Panny Młode 2020 cz. II - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-14, 18:00   #991
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Aaa, mam wstępnie zaakceptowany termin urlopu, więc już na 99% w lipcu lecimy do Budapesztu

Cytat:
Napisane przez ann09 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny pozwolę sobie do was dołączyć. Nasz wielki dzień jest 23 maja jestem ciekawa waszych historii związanych z suknia ślubna. Czy faktycznie było tak że wiedzieliście że to tak ? Jak długo ją wybieraliscie. Gdzie się na nią zdecydowalyscie
Cześć!
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 18:01   #992
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez ann09 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny pozwolę sobie do was dołączyć. Nasz wielki dzień jest 23 maja jestem ciekawa waszych historii związanych z suknia ślubna. Czy faktycznie było tak że wiedzieliście że to tak ? Jak długo ją wybieraliscie. Gdzie się na nią zdecydowalyscie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Kto doradzał wam w kwestii sukni, czy mialyscie nie miłe sytuacje że po pokazaniu zdjęcia danej osobie, ktoś ją skrytykowal
Ja nigdy nie miałam na sobie żadnej sukni ślubnej- moja własna będzie pierwszą i ostatnią Zdaję się na swoją intuicję i szyję taką, która moim zdaniem najbardziej będzie mi pasować.
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 18:02   #993
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kasia08204 Pokaż wiadomość
U mnie też zawsze transport po imprezie był i jeśli bylam przyjezdna (a zazwyczaj tak bylo) to i nocleg. My będziemy ogarniać osobówki żeby rozwozily.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jejku, dziewczyny nigdy sie nie spotkałam z czymś takim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 18:04   #994
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

My płacimy za nocleg rodzinie tżta (12 osób, w tym 4 dzieci). Nie wyobrażam sobie wysyłać ich późno w nocy ponad 100 km w drogę powrotną
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 18:29   #995
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez olalaczynska Pokaż wiadomość
A jak godziny ustalacie?
Albo jak to wygladalo jak wracałaś?
Autokar jeździł kilka razy czy o konkretnej godzinie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli chodzi o powrót to planuje tylko jeden i to na koniec wesela. U nas zawsze tak jets. Każdy wie że jeśli chce wrócić autobusem zostaje do końca. Jeśli będzie miał ochotę wróciv wcześniej załatwi sobie transport
Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
My płacimy za nocleg rodzinie tżta (12 osób, w tym 4 dzieci). Nie wyobrażam sobie wysyłać ich późno w nocy ponad 100 km w drogę powrotną
My za nocleg płacimy 100 osobom... Mój TZ mieszka 300 km ode mnie i też nie ma opcji, żeby wracali szczególnie że zdecydowaliśmy się na dwa dni))

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 18:29   #996
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

My mamy 4 os przyjezdne dalej niż te miasta oscienne i to dobrze ponad 400km więc im przy wręczaniu zaproszeń mówimy że z noclegiem nie ma problemu, mamy dla nich miejsca itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 19:05   #997
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja praktycznie nie mam osób przyjezdnych z mojej strony, wiem że przyszli teściowie chcą fundować noclegi swojej stronie, proszę bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-14, 20:10   #998
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez ann09 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny pozwolę sobie do was dołączyć. Nasz wielki dzień jest 23 maja jestem ciekawa waszych historii związanych z suknia ślubna. Czy faktycznie było tak że wiedzieliście że to tak ? Jak długo ją wybieraliscie. Gdzie się na nią zdecydowalyscie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Kto doradzał wam w kwestii sukni, czy mialyscie nie miłe sytuacje że po pokazaniu zdjęcia danej osobie, ktoś ją skrytykowal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej

Ja od razu wiedziałam, że jedyną osobą z którą mogę pojechać oglądać suknię jest moja mama. Wiedziałam że powie mi wprost jak bede w czymś wyglądać źle. I szczerze na chłodno doradzi.

Od razu się sobie podobałam w sukni. W sumie jak ją zobaczyłam na wieszaku wiedziałam że to ona.

