problem z plecami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-11, 10:01   #1
owocowa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 43

problem z plecami


witam kochane wizażanki. problem jest dość krępujący ale kazdy jakis ma szukałam na forum ale znalazlam odp tylko dla mężczyzn. chodzi o plecy i nadmierne owłosienie. czy któras z was depiluje plecy? zalezy mi na opd na podstawowe pytania - czyli ja dlugo trwa efekt. czy boli i czy faktycznie warto to robic. jest to naprawde krępujące a zblizaja sie wakacje i chcialabym jednak wyjsc na plaze. pozdrawiam serdecznie
owocowa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 10:10   #2
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: problem z plecami

wydaje mi się, że jeśli masz bardzo widoczne owłosienie na plecach to przede wszystkim powinnaś zgłosić się z tym do lekarza, ponieważ nie jest to objaw normalny - najprawdopodobniej masz problemy hormonalne, nadmiar jakiegoś męskiego hormonu (np. androgenów) i powinnaś coś z tym zrobić.

A jeśli chodzi o depilację to najlepszym sposobem będzie depilacja woskiem u kosmetyczki, bo w sumie nie wyobrażam sobie jak miałabyś się golić co 2-3 dni maszynką... wosk chyba spisze się najlepiej
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 10:21   #3
owocowa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 43
Dot.: problem z plecami

ale czy lekarz da rade cos z tym zrobic? moze mi dac tabletki ale owłosienia nie usunie;/
owocowa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 10:25   #4
maxipazurek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 72
Dot.: problem z plecami

Cytat:
Napisane przez owocowa8 Pokaż wiadomość
witam kochane wizażanki. problem jest dość krępujący ale kazdy jakis ma szukałam na forum ale znalazlam odp tylko dla mężczyzn. chodzi o plecy i nadmierne owłosienie. czy któras z was depiluje plecy? zalezy mi na opd na podstawowe pytania - czyli ja dlugo trwa efekt. czy boli i czy faktycznie warto to robic. jest to naprawde krępujące a zblizaja sie wakacje i chcialabym jednak wyjsc na plaze. pozdrawiam serdecznie
Endokrynolog rzeczywiście nie zaszkodzi, natomiast ponieważ to raczej duża partia to zdecydowanie zalecałabym depilację pastą cukrową...jest to zabieg delikatniejszy, jak połączyć to z enzymami i robić regularnie to można to porównać z laserem. Nie boli jak laser, nie ma przeciwskazań, tak jak przy laserze, a usuwa trwale. Troszkę późno się obudziłaś, więc teraz polecam samą pastę cukrową, a na jesień przemyśl kwestię enzymów.
No i o lekarzu też pomyśl

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez owocowa8 Pokaż wiadomość
ale czy lekarz da rade cos z tym zrobic? moze mi dac tabletki ale owłosienia nie usunie;/
Włosków nie usunie, ale jeśli jest jakiś problem z hormonami to zapobiegnie następnym
maxipazurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 10:31   #5
owocowa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 43
Dot.: problem z plecami

dziekuje za te informacje;* czyli jest możliwość ze jezeli bede depilowac i dostane cos od lekarza to owłosienie bedzie o wiele mniejsze? jak dlugo trwa efekt tej pasty cukrowej?
owocowa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 10:35   #6
maxipazurek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 72
Dot.: problem z plecami

Cytat:
Napisane przez owocowa8 Pokaż wiadomość
dziekuje za te informacje;* czyli jest możliwość ze jezeli bede depilowac i dostane cos od lekarza to owłosienie bedzie o wiele mniejsze? jak dlugo trwa efekt tej pasty cukrowej?
...jeśli jest to wynikiem jakichś problemów hormonalnych to tak, jeśli to taka uroda to musisz uporać się z tym depilacja. Na początku zabiegi przeprowadza się co 4,5 tygodni, włoski odrastają coraz słabsze i rzadsze, więc przy regularnym usuwaniu można się futerka pozbyć po jakimś czasie. Nie pytaj po jakim, bo to kwestia indywidualna.
maxipazurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 10:35   #7
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: problem z plecami

Tak, jeśli zaczniesz kurację hormonalną to te włoski powinny z czasem być jaśniejsze i mniejsze, a tym bardziej jak będziesz je regularnie depilować to praktycznie nie powinno być ich w ogóle widać
Wybierz się do ginekologa i do endokrynologa. Nie masz moze na innych częściach ciała nadmiernego ciemnego owłosienia? Np na rękach, brzuchu? Masz wąski nad górną wargą?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 11:16   #8
owocowa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 43
Dot.: problem z plecami

ogolnie mam ciemna karncje, włosy tez. na brzuchu tez pojawia sie owłosienie, na rękach włsy sa ciemne ale nie jakies bardzo nadmierne wydaje mi sie normalne, wasik depiluje
owocowa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.