br±zowy po³ysk... ??? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-06-01, 10:17   #1
kamaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 14

br±zowy po³ysk... ???


Na pocz±tku, je¿eli ¼le uje³am temat to wybaczcie Wi¿anki. Szuka³am w wyszukiwarce, ale znalazlam tylko o odzywkach, maskach itd jak nadac w³osom po³ysk. Ja mam inny problem, po nieudanym byciu blondi (nie pasowa³o do mojej karnacji i oczu) , po 10 min jeszcze w salonie mia³am na g³owie ciemny docent Goldwella. Fryzjerka chcia³a mi zrobiæ ciep³y br±z na g³owie, hmm tylko, ¿e nie spodziewa³am siê, ¿e po wyj¶ciu na zewn±trz w s³oneczny dzieñ mog³abym wygl±dac jak rudzielec.. Od tamtego czasu nak³adam szamponetki w kolorze ciemnego br±zu, od farby siê powstrzymujê (daje w³osom odpocz±æ). W³osy mimo, ¿e dosta³y ostatnio mocno w ko¶æ wygl±daj± nad podziw ³adnie (od prawie roku Szkrzypowita, Seboradiny, Waxy, Jedawbie i te sprawy), b³yszcz± siê, tylko ten rudy po³ysk.. Nawet farba Garniera na³o¿ona na grzywkê (tylko!) sie nie sprawdzi³a.. By³abym naprawdê wdziêczna gdyby kto¶ móg³ poleciæ jaki¶ szampon, ¿eby pozbyæ siê tego rudawego po³ysku, ewentulanie jaka¶ farbê (ale z tej szkorzystam najwyzej pó¼niej). Zale¿y mi na takim ch³odnym br±zie.. Mam nadziejê, ¿e mo¿e kto¶ mia³ podoby problem i siê tych rudo¶ci pozby³
kamaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-01, 11:03   #2
Magiuska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 103
Dot.: br±zowy po³ysk... ???

U mnie by³o troche inaczej, ale i tak Ci opowiem, bo mo¿e cos Ci to podpowie albo pomo¿e. Ja by³am przez jakie¶ 5 lat ruda lub czerwona. Uwielbia³am ten kolor. Pod koniec zesz³ego roku postanowi³am zmieniæ kolor na br±z. Teraz ju¿ siê uda³o, ale musze Ci powiedzieæ, ¿e w moim przypadku( gdzie ta rudo¶c by³a do¶æ mocno wgryziona w moje w³osy) pomog³o uparte nak³adanie farbo odcieniu ciemnego lub ¶redniego br±zu. Po pierwszym na³o¿eniu nie by³o prawie w ogóle efektu, a potem stopniowo po kolejnych farbach robi³y siê coraz bardziej br±zowe ( na pocz±tku te¿ mia³y rudy- czerwony po³ysk) Teraz ju¿ po mo¿e 6 farbach, jest ju¿ tylko br±zowy.
Nie umiem Ci niestety powiedzeæ, czy jest na to inny sposób. Byæ mo¿e uparte stosowanie szamponetek tak¿e pomo¿e
Powodzenia
Magiuska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-01, 13:19   #3
poczatkujaca-dagmara
Wtajemniczenie
 
Avatar poczatkujaca-dagmara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 2 120
Dot.: br±zowy po³ysk... ???

ja tez mam teraz taki problem jak TY....tylko ze jestem naturalna brunetka(boszeeeeeee moje dlugie wloski sa rude)....kupilam farbe Lorea'l ktora miala mi minimalnie rozjasnic moje ciemne wlosy...tylko ze efekt jest troche inny moje wlosy sa rude przy glowie marchewkowe konce juz w spoojniejszej tonacji(do tego wyszly czerwone pasemka ktore niedawno udalo mi sie zakryc brazowa farba)....nie znam innego sposobu jak farba na farbe...wlasnie na pralce stoja 2 farby Lorea'l sredni braz....ide walczyc z rudym;-)....Tobie rowniez zycze powodzenia;-*...dadam ze zawsze chodzilam do fryzjera nie wiem co mnie pokusilo zeby sama robic wlosy w domu...bleeeee...ojjjjj ja glupia;-(
poczatkujaca-dagmara jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-01, 14:58   #4
kamaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: br±zowy po³ysk... ???

