Czy będzie ze mnie rudzielec? Metamorfoza. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-29, 12:32   #1
_jasmin_
Raczkowanie
 
Avatar _jasmin_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 118

Czy będzie ze mnie rudzielec? Metamorfoza.


Witam,
odkąd pamiętam jestem blondynką, jako dziecko miałam włosy białe jak śnieg, z racji, że z wiekiem zaczęły ciemnieć zaczęłam je stopniowo rozjaśniać. W tej chwili mam naturalny "mysi" blond, włosy nieziemsko zniszczone rozjaśniaczem i jestem kompletnie znudzona tym kolorem.
Próbowałam kilka lat temu brązu, na baaardzo krótko - niestety wyglądałam jakoś "niewyraźnie", w większości zmiana się nie podobała.

Nie chcę całe życie być blondynką, potrzebuję zmian. Marzy mi się ognisty, rudy kolor, bez odcienia czerwonego.
Co wy na to? Może któraś z Was ma lepszy pomysł?
Doradźcie.

Nie mam zbyt wielu swoich zdjęć, więc wrzucam te, które mam.
_jasmin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 12:58   #2
_jasmin_
Raczkowanie
 
Avatar _jasmin_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 118
Dot.: Cy będzie ze mnie rudzielec? Metamorfoza.

Dziewczyny nie wiecie co jest grane z edycją postów? Zgubiłam literkę w tytule i nie mam w ogóle ikonki "edytuj"...
_jasmin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 13:02   #3
isobel4
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 40
Dot.: Cy będzie ze mnie rudzielec? Metamorfoza.

Rudy? Czemu nie, ale zanim pofarbujesz na ognisto sprobuj najpierw delikatny odcien. Do farbowania mozesz uzyc np henny, nie niszczy wlosow jak zwykle farby na bazie amoniaku.

A moze zmiana fryzurki na krotsza i bardziej zwariowana?
isobel4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 13:10   #4
_jasmin_
Raczkowanie
 
Avatar _jasmin_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 118
Dot.: Cy będzie ze mnie rudzielec? Metamorfoza.

Niestety krótka fryzurka nie jest dla mnie, mam niesforne falujące, "puchate" włosy i nie poradziłabym sobie z nimi bez prostownicy, gdyby były króciutkie.
A tak to staram się je oszczędzać, spinając i nie prostując
Dzięki Isobel za radę
Pozdrawiam
_jasmin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 14:04   #5
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: Cy będzie ze mnie rudzielec? Metamorfoza.

A ja Cię raczej nie widzę w rudym - to jest dosyć trudny kolor, nie wszystkim w nim dobrze.
Po pierwsze - opalenizna - rudzielce mają zupełnie inny kolor opalenizny - albo nie opalają się wcale - stąd będziesz wyglądać nienaturalnie.
Po drugie - odrosty - mysi blond będzie wyglądał szaro i bardzo się odcinał od intensywnego koloru - to będzie wyglądać brzydko, będziesz się musiała farbować nie rzadziej niż co miesiąc - i raczej nie podreperujesz stanu włosów
Po trzecie - rudy się bardzo szybko wypłukuje z włosów o naturalnie chłodnym odcieniu - i robią się brzydkie. Im bardziej intensywny rudy, tym szybciej się wypłukuje.
I czwarte - pytanie - jakiego masz koloru brwi? jeżeli bardziej popielate, szare, to nigdy nie skomponują się z pomarańczowymi włosami.

Proponowałabym jasny chłodny brąz, ze srebrzystym połyskiem.
Albo własny "mysi" - te odcienie są zwykle bardzo ładne i fajnie komponują się cerą, nie rozumiem, dlaczego tyle dziewczyn go nie lubi A twój jest taki jasny, czy taki prawie brązowy?
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 17:00   #6
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Cy będzie ze mnie rudzielec? Metamorfoza.

