Praca przez internet - gdzie szukać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-12, 20:27   #1
LordWiliam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 346

Praca przez internet - gdzie szukać?


Witam,
wiem że wiele osób pracuje przez internet. Chciałbym spytać czy macie jakieś doświadczenie w tym temacie? Ostatnio taki temat był na forum chyba w 2005 roku. Od tego czasu zmieniło się sporo.

Gdzie szukać informacji o tego rodzaju pracy?
Gdzie szukać pracy?
Jaka jest Wasza opinia na temat tego typu pracy?
Czy praca przez internet to praca czy ściema?
LordWiliam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:41   #2
Angell_
Zadomowienie
 
Avatar Angell_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 319
Dot.: Praca przez internet - gdzie szukać?

Ja przez ostatni rok pracowałam pozycjonując strony, ale już tego nie robię i obecnie szukam pracy.
Zarobki są zależne od zaangażowania (przynajmniej w moim przypadku). Dostawałam 8 zł za tekst o długości ok. 4000 znaków. Nie wiem czy to dużo czy mało, w każdym razie mi wystarczało. Taki tekst pisałam w 30 min. Oczywiście, jak już się wdrążyłam. Czyli można powiedzieć, że przy godzinie pracy dziennie w miesiącu zarabiałam ponad 300 zł.
Mnie to wtedy wystarczyło, bo to było tylko na moje wydatki.
Angell_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 16:13   #3
Helga20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 330
Dot.: Praca przez internet - gdzie szukać?

Praca przez internet kojarzy mi sie głównie z MLM albo z osobami które tworzą postaci w grach RPG,co prawda jest to świat wirtualny ale kupuje sie je za prawdziwe pieniądze.

Wydaje mi sie że największa nowość to program BHC Apolandia o którym głośno ostatnio w internecie.Jest to program społeczno-finansowy stworzony głównie z myślą o samotnych matkach,emerytach,rencist ach,zadłużonych i bezrobotnych ale każdy może sie zapisać.Można tam zyskać w formie darowizn naprawdę duże pieniądze,docelowo coś około miliona złotych ale to wcale nie jest proste i szybkie.Za to kilka,kilkanaście tysięcy złotych jest w szybkim zasięgu ale zależy od to od liczby zapisujących sie ludzi.

Z tego co mi wiadomo w internecie jest dużo negatywnych opinii na temat Apolandii bo rozsiewają je ludzie zajmujący sie MLM.Oni nie chcą żeby Apolandia była popularna bo wtedy mało kto będzie sie chciał w MLM bawić.Na forach ludzie piszą że redaktor naczelny największego polskiego portalu MLM osobiście pisze negatywne anonimy na forach tak sie boi o swoją posadę

Jak ktoś jest zainteresowany niech szuka w Google pod hasłem "bhc apolandia".Wyskoczy wam np. link do forum Super Expresu gdzie trwa burzliwa dyskusja na ten temat i forum Mam Biznes gdzie jest opisane jak to działa w praktyce.Poza tym wyskakuje sporo stron z negatywnymi opiniami ale ich autorami są ci zazdrośni ludzie od MLM więc na te wpisy nie zwracajcie uwagi
Helga20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 23:32   #4
LordWiliam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 346
Dot.: Praca przez internet - gdzie szukać?

Cóż. ja akurat lubie MLM.
I w sumie nie powiedziałaś nic konkretnego na temat tego jak zarobić przez internet.
LordWiliam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 00:58   #5
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Praca przez internet - gdzie szukać?

Cytat:
Napisane przez Helga20 Pokaż wiadomość
Poza tym wyskakuje sporo stron z negatywnymi opiniami ale ich autorami są ci zazdrośni ludzie od MLM więc na te wpisy nie zwracajcie uwagi
O, a skąd ta pewność?


Jeżeli chodzi o zarabianie przez Internet, od siebie polecam programy partnerskie i sieci afiliacyjne.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 10:04   #6
Helga20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 330
Dot.: Praca przez internet - gdzie szukać?

Ta pewność stąd że wszystkie negatywne wpisy na temat programu BHC Apolandia są autorstwa dwóch tych samych osób.Jedna z nich przedstawia sie jako Tomasz Sobieraj,natomiast jego kolega który mu sie zwykle wpisuje w jego tematach jest anonimowy.