Przed ostatecznym zakupem wysłałam jeszcze filmik w sukni przyjaciółce co bedzie starszą, stwierdziła że pasuje do mnie idealnie

Kilka koleżanek pokazywało mi zdjęcia swoich sukienek i pomimo tego że mi się Nie podobały to nigdy nie powiedziałam że są brzydkie czy coś.

Każda z nas ma swój gust i inaczej sobie siebie wyobraziła coś czego ja bym nie założyła, dla innej dziewczyny jest spełnieniem marzeń więc nie powinnyśmy tego krytykować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
My płacimy za nocleg rodzinie tżta (12 osób, w tym 4 dzieci). Nie wyobrażam sobie wysyłać ich późno w nocy ponad 100 km w drogę powrotną
Nocleg tak. Jak najbardziej.

My sami zapewniamy nocleg prawie 60 os.

Mi chodziło o to, że nie spotkałam się z osobówkami do rozwożenia gości. Zawsze był jeden autokar na koniec wesela a kto chciał wcześniej to sam to sobie organizował.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 07:17   #999
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
U nas "zupa królewska z pulpecikami drobiowymi" będzie i to jest rosół. W życiu nie zdecydowałabym się na inną zupę a zwłaszcza jakiś krem. Bo o ile my z Tż chętnie zjemy to większa połowa naszych gości na bank by narzekała i nie zjadła.
Będę bardzo zadowolona jak okaże się, że to rzeczywiście jest rosół


Cytat:
Napisane przez _PinkLips Pokaż wiadomość
Ile czasu przed weselem ustalacie menu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My musieliśmy wybrać menu przy rezerwacji sali czyli w listopadzie 2018

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Mnie w ogóle panieński nie kręci, ale przyjaciółki pewnie nie odpuszczą. Z tym, że to pewnie będzie domówka, żadne ekscesy w klubach.
Ja bym bardzo chętnie na swój panieński wybrała się ze świadkową i najbliższymi przyjaciółkami na jakiś dwudniowy wyjazd nad jezioro lub gdziekolwiek Zobaczymy z czym wyjdzie moja świadkowa.

Natomiast dziewczyny z pracy, powiedziały że mi nie odpuszczą i chcę czy nie chcę to urządzają mi imprezę

Edytowane przez SorbetMalinowy
Czas edycji: 2020-01-15 o 07:23
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 09:40   #1000
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

My organizujemy panieński wspólnie. Ja jestem świadkowa u niej, ona u mnie. Nie ma sensu robić dwóch panieńskich, bo to za krótki odstęp. Dlatego bez żadnych niespodzianek wprost powiemy czego oczekujemy haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 10:26   #1001
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

U mnie ten problem ze tak świadkowa rodzi miesiąc przed weselem, 2 przyjaciółki 3 miesiące przed weselem, 4ta po poronieniu ale starają się dalej więc możliwe że będzie w ciąży także ja to chyba sama za swoje zdrowie bym się napila

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-15, 11:33   #1002
Mademoiselle Bernadette
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Bernadette
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 229
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Dziewczyny, tak na szybko, orientujecie się może jaki jest mniej więcej koszt tortu weselnego tak na 140/150 osób?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mademoiselle Bernadette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 11:39   #1003
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak na szybko, orientujecie się może jaki jest mniej więcej koszt tortu weselnego tak na 140/150 osób?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u mnie od 10 do 15 zł za kawałek.
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 12:20   #1004
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

U mnie są ceny za kilo, jak pytałam o taki na 70-80 os to mi śpiewają że ok 600-700zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 13:16   #1005
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Napisałam do pfd odnośnie mojej sukni. No nijak nie dam rady dojechać z Holandii do Polski (np. Kraków, Katowice) i stamtąd do Poznania. To jest wyprawa na minimum tydzień, no i koszty są ogromne. Dziewczyny bez problemu się zgodziły, 10 marca sukienka będzie u mnie.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 14:19   #1006
ann09
Raczkowanie
 
Avatar ann09
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 330
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Dziewczyny czy już macie na oku biżuterię ślubną ? Jakieś sklepy macie do polecenia ??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

