Nowy fryz? :) czemu nie?? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-14, 16:52   #1
sylwia_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 8

Nowy fryz? :) czemu nie?? :)


We mnie też odezwała się kobieca natura i wzięło mnie na zmiany. Mogłybyście mi coś doradzić jeśli chodzi o fryzurę? Jakieś cięcie, kolor i makijaż? Na co dzień to tylko tusz i czasem czarna kredka.jaki makijaż pasuje do mnie?
sylwia_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 17:36   #2
LoveCanada
Raczkowanie
 
Avatar LoveCanada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Europejska Stolica Kultury 2016 ;)
Wiadomości: 140
Dot.: Nowy fryz? :) czemu nie?? :)

mysle, ze kreska wokol oczu nie jest najlepszym pomyslem - postaw na naturalnosc - tusz + delikatna kreska tuz nad linia rzes (mozesz dodac jakis bazowy cien)
co do wlosow - powinnas postawic na cieply braz (ladny kolor masz na 3 zdjeciu)
proponuje tez, zebys przyciemnila brwi - nie moga tak znaczaco odstawac od wlosow
LoveCanada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 22:29   #3
sylwia_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 8
Dot.: Nowy fryz? :) czemu nie?? :)

Dzięki a co z cera? Jak najlepiej dobrać puder?
sylwia_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 08:26   #4
LoveCanada
Raczkowanie
 
Avatar LoveCanada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Europejska Stolica Kultury 2016 ;)
Wiadomości: 140
Dot.: Nowy fryz? :) czemu nie?? :)

Wszystko zależy od tego jaką masz skórę (suchą, tłustą, etc.). Osobiście polecam CI puder prasowany (rozświetlający - przy suchej skórze, matujący - przy tłustej).
Pozdrawiam : )
LoveCanada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 22:46   #5
fizja
Raczkowanie
 
Avatar fizja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 66
Dot.: Nowy fryz? :) czemu nie?? :)

masz ładną urodę i wykorzystuj to odstaw kredkę, bo zbyt mocno malujesz oczy :P ewentualnie maluj zewnętrzne kąciki oczu albo górną powiekę w 3/4 oka
Co do fryzurki- myślę, że blond byłby idealny
__________________



16.02.2010
szczęśliwa
fizja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 16:23   #6
sylwia_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 8
Dot.: Nowy fryz? :) czemu nie?? :)

hmm... blond... nie jestem za bardzo za tym kolorem gdybym jeszcze wiedziała jak bym wyglądała w blondzie to co innego... i jest jeszcze jeden problem mam bardzo jasna karnacje i ciężko dobrać i jasny kolor jakiejkolwiek farby do włosów ;(
sylwia_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 17:27   #7
irbiska
Raczkowanie
 
Avatar irbiska
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 83
Dot.: Nowy fryz? :) czemu nie?? :)

Ooo, ale jesteś ladna !
Z makijażem - proponuję czarny eyeliner na górze, w zewnęrznych kącikach kreseczka lekko w górę, ewentualnie jasnobeżowy matowy cień pod tą kreskę.
Masz bardzo ladny kontur ust, jeśli miala byś kiedyś czas i ochotę, to proszę - pobaw się czerwoną szminką , tak tylko dla wlasnej satysfakcji
Proponuję też użycie różu na policzki - coś w chlodnym odcieniu wyrazistego różu( z chlodnym, niebieskawym pigmentem)
A wlosy - zostań przy ciemnym kolorze, tak jest dobrze. A może delikatna opalenizna;>?
__________________
Wolę wierzyć w dobre sny
I naiwnie ciągle ufać
Że większość ludzi dobrze życzy mi,
W to bardzo mocno wierzę
Chociaż się nieraz jeszcze sparzę
I z niejedną ścianą zderzę
Zanim obrosnę tak jak większość w grubą skórę
Chce żeby wiara i emocje brały górę
irbiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 13:23   #8
sylwia_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 8
Dot.: Nowy fryz? :) czemu nie?? :)

Jak dobrać róż?? a o opaleniźnie myślę tylko muszę zaczekać aż lepsza pogoda troszkę będzie żebym się nie opaliła i nie złuszczyła zaraz tak jak ostatnio ;/ Jakiej farby najlepiej użyć do włosów tak aby mi sie szybko nie niszczyły bo po każdym farbowaniu moje wlosy wygladaja strasznie
sylwia_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 13:43   #9
ixlovexchocolate
Raczkowanie
 
Avatar ixlovexchocolate
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 52
Dot.: Nowy fryz? :) czemu nie?? :)

może jakiejś bez amoniaku? casting creme gloss jest świetny, nie spłukuje się szybko i włosy po nim są bardzo, bardzo mięciutkie.
ixlovexchocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 13:50   #10
sylwia_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 8
Dot.: Nowy fryz? :) czemu nie?? :)

Dzięki co zrobić aby włosy szybko się nie przetłuszczały?? ( mam z tym problem bo wystarczy 2-3godzin d umycia głowy i włosy znowu mam przetłuszczone a próbowałam już chyba wszystkich szamponów i nic mi nie pomagaj;( ) POMÓŻCIE
sylwia_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 07:42   #11
sylwia_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 8
Dot.: Nowy fryz? :) czemu nie?? :)

to moje aktualne zdjęcia co w sobie zmienień?? liczę na waszą pomoc
sylwia_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-04, 20:58   #12
ixlovexchocolate
Raczkowanie
 
