Pomysły na metamorfozę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-25, 11:00   #1
pinacoladka95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 225

Pomysły na metamorfozę?


Czy jestem ładna? Zgrzeszyłabym gdybym powiedziała, że jestem niezadowolona ze swojego wyglądu. Doceniam to co mam, choć nie ukrywam, że często czuję się zakompleksiona, chociażby przez mój krzywy nos.
Każdy chyba dąży do tego, by mieć własny styl, własny wizerunek, by dbać o siebie.
Dlatego chciałabym zasięgnąć od was porady Chciałabym coś w sobie zmienić, coś co by sprawiło, że wyglądałabym nieco lepiej. Czy to ubiór, makijaż, odpowiednie uczesania, obcięcie włosów czy nawet zmiana ich koloru - jestem otwarta na wszelkie propozycje i uwagi.
[IMG=http://img24.imageshack.us/img24/7259/mjboze.th.jpg][/IMG]

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-10-25 o 18:14 Powód: załączenie zdjęcia - regulamin
pinacoladka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 11:16   #2
kropeczkaa89
Raczkowanie
 
Avatar kropeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 280
Dot.: Pomysły na metamorfozę?

Co ty gadasz nos masz jak najbardziej normalny i w ogóle ładna z Ciebie dziewczyna. Myślę, że fryzurkę masz jak najbardziej odpowiednią a co do koloru to hmm... może jakieś jasne brązy co do makijażu sugeruję,ze jesteś jeszcze młoda (ale nie wiem więc nie oceniam) to jeśli już to jakieś ciepłe kolory jeśli chodzi o cienie ewentualnie jakiś jasny róż na policzki, a co do ubioru to chyba nie ma co zarzucić.
kropeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 11:27   #3
pinacoladka95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 225
Dot.: Pomysły na metamorfozę?

Cytat:
Napisane przez kropeczkaa89 Pokaż wiadomość
Co ty gadasz nos masz jak najbardziej normalny
na tych zdjęciach akurat nie widać, ale niestety, garbek miałam już od małego a na dodatek, na wskutek ostatniego wypadku (w tym złamanie), górna część nosa się jakby cofnęła, nie wiem jak to nazwać, ogólnie nie za fajnie to wygląda..

Cytat:
Napisane przez kropeczkaa89 Pokaż wiadomość
fryzurkę masz jak najbardziej odpowiednią a co do koloru to hmm... może jakieś jasne brązy
ostatnio właśnie się na taki brąz pokusiłam, wybrałam najdroższą farbę w sklepie a kolor i tak po tygodniu strasznie wypłowiał, dlatego chyba będę musiała zakupić nieco ciemniejszy odcień, żeby uzyskać pożądany efekt

Cytat:
Napisane przez kropeczkaa89 Pokaż wiadomość
co do makijażu sugeruję,ze jesteś jeszcze młoda (ale nie wiem więc nie oceniam)
do szkoły nie maluję się oczywiście, ale tu mi bardziej chodziło o makijaż nadający się na imprezę czy tam jakieś wyjątkowe spotkania
pinacoladka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 11:36   #4
aga22hair
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Pomysły na metamorfozę?

Cytat:
Napisane przez pinacoladka95 Pokaż wiadomość
Czy jestem ładna? Zgrzeszyłabym gdybym powiedziała, że jestem niezadowolona ze swojego wyglądu. Doceniam to co mam, choć nie ukrywam, że często czuję się zakompleksiona, chociażby przez mój krzywy nos.
Każdy chyba dąży do tego, by mieć własny styl, własny wizerunek, by dbać o siebie.
Dlatego chciałabym zasięgnąć od was porady Chciałabym coś w sobie zmienić, coś co by sprawiło, że wyglądałabym nieco lepiej. Czy to ubiór, makijaż, odpowiednie uczesania, obcięcie włosów czy nawet zmiana ich koloru - jestem otwarta na wszelkie propozycje i uwagi.
[IMG=http://img24.imageshack.us/img24/7259/mjboze.th.jpg][/IMG]
cześć kochana! ja jestem fryzjerką,mogła bym ci poradzić abyś wybrała się do dobrego fryzjera który doradzi ci jaka fryzura będzie dla ciebie korzystna,trzeba pamiętać o tym by sugerować się typem urody i kształtem tważy czasami Zle bobrany kolor lub fryzura mogą mogą zepsuć naszą urode i wizerunek pozdrawiam
aga22hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 18:04   #5
pinacoladka95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 225
Fyzura & Make-up...