A tak poza tym pokazywalyscie sobie już może tutaj swoje sukienki ??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ann09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 15:51   #1007
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak na szybko, orientujecie się może jaki jest mniej więcej koszt tortu weselnego tak na 140/150 osób?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
70 zł za kg ja płacę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 19:21   #1008
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

W ogóle nie mam pomysłu na tort. Zawsze na weselach na których byłam nie były smaczne.
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 19:35   #1009
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
W ogóle nie mam pomysłu na tort. Zawsze na weselach na których byłam nie były smaczne.
Ja zamawiam dlatego ze sprawdzonej cukierni, w której wiem że są pyszne torty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-15, 19:49   #1010
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
W ogóle nie mam pomysłu na tort. Zawsze na weselach na których byłam nie były smaczne.
U mojej siostry był paskudny, chałwowy i do tego cały w masie cukrowej.
Ja mam tort babeczkowy, pol na pol - jedna partia mleczna kanapka z malinami, a drugie tropikalne. Do tego mały torcik, żeby pokroić we dwoje.
Tylko kurcze, zastanawiam się jak to rozegrać? Zwykle tort wjeżdża na sale... A u nas są schody więc co, będą wnosić? A jak im te babeczki pospadają? Bo głupio tak, żeby już stał na sali, a nie daj buk ktoś nie ogarnie, że to tort i skubnie

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 20:44   #1011
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

My tort mamy w cenie talerzyka więc nawet nie wiem ile wychodzi za osobę czy kilogram

ej u nas wyszło trochę więcej osób niż sala pozwala i się zaczęłam zastanawiać, żeby ciąć listę gości- i wyszło z tego, że nie można zrezygnować z zaproszenia pewnych osób, które ( ponoć) na 100% nie przyjdą bo uwaga- obrażą się, że nie są zaproszone i będzie słaba sytuacja

Z drugiej strony tak sobie myślę- skoro zapraszamy to znaczy, że chcemy aby ktoś przyjechał do nas na ślub. Ktoś nam odmawia więc to znaczy, że nasz ślub jest dla niego mało ważny ( nie mówię tu o kimś chorym czy dopiero co rodzącym)- to chyba my się powinniśmy obrazić ( to trochę tak ironicznie napisałam bo mnie frustruje, że niby dorośli ludzie ale obrażą się jak dzieci)

Edytowane przez kalinka_91
Czas edycji: 2020-01-15 o 20:56
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 06:44   #1012
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja mam teoretycznie salę na 60 osób, ale miało być 40, i miały być 3 stoły z gośćmi, i jeden nasz (poprzecznie). Na chwile obecna mamy 50 osób + my, i musielibyśmy nasz stół ustawiać bokiem, żeby dostawic jeden stół dla gości... A to mi się nie podoba.
SA takie osoby, z których moglibyśmy zrezygnować, ale głupio mi będzie po tym, jak pisałam do nich "jak nazywa się twój facet, bo zamawiam zaproszenia na ślub". Czyli wiedzą, że zaproszenie będzie :/ a nie chciałam osobom, o których wiem, że są w związku 2-3 lata pisać z osobą towarzyszącą.


Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 06:50   #1013
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Zaraz wyślę Wam linki na PRIV


Czesać będzie mnie ta sama dziewczyna, u której robię paznokcie- wie o tym już od dawna Na makijaż umówiłam się już w grudniu. Jak będę znać dokładną godzinę ślubu, umówię się konkretniej.


U nas też będzie rosół Najlepszy pod wódeczkę
Schabowego z frytkami też przewidujemy



Ja na pewno założę pierścionek zaręczynowy i delikatną bransoletkę, którą dostałam od tżta na ostatnie urodziny- jestem w niej zakochana Do tego zapewne delikatne kolczyki i łańcuszek z jakąś drobną przywieszką.
Ja też dostałam bransoletke i też chce ją założyć bo jest piękna, taka delikatna Jestem w niej zakochana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez kalinka_91 Pokaż wiadomość
U nas zaproszeń wyszło dużo a jeszcze dziś sobie uświadomiłam,że wypada w pracy dać zaproszenie na ślub takie "ogólne" i nie wpisałam tego przecież do zamówienia
Muszę dopisać

Ja poza pierścionkiem zaręczynowym nie planuję mieć dodatków, nie noszę i tak kolczyków czy naszyjników
Jak zrobisz ogólne zaproszenie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 06:52   #1014
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Powiem Wam, że ja jestem skłonna zrezygnować z takich rzeczy jak tort czy bukiet. Po prostu wszyscy to zamawiają bez zastanowienia, a ja myślę, czy jest sens? Torty rzadko kiedy są smaczne, a bukiet jest drogi.