Wygląda na to że te 2 osoby zostały przez kogoś wynajęte do pisania takich rzeczy.Pomijam już fakt że te ich wpisy nie mają żadnej wartości merytorycznej,obaj wynajęci "hejterzy" wykazują brak jakiejkolwiek wiedzy na temat zasad działania programu.

Redaktor naczelny największego polskiego magazynu MLM doskonale wie o tym że na jego temat trwa dyskusja na blogu na stronie programu BHC Apolandia.Mógłby sie tam wpisać i sprostować zarzuty że doniósł na Apolandię do UOKiK i że publikuje anonimowe negatywne wpisy na ich temat.Nie zrobił tego jednak więc czyż nie jest to przyznanie sie do winy?

UOKiK skontrolował program BHC i żadnej piramidy tam nie znalazłRedaktor naczelny musi być więc wściekły że konkurencja wciąż działa i rośnie w siłę.
Helga20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 12:50   #7
LordWiliam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 346
Dot.: Praca przez internet - gdzie szukać?

A jakieś linki gdzie poczytać o zarabianiu przez internet?
Ostatnio sporo mówi się o zarabianiu na yt, o sporych kwotach...
LordWiliam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 14:46   #8
Helga20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 330
Dot.: Praca przez internet - gdzie szukać?

To może żeby zakończyć temat programu BHC Apolandia podam link:

http://bhc.apolandia.com

Jest to w tej chwili najlepszy sposób zyskania dużych pieniędzy nie tylko w internecie ale ogólnie.Totolotek to loteria,giełdy i forexy to ryzyko.Programy partnerskie,zwłaszcza te bankowe to dobry sposób na zarabianie ale przy programie BHC ich możliwości bledną.

Na podanej wyżej stronie macie blog na którym pomysłodawczyni projektu odpowie na Wasze pytania.Na dole strony jest link do Regulaminu.Możecie również do nich zapisać i zadzwonić,dodatkowo jest opcja kontaktu z dwoma osobami pracującymi jako konsultanci.

Wszystkie negatywne opinie jakie spotkacie w internecie na temat programu BHC są autorstwa jednej lub dwóch osób,możliwe że wspomniany Sobieraj i jeszcze jedna osoba o nicku Laskowski to jedna i ta sama postać,wskazuje na to styl pisania tych komentarzy.Jest to lub są osoby prawdopodobnie wynajęte i opłacone przez ludzi od MLM dla których Apolandia jest potężną konkurencją.

Profil na Facebooku- "Apolandia naciągacze" jest również autorstwa Sobieraja.Lubi go 1 osoba,sam autor.Jak widać oszukanych nie ma bo gdyby byli sami zakładaliby takie profile.Sobieraj założył również temat na portalu Dodaj Oszusta ale został on stamtąd usunięty bo redakcja żadnego oszustwa w Apolandii nie zauważyła.Oszustwa w Apolandii nie stwierdził również UOKiK ani żaden inny organ kontrolny.
Helga20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 18:46   #9
majczusia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 435
Dot.: Praca przez internet - gdzie szukać?

Przede wszystkim taki wątek już jest i wcale nie taki stary:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=509646&page=4
majczusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 10:18   #10
Helga20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 330
Dot.: Praca przez internet - gdzie szukać?

Mam pytanie do dziewczyn mieszkających w USA,na pewno takie tutaj zaglądają.Jak tam wygląda kwestia telepracy i pracy przez internet?

Słyszałam że tam praca w domu jest w miarę popularna,nie tylko jeśli chodzi o stricte internetową pracę ale także w tym sensie że w ramach oszczędności,żeby nie płacić za wynajem biura szefowie często pozwalają pracownikom wykonywać swoją pracę w domu a efekty wysyłać mailem.
Helga20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 21:21   #11
romka1312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 16
Dot.: Praca przez internet - gdzie szukać?

Większość prac oferowanych przez internet to zwykły bełkot. Ale są ludzie którzy z tego żyją. Myślę że większość to jednak MLMy, programy sprzedażowe typu ori czy avon. Ale czy na tym można jeszcze zarabiać? Poza tym czy to jest wogóle praca przez internet jak się zamieszczający takie ogłoszenia reklamują?

