pomozecie mi dobrac kolor?dolaczam zdjecia. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-14, 17:38   #31
kiuka
Raczkowanie
 
Avatar kiuka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: düsseldorf
Wiadomości: 65
Dot.: pomozecie mi dobrac kolor?dolaczam zdjecia.

Cytat:
Napisane przez myszeńka_74
I jeszcze jedna:
myszka dziekuje ci bardzo za pomoc
__________________
kiuka
kiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 17:53   #32
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: pomozecie mi dobrac kolor?dolaczam zdjecia.

Cytat:
Napisane przez kiuka
kurde jaki mily komplement szczegolnie ze jestz to jedna z moich ulubionych aktorek, i jest bardzo seksowna
bo to prawda zrobilam jeszcze test mojemu TŻ i zapytałam go jaka znana osoba przypomina ci dziewczyna z tego zdjecia (czyli ty) i tez od razu powiedział ze eve mendes on tez jest jej wiernym fanem

a jaka podjelas w koncu decyzje z wloskami?
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 18:01   #33
kiuka
Raczkowanie
 
Avatar kiuka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: düsseldorf
Wiadomości: 65
Dot.: pomozecie mi dobrac kolor?dolaczam zdjecia.

jeszcze nie jestem do konca pewna, mysle ze eva wyglada w obu kolorach swietnie ale mnie pasowalby ten jej ciemniejszy ( mimo wszysto jasniejszy od mojego ale obiecuje ze wkleje zdjecia jak juz sie przemaluje, ale to bedzie dopiero 11 sierpnia, bo na 10 mam wizyte i tak kombinuje
__________________
kiuka
kiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 20:13   #34
myszeńka_74
Raczkowanie
 
Avatar myszeńka_74
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 390
Dot.: pomozecie mi dobrac kolor?dolaczam zdjecia.

Do wizyty u fryzjera zostało Ci mnóstwo czasu! Ja przez miesiąc zmieniłabym decyzję w sprawie fryzury pewnie z tysiąc razy! Osobiście uważam, że w obecnym kolorze i obcięciu wyglądasz świetnie. Jeśli pójdziesz do naprawdę dobrego fryzjera to powinien Ci pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji! Będę czekać na fotki!
__________________
FORMY MYŚLOWE TO WSZYSTKO CO ISTNIEJE

"YOU ARE LIVING IN A TIME WHEN OPPORTUNITIES FOR SELF-EMPOWERMENT, EXPANDED AWARENESS AND SPIRITUAL GROWTH APPEAR TO BE UNLIMITED" - THE PLEIADIANS

myszeńka_74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 20:41   #35
kiuka
Raczkowanie
 
Avatar kiuka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: düsseldorf
Wiadomości: 65
Dot.: pomozecie mi dobrac kolor?dolaczam zdjecia.

Cytat:
Napisane przez myszeńka_74
Do wizyty u fryzjera zostało Ci mnóstwo czasu! Ja przez miesiąc zmieniłabym decyzję w sprawie fryzury pewnie z tysiąc razy! Osobiście uważam, że w obecnym kolorze i obcięciu wyglądasz świetnie. Jeśli pójdziesz do naprawdę dobrego fryzjera to powinien Ci pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji! Będę czekać na fotki!
ide do dobrego ale ona( fryzjerka) ma swoja mode bardza oryginalna i polowe miasta podobnie robi,ale chcialam dziewczyny znac wasza opinie, nie ma to jak wiele babek jak to by powiedziala moja kolezanka "dzieqfffa".Se pozwolilam zacytowac
__________________
kiuka
kiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 20:50   #36
DagaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
Dot.: pomozecie mi dobrac kolor?dolaczam zdjecia.

mam podobny dylemat...Moj naturalny kolor wlosow to jasny braz, zawsze je przyciemnialam o 2 tony. Naszla mnie ochota sredni blond. Nie farbowalam wlosow przez pol roku, zeby byly naturalne, poszlam do fryzjera i na poczatek fryzjerka zaproponowala refleksy w odcieniu zlocisty blond. Moim zdaniem wygladam ok, ale wszyscy twierdza, ze do mojego typu urody nie pasuja jasne wlosy (mam ciemniejsza karnacje i piwne oczy). Wybralam po srodku, kolor mam jednolity w odcieniu ciemnego blondu. To byl bardzo dobry wybor. Mozesz sprobowac takiego koloru lub jasnego brazu w odcieniu czekoladowym.
DagaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 22:11   #37
kiuka
Raczkowanie
 
Avatar kiuka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: düsseldorf
Wiadomości: 65
Dot.: pomozecie mi dobrac kolor?dolaczam zdjecia.

