Ratujcie!!! POMOCY ;(((((( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-18, 17:18   #1
anusia14
Raczkowanie
 
Avatar anusia14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 47
Exclamation

Ratujcie!!! POMOCY ;((((((


Hej dziewczyny!

Mam problem dotyczący mojego makijażu...
Gdy umyję rano twarz, posmaruję ją kremem i za chwilkę nałożę na nią podkład (Vipera " Satin Look" odcień morelowy) to ona po jakimś czasie robi się blada. Zakrywam moje niedoskonałości, ale nie są one duże. (A wyleczyłam buzię maścią Davercin, to tak na marginesie, ale bardzo waznym jak dla mnie). Fakt, bez makijażu jest jaśniejsza od skóry szyi i dekoltu ( nie opalałam jej w tamte wakacje)
Oto krótka historia
Na początku stosowania tego kosmetyku z tej firmy wybrałam odcień naturalny, twarz była blada i brałam większą ilośc kosmetyku. Zmieniłam po jakimś czasie kolor o ton jaśniejszy na morelowy i nie było widocznej żadnej granicy, byłam zadowolona( stosowałam już wtedy mniejszą ilość fluidu). Teraz jak pisałam wyżej, moja twarz jest blaada, a stosuję małe ilości podkładu no i nadal odcień morelowy. Nie wiem czemu tak się dzieje. Prosze o Wasze odpowiedzi, może miałyście podobny problem jaki mam ja.
Pozdrawiam
anusia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 18:06   #2
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Ratujcie!!! POMOCY ;((((((

Nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałam problem, ale jeśli uważasz że masz zbyt bladą cerę to zastosuj na podkład trochę pudru brązującego na policzki i na bokach twarzy. Powinno to nadać jej ładnego wyglądu.
ps. ten temat raczej jest na inne forum.
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.