Naprawdę pięknie Ci w blondzie i ja bym niczego nie zmieniała. Wyglądasz idealnie .
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 18:25   #7
nekko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7
Dot.: Czy będzie ze mnie rudzielec? Metamorfoza.

niszczenie włosów rozjaśniaczem jest najgorszą rzeczą na świecie, już lepiej farbować... Co do rudego; jestem jak najbardziej "za"! Według mnie pasowałby Ci ciemny rudy, albo ognista czerwień. Choć bardziej skłaniam się ku temu pierwszemu. Jak już się zdecydujesz to wstaw jakąś fotkę, chętnie Cię zobaczę
nekko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 07:58   #8
_jasmin_
Raczkowanie
 
Avatar _jasmin_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 118
Dot.: Czy będzie ze mnie rudzielec? Metamorfoza.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Naprawdę pięknie Ci w blondzie i ja bym niczego nie zmieniała. Wyglądasz idealnie .
A dziękuję ślicznie
Niestety rozjaśniam je całe życie i są naprawdę w opłakanym stanie.

Cytat:
Napisane przez nekko Pokaż wiadomość
niszczenie włosów rozjaśniaczem jest najgorszą rzeczą na świecie, już lepiej farbować... Co do rudego; jestem jak najbardziej "za"! Według mnie pasowałby Ci ciemny rudy, albo ognista czerwień. Choć bardziej skłaniam się ku temu pierwszemu. Jak już się zdecydujesz to wstaw jakąś fotkę, chętnie Cię zobaczę
Wstawię na pewno, czy to będzie rudy czy nie.

Cytat:
Napisane przez wredna baba Pokaż wiadomość
A ja Cię raczej nie widzę w rudym - to jest dosyć trudny kolor, nie wszystkim w nim dobrze.
Po pierwsze - opalenizna - rudzielce mają zupełnie inny kolor opalenizny - albo nie opalają się wcale - stąd będziesz wyglądać nienaturalnie.
Po drugie - odrosty - mysi blond będzie wyglądał szaro i bardzo się odcinał od intensywnego koloru - to będzie wyglądać brzydko, będziesz się musiała farbować nie rzadziej niż co miesiąc - i raczej nie podreperujesz stanu włosów
Po trzecie - rudy się bardzo szybko wypłukuje z włosów o naturalnie chłodnym odcieniu - i robią się brzydkie. Im bardziej intensywny rudy, tym szybciej się wypłukuje.
I czwarte - pytanie - jakiego masz koloru brwi? jeżeli bardziej popielate, szare, to nigdy nie skomponują się z pomarańczowymi włosami.

Proponowałabym jasny chłodny brąz, ze srebrzystym połyskiem.
Albo własny "mysi" - te odcienie są zwykle bardzo ładne i fajnie komponują się cerą, nie rozumiem, dlaczego tyle dziewczyn go nie lubi A twój jest taki jasny, czy taki prawie brązowy?
Domyśliłam się, że kolor będzie się wypłukiwał, pytałam o to moją fryzjerkę - zaproponowała mi na początek coś takiego jak "pigmentacja", niestety trochę kosztuje, ale mam gwarancję, że kolor nie spierze się z wiecznie rozjaśnianego blondu.

Co do brwi - rzeczywiście mam lekko popielate, ale znalazłam na to sposób, kupiłam jasno-brązową hennę, prawie jej u mnie nie widać a nadaje tylko taki ciepły odcień.

Co do chłodnych brązów i wogóle brązów - zdarzyło mi się zafarbować farbą ciemny blond, która wyszła naprawdę CIEMNA Może nie wyglądałam jakoś strasznie, źle, ale zdecydowanie nijako, bez charakteru, mogę powiedzieć nawet że nudno. Mam niewyraźne rysy twarzy i niestety co do brązów jestem na nie

Nadal nie wiem co robić
Na 4 zapytane osoby, tylko moja mama kompletnie mi odradziła taką zmianę. Pozostała trójka jest na tak Proszę o więcej opinii.
Dorzucam zdjęcia które znalazłam, jedno w wyprostowanych, drugie z "mysimi" odrostami. Oraz zdjęcia koloru jaki mi się marzy.

