/aś ale czy myslicie ze te ćwiczenia naprawde coś dadzą??
Angelika2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-13, 17:10   #37
stworek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 5
Re: Kremy wyszczuplajace twarz

Angelika2004 ja nie probowalem tych cwiczen nigdy, ale mysle ze warto sprobwac, zwlaszcza, ze czytalem na niektorych forach, ze ludziom masaze twarzy pomagaja . Ale kazdy jest inny, wiec gwarancji nigdy nie masz Mysle z polaczeniu z dobra dieta, moze Ci to pomoc. Po za tym duzo nie tracisz najwyzej 20 minut z calego dnia . W kazdym razie ciezko odchudzic twarz, poniewaz nie ma zadnych cwiczen areobowcyh, ktore angazuja miesnie twarzy. Mozesz sprobowac zuc intensywnie codzienie gume Podobno to tez pomaga, raczej tluszczu nie spali, ale moze pozwoli uksztaltowac twarz, sama zobaczysz czy Ci to pomoze. Rowniez cwiczenia calego ciala moga pomoc gdy schudzniesz na calym ciele kondycja twarzy tez powinna sie polepszyc. Napewno ekstra jest reguralne bieganie czy tez jazda na rowerze. Mozesz tez sprobowac tego kremu o ktorym mowisz Niektorzy twierdza, ze pomaga, ale ja mysle ze to jest na zasadzie placebo W kazdym razie sprawdzalem ten specifik na allegro i mozna go kupic juz za 27 zl (zdarza sie jeszcze taniej), wiec jezeli chcesz koniecznie tak wyszczuplic twarz warto tego sprobowac. Oto adres przykladowy http://www.allegro.pl/show_item.php?item=41348139
stworek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-14, 07:16   #38
Angelika2004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 53
Re: Kremy wyszczuplajace twarz

i jak karolina stosujesz juz ten krem eris??
Angelika2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-14, 13:34   #39
Angelika2004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 53
Re: Kremy wyszczuplajace twarz

nie wiem co mi sie dzieje ale coraz bardziej watpie w ta ze pozbede sie tych okropnych policzków
Angelika2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-16, 11:44   #40
Angelika2004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 53
Re: Kremy wyszczuplajace twarz

spytałam się na forum dyskusyjnym na temat masazy tego masazyste czy te ćwiczenia ze strony: http://www.suite101.com/article.cfm/11802/67376/ warto wykonywać (on właśnie wykonuje tego typu masaze) ale mi nie odpowiedział może serio te masaze tylko pogorsza stan co wy na to??
Angelika2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 19:09   #41
*karolka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 422
Re: Kremy wyszczuplajace twarz

niestety jeszcze nie bo wciaz mecze sie z sucha skora nie wiem dlaczego tak nagle z tlustej przeszla w sucha
*karolka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-21, 14:21   #42
Angelika2004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 53
Re: Kremy wyszczuplajace twarz

Karolina mam jeszcze pytanie czy ty ten krem bedziesz stosowc razem z jakims masazem?jezeli tak to z jakim??
Angelika2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-22, 16:40   #43
*karolka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 422
Re: Kremy wyszczuplajace twarz

mysle ze gdy bede (na noc) stosowala te serum Eris to zastosuje tez jakis masaz opisany w tym watku,ale narazie nie wiem jaki.
*karolka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-02, 13:27   #44
Angelika2004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 53
Re: Kremy wyszczuplajace twarz

Mam klejne pytanie hehe chodzi o to ze posiadam w domu tzn. masazer (to takie samprzylepne motylki masujce ze z tv marketu) i czy mogłabym je używać na twarz czy byłby to zbyt niebezpieczne chodzi mi o policzki!Bardzo prosze o odpowiedź
Angelika2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-02, 16:27   #45
Angelika2004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 53
Re: Kremy wyszczuplajace twarz

Mam klejne pytanie hehe chodzi o to ze posiadam w domu tzn. masazer (to takie samprzylepne motylki masujce ze z tv marketu) i czy mogłabym je używać na twarz czy byłby to zbyt niebezpieczne chodzi mi o policzki!Bardzo prosze o odpowiedź
Angelika2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 19:49   #46
kasiulabrody
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kremy wyszczuplajace twarz

Dziewczyny a nie slyszalyscie o lipolizie? ten zabieg wyszczupla twarz jak sie da on jest spoko
kasiulabrody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 10:09   #47
WARO
Raczkowanie
 
Avatar WARO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Jastrowie
Wiadomości: 110
GG do WARO
Dot.: Kremy wyszczuplajace twarz

krem rzezbiący owal twarzy http://www.faberlic.pl/fl_p_pielegnacyjne.php?p1=NEO nie wiem czy jest dobry bo go nie uzywalam ale kosmetyki tej firmy maja dobra opinie ,wiec moze pomoze
__________________
kosmetyki tlenowe dowiedz sie wiecej!
------------ www.faberlic.pl ----------------

http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=45296 -wejdz tu!
WARO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 10:03   #48
KaskaKaska19
makelight
 
Zarejestrowany: 2018-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3
Dot.: Kremy wyszczuplajace twarz

Nie wiem czy one są pomocne, ale korzystam z jednego od Eveline od 3 miesiecy

wybralam z rankingu na jednym z kobiecych portalow

https://prettylady.net.pl/najlepszy-...10-kosmetykow/
KaskaKaska19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 10:06   #49
ewelinas99
Przyczajenie
 
Avatar ewelinas99
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Dot.: Kremy wyszczuplajace twarz

Ja używałam kremu od Faberlic z tlenem i był rewelacyjny! Świetnie nawilżał, szybko się wchłaniał i pięknie pachniał. Idealnie komponował się z podkładem, pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że przedłużał żywotność podkładu, przez co cały dzień wyglądał tak samo.

Więc chyba pokuszę się i na ten krem Któraś testowała?
ewelinas99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-11, 18:14   #50
AleksandraKosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar AleksandraKosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: Re: Kremy wyszczuplajace twarz

Cytat:
Napisane przez *karolka* Pokaż wiadomość
niestety jeszcze nie bo wciaz mecze sie z sucha skora nie wiem dlaczego tak nagle z tlustej przeszla w sucha
Może to być spowodowane nieodpowiednią pielęgnacją. Być może używane preparaty są zbyt silne i przesuszają skórę. Aczkolwiek, warto dodać, że skóra może zmieniać swój rodzaj w zależności od różnych czynników.

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiulabrody Pokaż wiadomość
Dziewczyny a nie slyszalyscie o lipolizie? ten zabieg wyszczupla twarz jak sie da on jest spoko
Lipoliza świetnie sprawdza się w przypadku nadmiaru tkanki tłuszczowej na twarzy. Najczęściej rozwiązuje problem podwójnego podbródka lub tzw. ,,ch0miczków''. Zabieg zadziała pod warunkiem, że jest to rzeczywiście nadmiar tkanki tłuszczowej, a nie wiotka, rozciągnięta skóra.
AleksandraKosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-11 19:14:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:37.