Chcę się zmienić!!!!!!!!!HELP!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-14, 13:20   #1
ZuZik GuziK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 69

Chcę się zmienić!!!!!!!!!HELP!!!!


CZeść! mam do Was, a przede wszystkim, do pani wizażystki ważne pytanko..Mianowicie co można we mnie zmienić??? Chodzi mi o poradę przede wszystkim jak sie malować? Jakie kolorki do mnie pasują? jaka fryzurka?Bo tak troche "sierotkowato" i beznadziejnie się czuję ...
Proszę pomóżcie, liczę na Was!!! Pozdrawiam serdecznie!
No i oczywiscie załączam zdjęcia...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0039.jpg (93,8 KB, 202 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0040.jpg (86,5 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0043.jpg (83,9 KB, 89 załadowań)
ZuZik GuziK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 14:06   #2
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: Chcę się zmienić!!!!!!!!!HELP!!!!

Och , tak szczerze od serca, to ty moim zdankiem nie mas znic do zmieniania, bo wyglądasz naprawdę ślicznie. Młoda buźka, śliczne proste włoski i długie, poprostu cudo!
Jeżeli już coś chcesz zmienić to hmm, może jakis delikatny błyszczyk np. z AA taki biały z drobinkami mogę ci polecić, i hmm możesz też podkręcać rzęski zalotką i wytuszować rzęski. Na buźkę żadnych pudrów, bo masz śliczną i zdrową (chyba, ze to swietny podkład kryjacy ;P). No, a co do włosków, to hmm .. może byś sobie zrobiła grzywkę prostą, albo tylko skróciła włoski np. do ramion z grzywką na bok. I w prostych Ci do twarzy.
Pozdrówki ;*
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 14:42   #3
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Chcę się zmienić!!!!!!!!!HELP!!!!

Masz śliczne, dlugie wlosy Troszkę podetnij końcowki i wycieniuj. Co do makijazu, to zgadzam się z przedmówczynią - jakis blyszczyk, tusz do rzes i juz Osobiście polecam tusz Maybelline Vollum Express Załączam moje propozycje fryzur, moze sobie cos wybierzesz. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (3,5 KB, 235 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17.jpg (2,9 KB, 235 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18.jpg (3,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (2,9 KB, 233 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (3,5 KB, 15 załadowań)
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 14:46   #4
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Chcę się zmienić!!!!!!!!!HELP!!!!

Zgadzam się z Justysią Śliczna jesteś, a profil to już w ogóle masz przecudowny. Podobasz mi się w długich włosach, z tym, że radziłabym Ci podciąć końcówki. Brwi słabo widać na zdjęciu, dlatego mogę się mylić, ale wygląda to trochę tak jakbyś tą brew niezasłoniętą przez grzywkę wyskubała trochę "od góry". Jeśli tak robisz, to odradzam - po pierwsze mozna sobie uszkodzić nerw trójdzielny, a po drugie niezbyt ciekawie to wygląda (wiem, co mówię - sama kiedyś sobie tak depilowałam brwi i dopiero teraz oglądając stare zdjęcia widzę jak to wyglądało ). Ogólnie polecam zapuszczenie ich i udanie się do kosmetyczki celem wyregulowania. Myślę, że wielką metamorfozę mogłabyś przejść zmieniając styl ubierania Ale tutaj już musisz zdać się na własny gust, każdemu podoba się coś innego. (Wiele inspiracji znajdziesz na forum Moda.)
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 14:49   #5
munj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk.
Wiadomości: 1 081
GG do munj
Dot.: Chcę się zmienić!!!!!!!!!HELP!!!!

Tak tak, dziewczyny mają rację - lekki błyszczyk + zalotka, nic więcej!
jedynie kształt brwi mi się nie podoba, ale może miałaś nieuczesane
btw - ile masz lat?
munj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 14:50   #6
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: Chcę się zmienić!!!!!!!!!HELP!!!!

O, o właśnie,
inny styl ubierania, ale oczywiście, to już twoja indywidualna sprawa. Ale radziła bym kupować ciuszki w innym stylu, tak kobieco
Cytat:
Napisane przez Joey
Zgadzam się z Justysią Śliczna jesteś, a profil to już w ogóle masz przecudowny. Podobasz mi się w długich włosach, z tym, że radziłabym Ci podciąć końcówki. Brwi słabo widać na zdjęciu, dlatego mogę się mylić, ale wygląda to trochę tak jakbyś tą brew niezasłoniętą przez grzywkę wyskubała trochę "od góry". Jeśli tak robisz, to odradzam - po pierwsze mozna sobie uszkodzić nerw trójdzielny, a po drugie niezbyt ciekawie to wygląda (wiem, co mówię - sama kiedyś sobie tak depilowałam brwi i dopiero teraz oglądając stare zdjęcia widzę jak to wyglądało ). Ogólnie polecam zapuszczenie ich i udanie się do kosmetyczki celem wyregulowania. Myślę, że wielką metamorfozę mogłabyś przejść zmieniając styl ubierania Ale tutaj już musisz zdać się na własny gust, każdemu podoba się coś innego. (Wiele inspiracj znajdziesz na forum Moda.)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 14:50   #7
gohnia
Raczkowanie
 
