W³osy - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informacjê jak zmieniæ swój wygl±d, styl, makija¿, fryzurê oraz sposób ubierania siê. Poddaj siê metamorfozie i zaskocz sam± siebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-05-23, 14:59   #1
paulima1208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 14

W³osy


Chcia³abym sobie przefarbowaæ w³osy na ja¶niejsze i chcia³abym je zapu¶ciæ,ale nie wiem jaki kolor do mnie pasuje.Nie wiem czy na tych zdjêciach dobrze widaæ kolor w³osów.
I ogólnie jako¶ tak nie wiem,co zrobiæ z twarz±,¿eby lepiej wygl±daæ,nie lubiê strasznie swojego nosa.
Dorad¼cie mi,proszê!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20140523_3.jpg (33,1 KB, 165 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20140523_4.jpg (43,2 KB, 123 za³adowañ)
paulima1208 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-23, 16:40   #2
Sorbik
Zakorzenienie
 
Avatar Sorbik
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 3 245
Dot.: W³osy

Najlepiej by by³o ¿eby¶ uda³a siê do fryzjera. On dobrze doradzi, a przede wszystkim nie ma ryzyka, ¿e wyjdzie inny kolor ni¿ na pude³ku.
__________________
Szczê¶liwa: 18.08.2013.
Zarêczona: 19.08.2014
Ju¿ na zawsze razem: 20.08.2016.


Zapuszczam w³osy 56cm---> 70cm


“I have learned to be content in whatever circumstances I am in”.
Sorbik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-23, 16:48   #3
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 1 348
Dot.: W³osy

dodaj jeszcze jedno zdjêcie, na którym widaæ ca³± g³owê i w³osy. bo tutaj obciê³a¶ czolo.
kolorystyka tych zdjêæ tez slaba. jesli dasz rade zrob zdjecie czyms lepszym niz telefon
Holly85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-23, 17:03   #4
paulima1208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: W³osy

Lepszych zdjêæ nie uda mi siê zrobiæ,bo i tak te zdjêcia s± z kamerki w komputerze.
A i przepraszam za ten ba³agan za mn± ;p
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20140523_2.jpg (42,5 KB, 141 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20140523.jpg (44,5 KB, 73 za³adowañ)
paulima1208 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-23, 19:13   #5
karolax112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: W³osy

Ja widzê Ciebie w ja¶niejszych w³oskach, masz jasn± cerê i niebieskie oczka wiêc bêdzie ³adnie No i jasne wlosy ³agodz± rysy twarzy wiêc i nos bêdzie delikatniejszy Do tego podmalowaæ ³adnie oczka i ))))))))

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

wydaje mi siê, ¿e s³oneczny blond by Tobie pasowa³
karolax112 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-23, 22:19   #6
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 977
Dot.: W³osy

Po pierwszym zdjêciu wpad³ mi do g³owy czerwony, po drugim malinowa czerwieñ
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego ¿e s³odki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-24, 10:30   #7
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 1 348
Dot.: W³osy

Pomys³ z zapuszczeniem w³osów - ¶wietny, jak najbardziej unikaj takich fryzur jak obecnie - ob³ych w kszta³cie, które jeszcze bardziej zaokr±glaj± optycznie twarz. Ja bym zrobi³a Ci fryzurê co najmniej do ramion, proste ciêcie do³em, tak aby zharmonizowaæ rysy twarzy i lekko je wyostrzyæ. Bêdziesz te¿ mog³a zwi±zywaæ je w kucyk - ta fryzura te¿ bêdzie pasowaæ, zwlaszcza gdy podkre¶lisz ko¶ci policzkowe.

Kolor obecny rozumiem, ¿e jest farbowany? Bo wygl±da na nienaturalnie ciemny jak do Twojego typu.
Doradzi³abym jasny br±z, pasowaæ bêdzie jak najbardziej ch³odny odcieñ (bez ¿adnych rudawych pigmentów) ale je¶li chcesz lekko ocieplony, to taki jasny z³otawy br±z te¿ podejdzie.
Unijak super jasnych blondów (masz do¶æ ciemn± oprawê oczu), czerni i kolorów dyskusyjnych jak to mówiê - rudo¶ci i burgundu, która ma³o komu, poza naturalnie rudymi pasuje.