Moim zdaniem nie. Praca przez internet może polegać na przykład na pisaniu artykułów, jeśli chcesz daj znać to ci podam gdzie znaleźć takie oferty. Można przepisywać różne rzeczy. Możliwości jest wiele... poszukaj na forum albo na google.
Można zarabiać robiąc filmiki na yt, prowadząc bloga etc. etc.
Możesz wręcz zacząć rozkręcać swoje imperium internetowe, ale do tego potrzeba trochę nakładów, pomysłu i systematycznej pracy, a nie jak szumnie brzmiące ogłoszenia w internecie 1500 sto 900 zł za 5 minut pracy.
__________________
Obecnie szukam pracy - jakiejkolwiek
romka1312 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-23, 17:22   #12
aliria
Przyczajenie
 
Avatar aliria
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: elbląg
Wiadomości: 8
Dot.: Praca przez internet - gdzie szukać?

A ja grzebię i grzebie i nic nie wygrzebałam, siedzę w domu na wychowawczym, oczywiście zasiłek żaden mi nie przysługuje bo narzeczony zarabia taka fure pieniędzy, że powinnam na zakupy chyba latać samolotem niestety za 1500zł na trzy osoby wyżyć sie nie da ... no więc szukam i szukam takowej pracy ale każda strona jaką znajde i wygląda na niby profesjonalną to sie okazuje za każdym razem że to zwykli wyłudzacze kasy a to wyślij smsa za 10,- a to to a to tamto...
W moim położeniu taka praca wydaje sie być cudownym rozwiązaniem.
I tutaj pytanie, czy ktoś zna naprawdę godna polecenia stronę tudzież firmę która zatrudnia internetowych pracowników?

Pozdrawiam
aliria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 19:38   #13
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Praca przez internet - gdzie szukać?

Cytat:
Napisane przez LordWiliam Pokaż wiadomość
A jakieś linki gdzie poczytać o zarabianiu przez internet?
Ostatnio sporo mówi się o zarabianiu na yt, o sporych kwotach...
Z własnego doświadczenia - 10.000 wyświetleń filmów=10euro, no nie wiem czy to tak dużo

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez romka1312 Pokaż wiadomość
Większość prac oferowanych przez internet to zwykły bełkot. Ale są ludzie którzy z tego żyją. Myślę że większość to jednak MLMy, programy sprzedażowe typu ori czy avon. Ale czy na tym można jeszcze zarabiać? Poza tym czy to jest wogóle praca przez internet jak się zamieszczający takie ogłoszenia reklamują?

Moim zdaniem nie. Praca przez internet może polegać na przykład na pisaniu artykułów, jeśli chcesz daj znać to ci podam gdzie znaleźć takie oferty. Można przepisywać różne rzeczy. Możliwości jest wiele... poszukaj na forum albo na google.
Można zarabiać robiąc filmiki na yt, prowadząc bloga etc. etc.
Możesz wręcz zacząć rozkręcać swoje imperium internetowe, ale do tego potrzeba trochę nakładów, pomysłu i systematycznej pracy, a nie jak szumnie brzmiące ogłoszenia w internecie 1500 sto 900 zł za 5 minut pracy.
Ori to też mlm a co do reszty twojej wypowiedzi się zgadzam możliwości jest mnóstwo, ale żeby nie było za łatwo to praca w internecie to na początku ciężki bochenek chleba, po jakimś czasie lżejszy, a po kolejnym czasie rewelacyjny chleb
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 16:24   #14
GrandPl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: Praca przez internet - gdzie szukać?

Domyślam się, że chodzi Ci o zdalne zatrudnienie przez internet i tutaj Ci nie pomogę. Myślę, że u nas jeszcze jest ciężko znaleźć taką pracę. Natomiast jeśli chodzi o zarabianie w internecie to możliwości jest sporo. Jednak prawie wszystkie wiążą się z nabyciem pewnej "internetowej" wiedzy. Mam na myśli podstawy budowania stron, obsługa skryptów itd. Obecnie nie jest to już tak bardzo skomplikowane i można to robić bez większej wiedzy, no ale podstawy chociaż trzeba mieć. Teraz kilka możliwości.