Cytat:
Napisane przez DagaB
mam podobny dylemat...Moj naturalny kolor wlosow to jasny braz, zawsze je przyciemnialam o 2 tony. Naszla mnie ochota sredni blond. Nie farbowalam wlosow przez pol roku, zeby byly naturalne, poszlam do fryzjera i na poczatek fryzjerka zaproponowala refleksy w odcieniu zlocisty blond. Moim zdaniem wygladam ok, ale wszyscy twierdza, ze do mojego typu urody nie pasuja jasne wlosy (mam ciemniejsza karnacje i piwne oczy). Wybralam po srodku, kolor mam jednolity w odcieniu ciemnego blondu. To byl bardzo dobry wybor. Mozesz sprobowac takiego koloru lub jasnego brazu w odcieniu czekoladowym.

kochana a przeslalabys mi swoje zdjecie? moze byc na meila pij@o2.pl
__________________
kiuka
kiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-18, 00:49   #38
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: pomozecie mi dobrac kolor?dolaczam zdjecia.

ja chetnie poznalybym twoja kolorystyke...kolor oczu, kolor naturalny wlosow, kolor karnacji, jezeli masz piprzyki to czy sa ciemno czy jano brazowe, jaki jest kolor twojej opalenizny , jak pierwszy raz oddajesz sie sloncu...lub solarium...
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 15:15   #39
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 541
Dot.: pomozecie mi dobrac kolor?dolaczam zdjecia.

Cytat:
Napisane przez DagaB
mam podobny dylemat...Moj naturalny kolor wlosow to jasny braz, zawsze je przyciemnialam o 2 tony. Naszla mnie ochota sredni blond. Nie farbowalam wlosow przez pol roku, zeby byly naturalne, poszlam do fryzjera i na poczatek fryzjerka zaproponowala refleksy w odcieniu zlocisty blond. Moim zdaniem wygladam ok, ale wszyscy twierdza, ze do mojego typu urody nie pasuja jasne wlosy (mam ciemniejsza karnacje i piwne oczy). Wybralam po srodku, kolor mam jednolity w odcieniu ciemnego blondu. To byl bardzo dobry wybor. Mozesz sprobowac takiego koloru lub jasnego brazu w odcieniu czekoladowym.
Ja też mogłabym poprosić o fotke? Mi mowia ze blond nie pasuje, bo mam ciemne oczy, brzoskwiniowa cere, a moj typ to zima południowa. Naszlo mnie na jakis ciemny blond czy coś,a zawsze przyciemniałam, tylko nie wiem czy bym dobrze wyglądała.
__________________



Zasnę cicho i w szklanej trumnie śmierci martwym pokocham już sercem...
czarna_orchidea21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 11:12   #40
kiuka
Raczkowanie
 
Avatar kiuka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: düsseldorf
Wiadomości: 65
Dot.: pomozecie mi dobrac kolor?dolaczam zdjecia.

Cytat:
Napisane przez gaga
ja chetnie poznalybym twoja kolorystyke...kolor oczu, kolor naturalny wlosow, kolor karnacji, jezeli masz piprzyki to czy sa ciemno czy jano brazowe, jaki jest kolor twojej opalenizny , jak pierwszy raz oddajesz sie sloncu...lub solarium...
hej, moja kolorystyka , kolor oczu -ciemny braz, kolor naturalny wlosow- mysi braz chlodny,bez wyrazu, w sumie jasny naprawde nie wiem jak go opisac, mi sie kojarzy z mysza, pieprzyki sa ciemno brazowe, kolor opalenizny- brazowy z tym ze twarz mi sie wolno opala, mam na niej czerwone rumience ze zlotem zmieszane ale potem, gdy juz na sloncu nie jestem to schodzi, raczej szybko sie nie opalam, cialo napewno szybciej niz twarz, owlosienia na ciele nie mam bujnegoco moge jeszcze istotnego dodac,nie mam potrzeby chronienia sie przed sloncem, ale uzywam kremow z filtrami, to chyba wszystko ,pozdrawiam
__________________
kiuka
kiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 11:16   #41
kiuka
Raczkowanie
 
Avatar kiuka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: düsseldorf
Wiadomości: 65
Dot.: pomozecie mi dobrac kolor?dolaczam zdjecia.

