Wysokie czolo! potrzeba zmiana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-21, 14:49   #1
Mania_xD
Zakorzenienie
 
Avatar Mania_xD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin :)
Wiadomości: 6 396
Wyślij wiadomość przez MSN do Mania_xD

Wysokie czolo! potrzeba zmiana


Latami meczylam sie z grzywka na prosto - wysokie czolo, lecz pewnego dnia postanowilam ja zapuscic z zalozeniem ze cos z czasem z nia zrobie... No i tak rosnie, rosnie i rosnie, a ja pojecia zielonego nie mam co z nia zrobic. Pod koniec miesiaca wyjezdzam do pracy jako kelnerka i obawiam sie ze moja grzywka nie zniesie nawet godziny na boku na lakierze... W poniedzialek zapisalam sie na sama grzywke do fryzjera, ale nie mam pojecia co robic... na prosto odpada a zeby mi sie jakos lepiej ukladala nie mam pojecia jak ja ciac. Z natury mam proste, lejace sie i cienkie wlosy...Zalaczam zdjecia srednio wyrazne niestety, ale tylko takie na chwile obecna moge (jak widac bez grzywki albo na bok odpada :/)... Pooooomocy!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-02-14 13.36.36.jpg (18,4 KB, 439 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 056.jpg (67,0 KB, 420 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 055.jpg (68,8 KB, 484 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 019.jpg (91,7 KB, 483 załadowań)
__________________
Mania_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 14:51   #2
Mania_xD
Zakorzenienie
 
Avatar Mania_xD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin :)
Wiadomości: 6 396
Wyślij wiadomość przez MSN do Mania_xD
Dot.: Wysokie czolo! potrzeba zmiana

A i zapomnialam opisac zdjecia!

1 - legitymacyjne co byscie mialy lepszy wglad w moja prawdziwa twarz - jeszcze rude wlosy
2 i 3 - zeby pokazac czolo
4 - moja grzywka na codzien

dodam ze mam tradzik, makijaz mi sie dosc odznacza na twarzy, na czole mam glebokie zmarszczki mimiczne :/

Chcialam rowniez dodac pytanie czy powinnam zmienic kolor wlosow? chcialabym mysi blond ale ciezko mi znalezc odpowiednia farbe.
__________________
Mania_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 16:02   #3
Kochanna
Raczkowanie
 
Avatar Kochanna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Otchłań
Wiadomości: 66
Dot.: Wysokie czolo! potrzeba zmiana

A może coś takiego: przedziałek na boku tak jak masz i grzywka ścięta "schodkowo" stopniowo coraz dłuższa, zakrywająca czoło? Nie mogę znaleźć odpowiedniej fotki żeby to zobrazować.
Albo tak jak masz teraz tylko podpinać spinką w okolicach ucha żeby się lepiej trzymała?
Mam ten sam problem, u mnie to dużo gorzej wygląda, przez lata miałam właśnie taką schodkową grzywkę na bok, potem podobnie jak Ty zapuściłam i podpinam spinką, i jako tako jest
Kochanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 16:20   #4
LemonCakes
Raczkowanie
 
Avatar LemonCakes
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 183
Dot.: Wysokie czolo! potrzeba zmiana

Nie wydaje mi się żeby to było bardzo wysokie czoło. 3 zdjęcie bardzo mi się podoba, fajnie Ci w przedziałku na środku
__________________
Wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post48482672
Szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=782500

Cytat:
“If you love two people at the same time, choose the second. Because if you really loved the first one, you wouldn't have fallen for the second.” ~ Johnny Depp
LemonCakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 16:33   #5
Mania_xD
Zakorzenienie
 
Avatar Mania_xD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin :)
Wiadomości: 6 396
Wyślij wiadomość przez MSN do Mania_xD
Dot.: Wysokie czolo! potrzeba zmiana

ze spinka jest kiepsko bo nie wiem jak ja przypiac zeby to normalnie wygladalo :P mam dosc ciezka grzywke wiec bede wygladala jak w garnku a zalezy mi zeby miec 'lekka' fryzure, schodkowo tzn ?

przedzialek na srodku chyba nie jest najlepszym pomyslem, jak zadna fryzura odslaniajaca czolo
__________________
Mania_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 17:03   #6
ola1n
Przyczajenie
 
Avatar ola1n
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 7
Dot.: Wysokie czolo! potrzeba zmiana

