Lakiery hybrydowe TIFTON. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-13, 16:36   #1
eldo04
Przyczajenie
 
Avatar eldo04
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9
Exclamation

Lakiery hybrydowe TIFTON.


Cześć wszystkim
mam pytanie co do lakierow Tifton. Ja nimi malowałam ale trzymaly się 6 dni... Co robicie, że trzymają się wam dluzej? Bo przeczytałam kilka opinii, ze trzymają się od 2 do 3 tygodni. Może używacie innej bazy albo żelu... Piszcie wszystko co by mi pomoglo
eldo04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 17:22   #2
martyneczka0011
Raczkowanie
 
Avatar martyneczka0011
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 156
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Ja używam na bazie gelish. Długo się trzymają, ale jestem z nich średnio zadowolona. Wszystko byłoby ok, gdyby nie prześwity (nie zawsze ale jednak) nawet po 3 warstwach....
martyneczka0011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 22:19   #3
Gahla
Raczkowanie
 
Avatar Gahla
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 133
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Dłonie - najdłużej miałam 13 dni, potem zdjęłam ze względu na odrost.
Stopy - 4 lub 5 tygodni, nie pamiętam dokładnie, potem zdjęłam ze względu na odrost.
Na bazie i z topem Tiftona.
Gahla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 20:18   #4
kasiax221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Wink Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Hej dziewczynki!
Pisze o kolorach 10, 31, 6, E5.
Moje zastrzezenia: lakiery sa strasznie lejace a przy tym kiepsko napigmentowane. Potrzeba 3 warstw aby efekt mogl zadowolic. Kolory na wzornikach nieco roznia sie od tych w realu ale to akurat mozna wybaczyc bo nasze monitory sa rozne. Jest jedna rzecz ktora mnie zszokowala. Pracuje na bazie ibd i mollon. O dziwo na tych dwoch roznych bazach kolor wychodzi zupelnie inny( mowie o nr 10). W buteleczce ten kolor jest jasny, lekko rozowy i tak tez wychodzi na bazie ibd. Natomiast na bazie mollona wychodzi waniliowy, biszkoptowy... Skusilam sie na te lakiery ze wzgledu na cene, chcialam przetesotwac bo podoba mi sie to ze maja mniejsze pojemnosci za mniejsze pieniadze. Niestety jednak ich jakosc jak dla mnie pozostawia wiele do zyczenia. Nie zamowie ich ponownie. Chyba jednak wole doplacic i miec np semilaca ktory jakos lepiej sie sprawdza. Jezeli juz to zakupie ich lakiery specjalne takie jak E5 gdyz nadaja sie do zdobien.
10- taki nudziak lekko rozowy
31- zimny braz, niezbyt ciemny
6- gleboka ciemna czerwien
E5- zloto brokatowy , z piegami
kasiax221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 21:53   #5
migmig89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Witam,
a ja osobiście polecam hybrydy tifton. Używam ich od lutego br, zdarzają sie kolory które zostawiają prześwity, z reguły są to jaśniejsze odcienie. Ciemne kolory mają dobre krycie. Jeśli chodzi o trwałość to za taka cenę - super (trzymały się od 2 do 3 tygodni). Aktualnie zmieniłam baze i top na gelish (zdecydowanie bardziej lśnią). Nie pokusiłabym się o stosowanie tych hybryd w salonie kosmetycznym, ale do stosowania w domu na najbliższych są rewekacyjne.
migmig89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 12:12   #6
aluchelek
Raczkowanie
 
Avatar aluchelek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 496
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Też mam tiftona, od sierpnia jakoś. Zaznaczę, że jestem amatorką, są to moje pierwsze hybrydy, które robię tylko dla siebie i na sobie.

Trzymają się dobrze, na stopach po 4 - 5 tygodniach zaczyna mi przeszkadzać odrost, na dłoniach po 2-3 tygodniach kruszą się brzegi przy wolnym brzegu paznokcia. Ale dodam, że nie jestem pewna, czy to wina lakierów czy raczej mojej płytki, która sama z siebie jest raczej marna i przesuszona.

Jedyny minus - tak jak wspomniały dziewczyny powyżej - prześwity. Nie widać ich praktycznie tylko przy kolorach różowawo - czerwonych (3 i 14). Mam kolory: beżowy (11), brudny róż (32), szary (31 - na opakowaniu czekoladowy!) - i na nich wszystkich prześwity są mocno widoczne.

