Nauka robienia pazurkow :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-22, 17:41   #31
efelineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 302
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

marta - dada72 tylko cytowała Koteczkę, która w pierwszym poście napisała, że robi sobie sama Dlatego rzuciło mi się w oczy.. ale mniejsza o to, sorrki za OT
efelineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 18:51   #32
dada72
Raczkowanie
 
Avatar dada72
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 157
GG do dada72
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

sorry ale ja tego nie pisałam...

zacytowałam heee i na dole jest tylko moje pytanie..\
\
a gdzie zdjęcia? ...to tyle.

ok nie ma sprawy --efelineczka

Edytowane przez dada72
Czas edycji: 2010-05-22 o 18:53
dada72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 19:07   #33
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

Zgłosze do Moda żeby zrobił porządek w tym burdeliku, bo się zamieszanie zrobiło.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 19:18   #34
marta24lata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: sląsk
Wiadomości: 198
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

fakt że dada72 tylko ją zacytowała. sorry alle tego cytowania to mało wyszło bo wygląda jaby to dada napisała.
a co do koteczki to fakt zastanów się czy robisz tylko sobie czy też innym bo to ma znaczenie!!! szczególnie jak tu piszesz!!
marta24lata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 21:42   #35
KoteczkaTIPSY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 76
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

...

Edytowane przez KoteczkaTIPSY
Czas edycji: 2010-05-24 o 09:48
KoteczkaTIPSY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 21:48   #36
KoteczkaTIPSY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 76
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

...

Edytowane przez KoteczkaTIPSY
Czas edycji: 2010-05-24 o 09:48
KoteczkaTIPSY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 21:51   #37
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

Cytat:
Napisane przez KoteczkaTIPSY Pokaż wiadomość
Ze tak powiem byliczka sie madrzy bo robi kilka lat... ja robie krotko a Ty juz 2 raz cisniesz do mnie kobieto... ja nie potrzebuje posrednikow i glupich podtekstow... Bo Ty potrafisz to nie znaczy ze ja odrazu bede robila IDEALNIE!! Robisz ladne paznokcie to sie ciesz... ja sie ucze... a co do tego co napisalas o tym czy robie sobie czy komus... wiesz jezeli ktos chce to moge zrobic ... chyba nie powiem kolezance ze nie zrobie ci bo robie zle... po to chyba robie tez komuxs aby na kims sie uczyc to jest logiczne... jej sie podobaly takie paznokcie... i to nie moja wina ze juz kazala nie pilowac... Poza tym specjalnie zalozylam nowe konto chcialam cos sprawidz i wyszlo tak jak myslalam... WYMADRZASZ SIE... ROBISZ Z SIEBIE IDEALISTKE ALE PAMIETAJ NIE KAZDY JEST TAKI JAK TY!! Gdy dziecko sie rodzi nie chodzi odrazu ani nie mowi prawda?? powoli sie uczy jak zaczyna sie uczyc chodzic to sie stale przewraca ja tez robie potkniecia w robbieniu paznokci ale nie zapomnij mam 16 lat dopiero sie ucze... jest o wiele wiele gorszych prac na tym portalu...Byliczko z Twojej strony zero uprzejmosci ... po kazdej dziewczynie jedziesz bo Ty umiesz one nie... Czepiasz sie do mnie o to ze robie innym ja spytalam tylko o opinie a nie krytyke... Piszecie rowniez ze jest wiele bledow a wiec poprosilam u gory aby napisac jaki chledow a nie skrytykowac pocisnac i skonczyc pisanie...
O tak. Trafiłaś w sedno. Jestem 100% idealistką, ciągle mam nadzieję że kiedyś stylistki nie będą traktowane jak puste tipsiary, lachony od robienia tipsów... Ale tracę nadzieję.
Idę się powyżywać na inne galerie.

PS. Stosowanie tylu wykrzykników jest niestosowne. Chcesz żeby dziewczyny poradziły? Krzykiem tego nie wymusisz. Tupnięciem nóżką też.
__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2010-05-23 o 21:52
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-23, 21:51   #38
KoteczkaTIPSY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 76
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

....