Avatar ixlovexchocolate
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 52
Dot.: Nowy fryz? :) czemu nie?? :)

napewno pomoże jakiś odświeżający szampon do włosów przetłuszczających się, joanna ma taki, jakieś płukanki... ważne, żebyś nie nakładała na nie zbyt dużych ilości kosmetyków, typu żele czy odżywki bez spłukiwania, bo to jeszcze bardziej je obciąża, myj włosy letnią wodą - za zimna i za ciepła pobudzają skórą głowy, no i najpierw nakładaj szampon na dłonie, rozcieraj go w nich z wodą i dopiero na włosy.
ixlovexchocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 14:56   #13
sylwia_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 8
Dot.: Nowy fryz? :) czemu nie?? :)

Wielkie dzięki za rade Będę stosowała się do Twoich poleceń
sylwia_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 19:34   #14
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Nowy fryz? :) czemu nie?? :)

Ślicznie wyglądasz w delikatnym makijażu lub nawet bez niego. Moim zdaniem czerwona szminka (którą doradzała któraś z moich poprzedniczek) nie będzie dla Ciebie odpowiednia - po co miałabyś dodawać sobie lat? Błyszczyki i delikatne pomadki w kolorze zbliżonym do naturalnego odcienia ust w zupełności wystarczą. Te ostatnie stosowałabym z resztą tylko na specjalne okazje.

Jeśli chodzi o kolor włosów, to ten na najnowszych zdjęciach jest idealny. Jako że masz bardzo dziewczęcą urodę, szkoda byłoby ją przygasić za sprawą zbyt ciemnej albo zbyt jasnej, dającej nienaturalny efekt farby. Można by delikatnie zagęścić grzywkę (fryzjerka powinna zaczesać część włosów z czubka głowy do przodu i wówczas nadawać kształt grzywce) i podnieść lekko włosy u nasady, nawijając je na grube wałki, albo po prostu susząc z pochyloną głową.

Przetłuszczanie włosów to temat-rzeka. Przede wszystkim nie powinnaś stosować do mycia zbyt ciepłej wody, zapomnieć o wszelkiego rodzaju wygładzających szamponach i odżywkach, unikać kosmetyków do włosów bez spłukiwania i zawierających silikony oraz noszenia gładkich fryzur typu kucyk, a także nakryć głowy. Jesteś młoda, dojrzewasz i problemy z włosami mogą mieć niestety podłoże hormonalne, toteż jeśli sytuacja jest naprawdę krytyczna, radziłabym udać się do dermatologa. W przeciwnym razie - po prostu przeczekać.
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 19:50   #15
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Nowy fryz? :) czemu nie?? :)

Hej Masz wielkie oczy, okulary przecinają Ci je w połowie, nie wiem czy zauważyłaś? Może masz jakiś inny fason, albo można je jakoś inaczej na uszach czy nosie ułożyc? Bo szkoda że Ci całych oczy nie widać Co do przetłuszczania, można spróbowac przyzwyczaić włosy do rzadkiego mycia, po pewnym czasie powinny się przyzwyczaić i mniej przetłuszczać (mycie szamponem dla dzieci), jeśli masz ochotę na takie coś... a jak nie może tabletki z wierzbowicy? ale to trzeba sie skonsultowac z lekarzem, mimo że nie na recepte stosuj się do rad poprzedniczek, plus dodam niedotykanie wlosow rękoma, nie czesanie ich często u nasady, i najlepiej opaskę zakladac na glowę, kiedy się myje buzie, robi makijaz itd doraznym sposobem jest nakladanie na skalp np pudru bambusowego, wtedy mamy mat jesli chodzi o kolor wlosow, nie pasuje mi u Ciebie czarny, reszta pasuje no i delikatny makijaz jak najbardziej na plus, najlepiej Ci w takim, tylko usta bym podkreslila pomadką o takim samym kolorze, jaki masz naturalny
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 20:00   #16
Wizabelka
Raczkowanie
 
Avatar Wizabelka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 313
Dot.: Nowy fryz? :) czemu nie?? :)

Pięknie Ci bez okularów, może warto byłoby zainwestować w szkła? Co do makijażu zgadzam się z poprzedniczkami - kreska dolna POD rzęsami i tylko do połowy, od zewnętrznej. Przyciemnij cieniem brązowym (delikatnie) brwi. Myślę, że warto byłoby postawić na lekką opaleniznę - jeśli nie lubisz słońca, wystarczą 2 krótkie wizyty w solarium. Oczywiście byle nie przesadzić
__________________
Coffee & Cigaretts
Wizabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 15:52   #17
sylwia_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 8
Dot.: Nowy fryz? :) czemu nie?? :)

Dziękuję bardzo za rady
inc0rrect i GretchenSp zaczynam się stosować powoli do waszych porad co do wlosów
Wizabelka a co do szkieł kontaktowych myślałam nad tym tylko ze mam obawy... ;/ <Opaliłam się już :P wole naturalne słońce niż solarkę Tylko że jest jeden problem zaczynam się złuszczać i nie wiem co z tym robić >
sylwia_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 09:22   #18
LoveCanada
Raczkowanie
 
Avatar LoveCanada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Europejska Stolica Kultury 2016 ;)
Wiadomości: 140
Dot.: Nowy fryz? :) czemu nie?? :)

uzywaj filtrow! a po opalaniu jakis krem chlodzacy
LoveCanada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.