czy ktoś zna sposób??wypróbowany produkt?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-07, 16:22   #1
hope88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 100

czy ktoś zna sposób??wypróbowany produkt??


witam.mam mały problem otórz pomiędzy 1 i 2 zrobiło mi się małe przebarwienie.czy macie jakieś sposoby na małe prebarwienia na ząbkach??czy da się je usunąć samemu czy niestety już tylko podostaje dentysta?? kolejne pytanko czy ktoś stosował pastę Peaarl Drop??na kogoś zadziałała??? bo blendamed 3D white jest masakrycznawogóle nie wybiela

moze któraś zechce ogólnie napisać co stosuje do higieny jamy ustnej??? mój uśmiech jest w miarę ładny ale przydałoby mu sie nieco blasku
hope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 23:16   #2
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: czy ktoś zna sposób??wyprubowany produkt??

Nie używałam Pearl Drops, ale używałam White Pearl, to taki żel, który się nakłada na takie szyny gumowe i trzyma 20 min na zębach. Jestem bardzo zadowolona. Wszyscy mi mówili, że mi się ładnie zęby wybieliły. Jestem córką dentysty i nigdy jakoś specjalnie żółtych nie miałam, ale naprawdę było widać różnicę. Jeśli ktoś ma bardzo wrażliwe zęby to nie polecam - podczas stosowania (2-3 dzień) były trochę bardziej uwrażliwione, ale dla mnie dało się przeżyć wydaje mi się, że powinna poradzić sobie z twoim przebarwieniem cena to ok 50-60 zł za dwie tubki (dwie osoby używały i jeszcze zostało)
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.