Edytowane przez KoteczkaTIPSY
Czas edycji: 2010-05-24 o 09:48
KoteczkaTIPSY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 22:00   #39
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

Mogłabyś przestać mnie obrażać?
Ja również się uczę, może Cię to zaskoczy, ale ja w świecie paznokciowym jestem na jednym z niższych poziomów.
A jak się ktoś uczy, to znaczy że ma PODSTAWOWE pojęcie na temat tego co robi. Wybacz ale po Twoich pracach tego pojęcia nie widać, więc nijak mnie nie przekonuje tekst o "uczeniu się". Bo na początek, UCZĄC SIĘ, wypada zająć się teorią. A później starać się ją wcielić w życie.
I życzę Ci żebyś na swojej paznokciowej drodze trafiła na porządnego i życzliwego instruktora, który pokaże Ci jak NIE powinny wyglądać przedłużone paznokcie.
Pozdrawiam serdecznie!
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 22:03   #40
KoteczkaTIPSY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 76
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

....

Edytowane przez KoteczkaTIPSY
Czas edycji: 2010-05-24 o 09:48
KoteczkaTIPSY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 22:07   #41
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

o matko.. znow jakis klon słodziutkiej czy co?..
jak weszlam to chcialam ci cos nawet poradzic, ale poniewaz nie lubie wulgarnych, chamskich, aroganckich i bezczelnych ludzi, to sobie odpuszcze.
w sumie to chyba zadna rada ci juz nie pomoze jestes tak butna i zadufana w sobie.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-23, 22:09   #42
KoteczkaTIPSY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 76
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

....

Edytowane przez KoteczkaTIPSY
Czas edycji: 2010-05-24 o 09:47
KoteczkaTIPSY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 22:12   #43
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

wyraz wulgarny nie tyczy sie tylko i wylacznie brzydkiego slownictwa ..
nie wiem w jakiej sferze ktos mialby cie rozumiec?
w sferze robienia paznokci bez kursu??
rozumiem, alez rozumieeem
zycze powodzenia! dzieki takim jak ty moi koledzy dermatolodzy maja mase roboty. dalej nakrecajcie im biznes
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 22:16   #44
KoteczkaTIPSY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 76
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

........

Edytowane przez KoteczkaTIPSY
Czas edycji: 2010-05-24 o 09:47
KoteczkaTIPSY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 22:18   #45
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

ja juz skoczylam dyskurs z toba.
z reszta pewnie jak i cala reszta
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 22:26   #46
Miss_Devil
Raczkowanie
 
Avatar Miss_Devil
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów- Karlsruhe
Wiadomości: 431
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

Koteczka wybacz ale tak z ciekawosci weszlam na twoj watek.i nie moge sie powstrzymac zeby tego nie napisac.
prosisz o ocenę a oceną jest tez krytyka. Jezeli o nia prosisz to trzeba się przygotowac na to że jezeli prace mają masę błędów to zostaną one zauważone. nie rozumiem twojego podejscia. czy oczekiwalas tego ze kazdy bedzie cie chwalił i mówił że jest pieknie skoro nie jest?? ja sie na pazurkach nie znam, ale mam jeszcze troche poczucia estetyki i nawet za dopłatą nie dałbym sobie zrobic czegoś takiego na dłoniach... Każdy się uczy, ale zeby móc rozwijac sie dalej trzeba posiadac chociaż elementarną wiedzę z danego zakresu...
a co do twojej wulgarnosci musze sie z dziewczynami zgodzic, bo na kazdą krytyke odpowiadasz atakiem, co dowodzi ze nie potrafisz jej przyjąc i odgryzasz sie w niezbyt kulturalny sposób.
a co do Byli jestem pełna podziwu, bo wie co robi, potrafi to robić i widac ze wkłada w to serce i z jej wiedzą ma prawo powiedziec co mysli.

i to wszystko co mam w tej kwestii do powiedzenia.
__________________
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.





Miss_Devil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 22:56   #47
KoteczkaTIPSY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 76
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

bardzo sie ciesze...
KoteczkaTIPSY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 23:08   #48
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

Zgadzam sie z dziewczynami powyzej... A co do robienia ladnych paznokci bez kursu: po pierwsze zdarza sei to rzadko, a po drugie, zeby mogla sie to udac trzeba miec wiedze teoretyczna. A Ty jej nie masz ani grama. I jak dziewczyny napisaly oburzasz sie tym, ze ktos skrrytykowal. Byliczka sie nie wymadrzala, tylko majac pojecie o paznokciach zwyczajnie sie wypowiedziala. Na wizazu pojawia sie co chwile nowa dziewczyna i dziewczyny bez kursu zakladaja watki i prosza o rady. I nawet jak sie im wprost napisze "te paznokcie sa fatalne, tragedia" to nie obrazaja sie tylko probuja dalej. I takie osoby bez kursu moze po jakims czasie beda robily dobrze paznokcie.
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 00:03   #49
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

I po co się tak rzucasz? Wklejasz zdjęcia i prosisz o ocenę, więc licz się z krytyką. Nie oczekuj, że ktoś będzie chwalił coś, co mu się nie podoba - pomijając już nawet kwestię obiektywności czy subiektywności tej opinii. Każdy ma prawo ją wyrazić. A jeżeli nie chcesz czytać, że paznokcie są do bani, to nie wklejaj zdjęć i z głowy.