s±dz±c po zdjêciach jeste¶ ch³odnym typem, prawdopodobnie Cool Summer, poczytaj, dobierz kolorystyke ubrañ pod to.

makija¿ - mo¿esz podkre¶laæ ko¶ci policzkowe, oraz malowaæ kreski na górnej powiece. tak ma³o i tak du¿o zarazem. spróbuj i mo¿e poka¿ nam siê w takiej wersji?
Holly85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-05-24, 21:24   #8
paulima1208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: W³osy

Cytat:
Napisane przez Holly85 Poka¿ wiadomo¶æ
Pomys³ z zapuszczeniem w³osów - ¶wietny, jak najbardziej unikaj takich fryzur jak obecnie - ob³ych w kszta³cie, które jeszcze bardziej zaokr±glaj± optycznie twarz. Ja bym zrobi³a Ci fryzurê co najmniej do ramion, proste ciêcie do³em, tak aby zharmonizowaæ rysy twarzy i lekko je wyostrzyæ. Bêdziesz te¿ mog³a zwi±zywaæ je w kucyk - ta fryzura te¿ bêdzie pasowaæ, zwlaszcza gdy podkre¶lisz ko¶ci policzkowe.

Kolor obecny rozumiem, ¿e jest farbowany? Bo wygl±da na nienaturalnie ciemny jak do Twojego typu.
Doradzi³abym jasny br±z, pasowaæ bêdzie jak najbardziej ch³odny odcieñ (bez ¿adnych rudawych pigmentów) ale je¶li chcesz lekko ocieplony, to taki jasny z³otawy br±z te¿ podejdzie.
Unijak super jasnych blondów (masz do¶æ ciemn± oprawê oczu), czerni i kolorów dyskusyjnych jak to mówiê - rudo¶ci i burgundu, która ma³o komu, poza naturalnie rudymi pasuje.

s±dz±c po zdjêciach jeste¶ ch³odnym typem, prawdopodobnie Cool Summer, poczytaj, dobierz kolorystyke ubrañ pod to.

makija¿ - mo¿esz podkre¶laæ ko¶ci policzkowe, oraz malowaæ kreski na górnej powiece. tak ma³o i tak du¿o zarazem. spróbuj i mo¿e poka¿ nam siê w takiej wersji?
Dziêkujê za rady,jak zapuszczê w³osy to wstawie zdjêcie
W³osów nie farbowa³am nigdy ;p
paulima1208 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-25, 11:47   #9
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 1 348
Dot.: W³osy

aha,, a to je¶li to jest naturalny odcieñ, to jestem ciekawa jak wygl±da. zapewne kamerka przek³ama³a kolory, szkoda, ze nie mo¿esz dodaæ lepszej foty.
w 98% przypadków nasz naturalny kolor nam pasuje, je¶li nie chcesz drasatycznej zmiany (albo czego¶ niepotrzebnie popsuæ) to zrobi³abym refleksy w takich kolorach, jak zaproponowa³am wy¿ej
Holly85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-28, 00:24   #10
czarnulkaxoxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: W³osy

My¶lê ¿e w Twoim przypadku warto by³o by zrobiæ na w³osach ja¶niejsze refleksy by o¿ywiæ rysy twarzy
czarnulkaxoxo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-28, 09:39   #11
monissio
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 182
Dot.: W³osy

A ja bym posz³a chyba w bardziej ch³odne odcienie blondu
monissio jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-24, 15:27   #12
mysipyszczek
Raczkowanie
 
Avatar mysipyszczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 282
Dot.: W³osy

Cytat:
Napisane przez paulima1208 Poka¿ wiadomo¶æ
Chcia³abym sobie przefarbowaæ w³osy na ja¶niejsze i chcia³abym je zapu¶ciæ,ale nie wiem jaki kolor do mnie pasuje.Nie wiem czy na tych zdjêciach dobrze widaæ kolor w³osów.
I ogólnie jako¶ tak nie wiem,co zrobiæ z twarz±,¿eby lepiej wygl±daæ,nie lubiê strasznie swojego nosa.
Dorad¼cie mi,proszê!
Dla mnie ze zrobionych fotek które do³±czam (z makija¿em) najlepiej wygl±da³aby¶ w tych "rudych" i w najciemniejszych. Blond z pierwszej foty - nie dla Ciebie.

Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (27,9 KB, 23 za³adowañ)
mysipyszczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Metamorfozy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-07-24 16:27:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:19.