Zobaczcie zdjecie !!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-06, 11:55   #1
indiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 141
Unhappy

Zobaczcie zdjecie !!!!!


Dziewczyny to sa moje brwi MAKIJAZ PERMANENTNY po poprawce czyli dwa razy juz bylam ..... chce poznac wasze opinie zanim powiem Am o co mi chodzi zobacze czywidzicie to samo Czekam prosze piszcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.JPG (32,6 KB, 638 załadowań)
indiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 11:57   #2
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Zobaczcie zdjecie !!!!!

Brwi chyba nie są takie same?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 11:58   #3
indiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 141
Angry Dot.: Zobaczcie zdjecie !!!!!

dodam ze makijaz robilam nie w polsce nie wiem co robic dodam jeszcze jedna fotke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz2.JPG (31,7 KB, 507 załadowań)
indiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 12:02   #4
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Zobaczcie zdjecie !!!!!

Zgadzam się, brwi nie są takie same.
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 12:04   #5
indiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 141
Thumbs down Dot.: Zobaczcie zdjecie !!!!!

W niektorych miejscach mam takie zgrubienia.... nierowny kontur... na koncu jednej brwi wielka kropa.... Zastanawiam sie czy dac jej znowu poprawiac a jak spieprzy?? nie wiem czy wogole da sie to porawic trzeba by je pogrubic jeszcze jestem bardzo zmartwiona
indiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 12:04   #6
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Zobaczcie zdjecie !!!!!

przod(twojej) lewej jest jakby dluzszy i jest jakby szersza w polowie ,o to chodzi?
no tak jakby niestarannie zrobione,aczkolwiek nie znam sie na takim makijazu
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 12:17   #7
DAVIDKA
Raczkowanie
 
Avatar DAVIDKA
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Paryz
Wiadomości: 439
Dot.: Zobaczcie zdjecie !!!!!

indiunia ,ja rowniez widze ze brwi sa zle zrobione Kurcze tak mysle ze jedynym ratunkiem byloby dopasowani cienszej brwi do grubszej, pytanie tylko czy wtedy nie beda one za wyraziste ?
__________________
Zycie jest wyzwaniem , podejmij je
DAVIDKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-06, 12:18   #8
indiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 141
Unhappy Dot.: Zobaczcie zdjecie !!!!!

no i oto moje brewki z boku i z przodu jeszcze raz dziewczyny w miare mozliwosci poradzci doradzcie wizaz3.jpg

wizaz4.JPG

wizaz5.JPG
indiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 12:21   #9
indiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 141
Question Dot.: Zobaczcie zdjecie !!!!!

Jak narysowala kredka brwi zeby mi pokazac jak beda wygladaly bylo ok a teraz zupelnie nie przypominaja tamtych sa wogole jakby je moja 2 letnia corka narysowala ... Nie wiem co robic za miesiac bede w polsce mieszkam w lodzi
indiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 12:24   #10
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Zobaczcie zdjecie !!!!!

Oj, na tych z boku jeszcze lepiej widać, ze nie są równe. Ja bym nie szla już do tej samej pani, która Ci to robiła.... Poszukaj kogoś sprawdzonego i idź na poprawke
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 12:27   #11
indiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 141
Dot.: Zobaczcie zdjecie !!!!!

najgorsze jest to ze jade do POlski za miesiac i bede miala wesele (nie moje ) jak ja tam pojde ?? przez ten miesiac siedze w dziurze gdzie jest jedna kosmetyczka walasnie owa zdolna Pani :/
indiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-06, 12:40   #12
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Zobaczcie zdjecie !!!!!

Ja bym już po pierwszym razie nie szła do tej osoby. Po prostu popraw to w Polsce, zapytaj koleżanki, poszukaj w internecie. Chyba lepiej sobie zafundować poprawkę, niż tak chodzić. Takie jest moje zdanie.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 15:32   #13
madmłazel_chanell
Raczkowanie
 
Avatar madmłazel_chanell
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: paradise
Wiadomości: 350
Dot.: Zobaczcie zdjecie !!!!!

narazie możesz probować kredką poprawić ( do czasu az tego nie wyrówna jakas PROFESJONALISTKA)
od poprzedniej 'kosmetyczki' żądaj zwrotu kosztów.
Bedzie dobrze, nie jest to katastrofą chociaż przyznam, że ciekawie to nie wygląda jak się przyjrzeć.
Pozdrawiam i głowa w górę
__________________
jedna z tych co w moment myśli kradną
zniewalają wzrok już
nie uciekniesz w stronę żadną

madmłazel_chanell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 16:10   #14
kajtecek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 175
Dot.: Zobaczcie zdjecie !!!!!