Też się dopiero uczę. Zrobiłam kurs, ale dał mi wielkie nic! Jedyne co z niego wyniosłam to jak układać pędzel przy uklepywaniu akrylu i jak nakładać żel. To wszystko! Nie wiedziałam o istnieniu 90% produktów używanych do stylizacji, nie znałam nawet w teorii poprawnej budowy przedłużonego paznokcia. Mogę więc powiedzieć, że jestem samoukiem. Całą wiedzę jaką posiadam, zdobyłam na wizażu, w głównej mierze właśnie od byliczki. Wystarczy chcieć, poszukać. Ty nie chcesz. I obrażasz się za wyrażoną opinię. Ba! Zachowujesz się jak naburmuszona 3latka, której zabrano zabawkę i latasz po forum i wyszukujesz "uchybień" byliczki, byle jej dopiec. Wiek nie jest usprawiedliwieniem. Dopiero co napisałaś, że wizażanki są niewychowane, a sama co robisz?

Moje początkowe paznokcie nie były wiele lepsze od Twoich. Nadal mają masę błędów, ale jakoś nikt po mnie nie jeździ.... Bo zachowuję się jak człowiek.


Co do samych paznokci - popełniłaś chyba każdy możliwy błąd. Nie będę się rozpisywać nad każdym setem, ale powiem ogólnie - przepiłowana płytka, łopaty, falujący french i to baaardzo falujący, płaskie, są góry i doliny, większość paznokci wygląda jakby nie miała kontaktu z pilnikiem.

W jaki sposób wzorujesz się na tej osobie? Podpatrując zdjęcia? Nie neguję tego, że można robić ładne paznokcie bez kursu, ale trzeba mieć ku temu podstawy! Poczytaj sobie na forum, jest masa ciekawych tematów, gazetki branżowe. I przede wszystkim schowaj dumę do kieszeni, zacznij przyjmować krytykę z pokorą (a jeśli zależy Ci na zwykłym schlebianiu to na wizażu możesz o tym zapomnieć) i po prostu ćwicz. Powodzenia.
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-24, 00:07   #50
Claire00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 23
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

A mnie od początku tego wątku nurtuje pytanie, co ty kochana rozumiesz pod słowem pośrednik ? Jestem tego bardzo ciekawa

Pazurki - jak już dziewczyny mówiły - wiele błędów. Mówisz, że się uczysz - jak my wszystkie. W wielu galeriach dziewczyn, które robią naprawdę przyzwoite paznokcie, możesz znaleźć komentarze typu - zwęzić boki, apeks przesunięty, wypiłowane boki, prześwity, popracuj nad piłowaniem, płaskie, łopatki itd. Jak dobrze poszukasz, to nawet u znielubianej przez Ciebie Byli w galerii podobne znajdziesz. I o DZIWO dziewczyny nie obrażają się. I o DZIWO żadna z nich nie uważa się za wszechwiedzącą i wszechumiejącą. Bo większość z nich rozumie że krytyka to dobry sposób do samodoskonalenia i poprawiania błędów

A wracając do nauki powiedz mi proszę nad czym teraz robiąc pazurki się skupiasz ? co Ci sprawia największą trudność? Co chcesz poprawić ? Skąd czerpiesz wiedzę na temat prawidłowego wykonywania paznokci oprócz zdjęć czyiś prac ?

Pokaż wizażankom, że naprawdę chcesz się uczyć i korzystać porad z bardziej doświadczonych stylistek zamiast wchodzić w pyskówki, a zobaczysz, że wiele z tego wyniesiesz dla siebie i swojej pracy. Nikt po głowie głaskać cię nie będzie.

Edytowane przez Claire00
Czas edycji: 2010-05-24 o 00:08
Claire00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 08:58   #51
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

Zgadzam się we wszystkim z Byliczką Idealistką.
pazurach wszystko jest źle. Począwszy od płaskiego łuku, przez rozchodzące się boczki i krzywy french aż po ogólną estetykę.
Typowe pazurki rodem z wątku pseudo.

