Panny Młode 2020 cz. II - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-02-05, 17:55   #1621
_PinkLips
Zakorzenienie
 
Avatar _PinkLips
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 5 490
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wszystkie zaproszenie rozwoziłyście/planujecie rozwozić osobiście? Rodzice TŻ będą za 2 tygodnie w ich rodzinnej miejscowości i zaproponowali, że wręczą w naszym imieniu zaproszenia tym członkom rodziny, którzy tam mieszkają, bo i tak planują się z nimi spotkać. Czy lepiej żebyśmy sami pojechali? Co o tym myślicie?
Ja wole osobiście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_PinkLips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-05, 18:21   #1622
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

My też większość zaproszeń rozdajemy osobiście,pocztą pójdą może ze 3 ale to za granicę. Natomiast jeżeli jedziemy gdzieś np. do cioci i nie ma kuzynki to już zostawiamy zaproszenia nie jedziemy po raz drugi ale w sumie my mamy jedynie luty na rozdanie zaproszeń i rodzinę rozsianą po całym kraju

U mnie rodzice i teściowie nie przeszkadzają, pomagają tyle ile chcemy i się nie wtrącają w przygotowania więc jest ok.
Za to byłam u kuzynki z zaproszeniem i wszystko co powiedziałam na temat wesela skrytykowała wiecie na zasadzie mówię, że mamy do wyboru ciasta pieczone przez cukiernię albo pieczone przez salę to mi powiedziała, że tam same konserwanty i margaryna i najlepiej to ciasta mieć "swoje od baby".
Może i bardziej swojskie są takie ciasta tyle że nie mam za bardzo czasu aby szukać kogoś kto tak piecze, później jechać po zakupy na 3 dni przed ślubem i później w dniu ślubu albo dzień przed przewozić te ciasta na salę. Tym bardziej, że nawet jak zrezygnuję z ciastek załatwianych przez salę to cena za talerzyk mi nie spadnie

zespół też mi skomentowała,że gra weselną muzykę. No to jej powiedziałam, że przecież to jest wesele więc akurat pasuje.
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-05, 20:09   #1623
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

My dopiero zbliżamy się do połowy zaproszeń...
A moja siostra urządziła mi awanturę, że zaprosiłam ją z osobą towarzyszącą, zamiast wpisać jej (kolejnego) chłopaka. No nie wpadłam na to, żeby komuś robić awanturę z takiego powodu. A niejednokrotnie takie zaproszenie było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-05, 20:19   #1624
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
My dopiero zbliżamy się do połowy zaproszeń...
A moja siostra urządziła mi awanturę, że zaprosiłam ją z osobą towarzyszącą, zamiast wpisać jej (kolejnego) chłopaka. No nie wpadłam na to, żeby komuś robić awanturę z takiego powodu. A niejednokrotnie takie zaproszenie było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie no ja bym pośmieszkowałaz takiego zaproszenia i tyle

Mój narzeczony jak już byliśmy zaręczeni dostał od kolegi zaproszenie z żoną. No to się śmiałam, że powinnam ją poznać chyba i tyle było tematu.
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-06, 07:53   #1625
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Wczoraj jechałam na lotnisko z 2 kolegami tz. Zaczęli smieszkowac że hehe pantofel, hehe nazwisko baby hehehe oni by tak nie mogli oni nie rozumieją.
No błagam.
21 wiek, dorośli ludzie.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-06, 08:03   #1626
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Wczoraj jechałam na lotnisko z 2 kolegami tz. Zaczęli smieszkowac że hehe pantofel, hehe nazwisko baby hehehe oni by tak nie mogli oni nie rozumieją.
No błagam.
21 wiek, dorośli ludzie.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
No niestety tak to jest.

