opłaca sie isć do fryzjera tylko farbowac? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-31, 19:39   #1
mychaaa
Raczkowanie
 
Avatar mychaaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bryjoow;)
Wiadomości: 386
GG do mychaaa

opłaca sie isć do fryzjera tylko farbowac?


chce sie przefarbowac na ciemny brazik (z natury jestem brunetka i nie wiem czemu wlosy zaczely jasniec) i chce sobie sama wybrac odcien i kupic w drogeri ale chce miec ladnie zafarbowane wlosy i nie weim czy opalaca m isie isc do fryzjera po samo farbowanie i to jeszcze z zwlasna farba? i ile to moze kosztowac?
mychaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 19:42   #2
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: opłaca sie isć do fryzjera tylko farbowac?

ja poszłam do fryzjerki i ona mi tą specjalną farbą farbowała i wyszło o wiele gorzej niż jak mi ktoś farbuje w domu ale z mama już mamy taką wprawę, że nie jedna fryzjerka sie chowa
a poza tym teraz jest taki wubor farb w sklepach, że sie nie oplaca isc do fryzjerki tylko po to
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 20:07   #3
mychaaa
Raczkowanie
 
Avatar mychaaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bryjoow;)
Wiadomości: 386
GG do mychaaa
Dot.: opłaca sie isć do fryzjera tylko farbowac?

no wlasnie tylko ze kolorek chce miec ciemniejszy i nie chce zeby byl owidac jakis jasnych orzeswitow albo niedociagniec i chcialbym zeby to byl odokladnie zrobione ale poprosze siotre to ona powinna dac sobie rade
mychaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 20:49   #4
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: opłaca sie isć do fryzjera tylko farbowac?

a ja teraz planuje isc do frzyjera. Na samo farbowanie.

Mam juz duzo przejsc z wlosami, przez to ze wczesniej mialam rozjasniane, zadna nieprofesjonalna farba nie chce sie trzymac i zmywa sie w wlosow jak szamponetka :|

A ostatnio moja mama poszla do dobrego frzyjera i mam okazje oglądac jak trzyma sie jej kolor. I widze ze fantastycznie czas mija a odcien ani drgnie. Dlatego tez pojde i zrobie sobie moj wymarzony odcien brazu.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 20:50   #5
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: opłaca sie isć do fryzjera tylko farbowac?

Czy ufarbujesz sama czy u fryzjera jezeli zmieniasz kolor na ciemniejszy to po kilkunastu myciach kolor tak czy inaczej moze Ci sie splukiwac. Ja tak mialam jak sie przyciemnialam Plackow jasnych raczej sobie nie zostawisz to malo prawdopodobne.
Z farb ktore kupowalam mam na mysli takie zwykle ogolnodostepne i takie ktorych uzywaja fryzjerzy lepiej trzymaja te drugie. Kupowalam je w specjalnym slepie z profesjonalnymi farbami
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 21:12   #6
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: opłaca sie isć do fryzjera tylko farbowac?

A wiecie co? Ja ze dwa razy pomalowałam farbą z drogerii, kolor zmył się bardzo szybko, preaktycznie w miesiąc już go nie było, a jak już w jakimś poście wspomniałam byłam już u fryzjera kilka razy i maluje mi profesjonalną farbą Matrix Socolor.beauty farba trzyma sie juz drugi miesiąc a jej odcień nie zmienił się nawet o ton (!) mimo, że myje włosy codziennie.
A jestem blondynką przemalowaną na średni brąz, więc różnice szybko byłoby widac
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 09:38   #7
mychaaa
Raczkowanie
 
Avatar mychaaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bryjoow;)
Wiadomości: 386
GG do mychaaa
Dot.: opłaca sie isć do fryzjera tylko farbowac?

kurcze to ja nie chce zeby mi sie zmyla ta farba po miesiacu a ile was kosztowalo takie farbowanie u fryzjerki?ona mi pokaze palete odcieni zebym mogla wybrac?
mychaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-01, 10:19   #8
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: opłaca sie isć do fryzjera tylko farbowac?

Hmm jesli nie jestespewna swoich umiejęstności , kup farbe i zafarbuj sama lub z pomoca rąk drugich nawet jesli zostawisz małe prześwity , jesli kolor , który wybrałaś nie będzie o woele ciemniejszy , nie będą one widoczne.
Jesli natomiast nie jestes pewna czy sobie poradzisz udaj się do fryzjera, nie jestem tylko pewna , czy opłaca sie kupowac samej farbę w tym wypadku, u fryzjera, jest zazwyczaj paleta farb ( u lepszych salonach zazwyczaj jest większy wybór) z ktorej możesz sama wybrac sobie jakiś odcień.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 10:22   #9
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: opłaca sie isć do fryzjera tylko farbowac?

A ja już nie wiem, czym mam sobie zafarbować włosy :/ Od ponad roku farbuję włosy tylko u fryzjera, ale kolor wymywa mi się w zastraszającym tempie!
Na początku farbowałam L`Orealem, kolor trzymał się jako tako, ale były to ciepłe odcienie, więc aż tak nie było widać. W styczniu robiłam farbami Alfaparf, kolorek wyszedł śliczny, wytrzymał kilka tygodni, ale niestety farba mnie uczuliła Następny kolor z Matrixa wytrzymał na moich włosach jakieś 2 tygodnie, a Wella 3 tygodnie.
Nie wiem, czy mam dalej eksperymentować z farbowaniem u fryzjera, czy lepiej kupić kilka razy tańszą farbę sklepową? :|
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 10:50   #10
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: opłaca sie isć do fryzjera tylko farbowac?

Wedlug mnie to jak szybko splukuje nam sie farba z wlosow zalezy nie tylko od uzytej farby ale tez od stanu naszych wlosow. Dla mnie chodzenie do fryzjera tylko na polozenie farby na cala glowe to strata pieniedzy(no chyba ze jeszcze chce sie je fajnie podciac) bo specjalistyczne farby tez mozna kupic i to rzadna sztuka uzyc ich. Ja z bardzo jasnego blondu po rozjasniaczu przeszlam na ciemny kolor u fryzjera i za pierwszym razem faba splukiwala sie juz po 3 tygodniach po nastepnym farbowaniu juz sie lepiej trzymala ale tez sie splukiwala predzej czy pozniej. Najlepeij kupowac podstawowe kolory np ciemny braz bez zadbych efektow cieplych bo takie najwolniej sie zmywaja albo mieszac podstawowy kolor z odrobina cieplego.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.