Próbki podkładów Guerlain...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-17, 15:53   #1
agatkad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 352

Próbki podkładów Guerlain...?


Pewnie głupie wasm sie wyda moje pytanko, ale niemoge znalezc dla siebie dobrego podkładu z niższych półek, dlatego postanowilam ze może kupie z wyższej połki. Przeczytlam recenje KWC i zauważyłam ze najlepsze mają podkłady Guerlain. Tylko ze pasowałoby zdobyc najpierw ich próbki bo takie testowanie w sklepie to wogóle do niczego. I w związku z tym moglybyście mi powiedziec czy np w daglasie czy innym sklepie są dostępne takowe próbki? I czy sie za nie płaci i ile kosztują?
agatkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 16:54   #2
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Próbki podkładów Guerlain...?

W perfumeriach mozesz poprosić o próbki.Poza tym na allegro można kupić pojedyncze saszetki podkładów.
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 18:05   #3
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Próbki podkładów Guerlain...?

Jeśli masz gdzieś w mieście Sephorę albo Douglasa to nie będzie z próbkami absolutnie zadnego problemu. Na próbki kremów i podkładów obie te perfumerie maja specjalne pudełeczka. Ja tak często biorę te pudełka(oczywiście pełne), ze mam ich w domu chyba ze 30..
Teraz już sie tak rozbestwiłam, że nawet nie proszę o zrobienie probki tylko sama biorę słoiczek i nakładam sobie co chcę. Po to w końcu stoją tam te testery, prawda? Kiedyś, hehe, wycisnęlam sobie do pojemniczka prawie 1/4 tubki błyszczyka od YSL I do tej pory go mam, prawie codziennie go używając ( czyli już jakieś 2 miesiące). Lepiej żeby zużyli potencjalni klienci niż te lampucery, które tam pracują, albo ochrona, która wynosi je dla swóich panienek.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 18:20   #4
agatkad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 352
Dot.: Próbki podkładów Guerlain...?

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Jeśli masz gdzieś w mieście Sephorę albo Douglasa to nie będzie z próbkami absolutnie zadnego problemu. Na próbki kremów i podkładów obie te perfumerie maja specjalne pudełeczka. Ja tak często biorę te pudełka(oczywiście pełne), ze mam ich w domu chyba ze 30..
Teraz już sie tak rozbestwiłam, że nawet nie proszę o zrobienie probki tylko sama biorę słoiczek i nakładam sobie co chcę. Po to w końcu stoją tam te testery, prawda? Kiedyś, hehe, wycisnęlam sobie do pojemniczka prawie 1/4 tubki błyszczyka od YSL I do tej pory go mam, prawie codziennie go używając ( czyli już jakieś 2 miesiące). Lepiej żeby zużyli potencjalni klienci niż te lampucery, które tam pracują, albo ochrona, która wynosi je dla swóich panienek.
Hhaha dobre. A te próbki to darmowe sa?. Aaaa i jeszcze jedno. Jak sie wymawia guerlain zebym sie nie zbłaznila i zle niepowiedziala tej nazwy
agatkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 18:57   #5
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Próbki podkładów Guerlain...?

Gerlę

a pewno, że darmowe..
a to ze strony sephora.pl:
Cytat:
Do czego służą małe plastikowe pojemniczki i szpatułki na regałach z produktami do pielęgnacji skóry?

Są to pojemniczki na próbki, które na życzenie Klienta może przygotować Konsultantka, jeśli tylko tester produktu, którym Klient jest zainteresowany, jest dostępny.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 19:00   #6
agatkad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 352
Dot.: Próbki podkładów Guerlain...?

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Gerlę

a pewno, że darmowe..
a to ze strony sephora.pl:
Heh dzieki za pomoc!!!
agatkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.