Moi Teściowie do teraz nie przełknęli że nie wezmę nazwiska P. tylko będę miała dwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-06, 08:44   #1627
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Mój tata ciężko się godzi, że nie zostawiam swojego i nie biorę podwójnego ma 2 córki, nazwisko nie przetrwa i że jak to tak już nie będę jego bo nie to nazwisko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-06, 09:07   #1628
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Mój tata ciężko się godzi, że nie zostawiam swojego i nie biorę podwójnego ma 2 córki, nazwisko nie przetrwa i że jak to tak już nie będę jego bo nie to nazwisko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chciałam żeby dzieci miały podwójne nazwisko, ale nawet moi rodzice stwierdzili żeby nie robić im zamieszania. Podpisać się w szkole czy coś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-06, 09:08   #1629
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Mój tz ma brzydkie nazwisko, kojarzy się ze zwierzęciem ja się tak nie chce nazywać. Jak miałam 18lat to zmieniłam nazwisko po kilku latach walki z ojcem zulo-alkusem, który po prostu nie wyrażał zgody na zmianę mojego nazwiska BO NIE (jednocześnie olewając mnie przez —wtedy - 8 lat, nie utrzymujac żadnego kontaktu mieszkając w tym samym mieście, mijając mnie na ulicy jak obca osobę, dzisiaj nie mamy kontaktu 15 lat). Więc jak tylko skończyłam 18 lat to zmieniłam na nazwisko mojej mamy, które jest bardzo ładne i niespotykane - nie spotkałam przez całe życie innej osoby z takim nazwiskiem. I teraz musiałabym oszaleć żeby zmienić nazwisko na zwierzęce druga sprawa, nawet jakbym miała dwuczlonowe, to i tak niektórzy uważają, że to panieńskie nagle znika i zamiast Iksinska - Igrekowska to już jestem tylko Igrekowska, i jesteśmy rodzina Igrekowskich.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Cytat:
Napisane przez olalaczynska Pokaż wiadomość
Ja chciałam żeby dzieci miały podwójne nazwisko, ale nawet moi rodzice stwierdzili żeby nie robić im zamieszania. Podpisać się w szkole czy coś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja siostrzenica ma podwójne. Ma dopiero pół roku, ale nie sądzę, żeby był to kłopot za 7 lat

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-06, 09:12   #1630
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Do mnie cały świat miał pretensje, że wymyślam z tym podwójnym nazwiskiem, ale już chyba na ten moment przywykli.

Dzisiaj mam 100 dni do ślubu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-06, 09:43   #1631
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Wczoraj jechałam na lotnisko z 2 kolegami tz. Zaczęli smieszkowac że hehe pantofel, hehe nazwisko baby hehehe oni by tak nie mogli oni nie rozumieją.
No błagam.
21 wiek, dorośli ludzie.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
A tam takie gadanie. Nie mają się do czego doczepić to do nazwiska
Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Mój tata ciężko się godzi, że nie zostawiam swojego i nie biorę podwójnego ma 2 córki, nazwisko nie przetrwa i że jak to tak już nie będę jego bo nie to nazwisko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie odwrotnie ja jestem dosłownie ostatnia z nazwiskiem naszym. Myślałam o podwójnym to mi ojciec nawtykał że mam nie kombinować i wydziwiac 🤣

Ruszyło nam wszystko teraz z tym ślubem. Umowę z fotografem wczoraj podpisalismy. Makijaż i włosy mam zarezerwowane. Dj i sala załatwione. Został nam kościół ale to w niedzielę idziemy i noclegi.

A ja dzisiaj idę na przymiarki do jednego salonu bo akurat mają likwidację kolekcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-06, 10:07   #1632
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

To akurat moje nazwisko jest całkiem popularne, do tego w Poznaniu i okolicach wyraźnie popularniejsze niż w moich rodzinnych stronach.
To nowe może nie jest szczególnie rzadkie, ale nosi je prawie 2,5 raza osób mniej. I zwyczajnie bardziej podoba mi się brzmieniowo

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
U mnie odwrotnie ja jestem dosłownie ostatnia z nazwiskiem naszym. Myślałam o podwójnym to mi ojciec nawtykał że mam nie kombinować i wydziwiac 🤣
Mam jedną znajomą, która była faktycznie ostatnią żyjącą osobą o swoim nazwisku. Z mężem oboje wzięli podwójne, dzieci mają podwójne. Ale to są dość krótkie nazwiska, przy moich i TŻ (długich) w życiu bym na to nie poszła.
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-06, 10:37   #1633
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Mój tz ma brzydkie nazwisko, kojarzy się ze zwierzęciem ja się tak nie chce nazywać. Jak miałam 18lat to zmieniłam nazwisko po kilku latach walki z ojcem zulo-alkusem, który po prostu nie wyrażał zgody na zmianę mojego nazwiska BO NIE (jednocześnie olewając mnie przez —wtedy - 8 lat, nie utrzymujac żadnego kontaktu mieszkając w tym samym mieście, mijając mnie na ulicy jak obca osobę, dzisiaj nie mamy kontaktu 15 lat). Więc jak tylko skończyłam 18 lat to zmieniłam na nazwisko mojej mamy, które jest bardzo ładne i niespotykane - nie spotkałam przez całe życie innej osoby z takim nazwiskiem. I teraz musiałabym oszaleć żeby zmienić nazwisko na zwierzęce druga sprawa, nawet jakbym miała dwuczlonowe, to i tak niektórzy uważają, że to panieńskie nagle znika i zamiast Iksinska - Igrekowska to już jestem tylko Igrekowska, i jesteśmy rodzina Igrekowskich.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Moja siostrzenica ma podwójne. Ma dopiero pół roku, ale nie sądzę, żeby był to kłopot za 7 lat