Dziêki dziewczyny za odpowiedz.. No có¿ ja naturalny kolor w³osów mam jak Rihanna (szkoda tylko ze nie takie d³ugie i gêste ;( ) i teraz ¿a³ujê, ¿e zacze³am farbowaæ, w takim ch³odnym br±zie by³o mi najlepiej.. Dagmara czy to nie by³a przypadkiem Feria? Ja uzylam takiej kasztanowej i mia³am podobny efekt czerwien na górze, dó³ w miarê.. Ale czarna farba i zniknê³o, teraz z kolei nie chce na czarno malowaæ... Chce pozostaæ w br±zach najlepiej naturalnych.. Koniec z farbowaniem :P
kamaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-01, 18:23   #5
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 5 157
Dot.: br±zowy po³ysk... ???

Jest taka p³ukanka do br±zów, Flor Illum matowo-szara. Wczoraj j± dosta³am, jutro wypróbujê i zdam relacjê. Te¿ mam problem z rudziej±cym br±zem, mimo ¿e fryzjer wymiesza³ na mojej g³owie 3 zimne odcienie
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-01, 18:42   #6
awadawa
Raczkowanie
 
Avatar awadawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomo¶ci: 170
GG do awadawa
Dot.: br±zowy po³ysk... ???

Kasiek1987- gdzie mozna dotaæ to mam nadziejê cudo?? Zamawiala¶ gdzies czy kupi³a¶ po prostu w drogerii??
awadawa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-01, 19:23   #7
poczatkujaca-dagmara
Wtajemniczenie
 
Avatar poczatkujaca-dagmara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 2 120
Dot.: br±zowy po³ysk... ???

Tak moja droga to byla Feria na nie szczescie;-(.boze jak ja wygladalam.....dzisiaj farbowalam na braz i jest ok....moje wlosy znowu sa brazowe i lsnia jak diabli;-)....
poczatkujaca-dagmara jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-06-01, 19:46   #8
kamaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: br±zowy po³ysk... ???

Dagmara jak mo¿esz zapodaj dok³adn± nazwê tej Farby, której "przed chwil±" u¿y³as.. Bo L'oreal ma kilka serii i je¿eli wysz³o Ci okey to moze spróbuje tej samej bo FERII nigdy nie tknê u mnie kompletna pora¿ka.. Co¶ nas ³±czy hehe. Kasiek no w³a¶nie zapodaj sk±d j± wytrzasnê³a¶ i jak efekty, by³oby fajnie.. S³ysza³am o p³ukace z Celii, ¿e jest do w³osów blond, do czerwonych (rudych i podobnych) ciekawe czy jest do br±zu.. Widzê ze nie tylko ja mam problem z rudziej±cym br±zem..

Pod spodem link do farby, która mnie zachwyci³a (bo taki kolor mam naturalny jak dziewczyna z opakowania) i bym z chêcia jej u¿y³a, ale przera¿a mnie nazwa:kasztan.. a ten kojarzy mi siê wyj±tkowo z rudo¶ciami, mo¿e kto¶ uzywa³ i móg³by co¶ dodaæ od siebie.. NIe wiem jak dodac cosik takiego jak link i ¿eby od razu przekierowywa³o, dlatego wklejam ca³y.. Wybaczcie jak co¶ stawiam tu pierwsze kroki dopiero ;P

http://www.kosmetykionline.pl/produc...sort=3a&page=1
kamaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-01, 20:41   #9
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 5 157
Dot.: br±zowy po³ysk... ???

Cytat:
Napisane przez awadawa
Kasiek1987- gdzie mozna dotaæ to mam nadziejê cudo?? Zamawiala¶ gdzies czy kupi³a¶ po prostu w drogerii??
W drogerii tego nie znajdziesz, to produkt "profesjonalny" Ja zamawia³am przez internet, ceny s± ró¿ne w ró¿nych sklepach, moja kosztowa³a nieco ponad 8z³. Poszukaj jakiego¶ sklepu fryzjerskiego w Twojej okolicy - je¶li masz zamawiaæ tylko p³ukankê, to koszty przesy³ki przewy¿sz± jej cenê
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-02, 09:45   #10
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 5 157
Dot.: br±zowy po³ysk... ???

Wypróbowa³am dzisiaj t± p³ukankê. Spodziewa³am siê lepszych efektów. Nie p³uka³am w³osów a¿ woda zrobi³a siê czysta, bo krêgos³up mnie bola³ od klêczenia nad brodzikiem, ale dosyæ d³ugo polewa³am tym w³osy. W³osy maj± taki srebrzysty po³ysk, ale w s³oñcu niestety dalej maj± rudawe prze¶wity. Na to ju¿ chyba nic nie pomo¿e Ale w sumie warto spróbowaæ, p³ukanka nie jest droga.
A tak poza tym: nigdy jeszcze nie mia³am takich sztywnych drutów na g³owie, jak po tym p³ukaniu Ale specjalnie nie nak³ada³am od¿ywki, ¿eby zobaczyæ, jak dzia³a.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.