Co zrobić, żeby ładnie wyglądać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-18, 12:56   #1
zyXu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
GG do zyXu

Co zrobić, żeby ładnie wyglądać?


Wiem, że jestem brzydka, dlatego pytam się Was drogie wizażystki co ze sobą zrobić? Błagam pomóżcie mi, bo na prawdę wyglądam fatalnie, a chciałabym chociaż troszkę lepiej wyglądać... Co powinnam zrobić?
03032012349.jpg
zyXu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 13:39   #2
Hadassa
Rozeznanie
 
Avatar Hadassa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Małe miasto :)
Wiadomości: 525
Dot.: Co zrobić, żeby ładnie wyglądać?

Po pierwsze jesteś bardzo ładna. Po drugie: ile masz lat tak w ogóle?
Hadassa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 13:43   #3
jola0078
Rozeznanie
 
Avatar jola0078
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 560
Dot.: Co zrobić, żeby ładnie wyglądać?

Bardzo młodziutka i naturalnie ładna z Ciebie dziewczyna. Nic nie rób, bądż sobą bądź NATURALNA to twój największy atut. Na makijaże i farbowanie masz jeszcze dużo czasu
jola0078 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 13:50   #4
zyXu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
GG do zyXu
Dot.: Co zrobić, żeby ładnie wyglądać?

15 i na tyle nie wyglądam...
Chciałabym wyglądać ładnie i wiem, że jestem brzydka, dlatego chciałabym coś z sobą zrobić. Tylko nie mam zielonego pojęcia od czego zacząć. A nie chcę zacząć od końca... ;(
zyXu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 13:52   #5
siupciu
Raczkowanie
 
Avatar siupciu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 53
Dot.: Co zrobić, żeby ładnie wyglądać?

tak, słuchaj się dziewczyn bo mają racje a jak jeszcze raz zobacze komentarz "jestem brzydka" to po prostu walne w szyje i zabije, bo dłużej tego nie zniese
siupciu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 14:10   #6
zyXu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
GG do zyXu
Dot.: Co zrobić, żeby ładnie wyglądać?

Nie musisz nikogo walić
Wystarczy, że poradzisz co mam z sobą zrobić...?
zyXu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 14:56   #7
Hadassa
Rozeznanie
 
Avatar Hadassa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Małe miasto :)
Wiadomości: 525
Dot.: Co zrobić, żeby ładnie wyglądać?

Masz porządne kompleksy widzę . Wiem coś o tym...
Nic bym nie zmieniła, naprawdę. Skoro jednak tak źle się ze sobą czujesz to użyj od czasu do czasu tuszu to rzęs i błyszczyka w delikatnym brzoskwiniowym kolorze .
Hadassa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 16:30   #8
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Co zrobić, żeby ładnie wyglądać?

nie jestes brzydka

poradze Ci tylko zebys nie scinala i nie cieniowala wlosow bo z doswiadczenia i obserwacji wiem ze jak to zrobisz w takim wieku to pozniej trudno Ci bedzie dojsc do ladu z nimi i jeszcze nie zaczynaj sie malowac, znaczy sie troche tuszu czy tam korektora Cie zapewne nie zabije ale to naprawde niefajnie wyglada kiedy mloda dziewczyna chodzi z kg tapety.. moze masz takie kolezanki "gwiazdy szkoly" ale uwiez - niewarto

w Twoim wieku sie nie malowalam, w sumie nic ze soba nie robilam z tego co pamietam kazdy czasem ma slabszy dzien i mysli bleee "ale pasztet ze mnie"
walnij smajla na twarz, glowa do gory i hejaa
new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 18:55   #9
ekspres do kawy
Raczkowanie
 
Avatar ekspres do kawy
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 402
Dot.: Co zrobić, żeby ładnie wyglądać?

Ty jestes tak ladna, ze nie musisz w ogole kombinowac poki co pomaluj usta blyszczykiem w malinowym odcieniu. ewentualnie bardzo delikatnie zaznacz kosci policzkowe rozem. a niedlugo przyjdzie lato, skora nabierze naturalnej opalenizny. swiat od razu wyda sie piekniejszy
ekspres do kawy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 12:50   #10
marlena1000
Przyczajenie
 
Avatar marlena1000
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 23
Dot.: Co zrobić, żeby ładnie wyglądać?

