Zmiana fryzury ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-08, 15:58   #1
Zwariowana_M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5

Zmiana fryzury ...


Witam. Potrzebuję Waszej pomocy. Od 6 lat nie zmieniałam fryzury ... i sądzę, że nadszedł czas na zmianę! Zazwyczaj przycinam tylko końcówki więc włoski sięgają do pasa. Są koloru ciemnego blądu lub jasnego brązu. Sama nie wiem. Rok temu lekko je wycieniowałam. Dodam, że nie da się ich w żaden sposób zakręcić, momentalnie się prostują. Mam kwadratową twarz więc tym bardziej trudno mi jest samej dobrać cos odpowiedniego. Bardzo proszę o pomoc! Załączam moje zdjęcia. Pierwsze sprzed 3 lat, na nim najbardziej widać kształt twarzy. Drugie jest aktualne. Bardzo proszę o radę. Jak sądzicie jakie fryzurki były by dla mnie odpowiednie? Z góry dziękuje.

Załącznik 2853113

Załącznik 2853114
Zwariowana_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 16:31   #2
Madam Coco
Rozeznanie
 
Avatar Madam Coco
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 717
Dot.: Zmiana fryzury ...

Przy kwadratowej twarzy nie polecałabym Ci przedziałku na środku głowy, bo on poszerza szczękę. Wyobrażam sobie Ciebie z delikatną grzywką na bok. Może czas trochę skrócić włoski do wysokości za łopatki? Wtedy się bardzo wzmocnią. Kolor.. Myślę, że warto byłoby go ożywić. Masz bardzo bladziutką karnację i ładne niebieskie oczy, więc może złoty blond? Na zdjęciach masz bardzo ładną cerę, możesz ją czymś podkreślać (poszukaj wątku - jak podkreślić jasną cerę). Zrób porządek z brwiami (przyciemnij, wydepiluj) i podkreśl oczy
__________________
Finezja życia.
Madam Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 16:37   #3
Zgredziszon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Zmiana fryzury ...

Cytat:
Napisane przez Madam Coco Pokaż wiadomość
Przy kwadratowej twarzy nie polecałabym Ci przedziałku na środku głowy, bo on poszerza szczękę. Wyobrażam sobie Ciebie z delikatną grzywką na bok. Może czas trochę skrócić włoski do wysokości za łopatki? Wtedy się bardzo wzmocnią. Kolor.. Myślę, że warto byłoby go ożywić. Masz bardzo bladziutką karnację i ładne niebieskie oczy, więc może złoty blond? Na zdjęciach masz bardzo ładną cerę, możesz ją czymś podkreślać (poszukaj wątku - jak podkreślić jasną cerę). Zrób porządek z brwiami (przyciemnij, wydepiluj) i podkreśl oczy
Cześć jestem nowa
Zgadzam się z opinią Madam Coco najlepiej wycieniować włosy, tak od góry mocno skrócić to nada włosom objętości.
Zgredziszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 17:02   #4
Zwariowana_M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: Zmiana fryzury ...

Hmm co do koloru włosów to narazie farba odpada .. w szkole straszny rygor. Oczy podkreślam Do kosmetyczki też napewno się wybiorę ... Myślałam żeby skrócić włoski tylko boję się czy moja twarz nie stanie się wtedy za bardzo pucołowata ... właśnie tak miałam 6 lat temu i nie wspominam tego zbyt dobrze Dziękuje za rade!
Zwariowana_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 13:05   #5
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Zmiana fryzury ...

Moim (skromnym zdaniem) spróbuj je wycieniować przy buzi ( nada to lekkości) i ja bym tylko tyle zrobiła.Kiedy je zbierasz w "koński ogon" - czy upinasz - krtótsze kosmyki będą się wysuwać i nie będzie smutno.

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Brwi przyciemnić ale tylko do koloru włosów ( niekoniecznie henną) może być cień do oczu, kredka.Kropelka różu- to ożywi buzię .
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 22:27   #6
inka4284
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Wink Dot.: Zmiana fryzury ...

masz super wloski do niezwyklej zmiany .proponuje grzywke na boku wycieniowana ale dluga. no i blond pasemka uwiez mi mam kolezanke ktora miala dokladnie takie wlosy jak twoje i teraz wyglada przeslicznie zazdroszcze jej bo one nadal sa lsniace i wygladaja zdrowo.pasemka ma cieniutkie bardzo jasne i geste ale bez przesady powodzenia z metamorfoza
inka4284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.