1) pisanie tekstów, ktoś już o tym wspomnial. Ludzie od pozycjonowania stron potrzebuja mase nowych tekstów, jeśli potrafisz swobodnie pisać na dowolny temat (wiedza encyklopedyczna w większości przypadków nie jest potrzebna) to można w ten sposób zarobić kilka stówek miesięcznie. Teksty można sprzedawać np. na www.textmarket.pl Kase dostaje się jeśli ktoś kupi Twój tekst. Im więcej tekstów tym wiecej kasy. Zleceniodawców można również szukać na forach związanych z pozycjonowaniem. Można się też zgłosić do www.seotxt.pl być może potrzebują nowych copywriterów. Stawki bedą niższe ale za to zleceń więcej.

2) tworzenie stron pod reklamy - tutaj trzeba już trochę więcej wiedzy. Zarobki też nie przychodzą od razy, ale po pewnym czasie i zrobieniu conajmniej kilku dobrych stron (w sensie przydatnej wiedzy, a nie wodotrysków) można już zaczać zarabiać. Jeśli będziesz się rozwijać w temacie można zarabiać nawet kilka tysięcy. Strony można robić różne. Przykładowo robimy strone o cellulicie i umieszczamy na niej reklamy firm lub programów partnerskich. Kasę dostajemy za umieszczenie reklamy lub np prowizję jeśli ktoś kupi u partnera przechodząc z Twojej strony. Temat rzeka

3) stworzenie swojego infoproduktu w postaci e-booka. To już zależy na czym się znasz. Jeśli potrafisz rozwiązać czyjś problem, to na pewno znajdzie się przynajmniej jedna osoba która go kupi Dalej to już kwestia reklamy i ilości takich infoproduktów

4) stworzenie jakiegoś portalu - tutaj wszystko zależy od pomysły i ilości gotówki do zainwestowania. Nie musisz go sama robić, wiele rzeczy można zlecic

5) własny sklep internetowy - jest już wiele możliwości prowadzenia takiego sklepu za darmo lub małe pieniądze. Jeśli jesteś uwiązana w domu to najlepiej sprzedawać w nim produkt własnych rąk, np. obrazy, rękodzieła, przepisy kulinarne, nie wiem, możliwości jest wiele

6) wspomniany również, wbrew wielu opiniom jest to w tej chwili jedna z najlepszych możliwości dorobienia do pensji lub pracy dla siebie. Niestety nie jest to łatwa praca i wszelkie ogłoszenia 5000 pracując godzinę miesięcznie należy włożyć między bajki. Wbrew panującym opiniom MLM nie polega na sprzedaży innym produktów (to jest sprzedaż bezpośrednia np. AVON) a budowaniu grupy konsumentów, którzy będą kupowali na własne potrzeby. Kontaktów i osób chętnych do współpracy można (i w zasadzie najszybciej) szukać w internecie. Niestety tutaj też kasa przychodzi dopiero z czasem, początki to dużo pracy i małe zarobki.

7) jest jeszcze Allegro - no ale to już temat rzeka ....

Jeśli chodzi o zarabianie na YouTube to jest to również forma reklamy. Jeśli potrafisz stworzyć ciekawą treść wideo i wygenerować odwiedzalność to pewnie da się trochę zarobić.

Praca w internecie ma jeden wspólny mianownik. Trzeba na początku dużo pracować i nie patrzeć na zarobki, bo można się załamać. Konsekwencja jest tu kluczem

Trochę się rozpisałem jak na swój drugi post
GrandPl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 12:20   #15
Pettunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Praca przez internet - gdzie szukać?

W internecie znalazłam ciekawa propozycje pracy, może warto z niej skorzystać, brzmi ona:
Praca dodatkowa dla każdego. 15 zł / h. Wprowadzanie danych na stronach www, wypełnianie ankiet internetowych. 3-5 godzin dziennie. Krótkie CV proszę kierować pod adres mailowy: ☠☠☠☠☠☠☠☠@wp.pl
Pettunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:26   #16
lupin
Raczkowanie
 
Avatar lupin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 140
Dot.: Praca przez internet - gdzie szukać?

Taaa można i na ankietkach przez neta zarabiać, ale to raczej takie tam tylko dorabianie.