Hybrydki schodzą bardzo łatwo, nawet po moczeniu w Isanie z rossmanna. Błyszczą się super, nie rolują, nie kurczą, nie odbarwiają, łatwo je usunąć ze skórek w razie "wpadki". Fajne jest też to, że są małe opakowania - można popróbować sobie. Generalnie za tę cenę (zestaw z allegro) - super. Co nie zmienia faktu, że chętnie wypróbuję sobie teraz słynny semilac

Dla mnie jako dla amatorki - tifton jest super. A dodam, że moje paznokcie są wymagające - nic się na nich nie chce trzymać - i dodatkowo jestem mamą szkraba, więc zagrożeń czyhających na lakiery jest całkiem sporo
__________________
PM 2011

aluchelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 17:17   #7
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Witam

Właśnie sobie zamówiłam zestaw. Jak przyjdzie i juz wypróbuję to się z Wami opinia podzielę
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-30, 00:25   #8
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

A jakiego koloru używacie do francuskiego manicure?
Ja wzięłam nr 10, ale jak maluje nim 2 razy, potem biała końcówka, a potem znów raz nr 10 to się strasznie marze po białej końcówce. zastanawiam się, czy po prostu nie kłaść już na wierzch, czy mają jakiś inny bardziej przeźroczysty kolor.
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 15:29   #9
DzieckoWeMgle
Raczkowanie
 
Avatar DzieckoWeMgle
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 174
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez migmig89 Pokaż wiadomość
Witam,
a ja osobiście polecam hybrydy tifton. Używam ich od lutego br, zdarzają sie kolory które zostawiają prześwity, z reguły są to jaśniejsze odcienie. Ciemne kolory mają dobre krycie. Jeśli chodzi o trwałość to za taka cenę - super (trzymały się od 2 do 3 tygodni). Aktualnie zmieniłam baze i top na gelish (zdecydowanie bardziej lśnią). Nie pokusiłabym się o stosowanie tych hybryd w salonie kosmetycznym, ale do stosowania w domu na najbliższych są rewekacyjne.

Cytat:
Napisane przez aluchelek Pokaż wiadomość
Też mam tiftona, od sierpnia jakoś. Zaznaczę, że jestem amatorką, są to moje pierwsze hybrydy, które robię tylko dla siebie i na sobie.

Trzymają się dobrze, na stopach po 4 - 5 tygodniach zaczyna mi przeszkadzać odrost, na dłoniach po 2-3 tygodniach kruszą się brzegi przy wolnym brzegu paznokcia. Ale dodam, że nie jestem pewna, czy to wina lakierów czy raczej mojej płytki, która sama z siebie jest raczej marna i przesuszona.

Jedyny minus - tak jak wspomniały dziewczyny powyżej - prześwity. Nie widać ich praktycznie tylko przy kolorach różowawo - czerwonych (3 i 14). Mam kolory: beżowy (11), brudny róż (32), szary (31 - na opakowaniu czekoladowy!) - i na nich wszystkich prześwity są mocno widoczne.

Hybrydki schodzą bardzo łatwo, nawet po moczeniu w Isanie z rossmanna. Błyszczą się super, nie rolują, nie kurczą, nie odbarwiają, łatwo je usunąć ze skórek w razie "wpadki". Fajne jest też to, że są małe opakowania - można popróbować sobie. Generalnie za tę cenę (zestaw z allegro) - super. Co nie zmienia faktu, że chętnie wypróbuję sobie teraz słynny semilac

Dla mnie jako dla amatorki - tifton jest super. A dodam, że moje paznokcie są wymagające - nic się na nich nie chce trzymać - i dodatkowo jestem mamą szkraba, więc zagrożeń czyhających na lakiery jest całkiem sporo
Ja również jestem zadowolona z Tiftona Nigdy wcześniej nie używałam lakierów hybrydowych i w czerwcu porwałam się z motyką na Księżyc - nie dość, ze od razu zamówiłam zestaw to jeszcze ten z 11 lakierami (w tym 9 kolorów)
Trwałość na dłoniach to nawet i 4 tygodnie Jak denerwował mnie odrost to potrafiłam pomalować lakierem brokatowym i trzymać jeszcze tydzień Od bardzo krótkich do dość długich rosły w tym czasie
Co do prześwitów - przede wszystkim zdarza się to w kolorach pastelowych. U mnie np. przy pistacjowej zieleni. Problem dało się jednak rozwiązać stosując 3 a nie 2 warstwami kolorów

