pomocyy. problem z cerą :( zdjęcie :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-08, 11:09   #1
helpp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2

pomocyy. problem z cerą :( zdjęcie :(


Czesc dziewczyny już jestem tak załamana, że chyba w was moja ostatnia deska ratunku! Kiedyś nie miałam problemów z cerą, od czasu do czasu coś wyskakiwało a teraz? Nie wiem jak z tym walczyć, bo próbowałam już różnych specyfików i nic Może któraś z was miała podobny problem i powie mi jak sobie z nim poradziła?
Przepraszam za to okropne zdjęcie ale tylko tak mogę wam przybliżyć o co chodzi.

3.jpg
helpp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 11:13   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: pomocyy. problem z cerą :( zdjęcie :(

byłas u dermatologa?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 11:15   #3
helpp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: pomocyy. problem z cerą :( zdjęcie :(

Tak ale chyba pójdę do innego bo tamten nic konkretnego nie powiedział tylko przypisał maść, która nic nie pomogła
helpp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 11:33   #4
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: pomocyy. problem z cerą :( zdjęcie :(

A jak długo ją stosowałaś?
Maść nie zadziała tak od razu, to wymaga czasu.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 11:36   #5
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Post Dot.: pomocyy. problem z cerą :( zdjęcie :(

jeszcze nie jest z Tobą tak źle
miałam dużo gorszą cerę i też żaden dermatolog mi nie pomógł; dopiero na wizażu dowiedziałam się o retinoidach i teraz, po 7 miesiącach leczenia moja cera jest w miarę normalna(tylko czasem coś wyskoczy-głównie przed okresem).
przeczytaj sobie ten artykuł i wybierz któryś preparat z listy na końcu. jest tam napisane, że można je tylko na receptę ale ja od dłuższego czasu kupuję retionoidy i to zawsze bez recepty.

http://www.wizaz.pl/images/retinoidy/
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 13:55   #6
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: pomocyy. problem z cerą :( zdjęcie :(

Detreomycyna 2%. To maść. Podobno b.dobra na trądzik. Niby jest na recepte ale mi pani w sklepie powiedziała że jesli chce na trądzik to mi sprzeda bez-wiec kupiłam. Efekty -REWELKA jak dla mnie. Pomogła mi nie tylko na trądzik ale na wszelkie inne zmiany skórne.Gdy tylko wyskoczy mi coś nieporządanego na skórze to automatycznie siegam po tę maść i schodzi. Pomoglo mi nawet na uczulenie z którym długo walczyłam wieloma lekami.
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 13:56   #7
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: pomocyy. problem z cerą :( zdjęcie :(

Detreomycyna 2%. To maść. Podobno b.dobra na trądzik. Niby jest na recepte ale mi pani w sklepie powiedziała że jesli chce na trądzik to mi sprzeda bez-wiec kupiłam. Efekty -REWELKA jak dla mnie. Pomogła mi nie tylko na trądzik ale na wszelkie inne zmiany skórne.Gdy tylko wyskoczy mi coś nieporządanego na skórze to automatycznie siegam po tę maść i schodzi. Pomoglo mi nawet na uczulenie z którym długo walczyłam wieloma lekami.
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-08, 14:42   #8
betikak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Dot.: pomocyy. problem z cerą :( zdjęcie :(

Miałam coś takiego, mnie pomógł tormentiol (tylko później trzeba używać przez jakiś czas kremów nawilżających)
betikak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 14:46   #9
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: pomocyy. problem z cerą :( zdjęcie :(

Spróbuj może Acne Derm.To krem z kwasem azelaionowym przeznaczony dla osób z trądzikiem i przebarwieniami.Kupisz go w aptece bez recepty.Do tego jakiś leciutki krem nawilżający bo kwasy wysuszają skórę.A na dzień jakiś lekki filtr faktor co najmniej 40. Jeżeli nie masz problemów naczynkowych polecam Anthelios Fluide Extreme La Roche Posay,lekkie filtry ma też Vichy i Bioderma. Do mycia twarzy coś łagodnego co nie wysusza skóry. Przede wszystkim NIE WYCISKAJ KROST!Możesz je smarować punktowo np:Effaclarem A lub wodą utlenioną w żelu (słyszałam,że jest bardzo dobra). Poszukaj dobrego dermatologa i głowa do góry. Będzie dobrze
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 15:57   #10
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: pomocyy. problem z cerą :( zdjęcie :(

Nagłe pogorszenie cery skad j to znam
Mozesz na początek spróbowac kuracji brevoxylem(ok.20zł w aptece) mi troche pomógl stosowalam tez tormentiol ale raczej prawie mi nie pomógł Moze sie przeziebiłaś (wtedy tez mozna sie spodziewac wysypu, trzymanie brudnej komorki przy twarzy niestety tez moze rozsiewac bakterie)
Nie wyciskaj bo pozostana Ci blizny. Pielegnuj cere jak nie bedzie efektów to moze zainwestuj w krem z kwasem. Zdawaj relacje Trzymaj sie
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 16:33   #11
writer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 255
Dot.: pomocyy. problem z cerą :( zdjęcie :(