Jak to ktoś już wspomniał, dobrze z domu się prowadzi sklep internetowy, sklep na allegro itp.

Ja zatrudniłam się w zeszłym roku w jednej niemieckiej firmie jako wirtualny asystent. Sporo prostych prac biurowych można wykonać z domu. Płacą niby za godzinę, ale nie zawsze mają zlecenia dla mnie.

Myślę, że ten rodzaj pracy będzie się robił coraz bardziej popularny. Choć u nas pewnie nie tak prędko...
__________________
"Najpamiętliwszą chwilą w życiu kobiety jest chwila zapomnienia."
lupin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:34   #17
Monic33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Praca przez internet - gdzie szukać?

Czy któraś z was może polecić jakąś firmę która zatrudnia przez internet? Może to być każda forma pracy. Obecnie z powodów zdrowotnych muszę siedzieć w domu a w poprzedniej firmie rozwiązali mi umowę ( Nie ukrywam jest mi dość ciężko teraz
Monic33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 08:21   #18
lupin
Raczkowanie
 
Avatar lupin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 140
Dot.: Praca przez internet - gdzie szukać?

Cytat:
Napisane przez Monic33 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was może polecić jakąś firmę która zatrudnia przez internet? Może to być każda forma pracy.
Najłatwiej znaleźć pracę na kamerkach albo czymś w podobie. W innym wypadku trzeba się naszukać.
__________________
"Najpamiętliwszą chwilą w życiu kobiety jest chwila zapomnienia."
lupin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 10:51   #19
aneecia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 26
Dot.: Praca przez internet - gdzie szukać?

xxxxxxxxxx

Edytowane przez aneecia1
Czas edycji: 2013-07-14 o 13:08
aneecia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 10:23   #20
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Praca przez internet - gdzie szukać?

To o czym piszesz jest nowym programem gdzie nie ma nawet na stronie internetowej kontaktu z firmą odpowiedniego, z tego co widziałam na innych forach to jeszcze nie ma osoby której ta firma wypłaciła juz w Polsce cokolwiek, a poza tym jak sie umieszcza swój link partnerski to dobrze by było reklame wykupic
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 17:50   #21
ferryboat
Zadomowienie
 
Avatar ferryboat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 378
Dot.: Praca przez internet - gdzie szukać?

Dziewczyny, czy zna któraś tę stronę? Szukam czegoś na wakacje, żeby dorobić, ale boję się podawać dane na stronach, o których nie mam zielonego pojęcia.

---

A zna ktoś być może surveysavvy? Strona jest niby akredytowana i wszędzie pisze, że legalna.
__________________
Change your thoughts and you will change the world.

Edytowane przez ferryboat
Czas edycji: 2013-06-14 o 18:12
ferryboat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 13:50   #22
mysz_89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 57
Dot.: Praca przez internet - gdzie szukać?

Cytat:
Napisane przez lupin Pokaż wiadomość
Najłatwiej znaleźć pracę na kamerkach albo czymś w podobie. W innym wypadku trzeba się naszukać.


Pracujesz sama czy przez studio?
mysz_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 07:56   #23
joanna187
Raczkowanie
 
Avatar joanna187
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 198
Dot.: Praca przez internet - gdzie szukać?

Jak chodzi o zarabianie przez internet, to zarabiamy nie na siebie tylko na kogoś, wpłacając 35 zł czy inna kwotę to na pewno minie długa droga jak wypłacimy próg minimalny a przy tym mocno się napracujemy. Aby pracować przez internet należy wypracować sobie własny system zarabiania i pracy.
__________________
Mój blog o pracy: http://www.ofertypracyza-granica.blogspot.com

Chcesz założyć bloga?
Zobacz jak to zrobić --> Kliknij

Pora na dietę zobacz listę koktajli
joanna187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 12:36   #24
whateveryouwant
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 75
Dot.: Praca przez internet - gdzie szukać?

