problemy z cerą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-17, 16:18   #1
arianrhod
Raczkowanie
 
Avatar arianrhod
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 53
Question

problemy z cerą


witam! mam problem ze swoją cerą. mam 20 lat i zawsze byłam święcie przekonana, że jest tłusta. świadczyła o tym liczba pryszczy, wągrów, silne przetłuszczanie i nierówny koloryt. z czasem zauważyłam, że policzki stają się przesuszone i czerwienieją mi na mrozie (co wcześniej nie miało to miejsca). zauważyłam też, że źle reagują na środki matujące. zatem z tłustej twarzy przeszłam do etapu mieszanej. a teraz zauważyłam postępujące przesuszanie nosa. pojawiają się suche skórki, skóra jest ściągnięta i piecze, czerwienieje na mrozie. pomaga jej dopiero podwójna porcja kremu nawilżającego i żel do mycia dla cery suchej i wrażliwej (odstawiłam ten dla tłustej i mieszanej). pryszcze pojawiają się sporadycznie (głownie na brodzie i czasami na czole), a zaskórniaków też jest mniej. czy to możliwe, żeby moja cera robiła się sucha i wrażliwa??? proszę o odp., bo sama nie wiem, co o tym myśleć.
__________________
"let's not go to Camelot. it's a silly place"
arianrhod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 20:17   #2
maltusia87
Rozeznanie
 
Avatar maltusia87
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 657
Dot.: problemy z cerą

poprostu twoja cera z tlustej zrobila sie slucha.Zacznij uzywac nawilzajacych kosmetykow i odstaw wszystkie zluszczacze.
maltusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.