duży nos - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-20, 22:20   #1
cinema89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 41

duży nos


witam drogie forumowiczki po raz kolejny! : ) Na próżno szukam dobrej fryzury, ponieważ największym moim felerem jest ogromny nos, czy np kolorenm wlosow mozna troche odwrócić od niego uwage? a może grzywka?. prosze o pomoc. Buziaki!
cinema89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 22:39   #2
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: duży nos

Grzywka potrafi zdziałać cuda w przypadku wydatnego nosa. Radziłabym jednak z nią uważać gdyż, jak się zdaje, masz dość niskie czoło. Powinna być zatem zebrana z czubka głowy.
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 09:01   #3
timida88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 51
Dot.: duży nos

Witam
Jesteś śliczną dziewczyną i myślę, że zbytnio przejmujesz się swoim noskiem
Ale wiadomo my kobiety bez kompleksów żyć nie możemy
Hmm masz piękne duże oczy, usta może z nich zrób atut, zacznij je podkreślać itp. a problem nosa się zmniejszy. Zacznij podkreślać atuty a nie skupiać się na kompleksach. Wiem, wiem ,że łatwo się mówi...
Co do noska to makijaż też może go nieco optycznie zmniejszyć. Co do grzywki to rzeczywiście masz raczej niskie czoło więc optymalnie taka na bok wchodziłaby w grę.
Powodzenia
__________________
No siempre las cosas salen como se quiere
timida88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 09:11   #4
Fureyka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 2 863
Dot.: duży nos

Musisz bawić się z odcieniami podkładów. Pamiętaj, że ciemne wyszczupla, jasne uwypukla. Czyli tam gdzie uważasz, że nosek powinien być węższy to tam nakładasz ciemniejszy podkład
__________________
Wystarczy tylko wierzyć, że się uda...
A uda się na pewno jak sie szczerze wierzy...
Fureyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 15:10   #5
r0zunia
Zadomowienie
 
Avatar r0zunia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: wariatkowo.
Wiadomości: 1 542
Dot.: duży nos

Cytat:
Napisane przez timida88 Pokaż wiadomość
Witam
Jesteś śliczną dziewczyną i myślę, że zbytnio przejmujesz się swoim noskiem
Ale wiadomo my kobiety bez kompleksów żyć nie możemy
Hmm masz piękne duże oczy, usta może z nich zrób atut, zacznij je podkreślać itp. a problem nosa się zmniejszy. Zacznij podkreślać atuty a nie skupiać się na kompleksach. Wiem, wiem ,że łatwo się mówi...
Co do noska to makijaż też może go nieco optycznie zmniejszyć. Co do grzywki to rzeczywiście masz raczej niskie czoło więc optymalnie taka na bok wchodziłaby w grę.
Powodzenia
Cytat:
Napisane przez Fureyka Pokaż wiadomość
Musisz bawić się z odcieniami podkładów. Pamiętaj, że ciemne wyszczupla, jasne uwypukla. Czyli tam gdzie uważasz, że nosek powinien być węższy to tam nakładasz ciemniejszy podkład
zgadzam się dziewczyny!

ja też mam duży nos i żyję!
ciesz się - więcej powietrza możesz na raz wciągnąć!
__________________
'zwykle, gdy los wręcza nam swoje najwspanialsze prezenty, starannie owija je w przeciwności losu...'
r0zunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 15:35   #6
cinema89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 41
Dot.: duży nos

dziękuje forumowiczki! : ) spróbuje sztuczki z tym fluidem, moze to coś da, trzeba jakoś ogarnac mój masajski nos. dziękuje kochane!
cinema89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 21:25   #7
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: duży nos

Masz tak ładne oczy i uśmiech, że na nos już chyba nikt nie zwraca uwagi
Pokombinuj z tymi fluidami i podkreślaj swoje atuty, żeby odwrócić uwagę od wad-a jak się zdaje tych atutów masz całkiem sporo
karolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 21:55   #8
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: duży nos

gdybyś nie powiedziała nie zwróciłabym na nos uwagi : )

są jakieś triki kosmetyczne , że brązerem można skrócić i wyszczuplić nos : ) ale naprawde nie jest źle!
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 06:50   #9
LaLaRe87
Rozeznanie
 
Avatar LaLaRe87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 822
Dot.: duży nos

miss seepy, chciałam to samo napisać - gdyby autorka nie dała tytułu 'duży nos' wcale bym tego nie zauważyła
__________________
zdrowie, fitness, Norwegia, smaczne jedzonko
instagram https://www.instagram.com/lalare_fit/