A może zbyt wiele nie rób z tą grzywką, czasem takie decyzje na przymus to nie są dobre rozwiązania Jako kelnerka z pewnością będziesz wiązać włosy, a opadająca grzywka z czoła będzie dość denerwująca. Zresztą tak jak poprzedniczka, nie wydaje mi się że czoło masz aż tak wysokie abyś nie mogła go odkryć, gorszy problem z trądzikiem- ale tu można zawsze liczyć na pomoc dermatologa.
ola1n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 17:59   #7
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Wysokie czolo! potrzeba zmiana

Jakoś nie widzę żeby czoło było zbyt wysokie. Najlepiej wyglądasz na 2 i 3 zdjeciu.
4 zdjęcie - wybacz, nie wiem ile masz lat, ale w tej grzywce wyglądasz rodem wyjęta z gimnazjum i brwi - mam nadzieję, że nie wypełniasz ich czarną kredką (trochę tak to wygląda), moim zdaniem taki kontrast pomiędzy włosami a brwiami nie wygląda dobrze.

A włosy, tak jak wizażanka pisała wyżej zrób taką "schodkową" grzywkę albo czesz się tak jak 2 zdjęciu, bo w takim uczesaniu najlepiej wyglądasz spośród tych co pokazałaś.
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-21, 23:07   #8
Mania_xD
Zakorzenienie
 
Avatar Mania_xD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin :)
Wiadomości: 6 396
Wyślij wiadomość przez MSN do Mania_xD
Dot.: Wysokie czolo! potrzeba zmiana

to tak - wlosow na szczescie nie bede wiazala! mam odstajace uszy wiec pojawil by sie kolejny problem, w pon probuje isc do dermo ale za tydzien wyjezdzam wiec nie wiadomo jak to bedzie... czolo jest wielkie niestety, grzywke jak na ostatnim i pierwszym zdjeciu (nie za ucho) nosze normalnie, bo jak inaczej? :p brwi mam naturalne i tak jasne wlosy tez, mi sie to bardzo podoba
__________________
Mania_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 23:51   #9
Mania_xD
Zakorzenienie
 
Avatar Mania_xD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin :)
Wiadomości: 6 396
Wyślij wiadomość przez MSN do Mania_xD
Dot.: Wysokie czolo! potrzeba zmiana

i zalaczam zdjecie calkowicie bez grzywki :/ zastanawiam sie tez delikatnie nad prosta grzywka ale oszaleje muszac ja podcinac... majac tlusta cere

naprawde baaardzo potrzebuje rady, musze koniecznie cos z nia zrobic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-06-21 23.23.12.jpg (26,2 KB, 308 załadowań)
__________________
Mania_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 01:24   #10
Kochanna
Raczkowanie
 
Avatar Kochanna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Otchłań
Wiadomości: 66
Dot.: Wysokie czolo! potrzeba zmiana

Zobacz, znalazłam dla Ciebie przydatny link. Ja nosiłam taką grzywkę jak na drugim obrazku od góry, taką właśnie stopniowo, albo schodkowo - nazwa bez znaczenia - ściętą.
Czoło jest wtedy zakryte a grzywka raczej zachowuje puszystosc. Ja też mam tłustą cerę i ciężkie, lejące się włosy, a taka grzywka jest na prawdę ok

link
http://blakalastyle.blog.interia.pl/?id=1918829
Kochanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 11:27   #11
Mania_xD
Zakorzenienie
 
Avatar Mania_xD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin :)
Wiadomości: 6 396
Wyślij wiadomość przez MSN do Mania_xD
Dot.: Wysokie czolo! potrzeba zmiana

Dziekuje, ale rzecz w tym ze grzywka nie moze byc taka krotka - przerabialam ta faze i wygladalam okropnie! nie chce miec zakrytego calego czola a przy takiej dlugosci nic z nia nie bylam w stanie zrobic :<
__________________
Mania_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-23, 11:15   #12
makika
Raczkowanie
 
Avatar makika
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 48
Dot.: Wysokie czolo! potrzeba zmiana

Mam takie czoło jak Ty, ale dodatkowo natura dała mi jeszcze takie extra męskie zakola oraz bardzo mało włosów, więc o przedziałku z boku mogę zapomnieć - przez lata chodziłam bez grzywki, bo jedna fryzjerka powiedziała mi, że będzie mi odstawać (!) - tak, dziś wiem, że to głupie... więc obcinałam sobie sama na prosto, ale z cerą tłustą to jest bez sensu - albo od gorąca, albo od czapki, albo od wiatru. I też miałam problem z uszami (stuknie mi niedługo 10 lat jak zoperowałam). Jak już trafiłam do fryzjerki, która obcinała mi grzywkę - na prostu, po skosie, ale krótko (tego nie polecam) to po jakimś czasie jednak zaczęłam zapuszczać i obecnie grzywki nie mam (chociaż czasem mnie korci).