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Strasznie jestem ciekawa jak macie na nazwiska

Ja swoje uwielbiam i najchętniej to bym nic nie zmieniała

A co do dzieci. To niestety jest to jeszcze rzadkie w naszym kraju

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Do mnie cały świat miał pretensje, że wymyślam z tym podwójnym nazwiskiem, ale już chyba na ten moment przywykli.

Dzisiaj mam 100 dni do ślubu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja 92

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-06, 11:11   #1634
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Nasze nazwiska są przeciętne. Znaczy ja swoje bardzo lubię, ale nie ma w nim nic nadzwyczajnego z obiektywnej perspektywy. Co do długości, to oba są krótkie, więc bez problemu mogę mieć dwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-06, 11:13   #1635
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja 113.
Zdecydowalam, że chyba do mojej sukni postawie na welon w perełki. Z koronka mi się nie podobają. Moja sukienka jest na tyle prosta, że chyba mogę sobie na to pozwolić. Do tego pasek na talię również z perełkami.
Niestety, chyba zrezygnuje z mojej cekiniwej narzutki... Jest bardzo "kanciasta", niewyprofilowana. A nie wiem czy chce mi się to poprawiać i naprawiac... Screenshot_20200206-082905.jpg

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-06, 11:40   #1636
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja 113.
Zdecydowalam, że chyba do mojej sukni postawie na welon w perełki. Z koronka mi się nie podobają. Moja sukienka jest na tyle prosta, że chyba mogę sobie na to pozwolić. Do tego pasek na talię również z perełkami.
Niestety, chyba zrezygnuje z mojej cekiniwej narzutki... Jest bardzo "kanciasta", niewyprofilowana. A nie wiem czy chce mi się to poprawiać i naprawiac... Załącznik 7706811

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Planujesz dalej te czarne buty? Suknia jest skromna, ale cekinowa marynarka, welon z perełkami i czarne buty to wg. mnie trochę za dużo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-06, 12:01   #1637
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja 113.
Zdecydowalam, że chyba do mojej sukni postawie na welon w perełki. Z koronka mi się nie podobają. Moja sukienka jest na tyle prosta, że chyba mogę sobie na to pozwolić. Do tego pasek na talię również z perełkami.
Niestety, chyba zrezygnuje z mojej cekiniwej narzutki... Jest bardzo "kanciasta", niewyprofilowana. A nie wiem czy chce mi się to poprawiać i naprawiac... Załącznik 7706811

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Moja przyjaciółka miała taki welon w zeszłym roku i pięknie wyglądał (nawet ja to przyznaje, a nie lubie pereł w ogóle), z paskiem dodatkowo może podkręcić Ci całą stylizację- ale myślę że wtedy czarne buty odpadają (zwłaszcza jeśli nie będziesz mieć nic innego czarnego na sobie) . Masz prostą suienkę, możesz do niej ubrać wszystko, byleby to "wszystko" było w miarę spójne ze sobą. Natomiast jak założysz jednak cekinową marynarkę to wtedy ten perełkowy pasek może się kłócić. No chyba że się będziesz przebierać
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-06, 18:13   #1638
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Planujesz dalej te czarne buty? Suknia jest skromna, ale cekinowa marynarka, welon z perełkami i czarne buty to wg. mnie trochę za dużo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z marynarki niestety zrezygnuje, a buty kupię po prostu używane srebrne/nude.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-06, 19:15   #1639
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Z marynarki niestety zrezygnuje, a buty kupię po prostu używane srebrne/nude.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
No to wtedy spoko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-06, 20:24   #1640
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Dziewczyny Wy już około stówki do ślubu, a ja to jescze ponad 200 haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-06, 20:36   #1641
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Dziewczyny Wy już około stówki do ślubu, a ja to jescze ponad 200 haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja 250 pawie