Hej. Moja rada-nie zmieniaj nic,jesteś młodą,naturalną dziewczyną więc żadnego farbowania włosów,żadnych mocnych makijaży. Nie idż w ślady Miley Cyrus,nie próbuj się postarzyć makijażem,fryzurą by wygladać na dorosłą bo to nie o to chodzi. Postaw na naturalność. Masz długie,piękne blond włosy,nie farbuj ich,zastosuj lepiej tzw. złoty szampon. To taki szampon który nadaje włosom złoty odcień. Kręć włosy na lokówkę,chłopaki lubią długie,kręcone włosy. Dzięki lokom twoje włosy nabiorą objętości i lepiej będą odbijały światło. Czesz się także w warkocze czy w tzw. koronę.Ta fryzura ładnie odsłoni i wydłuży szyję. Taka fryzura super pasuje do słowiańskiej urody a ty ją masz Makijaż nude czyli jasne,perłowe,beżowe,pias kowe cienie które powiększają oczy,krem koloryzujący(z Avonu Solutions bardzo dobry),beżowa szminka czy błyszczyk. Zainspiruj się stylem aktorki Julii Pietruchy Ona jest śliczną dziewczyną,jest w niej tyle wdzięku a zobacz jak wygląda. Nigdy jej nie widziałam w mocnym makijażu,zawsze wygląda naturalnie. Nie cuduj z sobą jak Rihanna Niech naturalność,dzięwczęcy urok będzie twoją bronią. Bo takie wytapetowane lalunie to może i powodzenie u chłopaków mają większe,ale tylko u takich co chcą je hm. wiesz co)).Pzdr.
marlena1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 16:09   #11
Venge
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 675
Dot.: Co zrobić, żeby ładnie wyglądać?

Dziewczyny mają rację, postaw na naturalność Teraz wyglądasz naprawdę dobrze. Co najwyżej mogłabym zaproponować zrobienie grzywki jak już bardzo masz ochotę coś zmienić. I tyle
__________________


Venge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-03, 19:25   #12
Izabela_123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 58
Dot.: Co zrobić, żeby ładnie wyglądać?

To może ja napiszę na swoim przykładzie, bo takie komentarze typu "jesteś ładna" nie przekonują, wiem bo 3 lata temu miałam 15 lat i przechodziłam to samo. Zaczęło się niewinnie - od tuszu do rzęs. Później, w II klasie obudziłam się ze spalonymi blond włosami (na głowie miałam przedtem już wszystkie kolory + dekoloryzację) oraz tapetą (na codzień pdkład, baza, puder, korektor i wiele innych). Nie przekonywały mnie przedtem słowa, że to natura jest piękna. Byłam po prostu zakompleksiona. Teraz zmądrzałam wracam do naturalnego koloru a kosmetyki bardzo ograniczyłam. Życzę Ci tylko jednego - żebyś nie musiała przechodzić przez to co ja i od razu do tego dojdziesz
__________________
RIP FARBOWANIE 15 I 2012
Izabela_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 10:53   #13
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: Co zrobić, żeby ładnie wyglądać?

nie eksperymentuj z jakimś cięciem wlosow, bo masz je ladne, tylko moze dodalabym jakies jasniejsze refleksy bo smutno wygladasz tak jak teraz.
Acha i koniecznie zainwestuj w wydluzajacy tusz!! Bo masz opadające powieki, wiec taki tusz na pewno by Ci pomógł.

Ładna jestes.
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 12:28   #14
Aguszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 32
Dot.: Co zrobić, żeby ładnie wyglądać?

Śliczna jesteś, słuchaj dziewcząt i oprócz delikatnego podmalowania rzęs, nic nie zmieniaj
Aguszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 12:07   #15
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Co zrobić, żeby ładnie wyglądać?

15 lat.. hm.. jakbyś miała 17 to zaproponowałabym Ci, żebyś poszła do kosmetyczki, która podkreśliłaby i wyrównała Ci brwi, może trochę przyciemniła, następnie czarne kreski na górnej powiece, tusz do rzęs i pocieniować włosy.
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 13:56   #16
cukierenkaa
Raczkowanie
 
Avatar cukierenkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 123
GG do cukierenkaa
Dot.: Co zrobić, żeby ładnie wyglądać?

Cytat:
Napisane przez Izabela_123 Pokaż wiadomość
To może ja napiszę na swoim przykładzie, bo takie komentarze typu "jesteś ładna" nie przekonują, wiem bo 3 lata temu miałam 15 lat i przechodziłam to samo. Zaczęło się niewinnie - od tuszu do rzęs. Później, w II klasie obudziłam się ze spalonymi blond włosami (na głowie miałam przedtem już wszystkie kolory + dekoloryzację) oraz tapetą (na codzień pdkład, baza, puder, korektor i wiele innych). Nie przekonywały mnie przedtem słowa, że to natura jest piękna. Byłam po prostu zakompleksiona. Teraz zmądrzałam wracam do naturalnego koloru a kosmetyki bardzo ograniczyłam. Życzę Ci tylko jednego - żebyś nie musiała przechodzić przez to co ja i od razu do tego dojdziesz

Ja też niestety miałam takie próby ''makijażu''... A dziś? Chodzę po kosmetyczkach i dermatologach z prośbą o oczyszczenie i uratowanie buzi bardzo zanieczyszczonej... Ładna dziewczyna z Ciebie i nawet nie myśl inaczej
__________________
Jesteś diamentem w piasku, różą na blokowiskach
Dbam o Nas

12.07.12 r. Zaręczyny
15.06.13 r. Jestem Żoną
WŁOSY!
[COLOR=Magenta]70[COLOR=Black]-68-66-64-62-60-58-56-54
cukierenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.