Co do gości to niemożliwością jest, by przyszli wszyscy. Chyba, że zapraszamy tylko rodziców i rodzeństwo np. Nasza sala jest na 250 osób, więc boję się w drugą stronę-że za dużo odmówi i będę musiała dopłacać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 07:04   #1015
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że ja jestem skłonna zrezygnować z takich rzeczy jak tort czy bukiet. Po prostu wszyscy to zamawiają bez zastanowienia, a ja myślę, czy jest sens? Torty rzadko kiedy są smaczne, a bukiet jest drogi.

Co do gości to niemożliwością jest, by przyszli wszyscy. Chyba, że zapraszamy tylko rodziców i rodzeństwo np. Nasza sala jest na 250 osób, więc boję się w drugą stronę-że za dużo odmówi i będę musiała dopłacać.
Z bukietem chyba różnie bywa. Mnie za bukiet, kwiat do wpięcia we włosy i butonierkę dla TŻ kwiaciarka podała przedział 100-120 złotych.

Ale nad rezygnacją z tortu też się zastanawiamy.
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 07:07   #1016
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że ja jestem skłonna zrezygnować z takich rzeczy jak tort czy bukiet. Po prostu wszyscy to zamawiają bez zastanowienia, a ja myślę, czy jest sens? Torty rzadko kiedy są smaczne, a bukiet jest drogi.

Co do gości to niemożliwością jest, by przyszli wszyscy. Chyba, że zapraszamy tylko rodziców i rodzeństwo np. Nasza sala jest na 250 osób, więc boję się w drugą stronę-że za dużo odmówi i będę musiała dopłacać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja akurat mam dość tani tort. Za 80 porcji (babeczki) + mały torcik na górę place 300 zł + 150 za stojak (zwrotne). A torty naprawdę dobre robią.
Natomiast rezygnuje kompletnie z kwiatów na sale, uważam, że to strata kasy (w moim przypadku oczywiście). Na kilka h obiadu nie opłaca mi się kupować wiązanek na stół. Może gdybym miała calonocne wesele...
Jeśli chodzi o bukiet ślubny - wysyłam tz lub mamę do najlepszej kwiaciarni w dniu ślubu po jakiś nieduży bukiet. Nie zamawiam nic z wyprzedzeniem, bo za bukiet z goździków (taka najzwyczajniejsza kulka) powiedzieli mi 300 zł więc po prostu wyślę mamę, i niech zamówi mały bukiet BEZ ZIELONEGO.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------

A jeśli chodzi o dekoracje, to stawiam na latarenki rotera + pojedyncze, przezroczyste balony z helem

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 08:08   #1017
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja akurat mam w cenie sali kwiaty na stołach gości do jakiejś tam kwoty ale wezmę chyba pojedyncze eustomy w tubach bo nie widzi mi się za kwiatki na stół dopłacać.... Coś tylko na swój stół muszę i to będzie tyle, bukiet zamówię osobno ale i tak chce tam eustomy, a to niedrogie kwiatki więc myślę że cena nie będzie z kosmosu. Wezmę namiary na kwiaciarnie z sali jak pojadę tam w lutym. Tort też będę brać z cukierni co robi ciasta na salę które są w menu a że już stamtąd jadłam to wiem że są dobre

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 08:12   #1018
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Nie no, jakby miała w cenie, to też był brała. Ale nie mam, i nie będę dopłacać kupy hajsu

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 08:26   #1019
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja też nie planuję jakichś szalonych dekoracji kwiatowych.
Pojedyncze kwiatki na stołach i tyle.

Dziś mamy 4 miesiące do ślubu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 08:31   #1020
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

U mnie 4 miesiące i 2 tygodnie

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-22 14:44:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.