Moja poprzedniczka ma rację zażądaj zwrotu kosztów.Najlepszy tego typu salon jest ponoć w Warszawie,sama chcę za jakiś czas robic tam brwi(z tym że ja naturalnych prawie w ogóle nie posiadam).W moim mieście i okolicach są takie usługi ale boję się własnie takich "efektów" ,więc wolę zapłacić więcej i jechać dalej-jeśli faktycznie się zdecyduję .Pozdrawiam i bądź dzielna
kajtecek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 19:37   #15
indiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 141
Red face Dot.: Zobaczcie zdjecie !!!!!

Jestesm umowiona na 9 lipca z ta kobieta, zobaczymy co z tego wyjdzie... powiem ze musze poprafic cale brwi i ze nie ufam jej umiejetnosciom w tej kategorii.... np. oczyszczanie twarzy robi super , i zarzadam zwrotu kosztow zaplacilam na polskie ok 900 zl .
indiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 20:23   #16
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Zobaczcie zdjecie !!!!!

Napisz jak poszło po wizycie u niej
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 21:09   #17
indiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 141
Dot.: Zobaczcie zdjecie !!!!!

napewno napisze, mam nadzieje ze odda kase napewno latwiej byloby dogadac sie z Polka nawrzeszczalabym i juz ale jak ta mnie do tego zmusi to i na nia nawrzeszcze Chociaz wolalabym zeby nie bylo to konieczne ale znam kilka historii z forum gdzie kosmetyczki zachowywaly sie jak krolowe chociz dziewczynom gow...n...o na twarzy odwalily :/
indiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 23:13   #18
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Zobaczcie zdjecie !!!!!

Moim zdaniem lewa jest zdecydowanie nierówna.
Całość niestety nie tworzy ładnego efektu.
Ostatnio "koleżanka" z pracy - używam cudzysłów - dlatego że jest nieco ode mnie starsza - również zrobiła sobie brwi i są o niebo lepiej wykonane.

Mam nadzieję, że uda Ci się je z sukcesem poprawić.
Zwrot pieniędzy to już inna sprawa.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 00:28   #19
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Zobaczcie zdjecie !!!!!

Indiuniu nie chcę Cię zasmucać, ale niestety te brwi nie są prawidłowo wykonane, nie są nawet średnio dobrze wykonane ! Sama nie wykonuje makijażu permanentnego, ale mam o nim jakieś pojęcie, bo swojego czasu pracowałam z dziewczynom, która to wykonywała i się troszkę napatrzyłam ! Niestety tej pani nie wyszły ani początki, ani wzniesienia, ani grubość, ani także zakończenia ! Każda z tych brwi jest inna! Jeszcze Twoja prawa jak cię mogę, ale niestety ta grubsza brew, czyli lewa nie za ciekawie jej wyszła no i ta grubsza końcówka zakończona nie wiem czym ... Troszkę szkoda ! Moim zdaniem powinnaś udać się na poprawkę, ale na pewno nie do tej pani, lecz do kogoś polecanego! Czasami lepiej zapłacić za usługę troszkę więcej w końcu jakiś czas będzie Ci ten makijaż towarzyszył! Mam nadzieję, że uda się wszystko ładnie poprawić ! Niestety tak już jest, że na kurs takiego makijażu może pójść każdy bez względu na zdolności manualne i artystyczne! A że jest na tym jakiś zarobek i jest to w jakiś sposób usługa, na którą jest zapotrzebowanie to każdy chce ją wprowadzić do swojej ofert ... ale niestety efekty takich osób są czasami kiepskie ! Dlatego uważam, że zarówno w tym przypadku jak i w przypadku jakichkolwiek tatuaży na ciele nie należy oszczędzać na pieniądzach! Dobrze wykonana usługa jest warta swych pieniędzy!
Trzymam kciuki i mam nadzieję, że i brewki będą śliczne po poprawce i że uda Ci się odzyskać pieniążki ! Pozdrawiam i całuję !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 15:42   #20
indiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 141
Dot.: Zobaczcie zdjecie !!!!!

JA na pieniazkach nie oszczedzalam... cena byla 30 tysiecy koron islandzkich to naprawde duzo a ta kobitka bez zadnych umiejetnosci .... zalamala mnie poprostu. jak ja pytalam to mowila ze wiele osob juz u niej to robilo ze pieknie bede wygladala itp , nie wiem co to za typ ludzi ale ja bym sie na jej miejscu zapadla pod ziemie pieniadze bym w zebach przyniosla i zamknelabym chyba swoj salon nie no bez przesady ale napewno nie wykonywalabym tego zabiegu bez przeklonania o wlasnych umiejetnosciach . jeszcze rozmawialam ze znajoma islandka mowila zebym wydrukowala jej zdjecia starannie wykonanego makijazu i jej pokazala macie jakies fotki permanentu brwi??
indiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 22:11   #21
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Zobaczcie zdjecie !!!!!