Moja Marcelinka
LaLaRe87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 08:05   #10
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: duży nos

zgadzam sie z dziewczynami masz piekne oczy jak sie nie myle ciemne wiec moze podkreslaj je zeby odwrocic uwage od nosa hmmm jakiego nosa bo tak naprawde to nie widac ze jest jakis szczegolny..my kobitki mamy obsesje na punkcie wygladu ja np mam wyyysokie czolsko i musze go zakrywacogolnie ladna jestes i nie masz czym sie przejmowac
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 10:57   #11
cinema89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 41
Dot.: duży nos

dziękuje jestescie naprawde kochane! : ) kupiłam niebieski cien bo rpzecyztalamz e pasuje do moich oczy, chłopcy mój nos zauważają, jeden własciwie nawet doradził mi operacje plastyczna, wczesniej on zbytnio mi nie przeszkadzał. Myśle tez o rozjaśnieniu włosów moze to cos ta. taki karmel podobno wygladza rysy : * dziękuje wam!
cinema89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 20:11   #12
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: duży nos

oj, cinema89... nastepnym razem, jak ci ktos doradzi operacje plastyczna, lekko sie usmiechnij i odgryz sie. powiedz np. - zaleznie od tego, co brakuje rozmowcy - okej, pojdziemy razem, niech tobie wyrownaja zeby... tacy idealni ci chlopcy nie moga byc. jesli oni jako zaczepki szukaja twojej slabej strony, zrob to samo. a tak w ogole to na pewno chodzi im tylko o zaczepke. szkoda, ze nie potrafia znalezc ciekawego tematu i zagadac po ludzku, tylko probuja tak nieporadnie, dziecinnie
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 20:49   #13
Surya
Rozeznanie
 
Avatar Surya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 785
Dot.: duży nos

Powiem, że jak patrzę na Twoje zdjęcia to głównie "rzucają mi się w oczy Twoje oczy" (trochę głupio to brzmi ) i uśmiech na środku twarzy w ogóle nie skupiam uwagi także główka do góry poza tym mój nosek także nie należy do najmniejszych i poza wrednym bratem nikt nie zwraca mi na niego uwagi no ale on widuje mnie codzienni także ma czas na analizowanie szczegółów mojej twarzy. Ludzie tak na co dzień raczej odbierają nas jakby to powiedzieć ogólnie
Surya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 21:56   #14
ameliamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław/Gliwice
Wiadomości: 103
GG do ameliamaj
Dot.: duży nos

zgadzam sie z poprzedniczkami- nie zwrocilabym uwagi na nos gdyby nie tytul postu. Jesli juz jednak Ci przeszkadza to na odwrócenie uwagi od nosa dobra jest grzywka- ukosna lub prosta jak kto woli .I rzeczywiscie jak zauważyła poprzedniczka, lepiej zebrana z czubka glowy.
ameliamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 16:23   #15
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: duży nos

Cytat:
Napisane przez cinema89 Pokaż wiadomość
dziękuje jestescie naprawde kochane! : ) kupiłam niebieski cien bo rpzecyztalamz e pasuje do moich oczy, chłopcy mój nos zauważają, jeden własciwie nawet doradził mi operacje plastyczna, wczesniej on zbytnio mi nie przeszkadzał. Myśle tez o rozjaśnieniu włosów moze to cos ta. taki karmel podobno wygladza rysy : * dziękuje wam!
nastepnym razem powiedz:
"nos to tylko nos, zawsze mozna go zoperowac, ale cham zostanie chamem"
gdybys nie napisala ze masz taki "problem" nie zwrocilabym na to uwagi, pewnie to wyolbrzymiasz troche, ale zawsze mozesz sie pobawic podkladami,bronzerami:cmo k:
p.s. sama nie mam super nosa, wiec wiem jak to boli,ale u Ciebie naprawde nie widze problemu
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 13:55   #16
100krotka16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: radom
Wiadomości: 3
Dot.: duży nos

Ja bym bardzo chciala taki nos ! Wygladasz bardzo ladnie. Mój to jest dopiero wybryk :p. Nie dosc ze szeroki to jeszcze go sobie złamałam xD ale żyje !
__________________
walcze z bladą twarzą ! xD
100krotka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 14:33   #17
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: duży nos

Jesteś bardzo ładną dziewczyną i mówię to szczerze. Na Twój nos nie zwróciłabym uwagi, gdybyś o nim nie mówiła. Jak dla mnie Twój nos jest normalny. Wiadomo, że każdy inaczej wygląda - jeden ma niskie czoło, inny wysokie, jeden ma pełne usta, inny wąskie... Wszyscy się od siebie różnią. Jeżeli tak bardzo nie lubisz swojego nosa to zwróć uwagę na piękne oczy i wydatne usta. Niejedna chciałaby wyglądać jak Ty.
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:17.