CHLODNE BRAZY---PROSZE O FOTKI - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-27, 10:12   #1
kamila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Łodż
Wiadomości: 210
GG do kamila22

CHLODNE BRAZY---PROSZE O FOTKI


WITAJCIE!
Forumowiczki z "pytania do wizazystki" poradzily mi zmienic kolorek włosów na jakis chłodny brazki.Nie bardzo orientuje sie które to z kolorków
Czy mogłybyscie cos mi wkleic -najlepiej brazy ale z szmponów koloryzujacych-chce najpier zmienic kolor na krótka mete a w razie porazki powrócic do obecnego(pasemka ciemny brąż +blad)
Na paletach w sklepach przewaznie jest mało odcieni brazu a kazdy jest do siebie zblizony

JAKI TO BEDZIE CHŁODNY BRĄZIK???
z góry dziekuje za pomoc
kamila
p.s wklejam fotke moze napiszecie czy rzeczywiscie zmiana koloru na ciemny bedzie odpowiednia
Naturalne włoski mam ciemny brąz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kamil2.JPG (23,5 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kam3.JPG (12,0 KB, 61 załadowań)
kamila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-27, 15:15   #2
_Beata_
Raczkowanie
 
Avatar _Beata_
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 304
Re: CHLODNE BRAZY---PROSZE O FOTKI

Ja sie nie znam ale wklejam Ci linka AGI BJ
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...ast=1114511512
_Beata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 13:40   #3
luxoria
Raczkowanie
 
Avatar luxoria
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 48
GG do luxoria
Smile Dot.: CHLODNE BRAZY---PROSZE O FOTKI

Odgrzebuję wątek , bo mam podobny problem z dobraniem koloru włosków. Niestety nie dysponuję cyfrówką, więc nie wkleję swoich zdjęć, ale postaram się opisać o co mi chodzi. Mianowicie: jestem chłodnym typem urody - latem, ale uwielbiam czarne(hebanowe) włosy dlatego od wielu lat farbowalam je na ciemno. Najpierw extremalnie, tzn. granatowa czerń (ach te szalone lata liceum ). Na studiach stwierdzilam, że to jednak zbyt "nienaturalnie' wygląda i przerzuciłam sie na henne Venity, odcień bakłażan, nr 17. Teraz chcę wrócić do szamponow koloryzujących, bo henna jak dla mnie za szybko sie zmywa (i do tego zmywa się z zimniego fioletowego połysku na ciepły rudawy, co mi w ogóle nie pasuje ).
Dlatego szukam szamponu koloryzującego (nie farby!) w odcieniu bardzo ciemnego chłodnego brązu(taki prawie czarny ). Czy może znacie, drogie Wizażanki, jakieś konkretne firmy, które mają w swojej ofercie duuży wybór chłodnych brązów? (żebym wiedziała co co zapytać w drogerii, bo jak mam za duży wybór kosmetyków, to głupieję ) .
Ale się rozpisałam. Jak ja lubię pisać o sobie
PS. Mój naturalny kolor włosów to coś pomiędzy: ciemny blond - jasny szatyn, ale wątpię, żeby jeszcze jakiś naturalny barwnik w moich włoskach się ostał
__________________
***
"...It's always the same
I'm running towards nothing
Again and again and again..."

luxoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 13:56   #4
kamila1000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 89
Post Re: CHLODNE BRAZY---PROSZE O FOTKI

kamila1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 14:00   #5
kamila1000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 89
Post Re: CHLODNE BRAZY---PROSZE O FOTKI

kamila1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 14:08   #6
kaeri
Raczkowanie
 
Avatar kaeri
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 194
Dot.: CHLODNE BRAZY---PROSZE O FOTKI

Cytat:
Napisane przez luxoria
Dlatego szukam szamponu koloryzującego (nie farby!) w odcieniu bardzo ciemnego chłodnego brązu(taki prawie czarny ). Czy może znacie, drogie Wizażanki, jakieś konkretne firmy, które mają w swojej ofercie duuży wybór chłodnych brązów? (żebym wiedziała co co zapytać w drogerii, bo jak mam za duży wybór kosmetyków, to głupieję ) .
Mój naturalny kolor włosów jest taki jak Twój i efekt, o który Ci chodzi, uzyskałam kiedyś używając szamponu Palette ciemna czekolada. Mimo że jest to szampon, zachowywał się jak farba i nie zszedł po obiecanych 26 myciach. Niestety nie mam doświadczenia z innymi szamponami, ponieważ wcześnie przerzuciłam się na farby.
kaeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 20:24   #7
luxoria
Raczkowanie
 
Avatar luxoria
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 48
GG do luxoria
Dot.: CHLODNE BRAZY---PROSZE O FOTKI

kamila1000 ---> dzięki wielkie za fotki
właśnie o taki kolorek mi chodziło : http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1154609907 tylko jakkim go uzyskac szamponem?

kaeri ---> również dziękuję za radę . chociaż palette trochę się boje używać, bo moja koleżanka bardzo narzekała, ze włosy bardzo po tym szamponie wypadają(a ma zdrowe, mocne włosy). To samo miała moja mama z farbą Palette, a też ma mocne włosy (niestety ja swoje piorka odziedziczyłam po tacie ). Ale po prostu poszukam "ciemniej czekolady' z innej firmy; coś mi majaczy, że powinny być .
pozdraiwam
__________________
***
"...It's always the same
I'm running towards nothing
Again and again and again..."

luxoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-03, 22:03   #8
kaeri
Raczkowanie
 
Avatar kaeri
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 194
Dot.: CHLODNE BRAZY---PROSZE O FOTKI

Cytat:
Napisane przez luxoria
kaeri ---> również dziękuję za radę . chociaż palette trochę się boje używać, bo moja koleżanka bardzo narzekała, ze włosy bardzo po tym szamponie wypadają(a ma zdrowe, mocne włosy). To samo miała moja mama z farbą Palette, a też ma mocne włosy (niestety ja swoje piorka odziedziczyłam po tacie ). Ale po prostu poszukam "ciemniej czekolady' z innej firmy; coś mi majaczy, że powinny być .
pozdraiwam
Ja też nie polecam Palette, ale tylko tej firmy szampon stosowałam Myślę, że podobny odcień powinnaś znaleźć wśród szamponów Wellaton Soft Colors (mają tam kilka rodzajów "czekolad" ). Życzę owocnych poszukiwań i ładnego kolorku po farbowaniu .
kaeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 07:47   #9
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: CHLODNE BRAZY---PROSZE O FOTKI

Dużo o tym było w wątku brązowowłose farbowane Po co mnożyć wątek skoro taki już jest i wszystko jest tam napisane
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.