Nie polecałabym Ci już iść do tej pani ! Moim zdaniem powinnaś udać się do kogoś innego, bo jeszcze da się z tymi brwiami coś zrobić, ale jak ta pani się znowu do nich dobierze ... to mam wrażenie, że wyjdzie jeszcze gorzej i tu nawet dobre zdjęcie nic nie pomoże ! Jeśli nie ma do tego zdolności to ich nie nabędzie patrząc się na fotkę!
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 23:05   #22
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: Zobaczcie zdjecie !!!!!

Wspolczuje Ci ogromnie ,bo sama przezywam podobna sprawe i wiem jak to jest jak sie patrzy w lustro.Sama jak patrze,to mnie szlag trafia,ze trafilam na taka partaczke...i jeszcze na cos takiego sprzedalam swoj rower
Tak, masz racje,powinna w zebach przyniesc pieniadze,ale z wlasnego doswiadczenia wiem,ze nawet mimo,ze sama zaproponowala zwrot,to jak co do czego doszlo to na czas mojego pobytu w Polsce zamknela zaklad ,a jak dzwonilam,pozniej do niej nawet napisalam zadanie zwrotu,to jeszcze mnie bezczelna zaczela straszyc tym,ze jak nie przestane jej nachodzic to na mnie policje nasle,ze chce wyludzic pieniadze...Nawet jej mezulek mnie straszyl ze w betonowych butach bede plywac.
Teraz jestem w kropce,bo musze miec opinie innej linergistki,a zadna sie nie podpisze pod czyms takim.Kazda mowi,ze zle i wogle,ale zadna nie chce wystawic opinii i tak sprawa stoi w miejscu.No coz...tak jak lekarze,prawnicy...klika. .kazdy kreci nosem,ale zaden nie podpisze i nie oceni na pismie pracy innegoNie chce tu nikogo obrazac,ale tak to mi wyglada.

Po za tym..kazda mowi bym najpierw probowala to usunac..rozjasnic maksymalnie..by cos mozna bylo z tym zrobic,bo tak to co moze..jedynie druga Ci domaluje taka gruba jak pierwsza brew.
Na pocieszenie dla Ciebie moge dodac,ze ja mam spartaczone jeszcze usta i kreski na powiekach..ze tez zachcialo mi sie robic akurat u niej full service i od razu zaplacilam

I dziewczyny maja racje..nie daj sie jej juz za zadne skarby tknac.,bo ze zlosci lub faktycznie nieumiejetnosci calkiem CI wyglad schrzani..Ja tez zaluje,ze dalam jeszcze dalej na sobie eksperymentowac na niby poprawkach..w efekcie jedynie powielala i domalowywala to co bylo i tak juz zle...zamiast korygowac za wczasu.
Na poprawke faktycznie idz do kogos czyja prace widzialas na zywo...nie gwarantuje to niczego,ale zawsze cos i nie daj sie zwiesc tak jak ja fotka.

Trzymam kciuki by wszystko dobrze sie skonczylo
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76


elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 08:24   #23
indiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 141
Dot.: Zobaczcie zdjecie !!!!!

DZiekuje i tez wspolczuje ale na twoim miejscu to bym wynajela bandziorow zeby zdemolowali jej salo a co niech i ona odczuje spore koszta
indiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 08:47   #24
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Zobaczcie zdjecie !!!!!

Na makijażu trwałym nie znam się ani trochę, ba, nawet henny nigdy na brwiach nie miałam, ale widzę, że coś w tych brwiach nie gra. Moim zdaniem są po pierwsze nierówne, a po drugie kształt chyba też nie jest najszczęśliwszy. Też bym więcej nie poszła do tej zdolnej kosmetyczki, chyba, że po zwrot kosztów
Jedynym plusem jest to, że możesz trochę skorygować brwi brwi cieniem/kredką i czekać aż barwnik się złuszczy. Myślę, że po kilku dniach (do wesela)barwnik troszkę zblednie i brwi nie będą tak bardzo rzucały się w oczy.

Jak wrócisz do Polski, to najlepiej zrób rozeznanie na temat dobrych salonów, może znajome też robiły makijaż, mogą kogoś polecić? Może nawet na forum są dziewczyny, które znają dobrą kosmetyczkę, która zajmuje się makijażem permanentnym.
I sugeruję jeszcze nieco jaśniejszy odcień brwi, bo widzę, że masz jasne włosy więc moim zdaniem brwi też powinny być delikatnie jaśniejsze (oczywiście ciemniejsze od włosów ).

Życzę powodzenia i udanej zabawy weselnej
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 12:08   #25
tissai
Rozeznanie
 
Avatar tissai
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 978
Dot.: Zobaczcie zdjecie !!!!!

moim zdaniem nie powinnaś do niej iść, bo może być jeszcze gorzej..a tak to może ktoś bardziej profesjonalny będzie w stanie to poprawić
tissai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 16:38   #26
indiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 141
Dot.: Zobaczcie zdjecie !!!!!

a jeszcze wstawie fotke tuz po powrocie za pierwszym razem , czy one mialy prawo tak wygladac ???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WIZAZ.jpg (16,0 KB, 55 załadowań)
indiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.