Żeby nie było... Ja też nie mam kursu.
Owszem, bez kursu można trzaskać ładne pazury. Ale do tego trzeba mieć zdolności, wytrwałość i umiejętność przyjmowania krytyki. A Ty żadnej z tych cech w kwestii paznokci nie posiadasz. O.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )

Edytowane przez PinkSlip
Czas edycji: 2010-05-24 o 09:00
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 09:05   #52
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

Odniosę się do tego tutaj żeby nie śmiecić po wizażu: Tipsowy Koteczku, myślę że masz więcej ciekawych zajęć niż ślęczenie na wizażu i w każdym wątku komentowanie mojej osoby i moich prac. Może by się nauką zająć? Albo troszke obycie poćwiczyć? Albo w końcu poczytać trochę na temat TIPSÓW? Wyjdzie Ci to na lepsze, a jechanie po mojej osobie spływa po mnie jak po kaczce. Szkoda czasu, weź się do pracy, będzie to na pewno lepiej zagospodarowany kawałek dnia niż śledzenie postów wstrętnej Byli
Buziaki.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 09:42   #53
KoteczkaTIPSY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 76
.....

Prosilabym abyscie mnie NIE obrazaly mnie tylko komentowaly i pomagaly... jakie bledy robie itp jak je skorygowac po to tu jestem aby sie uczyc a wy zamiast mi pomoc piszecie nie na temat napiszecie ze sa brzydkie ja doskonale o tym wiem ale denerwuje mnie to ze ja prosilam o pomoc a wy tylko piszecie to o czym doskonale wiem.. Napiszcie mi jakie bledy sa na tych pszurkach...


widze ze one sa takie lopatkowate ale takie dziwne lopatki z takimi sie jeszcze nie spotkalam... haha (Nie moje autorstwo...) ale ta panna zwracla mi uwage ze to robie zle tamto robie zle itp... a tak naprawde widze ze sama nie robi lepiej... Te 2 frenche co dalam wczesniej do ocenienia ktory jest lepiej wykonany to moj i jej i tak jak myslalam nie roznia sie praktycznie niczym a ona mowi ze robie bledy takie i takie jak ona sama je popelnia!!
PROSZE O WYPISANIE BLEDOW NA TYCH PAZURKACH

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-06-15 o 09:08
KoteczkaTIPSY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 10:53   #54
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

Tak sobie przestudiowałam wątek i ...
Pazurki, które wkleiłaś mają jeden podstawowy błąd są za szerokie. Ewentualnie można pogłębić uśmiech i nic więcej im nie mam do zarzucenia.

Natomiast jeśli chodzi o Twoje prace to jakbyś nie zauważyła już kilka dziewczyn wytknęło Ci błędy ale bardziej skupiłaś się na kontrataku, że chyba je przeoczyłaś.
Pazurki mają:
1. przepiłowaną płytkę tzn. że podczas przygotowania płytki nie piłujesz jej a delikatnie matowisz .
2. są płaskie tzn. musisz zbudować łuk paznokcia
3. są łopatki, szerokie itp musisz je poprostu dobrze opiłować(niedawno byli założyła super wątek jak piłować pazurki)
4. linia uśmiechu poszarpana tzn. że musisz nad nią popracować by była równa.
5. buły tzn. że je źle piłujesz i na wolnym brzegu jest za dużo materiału.
6. teoria u Ciebie leży tzn. poświęć nawet tydzień i poszukaj na forum wiadomości o krzywej c, tunelu, stresie, lini włosa, kamuflażu, lini uśmiechu itp.
7. wtedy zacznij stosować to w praktyce
8. Polecam, galerię Byli... do wzorowania się. Staraj się aby Twój french zaczął przypominać french Byli...
Życzę więcej pokory i wytrwałości.
Twoim pazurkom naprawdę bardzo dużo brakuje ale wszystko jest do wyćwiczenia. Wejdź na galerię Potty zobaczysz jakie miała tragiczne początki, jaką ciężką przeprawę i jaki osiągnęła poziom.
Pozdrawiam ucząca się cały czas vanessita
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 11:43   #55
KoteczkaTIPSY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 76
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

wKLEJE TROSZKE LINKOW "PAŃ" po kursach i zobaczcie jakie one robia bledy ... wiec widze ze nia ma co isc na kursy bo to i tak praktyxznie nic nie daje!

http://www.lamain.szczecin.pl/galeria-paznokcie.htm

http://neonka-tipsy.blog.onet.pl/

http://www.tipsykrakow.net/galeria.php

http://www.tipsy-szczecin.friko.pl/gal1.html


http://kamyczek.info/


na ktory blog nie wejde wszedzie byki... u nas w szczecinie znalazlam tylko 2 stylistki ktore robia sliczne pazury

