Kremy bez konserwantów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-04, 18:49   #1
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970

Kremy bez konserwantów


Trafiłam ostatnio na stronę, na której opisane są składniki szkodliwe kremów i jak one działają, jestem w szoku, czym nas trują producenci. Tak czy inaczej czy jest mi ktoś w stanie polecić o ile takie istnieją kremy pod oczy i do twarzy bez tych świństw czyli konserwantów i jednocześnie bez produktów typu mineral oli, petrolatum itp.?Mam skórę suchą, problemową. Będę wdzięczna bardzo za pomoc.
Tity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 18:59   #2
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Kremy bez konserwantów

duzo informacji o składach znajdziesz na forum biochemia urody
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 19:13   #3
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Kremy bez konserwantów

O super strona Już się napaliłam na produkty, chociaż tego o co pytałam jeszcze nie znalazłam :P Dzięki
Tity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 20:17   #4
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kremy bez konserwantów

Cytat:
Napisane przez Tity Pokaż wiadomość
Trafiłam ostatnio na stronę, na której opisane są składniki szkodliwe kremów i jak one działają, jestem w szoku, czym nas trują producenci. Tak czy inaczej czy jest mi ktoś w stanie polecić o ile takie istnieją kremy pod oczy i do twarzy bez tych świństw czyli konserwantów i jednocześnie bez produktów typu mineral oli, petrolatum itp.?Mam skórę suchą, problemową. Będę wdzięczna bardzo za pomoc.

O ile mi wiadomo Avene ma taki krem w swojej ofercie, nie pamiętam dokładnej nazwy ale jest to siedem tubek po 5ml i każdą próbkę trzeba zużyć w ciągu 2-3 dni właśnie dlatego, że krem ten nie zawiera konserwantów. Jest to jednak droga impreza bo taki komplet w zależności od apteki kosztuje ok. 70-90zł i jest chyba przeznaczony jako 14-dniowa kuracja gdy twarz jest mega podrażniona. Sama nie testowałam jeszcze a nic innego nie przychodzi mi do głowy...
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 10:31   #5
Błękitny Frędzelek
Raczkowanie
 
Avatar Błękitny Frędzelek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: Kremy bez konserwantów

W każdym kremie jest choć trochę konserwantów. Wiem, że firma Femi zajmuje sie produkcją naturalnych kosmetyków, ale są one dość drogie i mają bardzo krótki termin przydatności. Kiedy kupujesz krem zwróć uwagę na termin przydatności - im dłuższy, tym więcej konserwantów.
Błękitny Frędzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 11:14   #6
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Kremy bez konserwantów

Dzięki dziewczyny. Na razie zamówiłam sobie parę produktów na biochemii urody, zobaczymy jak to działa i czy nie uczula Co prawda, pod oczy nic nie znalazłam, ale nadal będę szukać. Nie ukrywam, że nie chcę wydawać kokosów na kremy, bo właściwie wszystkie działają podobnie, wolę sobie ciuszek jakiś kupić , ale jednocześnie dbać o zdrowie. Jakby ktoś coś jeszcze wiedział to proszę pisać
Tity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.