Zmiana fryzury... jaki mam kształt twarzy? co będzie pasowac?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-26, 13:40   #1
ewus992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ze Śląska
Wiadomości: 10
GG do ewus992 Send a message via Skype™ to ewus992

Zmiana fryzury... jaki mam kształt twarzy? co będzie pasowac??


po ciązy moje włosy zrobily sie bardzo cienkie ( wypadały) teraz się nieco "uspokoily" woec chcialabym zmienic fryzurkę. Jak myslicie, co moze mi pasowac? jaki kolor?? jakbym wygladla w krotkiej fryzurze? w sensie, ze grzywka długa tak na bok, a tył krotki ( cos jak bob). I w ogole jaki mam ksształt twrzy bo nigdy nie potrafilam tego okreslic ;/ dziekuje z gory *
ewus992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 14:43   #2
Madam Coco
Rozeznanie
 
Avatar Madam Coco
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 717
Dot.: Zmiana fryzury... jaki mam kształt twarzy? co będzie pasowac??

Masz idealnie owalną twarz Trudno jest powiedzieć kiedy nie widzi się całej twarzy, ale w kolorze tym, który aktualnie masz chyba Ci jest dobrze. Fryzura hm... nie mam pomysłu, ale może grzywka?
__________________
Finezja życia.
Madam Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 18:00   #3
maybellene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 18
Dot.: Zmiana fryzury... jaki mam kształt twarzy? co będzie pasowac??

Madam Coco ma racje. Jeśli nie widzi się całej twarzy to trudno jest ocenić jaka fryzura będzie pasowała. to zależy czy jakie masz oczy, duży nos etc.etc.
Ale mimo wszystko ja proponuję np. coś w tym stylu

http://www.uroda-wdziek.pl/files/ima...ie%20wlosy.jpg

Ja na mój gust jest to bardzo ładne , a z racji tego że masz cienkie włosy będzie się bardzo ładnie układać.
Ale ! Nie jestem pewna czy ta fryzura na pewno będzie pasować- wiesz dlaczego
maybellene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 18:25   #4
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Zmiana fryzury... jaki mam kształt twarzy? co będzie pasowac??

Musimy sobie wyobrażać jak wyglądasz

ogólnie rzeczywiście te włosy zrobiły Ci się rzadkie i cieniutkie...ja nie wiem czy grzywka wyjdzie na dobre, bo zabiera dużo włosów. Jeszcze zależy czy na przodzie masz mocno przerzadzone czy nie. Ale ja bym grzywki nie robiła, ewentualnie taką na bok pocieniowaną mocno, ale taka na calą twarz za dużo włosów Ci zabierze

postaw na odżywianie czy kolor Ci pasuje trudno powiedzieć, do cery tak ogólnie próbuj jakoś te włoski zagęścić może, Teraz nie wygląda to źle, ale jakbyś wyprostowała to by było naprawdę za mało tych włosów więc nie funduj sobie fryzury przy której będziesz musiala je prostowac
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 10:08   #5
misssia222
Raczkowanie
 
Avatar misssia222
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 103
GG do misssia222
Dot.: Zmiana fryzury... jaki mam kształt twarzy? co będzie pasowac??

Cytat:
Napisane przez ewus992 Pokaż wiadomość
po ciązy moje włosy zrobily sie bardzo cienkie ( wypadały) teraz się nieco "uspokoily" woec chcialabym zmienic fryzurkę. Jak myslicie, co moze mi pasowac? jaki kolor?? jakbym wygladla w krotkiej fryzurze? w sensie, ze grzywka długa tak na bok, a tył krotki ( cos jak bob). I w ogole jaki mam ksształt twrzy bo nigdy nie potrafilam tego okreslic ;/ dziekuje z gory *
Twarz owalna

Owal to idealny kształt twarzy. Jeśli masz wysokie czoło i nieco wydłużony podbródek, jesteś tak jak Lucy Liu jego właścicielką i pasują ci niemal wszystkie fryzury!

Fryzura dla ciebie:
Możesz wybierać gładkie uczesania lub miękkie fale, odpowienie będą też fryzurki w stylu retro.
Z grzywką będziesz wyglądała ciekawiej (ale jeśli nie lubisz, możesz z niej spokojnie zrezygnować). Długa, zaczesana na bok nieco zaokrągli podłużną twarz i nada jej młodzieńczy wygląd. Świetnie pasuje też grzywka krótka i równa lub nieco postrzępiona.
Kości policzkowe możesz podkreślić poprzez zaczesanie włosów gładko do tyłu, a jeśli są krótkie – poprzez wycieniowanie włosów tuż przy policzkach.
Końcówki włosów możesz wywijać, albo zostawić swobodnie opadające na ramiona.


Unikaj!
rozpuszczonych włosów z przedziałkiem pośrodku głowy
misssia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.