ULGA dla skóry leczonej Skinorenem. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-28, 12:46   #1
dorotabat
Raczkowanie
 
Avatar dorotabat
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 91
GG do dorotabat

ULGA dla skóry leczonej Skinorenem.


Cześć. Mam problem i proszę o pomoc, a Wasze rady często są dla mnie bardzo trafne. Otóż od ponad dwóch tygodni leczę skórę Skinorenem (20% kwas azulainowy). Po jednorazowej wizycie w solarium pojawiło mi sie na skórze twarzy i szyi mnóstwo podskórnych grudek- brrrrr. Skinoren jest rewelacyjny w swoim działaniu, ale... No właśnie, wysusza. Doradźcie mi jakieś fajne kremy, preparaty do stosowania- silnego nawilżenia, odbydowania warstwy hydrolipidowej. Serdeczne dzięki za wszystkie propozycje.Buziaczki.
dorotabat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-28, 12:57   #2
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: ULGA dla skóry leczonej Skinorenem.

Ja na takie okazje mam Physiogel. Nic lepszego jak na razie nie znalazłam i nawet nie szukam, bo jest rewelacyjny:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4148
Mam nadzieję, ze i Tobie się sopdpba. Proponowałabym na pierwszy raz zakupienie 10 ml tubeczki - są w sprzedaży (ok. 6 zł) i wypróbowanie przed zakupem pełnowymiarowej tuby 75 ml / 28 zł
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-28, 14:36   #3
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: ULGA dla skóry leczonej Skinorenem.

Ja przede wszystkim radze naprawde uwazac na ten krem. Uzywalam go kiedys (mialam tradzik i to nie najmniejszy). Moja buzie podraznial i oczywiscie wysuszal. Niedawno go znalazlam (z dobra data waznosci), wyskoczylo mi kilka pryszczy wiec przesmarowalam cala buze... tylko pozniej nie wiedzialam co mam robic (straaasznei podrazniona)
Nie odpowiedzialam wprawdzie na Twoje pytanie, ale uwazaj na podraznienia (taka tylko mala rada z mojej strony )

pozdrawiam

p.s. Pitipel, ten zel jest do kupienia w aptece, prawda?
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-28, 14:57   #4
dorotabat
Raczkowanie
 
Avatar dorotabat
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 91
GG do dorotabat
Re: ULGA dla skóry leczonej Skinorenem.

Serdeczne dzięki za Wasze sugestie. Ja już kiedyś miałm Skinoren, bardzo mi pomógł. Wiesz, ja jestem raczej "gróboskórna", oprócz delikatnego szczypania, tuż po nałożeniu i przesuszenia, nic się nie dzieje. A stsuję go już ponad 2 tyg. Słonecznego weekendu. Pa pa pa
dorotabat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-28, 15:01   #5
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: ULGA dla skóry leczonej Skinorenem.

he, he to jest KREM, który nazywa się Physiogel... W aptece oczywiście
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-31, 11:26   #6
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: ULGA dla skóry leczonej Skinorenem.

miałam tak po brevoxylu, po niespełna tygodniu stosowania tak mi wysuszył skórę, że aż kosmteyczka się dziwiła, że mocno przesuszona, pomogłam sobie w mig z widocznie łuszczącą się skórą - szybki nawilżacz pod krem z serii Oligoaquavita Inter Fragrances i po odczekaniu chwili aż się porządnie wchłonie stosowałam krem nawilżający, w moim przypadku L`Oreal, ale wiem że na ten nawilżacz sprawdza się praktycznie każdy dobrze nawilżajacy krem. Acha, do mycia buzi używałam Psyhiogel. Taki zestawik pomógł mi bodajże w trzy dni do tego stopnia, że nie było widać przesuszenia nawet po użyciu podkładu
oczywiście, kilka dni nie wystarczy, zeby nawilżyc porządnie skórę, więc nadal stosuję tę kombinację.
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.