Jaka fryzura do podłużnej buzi?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-14, 11:29   #1
SAH20
Rozeznanie
 
Avatar SAH20
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Warszawa
Wiadomości: 581

Jaka fryzura do podłużnej buzi??


Hej dziewczynki mam do Was sprawe. Otóż od kiedy skończyłam liceum zaczełam eksperymentowac z włosami:ciągle je podcinam,zmieniam kolor,ale nadal czuje się "nienasycona",nie moge znależć idealnej fryzury. Mazy mi sie bob,albo fryzura chłopieca,ale taka w rockowym stylu-niestety takie fryzury ponoć nie pasują do podłużnej/prostokątnej buzi

Każdy mi mówi że ładnie wyglądałam jak miałam długie włosy,ale są zbyć cienkie,żebym mogła je na nowo zapuszczać. Może wy mi coś doradzicie?
Obecnie mam włosy do szyi w kolorze czerwonej czerni,ale nie mam aktualnego zdjęcia,wiec wrzucam gdy miałam włosy długie.
__________________
"Baśnie,niosę baśnie,szept skulonych miast..."
Collage


Trening czyni mistrzem-kiedyś będę profesjonalistką
SAH20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 12:09   #2
beeti93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 12
Dot.: Jaka fryzura do podłużnej buzi??

Nie ścinaj. Moim zdaniem faktycznie bylo ci ładnie z długimi wlosami.
beeti93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 18:29   #3
Hosz
Raczkowanie
 
Avatar Hosz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 187
Dot.: Jaka fryzura do podłużnej buzi??

o, mam taką samą twarz (tzn kształt ) i też ciężko mi znaleźć fryzurę. może ktoś z dużym podbródkiem wynalazł w końcu fryzurkę, która go optycznie zmniejsza i skraca twarz ładnie ją modelując? ja mam jeszcze jakby dużą żuchwę i bardzo małe usta, zwłaszcza górną wargę. wiecie może jak to zatuszować?
podejrzewam, że fryzura, która będzie rzucać cień i podkreślać kości policzkowe, chowając "nadprogramowe" długości i szerokości w cieniu - macie pomysł?

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

(nie mogę znaleźć edycji posta)
Chciałam tylko dopisać poradę dla SAH, żeby przypadkiem nie ścinała na prosto grzywki. Z mojego własnego, bolesnego doświadczenia - będziesz wyglądać jak bułka i męczyć się przez pół roku ze spadającymi na oczy strąkami. Skośna, lekka grzywka może być.
__________________
Zapraszam na hoszi.blogspot.com - zdjęcia, grafika, sztuka, projektowanie graficzne
Hosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 07:38   #4
Pazurexe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 55
Dot.: Jaka fryzura do podłużnej buzi??

Ja też bardzo długi czas zmieniałam fryzury i nauczyłam się jednego - nie słuchać tego jak ludzie mi mówili że a to mi nie pasuje, a tamto mi nie pasuje itd... Miałam na głowie przeróżne kolory włosów, przeróżne długości od krótkich na zapałkę do długich warkoczyków z wełny po pas... Jeśli już tak mocno eksperymentujesz pójdź i zetnij je na krótko, pasować Ci będą na pewno, tylko zależy jak się będziesz w nich czuła.
Pazurexe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 15:12   #5
SAH20
Rozeznanie
 
Avatar SAH20
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Warszawa
Wiadomości: 581
Dot.: Jaka fryzura do podłużnej buzi??

Hosz-dzięki za rade propo grzywki. Miałam i na skos i prostą i obie wrsje mnie draznią,najlepiej byłoby mi bez grzywki,ale mam wysokie czoło i problem z pryszczemi w tym miejscu,dletego je ukrywam
Pazurexe- krótka fryzira to moje marzenie,szczególnie taka jaką ma obecnie Phibi(nie wiem czy dobrze napisałam) w Czarodziejkach,ale trzebaby było miec taka buzie jak ona

Może znajdziecie dla mnie jakąś fryzurke? Nie dość że mam podłużną buzie to jeszcze wystający podbrudek
__________________
"Baśnie,niosę baśnie,szept skulonych miast..."
Collage


Trening czyni mistrzem-kiedyś będę profesjonalistką
SAH20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 11:18   #6
Hosz
Raczkowanie
 
Avatar Hosz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 187
Dot.: Jaka fryzura do podłużnej buzi??