Nie podcinaj, ewentualnie poproś o radę, skoro już się umówiłaś i uwierz - to nie jest wysokie czoło, akurat dwa dni temu widziałam kobietę, która takowe miałam - niemal jak pigmej linia włosów zaczynała jej się na czubku głowy. Angelina Jolie tez ma wysokie czoło i pięknie wygląda. Ja związywałam włosy, w związku z uszami, tak, żeby pasemko "przywiązywało" mi uszy do głowy - trudno mi to opisać, ale chyba wiesz o co chodzi. a grzywkę, która będzie pewnie przeszkadzać, podpinałabym do głowy spinkami, wsuwkami - popróbuj, na pewno znajdzieś rozwiązanie, albo pozwiązuj włosy jakąś chusta w stylu pin-up - coś http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...tart=0&ndsp=20 lub http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...art=46&ndsp=24

Co do wysokiego czoła jeszcze - zabrzmi chamsko, ale lepiej mieć zbyt wysokie niż zbyt niskie w stylu pani Cichopek
makika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 06:35   #13
mysipyszczek
Raczkowanie
 
Avatar mysipyszczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 282
Dot.: Wysokie czolo! potrzeba zmiana

Jeśli uważasz, że masz wysokie czoło - bo moim zdaniem trochę masz (ja mam podobnie) - postaw na prostą grzywkę. Mnie byś się podobała w takiej fryzurze jak w załączniku.

Absolutnie nigdy nie zmieniaj włosów na ciemne! Ślicznie Ci w takich!

Buziaki!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (14,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (92,6 KB, 16 załadowań)
mysipyszczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 10:59   #14
tysienka23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 74
Dot.: Wysokie czolo! potrzeba zmiana

A ja bym też nie ścinała schodkowo, ani na prosto. Latem zapocisz sobie czoło i trądzik jeszcze się pogorszy. Ładnie wyglądasz, jak masz przedziałek na środku, jak i włosy na bok. Jak dla mnie - grzywka jest niepotrzebna
tysienka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 22:19   #15
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Wysokie czolo! potrzeba zmiana

Ładnie wyglądasz w przedziałku na środku.
Ta grzywka na legitymacyjnym to porażka zobacz jak ci głowę zniekształca
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 09:42   #16
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Wysokie czolo! potrzeba zmiana

tak jak na ostatnim zdjęciu jest najlepiej. po prostu ją trochę podetnij
PS ładnie Ci w blondzie.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 10:42   #17
haneczka28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 166
Dot.: Wysokie czolo! potrzeba zmiana

Cytat:
Napisane przez Mania_xD Pokaż wiadomość
Latami meczylam sie z grzywka na prosto - wysokie czolo, lecz pewnego dnia postanowilam ja zapuscic z zalozeniem ze cos z czasem z nia zrobie... No i tak rosnie, rosnie i rosnie, a ja pojecia zielonego nie mam co z nia zrobic. Pod koniec miesiaca wyjezdzam do pracy jako kelnerka i obawiam sie ze moja grzywka nie zniesie nawet godziny na boku na lakierze... W poniedzialek zapisalam sie na sama grzywke do fryzjera, ale nie mam pojecia co robic... na prosto odpada a zeby mi sie jakos lepiej ukladala nie mam pojecia jak ja ciac. Z natury mam proste, lejace sie i cienkie wlosy...Zalaczam zdjecia srednio wyrazne niestety, ale tylko takie na chwile obecna moge (jak widac bez grzywki albo na bok odpada :/)... Pooooomocy!
Wszystkie owale i krągłości wyszczuplimy ciemniejszym kolorem wokół twarzy lub kolorem cieniowanym, ostre kąty złagodzimy jasnymi, rozświetlonymi puklami. Również kolorowe i odważne akcenty odwrócą uwagę od niedoskonałości twarzy. Wysokie czoło doskonale złagodzą wszelakie grzywki, a okrągłe policzki zgubią asymetria i pazurki. Jeśli mamy krótki kark wydłużymy go prostymi dłuższymi włosami, natomiast długą szyję wyeksponuje krótsza fryzurka lub upięcie odsłaniające ją. Zbyt szczupłą twarz poszerzymy burzą loków, a fale złagodzą ostre kanty.
haneczka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 13:51   #18
PaulaPaulinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: xxx
Wiadomości: 9
Dot.: Wysokie czolo! potrzeba zmiana