Co do zdejmowania hybryd - może Wam się to wydać drastyczne, ale po ok. 3-4 tygodniach zaczyna się delikatnie "odklejać" lakier po bokach...po prostu go podważam i usuwam Są maleńkie pozostałości, które usuwam acetonem i to wszystko Nie muszę moczyć w acetonie, paznokcie się nie niszczą, nie śmierdzi no i zajmuje o wiele mniej czasu
DzieckoWeMgle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 17:26   #10
patuskaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 26
Question Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cześć zastanawiam się własnie nad kupnem lakieru hybrydowego z Tiftona. Mam juz dwie firmy ale niestety nie jestem zadowolona... EM NAIL jest beznadziejny pod względem takim że po wymalowaniu i utwardzeniu w lampie nadal się klei... i po przetarciu cleanerem matowi się i nadal klei oraz robią się przetarcia...
Wiecie może cos źle robie ?

Wiem ze ta wypowiedz troche nie w temacie ale moze pomozecie ?
patuskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 18:35   #11
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Tifton mi przyszedł przed świętami (23.12.2014 ) wiec raz dwa pomalowalam paznokcie i jestem mega zadowolona . Pazurki nadal ładne . Kolory świetne . Jednym zdaniem jestem bardzo zadowolona
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 08:30   #12
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

edit: post pisze w wątku "hybrydy co robię nie tak"

Edytowane przez eM_Ka_
Czas edycji: 2015-01-03 o 08:33
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 10:58   #13
patuskaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 26
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez b a r b a r a Pokaż wiadomość
Tifton mi przyszedł przed świętami (23.12.2014 ) wiec raz dwa pomalowalam paznokcie i jestem mega zadowolona . Pazurki nadal ładne . Kolory świetne . Jednym zdaniem jestem bardzo zadowolona
mam pytanie a base i top masz osobno czy 2w1 ? bo ja zastanawiam sie nad kupnem tez z tiftonu ale base i top osobno
patuskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 12:19   #14
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Ja mam zestaw z Tiftonu. Base i top osobno. Bo 2 tygodniach użytkowania mogę śmiało poradzić. Kolorki z tiftonu jak najbardziej. Top też, ale base wzięłabym innej firmy. Bardzo ciężko się zdejmuje. Robiłam to 2 razy i za każdym razem musiałam jednak na koniec skorzystać z pilnika. Któraś z dziewczyn pisałaże też tak ma.

Ja akurat musiałam wybrać zestaw od jednego sprzedawcy, ale mam zamiar dokupić sobie bazę innego producenta, taką, która schodiz po odmoczeniu w acetonie bez problemów. Może nie od razu gelish, ale na Twoi miejscu zaopatrzyłabym się w zestaw tiftona a do tego bazę semilac.
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 12:23   #15
patuskaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 26
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
Ja mam zestaw z Tiftonu. Base i top osobno. Bo 2 tygodniach użytkowania mogę śmiało poradzić. Kolorki z tiftonu jak najbardziej. Top też, ale base wzięłabym innej firmy. Bardzo ciężko się zdejmuje. Robiłam to 2 razy i za każdym razem musiałam jednak na koniec skorzystać z pilnika. Któraś z dziewczyn pisałaże też tak ma.

Ja akurat musiałam wybrać zestaw od jednego sprzedawcy, ale mam zamiar dokupić sobie bazę innego producenta, taką, która schodiz po odmoczeniu w acetonie bez problemów. Może nie od razu gelish, ale na Twoi miejscu zaopatrzyłabym się w zestaw tiftona a do tego bazę semilac.
a zestaw co masz na mysli? bo po doswiadczeniach z EM NAIL i artlak w przypadku tiftona chcialam kupic base i top osobno i do tego jeden kolorek. zeby poprostu wyprobowac a nie kupowac odrazu kilku kolorow.. tak jak to zrobilam poprzednio..
patuskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 17:46   #16
NataliaEde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Hej dziewczyny!