Cytat:
Napisane przez gaga
ja chetnie poznalybym twoja kolorystyke...kolor oczu, kolor naturalny wlosow, kolor karnacji, jezeli masz piprzyki to czy sa ciemno czy jano brazowe, jaki jest kolor twojej opalenizny , jak pierwszy raz oddajesz sie sloncu...lub solarium...

zapomnialam dodac karnacja- ani to jasna ani to ciemna, sredniaale bardziej z tendencja ciemnej, zdjecie mysle ze odpowiada oryginalowi:I) pozdrawiam
__________________
kiuka
kiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-20, 21:57   #42
DagaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
Dot.: pomozecie mi dobrac kolor?dolaczam zdjecia.

czesc dziewuszki! Kiuka dostalas moja wiadomosc?
Ja zaczynam przyzwyczajac sie to jasnych wloskow Dzisiaj bylam pierwszy dzien w pracy i uslyszalam od kolezanki komplement na temat moich wlosow, podobno wygladam rewelacyjnie Kiedy ktos caly czas widzi nas w ciemnych wlosach, to taka nagla zmiana na jasne moze sie nie podobac, ale to kwestia przyzwyczajenia... Osoba ktora mnie nigdy wczesniej nie widziala twierdzi,ze wygladam dobrze. Tylko nie przesadz z tym blondem! Nie rob zbyt jasnego, wszystko z umiarem) Na poczatek proponuje zlocisty blond.
Pozdrawiam!
Ps. My ciemnookie wygladamy super w jasniejszych pasmach
DagaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 10:07   #43
kiuka
Raczkowanie
 
Avatar kiuka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: düsseldorf
Wiadomości: 65
Dot.: pomozecie mi dobrac kolor?dolaczam zdjecia.

Cytat:
Napisane przez DagaB
czesc dziewuszki! Kiuka dostalas moja wiadomosc?
Ja zaczynam przyzwyczajac sie to jasnych wloskow Dzisiaj bylam pierwszy dzien w pracy i uslyszalam od kolezanki komplement na temat moich wlosow, podobno wygladam rewelacyjnie Kiedy ktos caly czas widzi nas w ciemnych wlosach, to taka nagla zmiana na jasne moze sie nie podobac, ale to kwestia przyzwyczajenia... Osoba ktora mnie nigdy wczesniej nie widziala twierdzi,ze wygladam dobrze. Tylko nie przesadz z tym blondem! Nie rob zbyt jasnego, wszystko z umiarem) Na poczatek proponuje zlocisty blond.
Pozdrawiam!
Ps. My ciemnookie wygladamy super w jasniejszych pasmach
dostalam dostalam a dzis weszlam tu, dobrze ze jestes zadowolona mam nadzieje ze ja tez bede 10 sierpnia mam termin wiec krotko po wkleje zdjecia z efektem pozdraiwam
__________________
kiuka
kiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 11:35   #44
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 541
Dot.: pomozecie mi dobrac kolor?dolaczam zdjecia.

Kusicie dziewczyny jak nie wiem, kiuka czekam na fotki w sierpniu, bo ja mam taki sam typ co Ty i mnie korci na zmiane :P
__________________



Zasnę cicho i w szklanej trumnie śmierci martwym pokocham już sercem...
czarna_orchidea21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 10:45   #45
kiuka
Raczkowanie
 
Avatar kiuka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: düsseldorf
Wiadomości: 65
Dot.: pomozecie mi dobrac kolor?dolaczam zdjecia.

Cytat:
Napisane przez czarna_orchidea21
Kusicie dziewczyny jak nie wiem, kiuka czekam na fotki w sierpniu, bo ja mam taki sam typ co Ty i mnie korci na zmiane :P
dodam kochan FOTKI NAPEWNO badz cierpliwa
__________________
kiuka
kiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 12:50   #46
girl133333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: pomozecie mi dobrac kolor?dolaczam zdjecia.

Psował by ci jasny brązowy i do tego troszeczkę ciemniejsze pasemka
Mówię Ci będziesz wyglądać jak gwiazda
Pozdrawiam
girl133333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 17:45   #47
kiuka
Raczkowanie
 
Avatar kiuka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: düsseldorf
Wiadomości: 65
Dot.: pomozecie mi dobrac kolor?dolaczam zdjecia.

Cytat:
Napisane przez girl133333
Psował by ci jasny brązowy i do tego troszeczkę ciemniejsze pasemka
Mówię Ci będziesz wyglądać jak gwiazda
Pozdrawiam
ddziekuje bardzo za rady dam znac 10 sierpnia
__________________
kiuka
kiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 17:05   #48
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: pomozecie mi dobrac kolor?dolaczam zdjecia.