Otóż mam kilka pytań:
1. Zastanawiam się, jaki jest mój kształt twarzy.. Doszłam do tego, że jest to trójkąt. Jeśli się myle, oświećcie mnie..
2. Jeśli już będę pewna swojego kształtu, powiedzcie, jak modelować twarz? W sensie, w których miejscach kłaść bronzer/róż? etc?
3. W środę mam sesję zdjęciową, wizaż pozostawili mi na własną rękę i nie wiem jak umalować ciekawie oczy Chodzi mi o taki makijaż bez żadnych wydziwień, kilka kolorów paćnąć i tyle.. Pytanie tylko jakie kolory? (oczy mam szaro-niebieskie) ? Siostra powiedziała, że fiolet by pasował, ale ja we fiolecie się czuję jakby mnie ktoś pobił
4. Co z włosami? Chciałabym wreszcie jakiejś zmiany Jednak, żeby długość się nie zmieniła, bo włoski zapuszczam.. Da się coś zrobić?
Jeśli chodzi o grzywę to owszem jest, prosta do linii brwi. Przedziałek mam na środku. Włosy mam naturalnie proste jak drut..

P.S - zdjęć się nie przestraszcie :P
__________________
Nie jem słodkiego, chipsów, fast foodów i zero napojów gazowanych:
2/100


pinacoladka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 18:40   #6
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Fyzura & Make-up...

Ja bym je przede wszystkim pofarbowała - na ciemny brąz.

Najlepiej by było, jeśli różem zaznaczyłabyś tylko kości policzkowe.

Ponadto - przyciemnij cieniem powieki, wytuszuj rzęsy, pociągnij usta błyszczykiem - i będzie ślicznie.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 19:34   #7
chomik_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 71
Dot.: Fyzura & Make-up...

Zgadzam się z SceneQueene z tym,że dodatkowo bronzerkiem maźnełabym czułko nad skroniami...przy trójkatnym kształcie twarzy to się sprawdza
chomik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 19:56   #8
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Fyzura & Make-up...

Masz twarz trójkątną.
Nakładaj podkład na wystające kąciki czoła i najlepiej oby dwie strony brody. Róż leciutko, płasko na kości policzkowe rozprowadzając w kierunku włosów. Natomiast możesz, lecz nie musisz nakładać rozjaśniacz na dolne partie policzków, tuż pod kościami policzkowymi.
Co do fryzury pasowałby klasyczny bob. Jeśli nie bob to taką fryzurę wybrać, aby dolne kosmyki włosów były puszyste, poskręcane czy falowane. Powiększają dolną partię twarzy. No i raczej najlepiej by pasował przedziałek na bok.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 16:50   #9
pinacoladka95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 225
Dot.: Fyzura & Make-up...

Ah mam jeszcze pytanie odnośnie grzyweczki..
Otóż od zawsze miałam prostą, a marzy mi się taka na bok. ale nie długa, w stylu emo, tylko taka krótka Jak myślicie, pasowała by mi?
__________________
Nie jem słodkiego, chipsów, fast foodów i zero napojów gazowanych:
2/100


pinacoladka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 19:10   #10
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Fyzura & Make-up...

Ja myślę, że tak. Ale nie może być zbyt krótka.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 02:42   #11
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Fyzura & Make-up...