Poczytałam wasze opinie, i planuję zakupić sobie zestaw hybrydowy. Paznokcie chcę robić w dla samej siebie w domku. I znalazłam fajny zestaw właśnie Tiftona ale mam dylemat czy wziąć z lampą UV czy Z lampą LED.
Wiem, że lampy LED ogólnie są droższe, i nie wiem czy za takie małe pieniądze ten zestaw się sprawdzi. Znalazłam cały zestaw na allegro i wygląda dosyć fajnie. Mogę liczyć na waszą pomoc?

http://allegro.pl/zestaw-do-paznokci...894430938.html

http://allegro.pl/zestaw-hybrydowy-7...861019392.html

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wasze opinie.
NataliaEde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 18:45   #17
DzieckoWeMgle
Raczkowanie
 
Avatar DzieckoWeMgle
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 174
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
Ja mam zestaw z Tiftonu. Base i top osobno. Bo 2 tygodniach użytkowania mogę śmiało poradzić. Kolorki z tiftonu jak najbardziej. Top też, ale base wzięłabym innej firmy. Bardzo ciężko się zdejmuje. Robiłam to 2 razy i za każdym razem musiałam jednak na koniec skorzystać z pilnika. Któraś z dziewczyn pisałaże też tak ma.

Ja akurat musiałam wybrać zestaw od jednego sprzedawcy, ale mam zamiar dokupić sobie bazę innego producenta, taką, która schodiz po odmoczeniu w acetonie bez problemów. Może nie od razu gelish, ale na Twoi miejscu zaopatrzyłabym się w zestaw tiftona a do tego bazę semilac.
Też tak miałam jak zdejmowała hybrydę równo co 2 tygodnie. Teraz wystarczy, że przeczekam jeszcze tydzień, lakier po bokach zaczyna odrobinkę się odchylać i po prostu wtedy go odklejam Zazwyczaj nic nie zostaje. Jeśli jednak zdarzy się mały kawałek kleju to zmywam go acetonem jak zmywaczem i po krzyku
__________________
Strach się bać - uderzyłam do blogosfery
http://www.zamglonaiw.blogspot.com/
DzieckoWeMgle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 18:46   #18
patuskaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 26
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez DzieckoWeMgle Pokaż wiadomość
Też tak miałam jak zdejmowała hybrydę równo co 2 tygodnie. Teraz wystarczy, że przeczekam jeszcze tydzień, lakier po bokach zaczyna odrobinkę się odchylać i po prostu wtedy go odklejam Zazwyczaj nic nie zostaje. Jeśli jednak zdarzy się mały kawałek kleju to zmywam go acetonem jak zmywaczem i po krzyku
a z czego masz base i top ? i czy masz 2w1 czy osobno ?
patuskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 19:10   #19
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez patuskaaa Pokaż wiadomość
mam pytanie a base i top masz osobno czy 2w1 ? bo ja zastanawiam sie nad kupnem tez z tiftonu ale base i top osobno
Mam bazę i top z tiftona i mam osobno nie ten 2 w 1 (kupiłam zestaw cały i jestem zadowolona )
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 19:11   #20
patuskaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 26
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

to chyba się dziewczyny skuszę na ten zestaw z tiftona a jak myślice kolor 3-classic red bedzie dobrze kryjący ?
http://tifton.pl/lakiery-hybrydowe-u...-3_classic_red
patuskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 20:08   #21
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez patuskaaa Pokaż wiadomość
to chyba się dziewczyny skuszę na ten zestaw z tiftona a jak myślice kolor 3-classic red bedzie dobrze kryjący ?
http://tifton.pl/lakiery-hybrydowe-u...-3_classic_red
Ja mam 3 ale jeszcze nie robiłam wiec nie powiem ale myślę że tak .

Mogę Ci podesłać stronkę filmiku z tej firmy i wtedy wybierzesz kolorki ( ja go znalazłam po wysłaniu juz maila do sprzedającego . No ale w sumie ne żałuję że te kolorki wybrałam )

http://m.youtube.com/watch?v=QYwpx5pTZdU
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017

Edytowane przez b a r b a r a
Czas edycji: 2015-01-03 o 20:11
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 20:09   #22
patuskaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 26
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez b a r b a r a Pokaż wiadomość
Ja mam 3 ale jeszcze nie robiłam wiec nie powiem ale myślę że tak .