Jeśli nie boisz się ścinać włosów, pocieniuj je do ramion. Tak, żeby kosmyki zasłaniały podbródek. U mnie okazało się to najlepszym rozwiązaniem tego problemu, jednak cieniowane włosy z przodu mnie wkurzają.
__________________
Zapraszam na hoszi.blogspot.com - zdjęcia, grafika, sztuka, projektowanie graficzne
Hosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 11:36   #7
dimona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18
Dot.: Jaka fryzura do podłużnej buzi??

Hosz, SaH - to jest nas więcej
Ja też mam podlużną twarz z wystającą żuchwą i też od jakiegos czasu szukam inspiracji jak zretuszowac to fryzurą. Podobno do takiego ksztaltu twarzy pasuje bob z wywiniętymi na zewnątrz końcami. Załozyłam tu nawet swój wątek na metamorfozach w nadzieji że dziewczyny pomogą, wiele propozycji nie otrzymałam, ale są ciekawe zdjęcia od jednej z Wizażanek, jak chcecie to sobie zajrzyjcie, tytuł "Chcę cos zmienic" , szczególnie podoba mi sie ta pierwsza propozycja i poważnie się zastanawiam nad taką fryzurą.

A Sah, proponuje nie ścinac włosów na krótko. ja kilka lat nosiłam krótkie, ale to z wygody, a żeby skracały twarz to w żadnym wypadku. zetniesz, a potem będziesz zapuszczac dwa lata. Choc nie wiem może ktos podsunie krótką pasująca do takiej twarzy, ale moja raczej była pasee
dimona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 17:48   #8
Abuuu
Raczkowanie
 
Avatar Abuuu
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 92
Dot.: Jaka fryzura do podłużnej buzi??

Z tymi włosami to ciekawa sprawa, bo za każdym razem jak zdarzało mi się czytać metamorfozy w jakiejś gazecie, to uparcie twierdzono, że długie włosy wydłużają twarz, a u mnie jest raczej odwrotnie. Bob jest dobrym pomysłem, ale raczej taki dłuższy, włosy z przodu nie powinny kończyć się przed brodą - piszę z własnego doświadczenia, miałam cieniowane włosy i najkrótsze kosmyki miałam na poziomie kości policzkowych - kiedy zakrywały twarz wyglądało to źle, całe szczęście że włosy już odrosły.
Abuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 20:40   #9
SAH20
Rozeznanie
 
Avatar SAH20
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Warszawa
Wiadomości: 581
Dot.: Jaka fryzura do podłużnej buzi??

Hej dziewczyny,znalazłam kilka fryzur,które mi się podobaja,ale nie wiem na którą się zdecydować.
Moze mi pomozecie i podpowiedcie,która lepiej pasuje do mojej buzi?? Mojemu chłopakowi podoba się ta w wersji emo
__________________
"Baśnie,niosę baśnie,szept skulonych miast..."
Collage


Trening czyni mistrzem-kiedyś będę profesjonalistką
SAH20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 12:40   #10
dimona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18
Dot.: Jaka fryzura do podłużnej buzi??

