jak z rozjasnionego blondu przejsc do swojego koloru sr.blond - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-09, 10:33   #1
siwaa80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11
Question

jak z rozjasnionego blondu przejsc do swojego koloru sr.blond


rozjasnilam wlosy,ale chce swoje sr.blond ale fryzjer mi powiedzial ze niealeznie jaka farbe naloze to ona itak mi sie zmyje po tygodniu wiec niewiem co robic okropnie mi w tym bialo-siwych wlosach pomozcie mi fart ze mam je krotkie na ok 3 cm wiec szybko odrosna ale ja sie wstydze pokazac teraz prosze o orade pani Grazynko)
__________________
siwulka
siwaa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 10:40   #2
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: jak z rozjasnionego blondu przejsc do swojego koloru sr.blond

Co prawda nie jestem Panią Grazynką , ale to co powiedział Ci fryzjer, chyba mija się z prawdą. Dlaczego farba miałaby Ci się zmyc po tygodniu?
Ja jestem naturalną brunetką. Kiedys rozjasniłam włosy na blond. Nie miałam później żadnych problemów z powrotem do naturalnego koloru. Kupiłam farbę w kolorze zblizonym do mojego (a ściślej - szampon koloryzujący, czyli środek jeszcze słabszy niż farba) i wszystko super sie pokryło, a włosy były ciemne nawet po pól roku.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 13:30   #3
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: jak z rozjasnionego blondu przejsc do swojego koloru sr.blond

ja podobnie jak ewka, z blondu przefarbowałam się na ciemny brąz i kolor mi się nie zmył, tyle że fryzjer po zmyciu farby zakwaszał mi włosy jakimś preparatem po którym czuć było odemnie ocet przez trzyt dni zresztą wyzej jest taki sam wątek
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 13:45   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: jak z rozjasnionego blondu przejsc do swojego koloru sr.blond

o to mialyscie wyjatkowe szczescie
wlos rozjasniony pozbawiony pigmentu,niesety nie trzyma barwnika, zaskoczona jestem tym szamponem co nie zmyl sie pol roku...
oczywiscie jak Ci juz siwa80 napisalam ,musisz nalozyc farbe o kolorze zblizonym do tego jaki mialas w naturze, i zobaczysz jak bedzie kolor sie tzrymal, po jakims czasie powtorzysz ,
przypominam ... zyby nkolor nie byl z odcieniem popielu, bo mozesz uzyskac po kilku myciach zielonkawy kolor
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 21:05   #5
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: jak z rozjasnionego blondu przejsc do swojego koloru sr.blond

Cytat:
Napisane przez gaga
o to mialyscie wyjatkowe szczescie
wlos rozjasniony pozbawiony pigmentu,niesety nie trzyma barwnika, zaskoczona jestem tym szamponem co nie zmyl sie pol roku...
Ten szampon to Casting. Ufarbowałam nim rozjasnione włosy (na swój naturalny kolor) i po ponad 5 miesiącach ciągle nie było różnicy między odrostami, a ufarbowanymi włosami.
W sierpniu przeszłam nieudany eksperyment z rozjasnianiem i Casting znowu mnie uratował. Do tej pory mają świetny kolor (zdjęcia już nieraz zamieszczałam na Wizażu).
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 21:17   #6
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Question Dot.: jak z rozjasnionego blondu przejsc do swojego koloru sr.blond

[...] ale to trzeba wracać do swojego naturalnego koloru??? Ja mam teraz blond balejaż ( powtórzyłam ten sam krok drugi raz kiedy sie pojawiły odrosty - no i teraz jestem PRAWIE blondynką => nie jest źle.. na szczęście.. ) Ale jak się ponownie pojawią dłuższe odrosty to chciałbym całość ufarbować u fryzjera na ciemną czekolade! , a mój naturalny kolor to taki jasny brąz -> troche popielaty... No i nie chce wracać do naturanego koloru, tylko chce czekoladke!!! Wyjdzie cosik z tego dziewczynki ???
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 09:18   #7
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: jak z rozjasnionego blondu przejsc do swojego koloru sr.blond

ja tez nie mialam takich problemoow jak chcialam wroocic do naturalnego koloru kupilam dobrą farbe i kolor trzymal ok 4 miesiecy troche sie wypłukał ale i tak byl ładny potem jednak zdecysowałam znoow wroocic do blondu bo stwierdzilam ze czuje sie w nim najlepiej
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-10, 10:15   #8
Madamille
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 35
Dot.: jak z rozjasnionego blondu przejsc do swojego koloru sr.blond

U nie właściwie tez nie było większego problemu z powrotem do naturalnego ciemnego blondu. Miałam włosy rozjasnone balejażem do dość jasnego blondu. W salonie zrobiłam farbę (ciemna czekolada, czyli ciemniejsze od moich naturalnych) na całe włoski-bardzo ładnie pokryło i stopnowniowo zmywało sie bardzo równo, coraz bardziej przypominając mój naturalny ciemny blond.
Ostatnio sama farbowałam Londą popielatym blondem - wyszedł ładny brąz.
Madamille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 10:59   #9
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Red face Dot.: jak z rozjasnionego blondu przejsc do swojego koloru sr.blond

to chyba za kilka tygodni też się przefaruje na czekoladke Ciekawe co mi wyjdzie hehe
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 11:38   #10
Sara1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 72
Dot.: jak z rozjasnionego blondu przejsc do swojego koloru sr.blond

Zgodze sie z Ewką ja miałam rozjasniane włosy joanną -przyznam ze ładnie mi rozjasniała ale kosztem włosów które na koncówkach były sianowate A ze chciałam zapuscic włosy nie mogłam w nieskonczonosc ich rozjasniać i poszłam w druga strone - "zafarbowałam" je szamponem ciemny bląd CASTINGA i szmpon pokrył mi włosy rewelacyjnie ,moje super jasne koncówki i odrosty Kolor na głowie mam jednolity a i włosy wyglądaja na zdrowsze , są miękkie i błyszczace..
Sara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 21:11   #11
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: jak z rozjasnionego blondu przejsc do swojego koloru sr.blond

wiem ze to dosc stary watek. Ale jesli ja mam cos typu balejazu platyna (kora powoli zolknie), ponoc "ciemny blond" (ktory w rzeczywiscosci okazal sie zrudzialo-lisim odcieniem) i naturalne srednio-szary blond odrosty (okolo3cm) jakas farbka/szamponetka pokryla by mi to rownomiernie? Chcialabym wrocic do moich naturalnych - to moje marzenie!!
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-14, 23:33   #12
aniolekbraz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Coventry / United Kingdom
Wiadomości: 34
Dot.: jak z rozjasnionego blondu przejsc do swojego koloru sr.blond

Co prawda, nie jest to ten watek, ale przy okazji wyraze swoje zdanie Nadia07 pozostan przy tym kolorku co masz. Bardzo ladnie w nich wygladasz
aniolekbraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.