Cytat:
Napisane przez kiuka
Bylabym naprawde wdzieczna za rady specjalistow, badz osob ktore po prostu wiedza co komu pasuje.
Od 3 lat mam ten ciemny kolor wlosow i mam go dosc, chcialabym rozjasnic wlosy do jasniejszego badz sredniego odcienia brazu, tylko jakiego
Jaki kolor byscie mi proponowali? jakikolwiek by mi pasowal,bede wdzieczna za pomoc.Jestem gotowa zmienic swoj image hehepozdrawiam.
osmiele sie i ja ci cos doradzic. czarne wlosy mialam przez jakies 5 lat, ( tez koloryzowalam je szamponami, ktore i tak nie schodzily) ale znudzily mi sie i postanowilam zrobic pasemka. Byly juz w kolorze blond-zoltym ( okropnosc ), mahon, cieply braz - rude ( jeszcze gorsze ). Po doswiadczeniach z cieplymi kolorami, zrobilam magme welli, kolor intensywna czerwien. Przez 2-3 tyg. pasemka byly czerwone, piekne, blyszczace, cudo. A po tym czasie zmyly sie na miedziany kolor. Jesli pasowaly by mi cieple odcienie to nawet ladnie by to wygladalo. Teraz powrocilam znowu do ciemnego brazu ( gdzieniegdzie przeswiecaja mi jeszcze pasemka, co nawet fajnie wyglada ), ale wlosy mam zniszczone przez to rozjasnianie. Nie polecam Ci rozjasniania calej glowy, zmasakrujesz sobie wlosy!Uwazam, ze kolor ktory teraz masz pasuje do Twojej karnacji, moze zmienisz tylko uczesanie (sciecie), sprobuj moze zrezygnowac z grzywki, zapusc ja do brody - wydaje mi sie, ze grzywka Ci nie pasuje. A jak juz musisz zmienic kolor, to zrob kilka pasemek w kolorze koniaku. Ale to tylko moje zdanie........ pozdrawiam Evamoni
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 17:25   #49
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: pomozecie mi dobrac kolor?dolaczam zdjecia.

Rozumiem, ze juz znudzil Ci sie Twoj kolorek wlosow, ale zastanow sie..Ta druga fotka jest cudna, tzn.Twoje wloski na niej. Masz ciemna karnacje (tak widac po zdjeciu), wiec pasuje Ci ciemny kolor. Ja bym na Twoim miejscu nic nie zmieniala, albo delikatnie (ale naprawde bardzo delikatnie) rozjasnila..
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-31, 13:33   #50
kiuka
Raczkowanie
 
Avatar kiuka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: düsseldorf
Wiadomości: 65
Dot.: pomozecie mi dobrac kolor?dolaczam zdjecia.

Cytat:
Napisane przez nafiyqa
Rozumiem, ze juz znudzil Ci sie Twoj kolorek wlosow, ale zastanow sie..Ta druga fotka jest cudna, tzn.Twoje wloski na niej. Masz ciemna karnacje (tak widac po zdjeciu), wiec pasuje Ci ciemny kolor. Ja bym na Twoim miejscu nic nie zmieniala, albo delikatnie (ale naprawde bardzo delikatnie) rozjasnila..
dzieki za opinie, na drugiej fotce jest to efekt szamponu koloryzujacego a na pierwszej jego brak juz 11 powinnam wkleic fotki jak wygladam po farbowaniu, jestem zdeczdowana na karmel z pasmami czekolady wyniki wkleje i ocenicie
__________________
kiuka
kiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 12:48   #51
anuś_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 14
Dot.: pomozecie mi dobrac kolor?dolaczam zdjecia.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ki.jpg (38,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ki1.jpg (38,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ki2.jpg (37,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ki3.jpg (37,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ki4.jpg (42,4 KB, 19 załadowań)
anuś_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 20:00   #52
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: pomozecie mi dobrac kolor?dolaczam zdjecia.

Anus, najladniej na 1 fotce..
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 21:28   #53
kiuka
Raczkowanie
 
Avatar kiuka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: düsseldorf
Wiadomości: 65
Dot.: pomozecie mi dobrac kolor?dolaczam zdjecia.