Avatar gohnia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 302
Dot.: Chcę się zmienić!!!!!!!!!HELP!!!!

przecież tak ślicznie wyglądasz!!! najgorsze co moim skromnym zdaniem możesz zrobić to mocno się umalować i tym samym ukryć tą swoją śliczną buzię. Zgadzam się z justysią274- wystarczy Ci błyszczyk i tusz . Korzystaj ze swojej zdrowej cery i nie kituj jej żadnymi podkładami i pudrami.

Pozdr
__________________
nic nie jest takie na jakie wygląda

12 czerwca 2010
gohnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-14, 15:07   #8
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Chcę się zmienić!!!!!!!!!HELP!!!!

Tak jak powiedzialy dziewczyny, jestes bardzo ladna i nie musisz nic zmieniac, chociaz wiem, ze kobiety czasem maja ochote na zmiany

Wloski troche podetnij, moze wycieniuj. Nie katuj swojej ladnej cery zadnymi mazidlami, zachowaj swoj dziewczecy wyglad jak dlugo sie da Ja niestety nie moglam, bo moja cera nie byla taka fajna... A tak na marginesie ile masz lat? Nie chce mi sie sprawdzac w profilu (o ile w ogole to tam wpisalas )
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 15:11   #9
ZuZik GuziK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 69
Dot.: Chcę się zmienić!!!!!!!!!HELP!!!!

Dzieki,że w ogóle piszecie.. Z tymi brwiami to jest tak,że na lewej mam blizne...ktora sie ciągnie wzdłuż całej brwi...i to dokładnie w środku..i praktycznie nie moge nic z tym zrobić:/.. probowałam henna,ale też nie działa.. Co do makijażu..to sie częscto nie maluje..bo mam potem uczucie,że mnie wszystko swędzi!!..A styl ubierania..hmm...to różne ciuszki kupuje..zależy od nastroju i potrzebyJeszcze raz dziękuje!!Bo sama już straciłam pomyśł na siebie...
ZuZik GuziK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 15:12   #10
blue_eyed_kitty
Rozeznanie
 
Avatar blue_eyed_kitty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 997
Dot.: Chcę się zmienić!!!!!!!!!HELP!!!!

Nie będę orginalna...Śliczna jesteś i nic radykalnego ze sobą nie rób (ach, zazdroszczę Ci ) Wiec wspomniane wcześniej błyszczyk i tusz wystarczą
A co do włosków, to jeśli maszzdrowe to nie ścinaj. Szkoda by było bo Cui w nich do twarzy
Pozdrawiam!
__________________
Mrrrrrrrrrrrrrrau!

Licencjat zdany

wakacje

Mrrrrrrrrrrrrrrau!
blue_eyed_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 16:26   #11
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: Chcę się zmienić!!!!!!!!!HELP!!!!

Jesteś uroczą, młodą dziewczyną sierotkowaty wygląd to nic innego jak młody wiek, ale nie śpiesz się i nie postarzaj ! Też mam bliznę na brwi, ale wygląda to tak jakbym specjalnie zrobiła przerwę....
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-15, 19:27   #12
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Chcę się zmienić!!!!!!!!!HELP!!!!

Wizazanki maja racje, nie musisz wcale duzo w sobie zmieniac Cere masz ladna, ale ze latem buzia czesto sie swieci, to mozesz sobie zafundowac jakis transparentny puder. Z brwiami nic nie rob, nie sa wcale za duze, a jesli masz blizne, to nic nie kombinuj, bo moze pozniej wygladac wszystko jeszcze gorzej. Twoj makijaz powinien byc bardzo prosty, bo mocny do Ciebie nie pasuje, ale jesli chcesz zaszalec, to zafunduj sobie tusz do rzes w jakims ciekawym kolorze, np. turkusowym albo fioletowym. Na usta wystarczy blyszczyk. Fryzury bym tez drastycznie nie zmieniala, wystarczy troszke pocieniowac wloski, zeby zaczely "zyc" i dodac troszke wyrazniejsza grzywke niz masz teraz - taka, zeby miala konkretna linie, albo prosta, albo ukosna. Sadze tez, ze dobrze "zrobilyby" Twojej buzi jakies podluzne blyszczace kolczyki, np. z cieniutkich lancuszkow lub z malymi kamyczkami. I tak patrzac po buzi to widze Cie w stylu romantyczno-dziewczecym, jesli chodzi o ubior, ale to juz oczywiscie kwestia Twojego gustu.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.