Potrzeba zmiany! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-01, 14:52   #1
Diomene
Raczkowanie
 
Avatar Diomene
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45

Potrzeba zmiany!


Witam!
To pewnie najbardziej popularny powód do zmian i nie będę oryginalna, jeśli powiem, że ostatnio trochę się wydarzyło w moim życiu, straciłam na pewności siebie i dlatego potrzebuję coś w sobie zmienić.
Myślę przede wszystkim o włosach, makijażu i cerze.

włosy - od liceum mam praktycznie taką samą fryzurę, tylko z różną długością - grzywka na bok, długie włosy. Mam wysokie czoło, dlatego zdaję sobie sprawę, że nie mogę jej zapuścić Ostatnio stała się też niesforna i nie chce się dobrze układać. Moje włosy mają tendencję do przetłuszczania się, opadania, a przede wszystkim do rozdwajania. Mimo co miesięcznego podcinania, wciąż nie mogę się pozbyć rozdwojonych końcówek. Choć lubię swój naturalny kolor, jestem nim zmęczona, dlatego myślę o zmianie - zarówno ciącie jak i odcień. Mam raczej prostokątną twarz, wysokie czoło, jaka fryzura mogłaby mi pasować? Co do koloru myślałam o rudym, ale zupełnie nie wiem, czy to dobry pomysł dla mojej karnacji. Doradzicie coś?

makijaż - mam małe oczy, bardzo jasną oprawę oczu (moich rzęs nie widać naturalnie prawie wcale), dlatego nie potrafię rozstać się z czarną kredką. Zazwyczaj używam na powiece szarości, w jakie inne kolory zainwestować? (przy okazji - mam niebieskie oczy, te zielone z ostatniego zdjęcia, to tylko soczewki

cera - wypryski, przetłuszczanie się... Tutaj przejrzę forum w poszukiwaniu inspiracji : )

Z góry dziękuję za wszystkie porady!
__________________
Ouch I have lost myself again
Lost myself and I am nowhere to be found,
Yeah I think that I might break
I've lost myself again and I feel unsafe.
Diomene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 14:56   #2
Diomene
Raczkowanie
 
Avatar Diomene
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Potrzeba zmiany!

Byłam pewna, że załączyłam zdjęcia
__________________
Ouch I have lost myself again
Lost myself and I am nowhere to be found,
Yeah I think that I might break
I've lost myself again and I feel unsafe.
Diomene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 16:14   #3
Madam Coco
Rozeznanie
 
Avatar Madam Coco
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 717
Dot.: Potrzeba zmiany!

Podobają mi się zdjęcia: 3, 5, 9 i 10. Uważam, że mogłabyś sobie przyciemnić blond, aby uzyskać taki złoto-kasztanowy, z brązami przy Twojej delikatnej urodzie bym nie ryzykowała. Brwi i rzęsy możesz przyciemnić henną. Cera? Dobry podkład będzie idealny, chociaż na zdjęciach masz idealną cerę. Rozejrzyj się może za minerałkami? Masz bardzo ładną figurę i nogi, co powinnaś podkreślać. Co do cięcia... hm... nie powiedziałabym, że bez grzywki jest Ci źle, na ostatnim zdjęciu bardzo mi się podobasz. Podobasz mi się też z całą grzywką (zdjęcie 3), a grzywka na bok - jak dla mnie to najgorszy pomysł z pokazanych Nie ścinałabym włosów, bo szkoda, chyba, że chcesz zrobić sobie jakąś szaloną fryzurę. Może coś z pazurem?
__________________
Finezja życia.
Madam Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 20:04   #4
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Potrzeba zmiany!

Ja bym dała grzywkę i hennę. Włosy mi się podobają Zaczęłabym grzywkę szybciej żeby była gęstsza i więcej włosów zaczesała.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 12:35   #5
Diomene
Raczkowanie
 
Avatar Diomene
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Potrzeba zmiany!

Madam Coco, własnie ostatnio zainwestowałam w podkład mineralny - niestety kolor nietrafiony i chyba będzie musiał poczekać na więcej słońca Figurę i nogi staram sie podreślać, tylko kiedy za oknem -20, to aż się odechciewa sukienek, spódniczek czy tunik ;p Zaskoczyłaś mnie trochę tym, że z grzywką na bok to pomysł najmniej dla mnie odpowiedni Na zdjęciu ostatnim był to tylko jednorazowy eksperyment - czy udany? Wciąż nie mogę się zdecydować. Co do szalonej fryzury to nie wiem, czy jestem na to gotowa. Może jakieś propozycje?

Rapifen, sama teraz nie wiem, czemu nigdy wcześniej nie wpadłam na hennę ;p Myślę, że spróbuję
__________________
Ouch I have lost myself again
Lost myself and I am nowhere to be found,
Yeah I think that I might break
I've lost myself again and I feel unsafe.
Diomene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.