iść na czyszczenie twarzy do kosmetyczki ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-30, 09:57   #1
ewcialinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 87
Question

iść na czyszczenie twarzy do kosmetyczki ???


mam wągry i tłusta twarz.chce iśc do losmetyczki na czyszczenie twarzy słyszałam że pomaga ale na krótko więc mam pytanko na ile starcza ??? i czy w ogóle pójśc czy dac sobie spokój ????
__________________
Ewelina
ewcialinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 10:12   #2
Julka...
Raczkowanie
 
Avatar Julka...
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 174
Dot.: iść na czyszczenie twarzy do kosmetyczki ???

Ja jeszcze nie bylam, ale mialam zamiar-kolezanka mi odradziła! Powiedziala mi,ze odkad poszła raz to musi chodzic co pół roku bo sa coraz wieksze wągry i coraz gorzej to wyglada!Po czyszczeniu siedzi w domu 3 dni bo mowi,ze jest okropnie czerwona,wiec robi w piatki zwykle!Ja osobiscie nie wiem co o tym mysles, ale odpuscilam sobie i dbam o twarz w inny sposób!
Julka... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 10:51   #3
ewcialinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 87
Dot.: iść na czyszczenie twarzy do kosmetyczki ???

a co robisz jesli mozna spytac ???
__________________
Ewelina
ewcialinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 18:04   #4
ke-czup
Raczkowanie
 
Avatar ke-czup
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 77
Dot.: iść na czyszczenie twarzy do kosmetyczki ???

Nie radzę. Poszłam raz i żałowałam. Owszem, były efekty, ale jakim kosztem! Miałam zrobioną parówkę, wyciskanie, ultradźwięki i maseczkę z alg. Wróciłam do domu z nadzieją, że mam śliczną buźkę, a tu szok: twarz cała czerwona i spuchnięta! Prawie idealną buzię miałam po jakichś 10 dniach, jak nie dalej i już zaczęły mi wyskakiwać następne syfki. Nie polecam i tyle.
ke-czup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 18:36   #5
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: iść na czyszczenie twarzy do kosmetyczki ???

Ja bylam raz (pierwszy i ostatni ). To bylo cos strasznego, jak wyszlam z gabinetu to az mi wstyd bylo wracac do domu, cala twarz byla czerwona, a po 4 dniach mialam taki wysyp pryszczy jak nigdy wczesniej. Ja nie polecam
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 18:46   #6
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: iść na czyszczenie twarzy do kosmetyczki ???

Ja tez bylam tylko raz i od tamtej pory nigdy wiecej nie wybralam sie na oczyszczanie. Sam zabieg nie byl przyjemny, po wyjsciu z gabientu musialam przez ok.3 dni chodzic kanalami, a stan mojej cery (normalna) ani nie poprawil sie ani nie pogorszyl. Do tego zaplacilam dosc duzo za ta masakre na twarzy. Teraz dbam o cere sama tzn. codziennie robie sobie jakas maseczke np. blotna Lumene, sciagajaca i oczyszczajaca pory z Lirene Eris albo drozdzowa Erisa. Kilka razy dziennie przecieram twarz roznymi tonikami, a na noc bardzo dokladnie oczyszczam cere i nakladam nawilzajacy krem. Co 4 dni robie peeling i nakladam na buzie samoopalacz. Cere mam ladnie nawilzona i promienna. Wazna jest systematycznosc. Oczywiscie co jakis czas mi cos wyskoczy - wtedy stosuje masc na wypryski.
jenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 18:59   #7
nicedream
Raczkowanie
 
Avatar nicedream
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 274
Dot.: iść na czyszczenie twarzy do kosmetyczki ???

Widzę, że macie bardzo negatywne wspomnienia. Ja chodzę oczywiście na oczyszczanie przynajmniej 2 razy w roku - po lecie i po zimie i mi pomaga. Ale niestety wiem, że czasem trudno jest trafić na naprawdę dobrą kosmetyczkę. Jeszcze parę lat temu wychodziłam po oczyszczaniu z dosłownie zmasakrowaną twarzą. Teraz chodze tylko do zaufanej koleżanki z którą byłam w studium kosmetycznym i po oczyszczaniu mam tak ładną buzię, że od razu mogę spokojnie iść na jakieś spotkanie ze znajomymi. Dobra kosmetyczka potrafi pomóc osobom z trądzikiem - ale wtedy trzeba naprawdę regularnie chodzić żeby były dobre efekty. No i bardzo ważną sprawą jest zastosowanie się do tego co mówi kosmetyczka - mam na myśli to, że po powrocie do domu trzeba zmienić pościel, piżamkę itp.
__________________
.



nicedream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-02, 19:04   #8
nicedream
Raczkowanie
 
Avatar nicedream
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 274
Dot.: iść na czyszczenie twarzy do kosmetyczki ???

Acha zapomniałam napisać jeszcze, że nie da się ocenić jak często należy powtarzać oczyszczanie bez obejrzenia buzi - kosmetyczka po obejrzeniu powie. I jeśli stosuje się do zaleceń, efekty oczyszczania są dłużej widoczne. Pozdrawiam!
__________________
.



nicedream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 19:05   #9
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: iść na czyszczenie twarzy do kosmetyczki ???

Mi takie oczyszczanie pomogło w minimalnym stopniu. Fakt - ppzbyłam się kilku drobiazgów np. z brody, których nie umiałam sama wycisnąć, ale najbardziej zależało mi na oczyszczeniu nosa, bo w tym miejscu mam od zawsze rozszerzone pory, w których zbiera się dużo wydzieliny. I stwierdzam, że lepszy efekt przynoszą mi płatki oczyszczające Nivei (szkoda, że nie ma ich w sklepach), niż taka masakra u kosmetyczki, za niemałe pieniądze.
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 07:23   #10
Athenka
Raczkowanie
 
Avatar Athenka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Dot.: iść na czyszczenie twarzy do kosmetyczki ???

Ja na szczęście nie przeżyłam żadnej masakry związanej z oczyszczaniem, byłam 4 razy (mam mieszaną i problematyczną cerę, pory jak studnie) i za każdym razem po 2 godzinach juz wyglądałam normalnie (zależy to od wrazliwości skóry). Ostatni raz byłam pół roku temu po 3 letniej przerwie i kosmetyczka nie chciała uwierzyc że byłam tak dawno bo stan cery mimo obecności krostek był bardzo dobry. Teraz jest mnóstwo maseczek i preparatów oczyszczających skórę (maseczki, kwasy) że szkoda mi kasy na takie zabiegi. Czasami tylko robię parówkę i gniotę nos żeby conieco wylazło ze skóry.
Athenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 09:05   #11
fajna laseczka
Raczkowanie
 
Avatar fajna laseczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 338
GG do fajna laseczka
Dot.: iść na czyszczenie twarzy do kosmetyczki ???

Bardzo bym ci radziła żebyś jednak odwiedziła kosmetyczkę-to ci napewno pomoże!
fajna laseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-03, 09:44   #12
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: iść na czyszczenie twarzy do kosmetyczki ???

ja byłam kilka razy, ale chyba więcej nie pójde, nie to że było fatalnie... po prostu nie podoba mi sie to ze byłam cała czerowna, chodziłam w piatki i weekend miałam juz ' z głowy' bo nie mogłam sie nikomu pokazać

Myśle ze mozesz raz spróbowac najlepiej w weekend i sama ocenisz jak bedzie bo kazda z nas ma inna cerę, każda reaguje inaczej

pozdrawima
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:59.