Okropne pasemka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-04, 20:42   #1
grzechotnica_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4

Okropne pasemka


Cześć.
Nie wiem czy jest sens zaczynać choć czytałam to forum -myślałam,ze moze znajdę odpowiedz na swój problem.Ale przecież nie kazda z Was ma taki sam kolor włosów jak ja.
Jeszcze rok temu miałam swój kolor ciemny blond ale znudził mi się i przefarbowałam na złocisty kasztan- podobał mi się.
Farbowałam tym kolorem juz 3 razy, farbą Garnier. No ale znowu przyszedł czas na zmiany.Marzyłam zawsze o kolorze złocisty blond.Albo chciałam miec np. włosy o róznych odcieniach brązu. Zmieniłam kolor na pasemka ,własnie dodałam zdjęcie zeby wam pokazac.Niestety to nie jestem ja.Nie mogę się juz od tygodnia przyzwyczaić do takiego koloru włosów. Od tego momentu będę miała wazny wyjazd- wkoncu na kimś mi zależy.I zjazdy.Nie dam rady znieśc tego koloru. Za kilka dni dostanę pięniążki.Tylko jest pytanie : Czy jest możliwosc zmiany koloru włosów własnie na złocisty blond,albo na odcienie brązu.Bardzo mi zalezy.Czekam na wasze opinie.Dziewczyny pomózcie.
Z góry dzięki.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg product_thumb.php.jpg (68,4 KB, 69 załadowań)
grzechotnica_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 21:54   #2
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 541
Dot.: Okropne pasemka

Masz takie włosy jak na załączonym foto?
Jasne,że da się zmienić kolor, wszystko się da, gdy się ma troszke pieniedzy. Zalezy też jak bardzo chcesz ingerować we włosy - chodzi np. o inwazyjne "farbowanie" ale z tego koloru na pewno szybciej uzyskasz swój wymarzony niż np,. gdybyś miała włosy czarne.
Najlepiej gdybys udała się do fryzjera, na poprawe koloru, lub całkowitą jego zmiane. Musisz popytać, ale myśle, że na blond, a juz na pewno odcienie brązu będziesz mogła sie przefarbować bez problemu.
__________________



Zasnę cicho i w szklanej trumnie śmierci martwym pokocham już sercem...
czarna_orchidea21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 13:25   #3
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Okropne pasemka

Z blondem będzie problem, jesli kolor masz taki jak na zdjęciu czyli nirównomierny, ciemniejszy a gdzieniegdzie jaśniejszy. Ten ciemniejszy trzeba będzie rozjasnić aby móc uzyskać złoty blond, jasniejszy przyciemnić. Nie da się w taki sposób rozdzielić wosów ab rozjasniacz nie wszedł na jasny włos, wtedy ten bardziej się zniszczy ( przy apsemkach stpsuje się rozjaśnianie nie dekoloryzację ku ścisłości).Potem jest jeszcze kwestia róznomierności wnikania barwnika ( potym trzeba będzie położyć farbę złoty blond, będzie ona miasła zapewene nieco inny odcień tam gdzie włos był już jasny i tam gdzie trzeba było schodzic z koloru, pozatym nie wiadomo jak bardzo dadzą się rozjaśnić te brązowe włosy)Problem bedzie mniejszy jesli zdecydujesz się na brąz- najłatwiej będzie uzyskac taki brąz jakiego kooru sa pasemka lub ciemniejszy , można tez usyskac jaśniejszy, znów będzie potrzebne rozjasnianie, ale , ze nie będzie konieczne trzymanie rozjasniacza tak długo jak w przypadku gdybyś chciała blond włosy będa w lepszej kondycji.Napewno bedziesz potrzebowała dobrej maski po zabiegu. Myślę , że powinnas udać się do dobrego salonu, stosują w nich nowoczesniejsze techniki, więc zapewne coś poradzą.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 16:14   #4
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Okropne pasemka

Brąz pokryje jaśniejsze włosy Gorzej jest w odwrotną strone
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 16:29   #5
basienka:)
Raczkowanie
 
Avatar basienka:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: daleko stąd:)
Wiadomości: 329
Dot.: Okropne pasemka

porozmawiaj z fryzjerką, a ona oceni co można z tym kolorem zrobić.
basienka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:12.