Potrzebna Pomoc ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-12, 15:01   #1
carin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Question

Potrzebna Pomoc !


Witam,

Trafiłam tutaj przez przypadek...szukam pomocy dla mojej siostry. Za moja namowa wybrała sie do fryzjera...który zamiast pomoc...wyrządził wiele szkód tz popalił włosy, rany w głowie, kolor tez inny niz powinien... ach szkoda slów (( ! Nie wiem jak moge siostrze pomóc Prosze o rade, pomoc. Z powazaniem Karina Kowalska ( 603 482 378 )
carin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 15:10   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Potrzebna Pomoc !

Cytat:
Napisane przez carin Pokaż wiadomość
Witam,

Trafiłam tutaj przez przypadek...szukam pomocy dla mojej siostry. Za moja namowa wybrała sie do fryzjera...który zamiast pomoc...wyrządził wiele szkód tz popalił włosy, rany w głowie, kolor tez inny niz powinien... ach szkoda slów (( ! Nie wiem jak moge siostrze pomóc Prosze o rade, pomoc. Z powazaniem Karina Kowalska ( 603 482 378 )

Po pierwsze, zainterweniuj u fryzjera , który wyrządził takie straty, reklamacja jest tu na miejscu!Na Twoim miejscu nie zostawiłabym tak tego.
Po drugie, jeśli popalona jest tez skóra głowy, to przez jakiś czas żadnych farb nakładac siosta nie powinna do czasu jak się wygoją.
Co do włosów, wszytsko zalezy jak bardzo sa spalone, generalnie spalone włosy się ścina, i jeśli sa naprawdę bardzo zniszczone innej rady nie ma. Jednak profesjonalne ( fryzjerskie ) kosmetyki zawieraja składniki odbudowujące strukture włosa, więc można spróbowac kuracji własnie takimi. Bardzo dobra i relatywnie tania jest seria Loreal Absolut Repair, stosowałam ja po przejśćiu z czarnego na blond ( a więc po dekoloryzacjach i rozjaśnieniach) i moje włosy dzięki niej naprawdę sie zmieniniły ( w ogóle nie ma śladu aby były tak niszczone). Seria Matrix Biolage wzmacniająca tez jest w miarę dobra, ozywiscie mozna stosowac tez drozsze kosmetyki typu Kerastase ( cement) lub Joico. Nie liczyłabym na drogeryjne preparaty.

Co do skóry głowy, polecałabym stosowanie łagodnych szamponów 9 te z serii profesjonalnych praktycznie nie zawieraja składników podrażniających typu SLS więc także by się nadały)
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.