Co mam ze sobą zrobic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-27, 20:06   #1
majunia_x33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3

Co mam ze sobą zrobic?


Jestem na wizaz od niedawna i jeszcze niewiem wielu rzeczy np. gdzie mam dodać ten wątek. Ale pomyślałam że tu jest najlepiej.
Mam kilka pytań co do mojego wyglądu. Chciałabym fajnie wyglądać w wakacje . Proszę o pomoc. Moje problemiki to:
1) Mam trądzik. co zrobić żeby zniknął?
2) Jak szybko i mało schudnąć?
3) Jak mam zmienic fryzurę, bo moje włosy mi sie już nudzą.
4) Jakie kolory są odpowiednie do mnie?
5) Jak mam sie fajnie ubierac?

Dołacze tu moje zdjęcia. Takie troszke niewyraźne ale nieszkodzi Prosze o odpowiedzi
majunia_x33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 20:50   #2
filemonka5_35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 26
GG do filemonka5_35
Dot.: Co mam ze sobą zrobic?

na trądzik tribitic podobno jest dobry ale to antybiotyk więc nie mozna go długo stosowaać.kosztuje 1,50 za saszetkę.bez recepty.i polecam epiduo ale lepiej uzywać go jesienią i zimą bo strasznie wysusza i może powodować popażenia słoneczne.niestety na recepte.cena około 50zł
a musisz schudnąć?to konieczne?dobrze wyglądasz
fryzura...masz bardzo ulizane włosy.podnieś je używając pianki podczas suszenia i dużej okrągłej szczotki.może prosta grzywka taka na całe czoło?
delikatny makijaż
filemonka5_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 21:19   #3
mamakubusia
Raczkowanie
 
Avatar mamakubusia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 345
GG do mamakubusia
Dot.: Co mam ze sobą zrobic?

GRZYWKA !!! to jakaś makabra - przepraszam, ale jeśli mamy być krytyczne wobec siebie to bądźmy a napewno wyjdzie Ci to na dobre
A więc tak:
Kolorek włosów podejrzewam jest naturalny a więc niech tak zostanie (jeśli tak jest). Naturalne włosy to duma!
Widziałabym Cię w fryzurce takiej do ramion i grzywka albo na skos albo prosta (jak wolisz).
Jesteś młodziutka a więc delikatny makijaż: róż, tusz i błyszczyk. Co do trądziku się nie wypowiem bo zwyczajnie się nie znam nigdy nie miałam problemów a więc nie zagłębiałam się.. dziewczyny lepiej Ci doradzą
Co do ubioru to po prostu dziewczęco : zwiewne tuniki, dżinsy, rurki, bluzeczki raczej obcisłe.. ciężko ocenić Twoją figurkę ale chyba nie masz powodów żeby się odchudzać a więc możesz zakładać w zasadzie wszystko.

Tutaj masz propozycję fryzurki, w której bym Cię widziała
mamakubusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.