Pozdrawiam i dziękuję za rady!
_jasmin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 08:11   #9
_jasmin_
Raczkowanie
 
Avatar _jasmin_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 118
Dot.: Czy będzie ze mnie rudzielec? Metamorfoza.

http://img340.imageshack.us/img340/6720/sdc12241l.jpg

http://img15.imageshack.us/img15/21/file256.jpg
_jasmin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 09:58   #10
aga22551
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19
Dot.: Czy będzie ze mnie rudzielec? Metamorfoza.

po pierwsze świetnie wygladasz w kreconych wlosach!!!!!!! po drugie uwazam ze rudy bedzie ok ale nie rzucaj sie od razu na taka marchewke odrosty owszem beda widoczne, ale czy teraz nie sa? tym bardziej ze masz tak jasne wlosy??


Tez szukam swojego koloru... https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=471391 zapraszam i prosze o porade
aga22551 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 12:07   #11
susceptancja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 64
Dot.: Czy będzie ze mnie rudzielec? Metamorfoza.

Kurcze no rozumiem cięzki stan włosków Ale Ci jest śśłicznie w tym blondzie Co nie oznacza że w rudym będzie żle Ale faktycznie ryzykowne wyzwanie rozumiem Twoje znudzenie Do odwaznych świat należy Ja bym Cię w takich rudościach widziała Z delikatnymi refleksami
susceptancja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 16:23   #12
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czy będzie ze mnie rudzielec? Metamorfoza.

Po obejrzeniu tych zdjęć sądzę, że naprawdę nie będzie Ci dobrze w rudych włosach. Tak Ci pięknie w tym blondzie, że ja bym postawiła na regenerację włosów, a nie zmianę koloru.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 16:38   #13
BlueQueen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mój Niebieski Świat xD
Wiadomości: 193
Dot.: Czy będzie ze mnie rudzielec? Metamorfoza.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Po obejrzeniu tych zdjęć sądzę, że naprawdę nie będzie Ci dobrze w rudych włosach. Tak Ci pięknie w tym blondzie, że ja bym postawiła na regenerację włosów, a nie zmianę koloru.
jestem zupełnie za! po za tym blondynki są takie fajne ;D pasuje do Ciebie ten kolor a co rudego to jeśli chodzi o rudy i Ciebie to nie jestem zbytnio przekonana do tego pomysłu może podetnij końcówki żeby włosy troszkę odżyły maski regenerujace 2 razy w tyg i po każdym innym myciu odżywki do włosów suchych i łamliwych możesz też użyć jedwabiu staraj się ich nie suszyć i wogóle nie poddawać wysokiej temperaturze jakie są jak zostawisz zeby same wyschły? ja też rozjaśniam włosy i uważam ich stan za całkiem nie zły;D Aha! i zrobiłabym grzyweczke zasłaniającą czoło
__________________
"Aby być niezastąpionym zawsze trzeba być odmiennym." - Coco Chanel
BlueQueen92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 17:22   #14
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: Czy będzie ze mnie rudzielec? Metamorfoza.

Podpisuję się rękami i nogami pod postem wrednej baby.
Rudy nie jest kolorem, dzięki któremu włosy się zregenerują, a wręcz przeciwnie. Nie ma szans na farbowanie samych odrostów, trzeba co miesiąc walić farbę na całe włosy. Mnie już trafia szlag i marzę o powrocie do naturalnego koloru, ale to się wiąże z doprowadzeniem ich do jeszcze gorszego stanu ;/.

A patrząc na Ciebie i Twoją urodę - nie polecam rudego koloru. To nie jest kolor dla każdego i wiele osób wygląda w nim sztucznie.
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.