Obawiam się,że ta w wersji emo dodatkowo wydluży twarz, ja bym obstawiała za 3 i 5, choc moze nie bardzo się na tym znam
dimona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 08:18   #11
SAH20
Rozeznanie
 
Avatar SAH20
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Warszawa
Wiadomości: 581
Wcześniej pytałam się Was o fryzurke do mojej bużki.Teraz pytam co byście we mnie zmieniły? Ubiór,kolor włosów itp.
Obecnie nie mam konkretnego stylu,ot zwykłe dżinsowe rurki,botki na obcanie,bluzeczki zazwyczaj dłuższe,często troszke za obcisłe(wyraznie widac kształt brzuszka,szczególnie po jedzeniu)
Zdjęcia figury nie pokaze bo sie wstydze ale podam swoje wymiarki.
A więc:
Waga 89kg(ale jestem na dukanie i powoli spada)
Wzrost 177cm
Brzuszek 110cm
Biodra 109cm
Uda 64cm
Biust 80cm/miseczka D

Marzy mi sie styl taki troche rockowy,ale kobiecy.Chiałabym tez przefarbowac sie na rudo,rudo-brązowo. Narazie mam na głowie czerwoną czerń,która juz teraz przobraziła sie w b.ciemny brąz z czerwonymi reflekasami(farbowałam głowe szamponem z miesiąc temu)
Dodam kilka zdjęć z kolorami włosów(nie dużo,bo nie lubie sie fotografować).No i poradcie jak sie obciąć bo wybieram sie do fryzjera.

Poradcie też jakich kolorków mam uzywac w ubiorze.Ponoć jestem zimą,ale nie wszystkie kolory z tej palety do mnie pasują

1.Mój naturalny kolor włosów
2.Naturalny w intensywnum świetle
3.Rok temu na studniówce
4 i 5.Taki kolorek mam obecnie
6.Taki mi sie marzy

Zapomniałam,ze tu nie można edytować a nie napisałam,że jeszcze wcześniej farbowałam sie na czerwono(mahoń,rubin),ale chyba mi nie pasuje taki kolor bo mam bladą cere i wszystkie zaczerwienienia widać. I tu też kolejne pytanie-czy isc na solarium sie troszke opalić(chociaz jestem przciwniczą solarium) czy zostawic ta swoją bladość? Najpier wydawała mi sie ładna,taka naturalna,ale teraz czuje sie jakbym była ciągle chora szczególnie jak po całym dniu robią mi sie sińce pod oczami
__________________
"Baśnie,niosę baśnie,szept skulonych miast..."
Collage


Trening czyni mistrzem-kiedyś będę profesjonalistką

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-04-21 o 11:40 Powód: Poläczenie wätköw/na Metamorfozach mamy jeden swöj wätek,wystarczy go odswierzyc.
SAH20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-01, 19:51   #12
SAH20
Rozeznanie
 
Avatar SAH20
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Warszawa
Wiadomości: 581
Dot.: Jaka fryzura do podłużnej buzi??

Hej hej czy ktoś mi cos poradzi?? Prośba powyżej
__________________
"Baśnie,niosę baśnie,szept skulonych miast..."
Collage


Trening czyni mistrzem-kiedyś będę profesjonalistką
SAH20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 10:30   #13
mialam19lat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka fryzura do podłużnej buzi??

jak masz 177 cm wzrostu (tak sie sklada, ze tyle ile ja) to nie radze ci sie obcinac na krotko bo to ci jeszcze bardziej wydluzy. tez mi sie podobaja fryzury na chlopaka, ale one pasuja raczej niskim dziewczynom i to tez nie kazdej. poszlabym na twoim miejscu do jakiegos stylisty pedała, chociaz i to nie zawsze sie sprawdza i zapytała sie, tutaj ci nikt kompetentnie nie odpowie. polozy ci moze jakis ladny kolor, ktory ci troche rozswietli twarz, nie wiem. sama juz nie kombinuje z farbami bo najczesciej kolor nie wychodzil mi taki, jakiego oczekiwalam. ja z reguły wychodze z zalozenia, ze nie wazne do jakiego pojdziesz fryzjera i tak ci spieprzy wlosy, tylko jeszcze pytanie jak bardzo. tez mam podluzna , troche inna niz twoja, i mam fryzure do polowy szyi z grzywka, chcialabym zapuscic wlosy ze wzgledu na wzrost, ale nienawidze wiszacy strąków wsłosow, a tak to wyglada raczej w moim przypadku.
powodzenia
mialam19lat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.