moim zdaniem dobrze by ci bylo z prosta grzywka na cale czolo a ta na bok wyglada jakbys zaczesala polowe wlosow z tylu, no jak dla mnie mega nie modne i tandetne, a buzkie masz ladna
PaulaPaulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 08:08   #19
simsonka
Raczkowanie
 
Avatar simsonka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 233
Dot.: Wysokie czolo! potrzeba zmiana

Najlepiej wyglądasz na zdjęciu nr 3 Ale dobrym pomysłem jest stopniowana, wycieniowana grzywka. Każdy fryzjer będzie wiedział o co chodzi
simsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-04, 19:00   #20
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Wysokie czolo! potrzeba zmiana

Ja może jestem inna od reszty tu koleżanek, ale uważam, że autorka jest na tyle atrakcyjna, że nikt nie zwracałby tak bardzo uwagi na jej czoło (które wg mnie do wysokich nie należy, jest proporcjonalne do reszty twarzy, bardzo wymiarową i kształtną masz twarz).

Jak dla mnie najlepiej wyglądasz na zdjęciu 2 i 3, na ostatnim zdjęciu to wywinięcie włosów jest trochę zabawne ^^', a na pierwszym zdjęciu to normalne że wyglądasz odrobinie dziwnie/nienaturalnie, bo zawsze zdjęcia do dowodów i legitymacji wychodzą na naszą niekorzyść.

Ja na Twoim miejscu wiązałabym włosy w wakrocz na boku. Tak dobrze by Ci się pracowało, bo z rozpuszczonymi tak długimi włosami możesz komuś zafundować swoje włosy w szklance z piciem lub pucharku z lodami, a sama być narażona na ubrudzeniu sobie włosów słodkimi rzeczami.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 11:49   #21
Auxerre
Przyczajenie
 
Avatar Auxerre
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Wysokie czolo! potrzeba zmiana

Moim zdaniem najkorzystniej wyglądasz na 3. zdjęciu z pierwszego posta. Na pewno te ostatnie odpada, grzywka wygląda nienaturalnie.
Auxerre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 19:54   #22
Natt1992
Zakorzenienie
 
Avatar Natt1992
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 028
Dot.: Wysokie czolo! potrzeba zmiana

Na pierwszym i ostatnim zdjęciu wyglądasz jak ja kiedy miałam taką grzywę, to niedobrze

Również uważam, że brak grzywki by Ci służył. Na 2 i 3 zdjęciu wyglądasz bardzo korzystnie a czoło nie jest tak wysokie byś koniecznie musiała je zasłaniać. Uwierz mi, podczas kelnerowania tak będzie wygodniej (przerabiałam to i z podpiętą grzywką, i z rozpuszczoną właśnie na całe czoło, i bez niej :ehem).
__________________
aktualna wymiana
Natt1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 18:21   #23
pinupgirlLOVE
Raczkowanie
 
Avatar pinupgirlLOVE
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 83
Dot.: Wysokie czolo! potrzeba zmiana

Twoje czoło jest okej już nie raz słyszałam, że wysokie czoło to atut, a nie mankament więc myślę, że spokojnie możesz myśleć o fryzurce bez grzywki lub z taką delikatną grzywką - z przedziałkiem na środku bardzo ładnie wyglądasz i z taką dłuższą grzywką na boku też fajnie, masz ładną buzię nie zasłaniaj jej za bardzo .
pinupgirlLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 08:48   #24
maskara3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 10
Dot.: Wysokie czolo! potrzeba zmiana

Uważam, że najlepiej ci będzie bez grzywki. Też mam wysokie czoło i przez całe życie miałam grzywkę, aż w końcu stwierdziłam, że mam już jej dosyć i ją zapuściłam. Wyglądam lepiej, włosy mi się świetnie układają, nic podczas upałów nie przykleja mi się do czoła. Brak grzywki to brak problemu
maskara3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 15:14   #25
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Wysokie czolo! potrzeba zmiana

Ślicznie Ci w grzywce spiętej do tyłu ,naprawdę
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-17 16:14:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.