A ja na twoim miejscu najpierw poszlabym do kosmetyczki na regulacje brwi to duzo w twarzy zmienia
Korektor pod oczy a co do reszty zgadzam sie z dziewczynami...
tylko co do tego brazu to nie bardzo...za jasna buzie masz do brazu...
chyba ze cos z odcieniem czerwieni
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 12:12   #12
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Fyzura & Make-up...

Przy takim ksztalcie twarzy bedziesz dobrze wygladac w prostej grzywce Spojrz tylko na Chylinska-a wg mnie masz do niej podobny ksztalt twarzy, wyglada super.Taka grzywka optycznie wypelni twarz, a u Cb jst to wskazane.
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 12:48   #13
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Fyzura & Make-up...

Popieram.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 12:32   #14
pinacoladka95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 225
Wakacyjna metamorfoza - blond balejaż?

Witam
Wakacje tuz tuz, ja nigdzie nie wyjezdzam wiec mam duzo czasu dla siebie. Postanowilam ze przez cale wakacje bede pracowala nad wygladem, zeby w nowym roku szkolnym zaskoczyc wszystkim nowym imagem (zrzuce pare kilo, opale sie troszeczke, zapuszcze wlosy)
Mam bardzo jasną cerę i niebieskawo-szare-zielone ( ) oczy. Naturalny kolor włosów mam średni-mysi brąz a od roku farbuję na ciemna czekolade i stwierdzilam ze wygladam w niej dosc ponuro.
Tydzien temu rozjasnilam wlosy do jasnego brazu. Wygladam w tym kolorze o niebo lepiej, jednak dalej uwazam ze to nie jest to.. A mianowicie od pol roku rozwazam sprawe blond balejazu (nie krzykliwa platyna, tylko ladne miodowe pasma). Nie jest to chwilowy kaprys, dlatego prosze aby nie pojawialy sie posty typu "nie rozjasniaj, bo Ci sie pokruszą", "nie warto" itd. Na codzien ich nie bede niczym meczyla (zero prostownic, karbownic,lokowek,suszare k,lakierow,pianek- nic). Do tego bede o nie dbala jak tylko moge. Wiem, ze chocbym nie wiem jak sie starala one po rozjasnianiu nigdy nie beda w pelni zdrowe ale zawsze cos, prawda?
Balejaz zaplanowalam, ze zrobie dopiero pod koniec wakacji. Teraz je obcielam i robie wszystko, zeby jak najwiecej do tego czasu urosly Pewnie za dwa miesiace bede miec niezly odrost, ale postanowilam ze go zalatwie szamponetka.
Propo odrostow!
Jak myslicie, czy przy balejazu istniala by mozliwosc uzupelnienia koloru? Chodzi o to, ze zalozmy po dwoch miesiaca beda juz widoczne odrosty i czy nie dalo by sie samych odrostow rozjasnic, zeby nie katowac reszty wlosow na nowo? Bo po co je rozjasniac ponownie jesli juz sa jasne? Jak dla mnie to bez sensu.
Zalaczam zdjecie, chcialabym byscie mi powiedzialy czy te miodowe pasma beda zeczywiscie pasowaly
Do tego super by bylo, gdyby jakas mila osobka przerobila zdjecie tak jak to opisalam (czyli nie rozjasnic cale wlosy tylko wlasnie balejazyk), bo probowalam niby na specjalnych stronach typu taaz.com, ale tam nie ma do takich odcieni jakie ja bym chciala no a poza tym fryzury wygladaja sztucznie a wlasnie chcialabym zeby wygladalo to realistycznie. Niby widzialam juz siebie w blondzie, ale tylko przez chwile bo na to byla farba nakladana po chwili i nie zdazylam sie napatrzec ale w pierwszej chwili na prawde sie sobie spodobalam
__________________
Nie jem słodkiego, chipsów, fast foodów i zero napojów gazowanych:
2/100


pinacoladka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 16:48   #15
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Wakacyjna metamorfoza - blond balejaż?

Jestem zdania, że blond balejaż to bardzo dobry pomysł.
I właśnie nie bardzo jasny blond, tylko ciepły, miodowy odcień.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:21.