Mogę Ci podesłać stronkę filmiku z tej firmy i wtedy wybierzesz kolorki ( ja go znalazłam po wysłaniu juz maila do sprzedającego . No ale w sumie ne żałuję że te kolorki wybrałam )
poprosze stronke
patuskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 20:13   #23
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

http://m.youtube.com/watch?v=QYwpx5pTZdU

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Mam nadzieje ze stronka pomoże ale ja już mam inne kolorki na oku
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 21:00   #24
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez patuskaaa Pokaż wiadomość
to chyba się dziewczyny skuszę na ten zestaw z tiftona a jak myślice kolor 3-classic red bedzie dobrze kryjący ?
http://tifton.pl/lakiery-hybrydowe-u...-3_classic_red
Mam własnie na paznokciach. Kryje już po 2 razach. Ja nakładam bardzo cienkie warsty więc daje trzy, ale to tak dla pewności

Cytat:
Napisane przez patuskaaa Pokaż wiadomość
a zestaw co masz na mysli? bo po doswiadczeniach z EM NAIL i artlak w przypadku tiftona chcialam kupic base i top osobno i do tego jeden kolorek. zeby poprostu wyprobowac a nie kupowac odrazu kilku kolorow.. tak jak to zrobilam poprzednio..
Chodzi mi o to, że kupiono mi cały zestaw (lampa, waciki, płyny, lakiery). Czytałam sporo na temat różnych lakierów z niższej półki zanim powiedziałam jakiego chcę producenta no i wybrałam Tifton, bo wytrzymałościowo miał być dobry (i jest). Jeśli chodzi o krycie to mówiły dziewczyny, że czasem trzeba 3 warstwy. Ale tak jak pisałam wcześniej - mam problemy z tym zdejmowaniem. Jeśli kupujesz oddzielnie bazę, top, i lakier to proponowałabym bazę z innej firmy. Chyba, że chcesz spróbować sposobu DzieckoWeMgle Same lakiery polecam. Bazy nie ze względu na ciężkie zdejmowanie. Dołożysz kilka złotych i masz bazę semilac (bodajże 20 zł na allegro), a masz pewność, że CI ładnie zejdzie potem hybryda.
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 21:02   #25
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Specjalnie dla użytkownika patuskaaa dodaje fotke z 10 dniowym odrostem


Tutaj kolorek 47
Przepraszam za tak krodkie paznokcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0138.jpg (72,8 KB, 370 załadowań)
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017

Edytowane przez b a r b a r a
Czas edycji: 2015-01-03 o 21:19
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 21:41   #26
DzieckoWeMgle
Raczkowanie
 
Avatar DzieckoWeMgle
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 174
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez patuskaaa Pokaż wiadomość
a z czego masz base i top ? i czy masz 2w1 czy osobno ?
Z Tiftona, osobno baza i top

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
Chyba, że chcesz spróbować sposobu DzieckoWeMgle Same lakiery polecam. Bazy nie ze względu na ciężkie zdejmowanie. Dołożysz kilka złotych i masz bazę semilac (bodajże 20 zł na allegro), a masz pewność, że CI ładnie zejdzie potem hybryda.
Sama na to nie wpadłam niestety Podpowiedziała mi to koleżanka, która, tak na marginesie, kupiła zestaw po moim poleceniu Miała go krócej niż ja i taki sposób wykombinowała
__________________
Strach się bać - uderzyłam do blogosfery
http://www.zamglonaiw.blogspot.com/
DzieckoWeMgle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 21:52   #27
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Disco diva
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0103.jpg (73,3 KB, 231 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0100.jpg (66,7 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20141228_10_17_59_Pro.jpg (105,7 KB, 200 załadowań)
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 21:57   #28
patuskaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 26
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez b a r b a r a Pokaż wiadomość
Disco diva
super

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

a odnośnie base. to będzie źle jak np wykorzystam swoją obecną 2w1 lakier i top z tiftonu?
patuskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 22:01   #29
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Myślę że nie ale na stronie tiftona są takie promocje tych lakierow ze hej za zestaw bez lampy dałam nie całe 70 zł a miałam 4 lakiery bazę top i kilka rzeczy
Mogę link wstawić
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 22:02   #30
patuskaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 26
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez b a r b a r a Pokaż wiadomość
Myślę że nie ale na stronie tiftona są takie promocje tych lakierow ze hej za zestaw bez lampy dałam nie całe 70 zł a miałam 4 lakiery bazę top i kilka rzeczy
Mogę link wstawić
akurat interesuje mnie tylko base top i lakier bo reszte wszystko mam
patuskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-28 11:15:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.