Jajca jak berety bo z pierwszej przymiarki wróciłam z suknia znaczy kupiłam ją akurat w salonie mieli chyba każdy typ sukni który rozważałam a mierzyłam nawet takie które mi nie wpadły do głowy no i właśnie jedna z tych ostatnia która odpadła będzie moja mogłabym i szukać dalej ale pewnie i tak skończyłoby się na takim kroju a okazja z cena była mega. Jeszcze dostałam welon i bolerko do tego Likwidują salon i tak mi się trafiło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-06, 21:46   #1642
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Zazdroszczę

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-06, 22:20   #1643
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

U mnie 252 dni ale zamówiłam biżuterię na Ali, plus kupiłam sobie biustonosz bez ramiączek, według ich tabeli i jest idealny, z tyłu ma taśmę z silikonu. Założyłam nawet w nim usnelam przez przypadek i dalej siedzi na swoim miejscu a u mnie to rzadkość ale jeszcze trzeba schudnąć bo tłuszcz na placach wystaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-06, 22:31   #1644
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja właśnie od jakiegoś czasu jestem na diecie i zostały mi jeszcze dwa kilo, a potem trzeba będzie to utrzymać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-06, 22:41   #1645
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Ja właśnie od jakiegoś czasu jestem na diecie i zostały mi jeszcze dwa kilo, a potem trzeba będzie to utrzymać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Za mną już 10kg ale cisne dalej, 22go mierze sukienki, miarę mam nadzieję będą zbierać w kwietniu chociaż więc jeszcze będzie trochę a potem to utrzymać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-07, 00:10   #1646
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cześć dziewczyny!

Dołączam do wątku, żebym nie zapomniała o niczym i nie obudziła się za późno przed ślubem z załatwianiem czegoś Zawsze też warto się poradzić

Ulżyło mi widząc, że niektóre z Was nie biorą ślubu kościelnego i chcą zostać przy swoim nazwisku. Bo jakoś w moim otoczeniu nikt mnie nie rozumie Bierzemy ślub w kościelny, ale ja jako niewierząca (TŻ jest wierzący i zależy mu na koscielnym) Nawet moi tolerancyjni i krytycznie nastawieni do księży rodzice naciskali na mnie żebym wzięła ślub kościelny. A bardzo "kościelna" teściowa? Dramat, rozmowy z księdzem, przekonanie mojej ciotki aby próbowała na mnie wpłynąć, płacze, lamenty, niedorzeczne insynuacje... I mówią że to ja robię cyrk! Nacisk ze wszystkich stron, choć po rozmowie moi rodzice już nie poruszają tego tematu.Przykro jest zapraszać gości, którym się już na wstępie nie podoba. Jedynie TŻ i część dalszej rodziny poparła mój wybór, skoro takie mam poglądy. Najchętniej w ogóle nie robiłabym wesela, ale znów TŻ chciał i tu już się zgodziłam, bo nie miałam kategorycznego zdania na ten temat. Jednak mam taką myśl "WTF you doin?" z tym weselem. I tak mam zamiar postawić na minimalizm. Na razie nie mamy nic oprócz terminu sali

Edytowane przez pandemonium4
Czas edycji: 2020-02-07 o 00:46
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-07, 05:04   #1647
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Dołączam do wątku, żebym nie zapomniała o niczym i nie obudziła się za późno przed ślubem z załatwianiem czegoś Zawsze też warto się poradzić