Cytat:
Napisane przez evamoni
osmiele sie i ja ci cos doradzic. czarne wlosy mialam przez jakies 5 lat, ( tez koloryzowalam je szamponami, ktore i tak nie schodzily) ale znudzily mi sie i postanowilam zrobic pasemka. Byly juz w kolorze blond-zoltym ( okropnosc ), mahon, cieply braz - rude ( jeszcze gorsze ). Po doswiadczeniach z cieplymi kolorami, zrobilam magme welli, kolor intensywna czerwien. Przez 2-3 tyg. pasemka byly czerwone, piekne, blyszczace, cudo. A po tym czasie zmyly sie na miedziany kolor. Jesli pasowaly by mi cieple odcienie to nawet ladnie by to wygladalo. Teraz powrocilam znowu do ciemnego brazu ( gdzieniegdzie przeswiecaja mi jeszcze pasemka, co nawet fajnie wyglada ), ale wlosy mam zniszczone przez to rozjasnianie. Nie polecam Ci rozjasniania calej glowy, zmasakrujesz sobie wlosy!Uwazam, ze kolor ktory teraz masz pasuje do Twojej karnacji, moze zmienisz tylko uczesanie (sciecie), sprobuj moze zrezygnowac z grzywki, zapusc ja do brody - wydaje mi sie, ze grzywka Ci nie pasuje. A jak juz musisz zmienic kolor, to zrob kilka pasemek w kolorze koniaku. Ale to tylko moje zdanie........ pozdrawiam Evamoni

kochaniutkA DZIEKI BARDZO za rade, ale powiem tak, grzywka mi pasuje bardziej niz jej brak, fakt podalam debilne zdjecia, gdzie fryzura byla nieulozona i bylam po meczacym dniu,, ale naprawde bez grzywki jakos mi nie tak ale przyznam racje co do dlugosci musze miec ja troche dluzsza i na bok opadajaca bo nie bedzie efektu>) a kolor- mysle ciagle nad tym karmelowym z odcieniami brazu ( eva mendes ma taki ) a wszelkie rudosci i mahonie odpadaja, przed brazem mialam je i mi sie znudzily ,pocuduje i przesle zdjecie, pozdrawiam>)
__________________
kiuka
kiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 21:31   #54
kiuka
Raczkowanie
 
Avatar kiuka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: düsseldorf
Wiadomości: 65
Dot.: pomozecie mi dobrac kolor?dolaczam zdjecia.

Cytat:
Napisane przez anuś_87
anus dziekuje za bajer pomogl, mi sie podoba fotka 3 , poczekamz do 11 i przesle wyniki
__________________
kiuka
kiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 21:39   #55
kiuka
Raczkowanie
 
Avatar kiuka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: düsseldorf
Wiadomości: 65
Dot.: pomozecie mi dobrac kolor?dolaczam zdjecia.



kochane o takim karmelku mi sie marzy, mam nadzieje ze fryzjerka podola wyzwaniu klaustrofobia dala mi to zdjecie i dzieki ci bardzo za to>)
__________________
kiuka
kiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 22:02   #56
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: pomozecie mi dobrac kolor?dolaczam zdjecia.

Qrcze, jasny ten kolorek z linka, ktorego wkleilas tu..

Ale i tak czekamy na efekty + koniecznie fotke ilustrujaca je
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 16:46   #57
kiuka
Raczkowanie
 
Avatar kiuka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: düsseldorf
Wiadomości: 65
Dot.: pomozecie mi dobrac kolor?dolaczam zdjecia.

Cytat:
Napisane przez nafiyqa
Qrcze, jasny ten kolorek z linka, ktorego wkleilas tu..

Ale i tak czekamy na efekty + koniecznie fotke ilustrujaca je
no to jest wlasnie ten karmelek>) z czekolada tak mi gaga powiedziala i mi go doradzila mocna opinia znaczy sie
__________________
kiuka
kiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 19:39   #58
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: pomozecie mi dobrac kolor?dolaczam zdjecia.

Mnie sie mimo wszystko nie podoba ten kolor..No, ale coz, miejmy nadzieje, ze bedzie Ci ladnie
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 09:59   #59
kiuka
Raczkowanie
 
Avatar kiuka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: düsseldorf
Wiadomości: 65
Dot.: pomozecie mi dobrac kolor?dolaczam zdjecia.

Kolor ma to do siebie ze jest ladny przy odpowiedniej buzi ja juz sama czekam na efekty kobietypozdrawiam cieploooooo
__________________
kiuka
kiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 11:46   #60
Agnieszka R
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszka R
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 137
Dot.: pomozecie mi dobrac kolor?dolaczam zdjecia.

Kiuka mnie sie podobasz w tym kolorkukiuka2.jpg
Agnieszka R jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.