Krem z dodatkiem czegoś... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-14, 11:32   #1
milunia ania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 16
Question

Krem z dodatkiem czegoś...


Witam wszystkich i proszę o pomoc kosmetyczkę lub wizazanki. a moj problem polega na tym ze mam cere mieszaną z nielicznymi wągrami i małymi krostkami w strefie T czyli czoło nos broda ktore to miejsca dodatkowo sie swieca. A na policzkach mam raczej normalna. stosuję loreala NUTRI BRONze, który mi odpowiada po probowaniu wielu kremów, jest taki nawilżający i dodaje kolorku, lecz niestety cera po kilku godzinach się błyszczy. szukam teraz jakiegos kremiku nie zapychajacego powiekszonych porów, dodam ze mam 27 lat. i od dluzszego czasu nie uzywam podkładów i pudrów, chyba że z okazji świeta większego lub wesela, a teraz gdy jest na dworze zimniej i przychodze do pracy gdzie jest dosyc ciepło, wychodzą mi takie czerwone plamki na twarzy, po bliznach, nie wyleczone jeszcze krostki, wogole wygladam wtedy jak bym cala noc nie spala, taka zmeczona cera na twarzy.
W zwiazku z tym Moze macie jakies wyprobowane kremy lub żele do twarzy, może z dodatkiem jakiegos kolorku (pudru) które by byly w miare lekkie do codziennego stosowania i nie meczyly po kieszeni.
Pozdrawiam
milunia ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 12:37   #2
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Krem z dodatkiem czegoś...

Poszukaj wśród kremów tonujących. One są z dodatkiem "czegos" właśnie. To jakby połączenie kremu i podkładu. Ma takie Vichy, Lavera, Nivea chyba też i na pewno mnóstwo innych. Co do zapychania to kwestia indywidualna, musisz poczytać na biochemii co potencjalnie może zagrażać. Jednak blizn nic nie zamaskuje skuteczniej niż dobry makijaż.
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.