Ulżyło mi widząc, że niektóre z Was nie biorą ślubu kościelnego i chcą zostać przy swoim nazwisku. Bo jakoś w moim otoczeniu nikt mnie nie rozumie Bierzemy ślub w kościelny, ale ja jako niewierząca (TŻ jest wierzący i zależy mu na koscielnym) Nawet moi tolerancyjni i krytycznie nastawieni do księży rodzice naciskali na mnie żebym wzięła ślub kościelny. A bardzo "kościelna" teściowa? Dramat, rozmowy z księdzem, przekonanie mojej ciotki aby próbowała na mnie wpłynąć, płacze, lamenty, niedorzeczne insynuacje... I mówią że to ja robię cyrk! Nacisk ze wszystkich stron, choć po rozmowie moi rodzice już nie poruszają tego tematu.Przykro jest zapraszać gości, którym się już na wstępie nie podoba. Jedynie TŻ i część dalszej rodziny poparła mój wybór, skoro takie mam poglądy. Najchętniej w ogóle nie robiłabym wesela, ale znów TŻ chciał i tu już się zgodziłam, bo nie miałam kategorycznego zdania na ten temat. Jednak mam taką myśl "WTF you doin?" z tym weselem. I tak mam zamiar postawić na minimalizm. Na razie nie mamy nic oprócz terminu sali
Cześć!
Tradycyjne wesele? Ile osób zapraszacie?


Ale sobie zrobiłam problem. Wczoraj bardzo paskudnie oparzylam prawą rękę. Chyba mi zostanie ślad takiej pręgi. I o czym pomyślałam? Że na zdjęciach przy zakładaniu obrączek to będzie widać
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez squirrelqa
Czas edycji: 2020-02-07 o 06:32
squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-07, 06:43   #1648
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja 250 pawie


Jajca jak berety bo z pierwszej przymiarki wróciłam z suknia znaczy kupiłam ją akurat w salonie mieli chyba każdy typ sukni który rozważałam a mierzyłam nawet takie które mi nie wpadły do głowy no i właśnie jedna z tych ostatnia która odpadła będzie moja mogłabym i szukać dalej ale pewnie i tak skończyłoby się na takim kroju a okazja z cena była mega. Jeszcze dostałam welon i bolerko do tego Likwidują salon i tak mi się trafiło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pokażesz suknię?
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-07, 08:09   #1649
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Pokażesz suknię?
Nie mam zdjęć a w internecie nie mogę takiej znaleźć. Trochę podobna do tej ale jest bez ramiączek i dół ma w literę A ale prosty na dole. No i jest w kolorze ecru.
https://a.allegroimg.com/s512/039252...itera-a-gorset

Zastanawiam się tylko jak stanik do niej dobrać bo z tyłu idzie w V więc będzie widać zapięcie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-07, 09:04   #1650
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Dołączam do wątku, żebym nie zapomniała o niczym i nie obudziła się za późno przed ślubem z załatwianiem czegoś Zawsze też warto się poradzić

Ulżyło mi widząc, że niektóre z Was nie biorą ślubu kościelnego i chcą zostać przy swoim nazwisku. Bo jakoś w moim otoczeniu nikt mnie nie rozumie Bierzemy ślub w kościelny, ale ja jako niewierząca (TŻ jest wierzący i zależy mu na koscielnym) Nawet moi tolerancyjni i krytycznie nastawieni do księży rodzice naciskali na mnie żebym wzięła ślub kościelny. A bardzo "kościelna" teściowa? Dramat, rozmowy z księdzem, przekonanie mojej ciotki aby próbowała na mnie wpłynąć, płacze, lamenty, niedorzeczne insynuacje... I mówią że to ja robię cyrk! Nacisk ze wszystkich stron, choć po rozmowie moi rodzice już nie poruszają tego tematu.Przykro jest zapraszać gości, którym się już na wstępie nie podoba. Jedynie TŻ i część dalszej rodziny poparła mój wybór, skoro takie mam poglądy. Najchętniej w ogóle nie robiłabym wesela, ale znów TŻ chciał i tu już się zgodziłam, bo nie miałam kategorycznego zdania na ten temat. Jednak mam taką myśl "WTF you doin?" z tym weselem. I tak mam zamiar postawić na minimalizm. Na razie nie mamy nic oprócz terminu sali
To idzvie na kompromis i zróbcie przyjęcie, zamiast wesela. Bo z tego co napisałaś, to zgadzasz się na dużo "bo tz zależy" ale co zrobiłaś dla siebie, bo tobie zależało?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Wczoraj moja matka zrobila afere, bo mi odebrała obrączki i POWINNAM BYĆ WDZIĘCZNA! A jeszcze będzie musiała sukienkę spakować i odesłać!
Ja mówię - żebym jej jeszcze kazała specjalnie jechać po te obrączki te 120 km, to rozumiem... Ale ona miała do przejścia 600 m i robi aferę, BO MUSIAŁA IŚĆ 10 MINUT NA PIECHOTĘ!!!


Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-22 14:44:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.