Cytat:
Napisane przez mysz_89 Pokaż wiadomość
Pracujesz sama czy przez studio?
Przez studio lepiej nie pracować, chyba że jest się kompletna noga z języków obcych, najlepiej samemu się porejestrować na zagranicznych czatach. Jest takie raczkujące forum, na które parę doświadczonych dziewczyn zagląda i doradzą w sprawach związanych z kamerkowaniem: pracanakamerkach.fora.pl
whateveryouwant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 08:03   #25
linka1203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Praca przez internet - gdzie szukać?

moja znajoma pracuje przez internet jako telemarketerka zarabia najniższą krajową. tylko wtedy trzeba mieć zawsze dostęp do internetu

Edytowane przez linka1203
Czas edycji: 2013-07-15 o 08:06
linka1203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 18:13   #26
monika3217
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: Praca przez internet - gdzie szukać?

a nie lepiej poszukać ofert xxxx albo zlecenia przez net jest tam sporo ofert pracy dla wolnych strzelców.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-10-10 o 13:27 Powód: nazwa
monika3217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 14:37   #27
jjgoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Praca przez internet - gdzie szukać?

ja poprosze, gdzie można szukać takich ofert z pisaniem artykułów

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez romka1312 Pokaż wiadomość
Większość prac oferowanych przez internet to zwykły bełkot. Ale są ludzie którzy z tego żyją. Myślę że większość to jednak MLMy, programy sprzedażowe typu ori czy avon. Ale czy na tym można jeszcze zarabiać? Poza tym czy to jest wogóle praca przez internet jak się zamieszczający takie ogłoszenia reklamują?

Moim zdaniem nie. Praca przez internet może polegać na przykład na pisaniu artykułów, jeśli chcesz daj znać to ci podam gdzie znaleźć takie oferty. Można przepisywać różne rzeczy. Możliwości jest wiele... poszukaj na forum albo na google.
Można zarabiać robiąc filmiki na yt, prowadząc bloga etc. etc.
Możesz wręcz zacząć rozkręcać swoje imperium internetowe, ale do tego potrzeba trochę nakładów, pomysłu i systematycznej pracy, a nie jak szumnie brzmiące ogłoszenia w internecie 1500 sto 900 zł za 5 minut pracy.
ja poprosze o informacje gdzie można znaleźć takie informacje
jjgoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 09:40   #28
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Praca przez internet - gdzie szukać?

Cytat:
Napisane przez jjgoda Pokaż wiadomość
ja poprosze o informacje gdzie można znaleźć takie informacje
W wątku redakcyjnym przypiętym na górze forum
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 10:40   #29
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Praca przez internet - gdzie szukać?

Ja ze Śląska, więc nie będę zaburzać wyników
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 00:30   #30
lissax
Raczkowanie
 
Avatar lissax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 117
Dot.: Praca przez internet - gdzie szukać?

Hej dziewczyny. Kiedyś siedząc w domu i wychowując dziecko byłam konsultantką ori i zarabiałam nieźle. Lecz w obecnych czasach jest ciężko wystartować. Dziesięć lat się temu poświęciłam i nadszedł czas by się pożegnać. Zresztą u nich się dobrze teraz nie dzieje-kryzys i takie tam. Ale ja nie o tym. Będąc w patowej sytuacji - los tak się ułożył - że zostałam sama, zaczęłam szukać pracy przez internet. Czego ja się nie naszukałam ile programów nie próbowałam. Na długopisach dałam się nabrać. Po kilku miesiącach trafiłam na program Podzielmy Się i to był strzał w dziesiątkę. Nie oceniajcie odrazu,należy się z tym zapoznać. Obecnie kończę etap 1 z wynagrodzeniem 1800 zł. Informacje znajdziecie w googlach z końcówką com. Za nie długo wychodzą na świat,media się zaczynają interesować, nie długo również będą przeprowadzone wywiady, ogólnie mogłabym dużo na ten temat napisać, podzielić się dowodami w postaci kwot ectr. Drogie wizażanki,jestem tutaj już kilka lat i nigdy nikogo w błąd nie wprowadziłam. Chociaż zapoznajcie się z tematem. Program wart poznania. Możecie jedynie zyskać i ulepszyć swoje dotychczasowe życie. Ja skorzystałam i nie żałuję - weszłam w to w grudniu. Chciałam się z Wami tym podzielić.
Serdecznie wszystkim polecam.

Pozdrawiam
__________________
http://www.charmante.com.pl/
lissax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-03 16:57:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.