Jakiego pudru powinnam używać?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-15, 15:46   #1
kataryna87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2

Jakiego pudru powinnam używać??


Mam cerę tłustą i trądzikową.Nie wiem jakiego pudru użyć, chciałabym, żeby matowił i dobrze krył, ale nie tworzył maski. Najlepiej, gdyby to nie był podkład w płynie. Czy mógłby mi ktoś doradzić??Cena do 30 zł, będę bardzo wdzięczna
kataryna87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 15:54   #2
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Jakiego pudru powinnam używać??

Podkładów unikaj bo spłyną A co do pudru to mam małe doświadczenie, mój pierwszy i jedyny puder to Rimmel Stay Matte - nie zamienie go na inny Cerę mam normalną, ale po 5,6h lubię się świecic.
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 19:58   #3
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: Jakiego pudru powinnam używać??

Cytat:
Napisane przez kataryna87 Pokaż wiadomość
Mam cerę tłustą i trądzikową.Nie wiem jakiego pudru użyć, chciałabym, żeby matowił i dobrze krył, ale nie tworzył maski. Najlepiej, gdyby to nie był podkład w płynie. Czy mógłby mi ktoś doradzić??Cena do 30 zł, będę bardzo wdzięczna
skrobia jest dobra do zmatowienia, tyle ze ona raczej nie kryje ale wygladza i sprawia ze twarz jest taka bardziej aksamitna przy dotyku
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 20:09   #4
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Dot.: Jakiego pudru powinnam używać??

Ja używam LIRENE natural matt, kosztuje około 9 zł i jest to jeden z niewielu podkładów, które właśnie na mojej tłustej cerze wyglądają bardzo dobrze. Przed nałożeniem podkładu możesz użyć matującego toniku dwufazowego Cleanance z Avene, jedna z faz zawiera puder, który matuje. Na podkład polecam sypki puder nałożony dużym pędzlem. A w ciągu dnia bibułki matujące. To jest mój program na błyszczenie i na mnie działa
ellena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 10:08   #5
Chinka-chu-min
Raczkowanie
 
Avatar Chinka-chu-min
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 426
Dot.: Jakiego pudru powinnam używać??

[quote=kataryna87;2717886]Mam cerę tłustą i trądzikową.Nie wiem jakiego pudru użyć, chciałabym, żeby matowił i dobrze krył, ale nie tworzył maski. Najlepiej, gdyby to nie był podkład w płynie. Czy mógłby mi ktoś doradzić??Cena do 30 zł, będę bardzo wdzięczna [/quotem
mysle że śmiało możesz sprówowac podkładu maybeline stay matt i ever fresh ja tez mam ten problem kiedys pokusiłam sie o podkład burjois za ok 60 zł oraz lumene ok 50 i wcale nie byłam zadowaolona , fakt buzke zmatowił ale przy regularnym używaniu wysuszał
Chinka-chu-min jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 10:23   #6
Anecioreczek
Raczkowanie
 
Avatar Anecioreczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 104
Send a message via Skype™ to Anecioreczek
Dot.: Jakiego pudru powinnam używać??

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
Podkładów unikaj bo spłyną A co do pudru to mam małe doświadczenie, mój pierwszy i jedyny puder to Rimmel Stay Matte - nie zamienie go na inny Cerę mam normalną, ale po 5,6h lubię się świecic.
ile on kosztuje?
__________________
Anecioreczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 12:40   #7
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: Jakiego pudru powinnam używać??

może poszukaj pudrów i podkładów na KWC. tam znajdziesz bardzo dużo opinii na temat jednych i drugich.
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-17, 13:26   #8
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jakiego pudru powinnam używać??

Kataryno, puder do krycia niespodzianek i śladów po nich to jednak nie jest najlepsze wyjście. Samym pudrem niewiele ukryjesz.

Jeśli zdecydowanie nie chcesz używać podkładów, to doradzałabym Ci przynajmniej dodatkowo coś do krycia punktowego. Ja używam korektora w płynie Maybelline Ever Fresh i bardzo go lubię (kosztuje ok. 19 zł.)

Co do samego pudru - Enigma dobrze radzi
Wiem, że z pudrów matujących Rimmel Stay Matte ma tam bardzo dobre opinie. Sama go nie używałam, więc nic od siebie powiedzieć nie mogę.
Używam natomiast mieszanki sypkiego pudru rozświetlającego Hean ze skrobią i cynamonem i taką mieszankę mogę z czystym sumieniem polecić

Anecioreczku - Rimmel SM kosztuje ok. 16.90 zł, znajdziesz go w każdym Rossmanie.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.