Cytat:
Napisane przez Ashaai Pokaż wiadomość
Detreomycyna 2%. To maść. Podobno b.dobra na trądzik. Niby jest na recepte ale mi pani w sklepie powiedziała że jesli chce na trądzik to mi sprzeda bez-wiec kupiłam. Efekty -REWELKA jak dla mnie. Pomogła mi nie tylko na trądzik ale na wszelkie inne zmiany skórne.Gdy tylko wyskoczy mi coś nieporządanego na skórze to automatycznie siegam po tę maść i schodzi. Pomoglo mi nawet na uczulenie z którym długo walczyłam wieloma lekami.

z tego co wiem, detreomycyna to antybiotyk, i to silny, który przy dłuższym stosowaniu moze dawac skutki niepożadane (łącznie z uszkodzniem szpiku). ale slyszalm ze przy takich zmianach, jak juz nic nie pomaga, to podobno rewelacyjkna jest masc ichtiolowa. mozna ja kupic w aptece bez recepty i chyba nie jest droga.
writer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-08, 21:29   #12
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: pomocyy. problem z cerą :( zdjęcie :(

Tak wiem ze detreomycyna to antybiotyk. Ale jesli chodzi o mnie nigdy nie miala potrzeby stosować jej długo. Bo baaaardzo szybko pomagała. Na inne zmiany pojawiające sie użyłam tylko tez pare razy i spokojnie na długo mogłam odstawić. Jak każdy antybiotyk może wywowłać skutki niepożądane ( zreszta jak wiekszość leków...czytająć wiekszość recept można sie przerazic). Dlatego dobrze przeczytać ulotke i podpytać lekarza lub farmaceutykę.Ja jedynie polecam z doświadczenia własnego i sporej grupy innych ludzi i z polecenia farmaceutki.Ty bardziej ze dziewczyna pisze ze to dość spore problemy na które specyfiki nie pomagaja.
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 21:51   #13
Kate91
Przyczajenie
 
Avatar Kate91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Daleko;]
Wiadomości: 2
Dot.: pomocyy. problem z cerą :( zdjęcie :(

Z tego co widzę jest to typowy trądzik. W tym przypadku nie warto wydawać na kosmetyki bo one tylko delikatnie czyszcza,łuszczą ale NIE LECZĄ!! Twoja jedyną ,,deską ratunku" jest LEKARZ DERMATOLOG. Już kilka wizyt może być dla Ciebie zbawieniem!! Pamiętaj o systematyce powodzenia)
Kate91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 00:03   #14
justa84_
Raczkowanie
 
Avatar justa84_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin/Suwałki
Wiadomości: 159
GG do justa84_
Dot.: pomocyy. problem z cerą :( zdjęcie :(

Ja polecam acne derm (tutaj trzeba cierpliwosci) oraz tonik z kwasem AHA/BHA 10%, a jesli jest to twoja poczatkowa droga z kwasami to na poczatek BHA 2% i oczywiscie do tego stabilny filtr.
__________________
<-- ... Si vis amari Ama ...-->
justa84_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 15:33   #15
lena2306
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 46
Smile Dot.: pomocyy. problem z cerą :( zdjęcie :(

A ja pielęgnuje moje blizny.. miałam stan skóry podobny do ciebie a zrobiłam tak: kupiłam mydło siarkowe (3 złote) i taka gąbkę ale nie zwykła tylko ta okrągłą nie wiem jak ona sie nazywa ale zwykła tez może być (tylko szorstka) i myłam sobie skóre trąc gąbką namydlona mydłem siarkowym. Skóra jest po tym strasznie głacviutka i jesli masz wągry to wszystkie wychodzą wiadomo zamiast pryszczy robią się blizny i wtedy do walki wkraczaja : TORMENTIOL (kosztuje ok. 5 zł) , krem PERFECTA No problem (gruszkowy , kosztuje jakies 10 zł,wygładza skórę,wyrównuje i zbladza blizy dla mnie był rewelacyjny,fajna konsystencja i nadaje fajny kolor skórze i łądnie pachnie) , EXCIPIAL (taki krem ale ma działanie podobne do Tormentiolu ja stosowałam ty nie musisz) a potem krem BAMBINO (nawilża i wklepany na noc powoduje że mniej pryszczy wychodzi mi przynajmniej,no i 3 zeta kosztuje) .. Mam wrażliwa skórę wiec musiałam ją nawilżac I pamiętaj plamki zawsze możesz zakryć korektorem maskuja sie swietnie.. Tylko pamietaj NIE WYDUSZAJ Ja to robiłam za pomoca mydła siarkowego ..
lena2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 15:38   #16
lena2306
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 46
Smile Dot.: pomocyy. problem z cerą :( zdjęcie :(

aha za pomoca tormentiolu blizny zaschły i zeszły w ok. 2 dni
lena2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.