Fruta robi przepiekne paznokcie... ale nie dziwiac sie robi juz to 5 lat dzien w dzien http://nail-by-fruta.blog.onet.pl/ PERFECT!! neio mowcie ze sie nie znam bo sie znam Tylko poprostu sama nie potrafie tego dobrze wykonac :P

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Otoz wlasnie w kolko probuje wykonac ta krzywa c ale mi nie wychodzi wylaza mi plaskie chce uformowac ksztalt paznokciom piluje je ladnie z boczku ale odrazu robia sie plaskie i nie wiem jak temu zapobiec... a nad ksztaltem pazurka zaczelam panowac... to co bylo na poczatku to byla trragedia... Plytka tez byla przepilowana przea moja glupote bo myslalam ze to takie proste... momentami zaluje ze kupilam to wszystko i wydalam od groma pieniedzy chcialam wszystk osprzedac i chodzic do kosmetyczek ale moj chlopak trzyma mnie na duchu i mowi mi ze w koncu sie naucze... Mmam jeszcze problem z kamuflazem otoz nie wiem jaki wybrac... Aha!! mam jeszcze jedna prosbe powiedzcie mi jak wykonac dokladnie krzywa stresu... przeciesz zel uklada isie w lini prostej to jak zrobic ta linie? po srodku musi zostac wiecej zelu???

Edytowane przez KoteczkaTIPSY
Czas edycji: 2010-05-24 o 11:54
KoteczkaTIPSY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 12:21   #56
magda_w91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kielce :)
Wiadomości: 315
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

Cytat:
Napisane przez KoteczkaTIPSY Pokaż wiadomość
wKLEJE TROSZKE LINKOW "PAŃ" po kursach i zobaczcie jakie one robia bledy ... wiec widze ze nia ma co isc na kursy bo to i tak praktyxznie nic nie daje!

http://www.lamain.szczecin.pl/galeria-paznokcie.htm

http://neonka-tipsy.blog.onet.pl/

http://www.tipsykrakow.net/galeria.php

http://www.tipsy-szczecin.friko.pl/gal1.html


http://kamyczek.info/


na ktory blog nie wejde wszedzie byki... u nas w szczecinie znalazlam tylko 2 stylistki ktore robia sliczne pazury

Fruta robi przepiekne paznokcie... ale nie dziwiac sie robi juz to 5 lat dzien w dzien http://nail-by-fruta.blog.onet.pl/ PERFECT!! neio mowcie ze sie nie znam bo sie znam Tylko poprostu sama nie potrafie tego dobrze wykonac :P
lepiej zajmij sie swoimi paznokciami zamiast pokazywac prace innych. ja tez sie ucze mam swoja galerie na ktorej widac moje poczatki ale nie oburzam sie tym ze dziewczyny krytykuja moje prace bo wiem ze duuzo im jeszcze brakuje. nie chce naskakiwac na Ciebie czy Cie obrazac, po prostu bierz sie do roboty. Krytyka bywa baaaardzo motywujaca
__________________
www.magdanails.bloog.pl zapraszam


prawko

23.04.2009

Avonomaniaczka

Są smaki, które budzą w nas ukryte pragnienia...

magda_w91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 13:08   #57
KoteczkaTIPSY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 76
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

czasem tez nurtuje mnie... ciezko przyjmuje porazki...a jak jeszcze nikt nie napisal czy sa postepy to juz wogole
KoteczkaTIPSY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 13:30   #58
za_necia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 596
GG do za_necia
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

mnie tez intryguje Twoje podejście. To jest Twoja galeria wiec po co wrzucasz fotki innych dziewczyn, jak beda chcialy to same sobie zaloza watek na wizażu.
__________________
www.zanecianails.blox.pl
za_necia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 13:40   #59
magda_w91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kielce :)
Wiadomości: 315
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

Cytat:
Napisane przez KoteczkaTIPSY Pokaż wiadomość
czasem tez nurtuje mnie... ciezko przyjmuje porazki...a jak jeszcze nikt nie napisal czy sa postepy to juz wogole
najwidoczniej na postepy trzeba troszke poczekac. nie od razu krakow zbudowali
__________________
www.magdanails.bloog.pl zapraszam


prawko

23.04.2009

Avonomaniaczka

Są smaki, które budzą w nas ukryte pragnienia...

magda_w91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 13:45   #60
KoteczkaTIPSY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 76
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

Co powiecie na to? na poczatku byl taki ale uzylam kamuflazu i przedluzylam plytke... Tylko jak zwykle brak krzywej stresu i krzywej c... nie wiem kiedy ja sie tego naucze!! ;(
KoteczkaTIPSY jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.